Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) hajsza válasza oxox (#22899) üzenetére


hajsza
aktív tag

Szia. Röviden: nem lehet.

(#22902) rt06 válasza AlyArkhon (#22900) üzenetére


rt06
veterán

szerencsere ma nem csak tvt lesz

amugy tetszik ez az uj jatekos "bemutatas" - marmint hogy nem egy mely ferfihang uvolti be az aktualis jatekost, hanem egy pancsolo koreai leanyka

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22903) hajsza válasza oxox (#22899) üzenetére


hajsza
aktív tag

Sajna közben lejárt az 5 perc. Gyorsan utánanéztem, hogy honnan is tudhattam a választ. Azt hiszem a képesség tooltip-jében is benne van, de itt is olvasható. Ez a mondat tartalmazza: "Hallucinated units take double damage compared to their real counterparts, deal no damage and have no active abilities."

[ Szerkesztve ]

(#22904) AlyArkhon válasza rt06 (#22902) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Kemény volt az első meccs :R Remélem minimum ilyen lesz az összes és akkor egy brutál verseny nap szemtanui leszünk

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22905) rt06 válasza AlyArkhon (#22904) üzenetére


rt06
veterán

sajnos csak felszemmel tudom kovetni, mert munkaido van - azt sem lattm, mit muvelt a dt-kel, csak mar azt, mikor epp meghalt az archon
huk merkozesbe is csak most kapcsolodtam be

aszondja tasteless: huk is so good....what the huk, man?

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22906) _OldBoy_ válasza rt06 (#22905) üzenetére


_OldBoy_
tag

HuK Alive nagyon egyoldalu volt de most nem bantam :C :C

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#22907) rt06 válasza _OldBoy_ (#22906) üzenetére


rt06
veterán

igen, amit a vegebol lattam, arrol kb a rape kifejezes jutott eszemben (marmint a jatekra ertendo formaja)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22908) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ligába hogyan lehet feljebb jutni? Mer 4v4 silverbe első vagyok már vagy 50pontal a 2.-hoz képest és nem akar feljebb rakni.

(#22909) rt06 válasza SzlobiG (#22908) üzenetére


rt06
veterán

a pontszam lenyegtelen, a rejtett mmr (matchmaing rank) alapjan lehet feljebb, vagy lejjebb kerulni, ami attol fugg, mennyit nyersz, s kik ellen (ha erosebb jatekosok ellen tobbet nyersz, valoszinuleg idovel felkerulsz

viszont most a kovetkezo ket hetben egesz biztosan nem mesz sehova, ha jol tudom, pont ma lock-oltak a ligakat, igy 20-ig (a 3. szezon indulasaig) legfeljebb a divizion beluli helyezesed valtozhat

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22910) SzlobiG válasza rt06 (#22909) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja értem, hát akkor 4v4-et szüneteltetem most egy ideig szerintem úgy is első maradok ott, megpróbálom 3v3-at feltornászni.

(#22911) oxox válasza SzlobiG (#22908) üzenetére


oxox
addikt

hajsza -thx...kar :( :B

A legfontosabb, hogy a ranglista helyezest felejtsd el!...feldobhat a 40-edik helyrol is, es maradhatsz az elso helyen nagyon sokaig....a lenyeg, hogy a gyengebb ellenfelek ellen folyamatosan nyerj, es szerepelj jol a magasabb ligasok ellen is...a joszereples nem feltetlen jelent gyozelmet (bar az is kell hozza), ha veresegnel elol vagy a listan, az nem hatrany. nekem volt pl olyan, hogy elso voltam aranyban jo sokaig, volt, hogy 8-9et nyertem zsinorban, de nem dobott fel, aztan buktam 2-t egymas utan, majd nyertem egyet, buktam egyet, nyertem kettot, es ekkor dobott fel. folyamatosan 50% felett kell lennie a win aranyodnak....de amugy az egesz egy nagy titok :D

cyla mindjart beavat a kepletbe :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22912) 용 Bob válasza rt06 (#22909) üzenetére


용 Bob
senior tag

Pont ezzel kapcsolatban meg akartam már régóta kérdezni, hogy a SE02-re váltáskor, illetve TŐL, miért nem láthattam az összes meccshez viszonyított win-ek arányát. Tehát miért csak a győzelmeket látom most??

