Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) whitezo88 válasza rt06 (#22548) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem igazán értem, mert régen (fél éve) goldban voltam, azóta nem is 1v1ztem. most meg loss, és platina.

(#22552) rt06 válasza whitezo88 (#22551) üzenetére


rt06
veterán

az uj ligak megjenelesevel kicsit atrendezodtek a ligak
egy vereseg meg nem jelent semmit, mivel - mint mar tobbszor leirtuk - a besorolasod (es a fel/le dobalas is) az mmr mozgoatlagabol szamologik (szoval siman elofordulhat, hogy egy nyert meccs utan fokoz le, vagy egy buko utan leptet feljebb)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22553) sith7 válasza whitezo88 (#22551) üzenetére


sith7
nagyúr

Tolsz még 10 - 15 meccset, és kb. helyre kerülsz ... ha jó vagy maradsz itt, ha nem visszadob goldba :))

(#22554) 용 Bob válasza rt06 (#22550) üzenetére


용 Bob
senior tag

Mennyire ki lehet égve szociálisan, ha ezt nyomatja hosszú hónapokon keresztül..megint csak nevetni tudok rajta.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#22555) Eagl3 válasza 용 Bob (#22554) üzenetére


Eagl3
veterán

Honnan tudod? Lehet, hogy kényszermániás... volt már rá nem egy példa.
Máskülönben meg nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek ugyan arra áll fel a cerka.

(#22556) whitezo88 válasza 용 Bob (#22554) üzenetére


whitezo88
nagyúr

más területen is sok ilyen van, pl WoW achi/repu/akármi farmolás.

(#22557) rt06 válasza Eagl3 (#22555) üzenetére


rt06
veterán

es ne feledjuk pl, hogy a jatek megjelenesekor komoly (par tizezer usd) dijat ajanlottak fel annak, aki elsokent szerzi meg a solo zen master achi-t

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22558) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Team Play valaki?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22559) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Mivel szoktatok mostanában streamet készíteni ? Ami működik normálisan és nem bonyolult a beállítása vagy nem is kell beállítani csak telepíteni és fut is korrektul ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22560) föccer válasza whitezo88 (#22556) üzenetére


föccer
nagyúr

Engemet nagy acsi vadásznak tartotok, de mégsem álok neki woerker rush-olni. Azért ennyire neeem :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22561) Winner_hun válasza föccer (#22560) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még. Majd ha már csak az kell..:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22562) whitezo88 válasza AlyArkhon (#22558) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lejjebb írtam elérhetőségem, én benne vagyok :)

(#22563) AlyArkhon válasza whitezo88 (#22562) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Megoldva :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22564) h.adam.92


h.adam.92
őstag

ez a 4v4 nagyon epic :DD

kikapcsolódásra egyszerűen tökéletes... xD

(#22565) rt06 válasza AlyArkhon (#22559) üzenetére


rt06
veterán

ez alapjan el lehet indulni, bar a vhcapture-t tovabbra sem ertem, minek kevertek bele, az egeszeben kihagyhato

a trukkos resze az encoder beallitasa, de ha kerdesed van, szivesen segitek

ha meg mar igy szoba kerult, be is inditom a stream-et, hatha jobban megy, mint tegnap

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22566) killerjohn


killerjohn
addikt

teamplay?

(#22567) whitezo88


whitezo88
nagyúr

leggyorsabb win: elindul a meccs, 1 mp: kilép (kiesik?) egyik ellen, aztán 2. mpben a másik is, +24 pont, rank 21 :D

(#22568) rt06 válasza rt06 (#22565) üzenetére


rt06
veterán

cyla vs hirakoshinji dual streaming

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22569) CurrentValue válasza rt06 (#22568) üzenetére


CurrentValue
tag

En neztem a streamed, bár olykor akadt és azt se tudtam mit csinálsz. De valamit még talán tanulni is sikerült. :B

(#22570) rt06 válasza CurrentValue (#22569) üzenetére


rt06
veterán

nem biztos, hogy jol jarsz azzal, ha az en jatekombol akarsz tanulni (foleg, mert olykor nem csak te, de en sem tudtam, mit csinalok)
inkabb nezd hirakoshinji-t, tole tenyleg lehet

arra amugy nincs valakinek otlete, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy:
- w7 alatt hallani lehessen, amit en mondok, ugyanis az en stream-en a jatek, a zene es hirakoshinji (ts-en keresztul) hangja hallatszik, az enyem nem, ugyanis fmle-ben csak egy hangforrast tudok kivalasztani, az a rendszerem hangja, de ha abba beleteszem a mikrofont is, akkor visszhangzik nalam, ugyanis hangfallal vagyok
- xp alatt hogyan lehet tobb hangforrast is rogziteni, ugyanis hirakoshinji vagy a rendszerhangot, vagya mikrofon hangjat tudta kivalasztani a stream-hez, a kettot egyutt nem (igy ott meg csak az o mikrofonja hallatszik)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22571) AlyArkhon válasza rt06 (#22565) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Köszönöm a linket át fogom böngészni . Tegnap haverom mutatott egy új gamét csak úgy funolásból msn-en ekresztül és elég rossz volt a képminőség , ezért töltöttünk le inkább egy progit. Végül is a Dyyno Broadcaster progit használtuk , egész korrekt , beállításokal sem kellett szórakozni , kép teljesen jó volt a hang viszont a mikrofonom miatt és a hangfal miatt amikor beszéltem csak egy zaj hegy volt :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22572) Winner_hun válasza rt06 (#22570) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én is hangfallal vagyok, ts-en beszélésnél nem szoktam visszhangzani. Lehet a mikrofon érzékenységén kellene visszaább csavarni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22573) Alg válasza Winner_hun (#22572) üzenetére