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#22913) rt06 válasza 용 Bob (#22912) üzenetére


rt06
veterán

mert valami sulyos fejserules kovetkezteben ugy dontottek, hogy a veresegek csak master es grandmaster ligaban latszanak

a kovetkezo valoszinuleg az lesz, hogy 1v1-ben nem nyertes es vesztes lesz ,hanem elso es masodik helyezett....

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22914) oxox válasza rt06 (#22913) üzenetére


oxox
addikt

ez azert van mert a 12eves gyerekek nem jatszanak ha azt latjak, hogy 3x annyit buktam mar....meg azok akiknek felig ures a pohar

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22915) rt06 válasza oxox (#22914) üzenetére


rt06
veterán

ez a vicc benne, hogy nem bukik 3x annyit, mert a rendszer odafigfyel ra, hogy a szintjenek megfelelo ellenfelet kapjon
mar volt szo rola, hogy az 50%-os W/L aranytol valo jelentos elterest csak par gm ligas jatekosnal latni (ott is foleg csak a keves jatekkal rendelkezoknel)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22916) 용 Bob válasza oxox (#22914) üzenetére


용 Bob
senior tag

Engem pont hogy ösztönöz, ha többször kapok ki, de köszi, most :R már ezt is tudom

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#22917) 용 Bob válasza rt06 (#22913) üzenetére


용 Bob
senior tag

LoL :D

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#22918) rt06 válasza 용 Bob (#22916) üzenetére


rt06
veterán

elhiheted (sot, talan a hangvetelembol latszik is), nem te vagy az egyetlen, akinek problemaja van ezzel

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22919) killerjohn válasza AlyArkhon (#22900) üzenetére


killerjohn
addikt

én mindig lemaradok ezekről :S

(#22920) rt06 válasza killerjohn (#22919) üzenetére


rt06
veterán

minden reggel 11:10-tol kezdenek, es meg tart a mai moka

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22921) oxox válasza rt06 (#22915) üzenetére


oxox
addikt

ez igaz...dehat a bronz liga aljan levo 2 apm-es, scv-kell tamadoknak csak nem tud mar kit adni a rendszer, hogy meg az 50% is meglegyen :) ...amugy biztos vagyok, hogy ez az oka...sok ember nem szereti latni a sikertelensegeit (plane grafikonnal szemleltetve), gyerek korban ez itt meg meg fontosabb is.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22922) killerjohn válasza rt06 (#22913) üzenetére


killerjohn
addikt

"hanem elso es masodik helyezett" xDDDD

(#22923) killerjohn válasza rt06 (#22920) üzenetére


killerjohn
addikt

akkor keltem...

(#22924) killerjohn válasza oxox (#22921) üzenetére


killerjohn
addikt

dehogynem! egymást! félúton az scv-k leölik egymást, aztán jöhet a PF rush xDDDD

(#22925) rt06 válasza oxox (#22921) üzenetére


rt06
veterán

pennoyer - aki errol (worker rush) valt hiresse/hirhedtte - is 50% koruli W/L arannyal rendelkezett

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22926) oxox válasza rt06 (#22925) üzenetére


oxox
addikt

inkabb nem is irom le, hogy mit kene tenni az ilyenekkel...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22927) SzlobiG válasza oxox (#22911) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah értem hát eleinte volt hogy az utolsók között voltam scoreba, de már jó ideje az elsők között vagyok.

Legelőször berakott platinába, de buktam párat azt lerakott silverbe egyből.:D

Bár most mivel szezon zárás van, így nem is erőltetem 4v4-et 2v2/3v3-at tolom.

[ Szerkesztve ]

(#22928) sith7 válasza SzlobiG (#22927) üzenetére


sith7
nagyúr

Platinából egyből silverbe ? :F

(#22929) whitezo88 válasza rt06 (#22925) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem gyenge :D
[link]
bő 1 hónap alatt ledarálta, nem semmi

[ Szerkesztve ]

(#22930) SzlobiG válasza sith7 (#22928) üzenetére


SzlobiG
félisten

Túloztam, mer gold jön platina alatt, de ott is buktam 2meccset azt silverbe le tett.:U

(#22931) 용 Bob válasza SzlobiG (#22930) üzenetére


용 Bob
senior tag

3v3-ban gyorsan lehet fel/le kerülni a ligákban, a kisebb létszám miatt ugye.
Engem besoroló meccs után egyből platinába rakott..