Alg
veterán

Gondolom az sem a legjobb, hogy visszahallja magát a hangfalból... (mert ugye a mikrofont is rátenné a hangkimenetre ami megy a stream-hez)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22574) rt06 válasza AlyArkhon (#22571) üzenetére


rt06
veterán

dyyno-t neztem en is (justin.tv ajanlotta), de az riasztott el, hogy elso inditaskor kiirta, hogy opsszesen 10 alkalommal hasznalhatom, utana meg kellene venni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22575) AlyArkhon válasza rt06 (#22574) üzenetére


AlyArkhon
őstag

upsz , én nem olvastam ilyesmit , de ha így van akkor mégiscsak felrakom majd ezt az álltalad linkeld verziót . Igaz ritkán streamelek , kb 4 havonta egyszer akkor is inkább távoli segítség nyújtásra használom a család és családi körön belüli rokonoknak .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22576) Teki1986 válasza rt06 (#22570) üzenetére


Teki1986
tag

Bizonyos hangkartyak tamogatjak a stereo mix opciot, amit beallithatsz, es azon keresztul megy minden ki es bemeno hang a gepen (Mikrofon, jatek hangja, masok beszede)

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#22577) rt06 válasza Teki1986 (#22576) üzenetére


rt06
veterán

van stereo mix, viszont azon csak a kimeno hangok hallatszanak (jatekm, masok beszede, zene)
ahhoz, hogy az en hangom (mikrofon) is hallatszon, be kellene jelolnom a mikrofonnal, hogy visszahalljam, viszont ekkor - mint irtam - a hangszorok miatt visszhang lenne

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22578) CurrentValue


CurrentValue
tag

na megvan a rangosorolás Gold 11 nem tudom milyne divizió. Létezik hogy valamleiykötökkel valaha is összetalálkozom?
Jha és az hogy lehet hogy 190 meccset nyert már a srác, de kiirta az SC hogy játszak 5-5 meccset minden kategoriába hogy beosszon. Akkor most már a saját tudásomhoz megfelelő embereket kapok?

(#22579) whitezo88 válasza CurrentValue (#22578) üzenetére


whitezo88
nagyúr

1: akkor, ha valaki vagy gold ligás hasonló skillel, vagy silver ligás de jó és téged ad be, vagy platinás, és rossz és téged ad be :) rengeteg ember játszik.
2: nem igazért értem, ki nyert 190et? amúgy akkor kapsz hasonlót, ha már jópárat játszottál.

(#22580) CurrentValue válasza whitezo88 (#22579) üzenetére


CurrentValue
tag

használt ACC-ot vásároltam itt a forumon. Attól féltem hogy igy csak bukta lesz minden játékom, de végülis ugytűnik hogy egész jó uton haladok és a saját szintemet kapom.

Jha 1V1-en kivül bármire kapható vagyok bármikor:)

(#22581) rt06 válasza CurrentValue (#22578) üzenetére


rt06
veterán

ha linkelsz egy battle.net profile link-et, akkor tudok pontosabbat mondani, de ha tippelnem kellene, 1v1-ben nem volt besorolva az illeto, ezert kellett letolnod az 5 placement merkozest
ezt minden jatekmodhoz le kell tolni, ahol korabban nem voltal besorolva, raadasul csapatjatekban minden csapattarssal es randomban is (tehat ha mi ketten elkezdenenk 2v2-zni, akkor eloszor 5 besorolo merkozesunk lenne, mivel egymassal meg nem jatszottunk, hiaba van akar mindkettonknek tobb 2v2 besorolasa

ha mar be volt sorolva valahol, s te is jatszol abban a modban, akkor eleinte az o tudasanak megfelelo ellenfeleket fogsz kapni, de idovel rajon a rendszer, hogy megvaltoztak a kepessegeid es par (tiz) meccs utan a sajat kepessegeidhez illo ellenfeleket fog dobalni

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22582) CurrentValue válasza rt06 (#22581) üzenetére


CurrentValue
tag

Vladi létezik erről valami leirás (lehetőleg magyarul) hogy hogyan is működik ez a liga?
PM megy

(#22583) rt06 válasza CurrentValue (#22582) üzenetére


rt06
veterán

van egy magyar leiras is, viszont ezt nem igazan tudom ajanlani, tele van hibakkal, pontatlansagokkal
angolul lehet igen jo infokat talalni teamliquid forumon, pl
Comprehensive Ladder Guide
SC2 Ladder Analysis: What YOU Need to Know
SC2 Ladder Analysis: Part 2

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22584) rt06


rt06
veterán

Why zerg is imba

My life for hire....i mean Aiur

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22585) whitezo88


whitezo88
nagyúr

KILENC lossom volt zsinórban 1v1ben, KILENC (placementel együtt) de még mindig platinában vagyok, többszáz wines embereket ad be ellenem, mikor dob már le?
amúgy elég zavaró h valamiért nem megy utóbbi 2 meccsen a kijelölés. elkezdem úzni és csak a csapat felét jelöli ki
felrobbanok!

(#22586) rt06 válasza whitezo88 (#22585) üzenetére


rt06
veterán

majd
volt mar ra pelda, hogy valakit 7 loss utan sorolt feljebb

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22587) Alg válasza rt06 (#22584) üzenetére


Alg
veterán

"My wife for hire" :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22588) rt06 válasza Alg (#22587) üzenetére


rt06
veterán

protoss pimp?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22589) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem tudom mi van. 1v1be hihetetlenül noskill vagyok. azóta is csak vesztek, és a helyem meg ugyanaz. lassú vagyok, bár próbáltam mindig korán támadni, de esélytelen. legutóbb már téynleg béna volt a zerg, de erőltettem a földi egységeket pedig tele volt linggel meg banelinggel, void ray massal simán több esélyem lett volna...
AAAA

(#22590) rt06 válasza whitezo88 (#22589) üzenetére


rt06
veterán

na nem megy a korai tamadas, ne eroltesd
en ujabban raszoktam, hogy toss-szal 3gate+robo-val nyitok, eleg jol lehet fogni vele mindent
ha az ellenfel toss, szinte tuti, hogy 4gate-et probal, ekkor az immo igen jol jon
ha az ellenfel zerg, akkor attol fuggoen, mire megy, vagy (massling eseten) mass zea megtamogatva par sentry-vel, stalker-rel, forge, +1 attack (zergling ket utes lesz 3 helyett) es minel elobb folmenni colo-ra, vagy tobb stalker, kevesebb zea, es immortal (roachling ellen)
ha az ellenfel t, akkor charge zea + immo/colo, attol fuggoen, hogy marin, vagy maraduer a hangsulyosabb a seregeben
altalaban, miutan elsore megfogom az ellent, lehet is ledobni egy exp-et, ami utan johetnek a colo-k es a zealot charge
vagy ha nem tamad, mert exp-elt, lehet megindulni mikor megvan 1-2 immo

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22591) h.adam.92 válasza whitezo88 (#22589) üzenetére


h.adam.92
őstag

csináld a 4 gate-et, azzal sokáig el lehet jutni ^^
zerg-ként meg nehéz megfogni.

(#22592) rt06 válasza h.adam.92 (#22591) üzenetére


rt06
veterán

esetleg kis modositassal (ez ket kulon link), air close eseten

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22593) whitezo88


whitezo88
nagyúr

majd alakítok valamit. de ez botrány hogy képtelen vagyok rendesen játszani 1v1ben.
de hogy még a kijelölés se ment, meg fps lagg volt, az még rátett egy lapátra (2v2ben se szokott ez lenni)

(#22594) föccer


föccer
nagyúr

Valaki egy kis teamplay?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22595) AlyArkhon válasza föccer (#22594) üzenetére


AlyArkhon
őstag

naná, ts re gyere fel . :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22596) Winner_hun válasza AlyArkhon (#22595) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22597) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Föccerrel toltuk [link]
20 ik perc epic attackom infestorral . Pár kattintás igaz , de az ellenfélnek egy játék minusz :DDD

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22598) Alg válasza AlyArkhon (#22597) üzenetére


Alg
veterán

Juj... infestorhoz fejleszd ki mindig a burrow-t, sokkal könnyebb úgy életben tartani (és az egyiket simán le is szedted volna vele, valahol 15 percnél csinált lair-t) - egyébként meg WP :K

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22599) AlyArkhon válasza Alg (#22598) üzenetére


AlyArkhon
őstag

csak tegnap jött egy gondolat , hogy 3v3 4v4 re kicsit ráálok az infestor használatára . Hasznos egység nagyon , csak jó helyen tartani és mozgatni elég nehéz . Egyébként sokszor segített úgy gondolom. ( mintha végig taroltuk volna Winnerhunnal a 2 playert ráfordulva a következő kettőre is phs 4v4 ben )
Viszont jó hogy mondod ezt a bujtatást , tolok is párat gép ellen megnézve hogy lehet időben lehozni az első infestort + betölteni neki az upgradet is .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22600) Winner_hun válasza AlyArkhon (#22599) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jut eszembe, ha már a mothershipet elloptad, a recall-ját tudod akkor használni? Mert ha behívod oda a saját egységeidet, na az kemény lenne:D Mondjuk egy vagon banelinget:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.