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#22932) adrian360 válasza SzlobiG (#22930) üzenetére


adrian360
őstag

ezazért van mert a 5 ranked meccsen biztos bemákoltál pár győzelmet (nem bántásként mondom a mákolást) ezért jóval a szinted felett sorolt be. szerintem kell vagy 30 meccs hogy beálljon a valós mmr-ed, és ezáltal a szintedre kerülj.

(#22933) 용 Bob válasza adrian360 (#22932) üzenetére


용 Bob
senior tag

Az uccsó meccs végén a táblázatban, 2. legtöbb ponttal végeztem..nem volt benne azért olyan sok makk

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#22934) sith7 válasza SzlobiG (#22930) üzenetére


sith7
nagyúr

Így már értem, de mondjuk akkor is furcsa, hogy ilyen hamar 2 ligát zuhantál ... :U

(#22935) rt06 válasza 용 Bob (#22933) üzenetére


rt06
veterán

szerintem arra gondolt, hogy lehet kifogtal olyan ellenfeleket, akik eppen szar formaban voltak, igy nem a sajat szintjuknek megfeleloen jatszottak, vagy siman csak nem tudtak kommunikalni a csapaton belul (mert mondjuk egyikuk elaludt, masikuk reszeg volt, a harmadikra meg epp rajott a f*sas es rohannia kellett)

ekkor az ellenuk aratott gyozelem kovetkezteben sokkal no az mmr-ed, s konnyeden kapsz olyan besorolast, ami nem a valos teljesitmenyedet tukrozi

pontosan az ilyen "kilengesek" miatt irta adrian360 is, hogy 5 meccs keves egy rendes pozicionalashoz

nezd meg pl ezt, meg ezt a replay-t, majd nezd meg, milyen ligaban vannak a jatekosok (sot, en akkor meg silver-ben voltam, hirakoshinji-nek pedig messze jobb (>70%) volt a gyozelmi aranya), s nezd meg, melyikuk nyert
ebbol messzemeno kovetkeztetest levonni hibas

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22936) Eagl3


Eagl3
veterán

SlayerS_Dragon stream.
GM liga 2. helyezett, 130 win - 6 loss

Már jó ideje követem a streamjét, nagyon durván tolja.

(#22937) rt06 válasza Eagl3 (#22936) üzenetére


rt06
veterán

epp ezt akartam en is linkelni, csak meg kellett talalnom, melyik gm ligaban van

ha jol olvasom, lehet hogy nemsokara sen ellen fog jatszani

szerk.: jol olvastam, epp most inditja meg a jatekot

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22938) SzlobiG válasza adrian360 (#22932) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen pontosan ez történt bemákoltam asszem 3-at és egyből a platinába tett ott meg buktam 2-t azt le silver.:D Mondjuk nem is baj, mert ott elvertek volna úgy is...

[ Szerkesztve ]

(#22939) rt06


rt06
veterán

arrol nem tud veletlenul valaki, hogy hetvegi NASL finalera elerheto lesz-e a hetigyej vasarlasi lehetoseg?
$25 sok erte, de egy otost meg kiadnek a jobb minosegert

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22940) killerjohn


killerjohn
addikt

AlyArchonnal 3W2L aránnyal platina lett a 2v2 rankunk :-) aztán azonnal 2 vesztett meccs - átcsusszantak azok a kurva lingek, amikor ZZ enemy dupla 6poolozott...

(#22941) whitezo88 válasza killerjohn (#22940) üzenetére


whitezo88
nagyúr

platinába 6pool? bár azt terrannal könnyű megfogni, protossal nehezebb, max gyorsítva gyártott zealotok a kapuba holdra állítva.

(#22942) csuszi válasza killerjohn (#22940) üzenetére


csuszi
aktív tag

mi annak 2v2ben mindig orulunk, 99% instant win ide...

tulajdonkeppen csak az szokott fejtorest okozni hogy akkor most mivel is vigyuk be a ko-t. az 1% megis bukta is abbol sozkott lenni, hogy elszorakozzuk. de eleg nehez :)

[ Szerkesztve ]

(#22943) h.adam.92 válasza whitezo88 (#22941) üzenetére


h.adam.92
őstag

gyémántban zz felállásban 10pool az alap nyitás kb... :U így szívtam 2 játékot, aztán 6pool spine-al védekeztem és akkor érdekes módon szívott is az enemy :U

(#22944) föccer válasza whitezo88 (#22941) üzenetére


föccer
nagyúr

dupla zergtől jó eséllyel jön a dupla 10 pool, esetleg 6 pool. P,vel forge first-el lehet védeni. Teljes fal, és minál hamarabb letenni 2 cannont, miközben falazol, mint a félőrült, nehogy a lingek átrágják magukat. A zealottal való zárás azért gáz, mert kirágják mellőle a pylót/gateway-t. Ha kimozdul a zeával, akkor meg bemennek a lyukon/közrefogj a a12 ling, és megeszik, mielőtt a cronoval lejönne a következő zea. :(

Sajnos egyedül a P-vel nehéz megfogni a 2*6pool-t és ezt a zergek is tudják. Ha leverték a nexust, utána meg valahogy felhozzák a gazdaságot annyira, hogy ketten elérjék a második ellefél szintkjét, és lenyomják.

üdv, föccer

mod:

közben nézem Phonix stream-jét. Lassan a zvz is pont ugyan olyan unalmas lesz, mint a pvp. ling, roach, infestor. nagyritkán baneling. :(

Nem szimpi. :(

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22945) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jelentős win arány után ismét hosszú idő után 2v2 pennoyer rush, silver liga elején voltak. de még azt is elrontották, mert egyik beküldte a munkásaimra, másik meg a GWre. egyiket szétkaptuk, aztán jött a másik, alig vezstettünk munkást és fel is adták. csak nem értem ez mire jó, 2v2ben rizikósabb szerintem.
utána meg dtket nyomtam, és pz ellen csak csak kb 2 overseert csinált (azt is lelőttem), p meg overseert nem, és a dt-k lazán darálták a seregüket meg a bázist, 20 killesek lettek mind kb :DDD mai arány eddig 4/4, uccsó 10ből meg 7. kár h már liga lock van, mehetnénk feljebb, ezek silver elejeiek voltak mind.

[ Szerkesztve ]

(#22946) sith7


sith7
nagyúr

Következő a problémám:

Véletlenszerűen , minden előrejelzés nélkül az FPS számom, 63 - ról leesik 10 - 11 - re, sőt van úgy, hogy 1-3 - ra :F , aztán ha nyomok egy ALT + TAB - ot, majd vissza a game - be, akkor van , hogy visszamegy az fps szám

- tegnap alaplapi bios - t frissítettem
- csak ennél a játéknál van ez a jelenség; más játéknál nincsen !

mi lehet a gond ? :F

(#22947) killerjohn válasza sith7 (#22946) üzenetére


killerjohn
addikt

hogy iratod ki az fps-t?

(#22948) h.adam.92 válasza sith7 (#22946) üzenetére


h.adam.92
őstag

elsőre csak annyit tudok tanácsolni, hogy nyomsz egy Repairt

(#22947) killerjohn: ctrl+alt+f

[ Szerkesztve ]

(#22949) killerjohn válasza h.adam.92 (#22948) üzenetére


killerjohn
addikt

:R

(#22950) sith7


sith7
nagyúr

FRAPS - szel iratom ki

Van a gépemen egy olyan program , hogy PhenomMsrTweaker

Ezzel állítom a processzor órajelét, és a feszültséget, na most ennek feltétele, hogy a biosban a C&Q ki legyen kapcsolva, de ugye bios frissítéskor minden visszaáll alaphelyzetre, ami szerint is a C&Q be van kapcsolva

Kikapcsoltam, toltam egy meccset gép ellen, /mert ott is akadt, leesett az fps szám/, és most nem ment 55 fps alá :)) szerintem ez volt a gond, csak nem értem, hogy ez miért csak az sc2 - vel volt gond, a BC2 - vel, AVP3 - mal nem volt semmi :F

Na mindegy, lényeg, hogy most jó :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.