Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) föccer válasza mcwolf79 (#22450) üzenetére


föccer
nagyúr

Pedig ott vagy:

[link]

Keresésbe írd be a neved.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22452) mcwolf79 válasza föccer (#22451) üzenetére


mcwolf79
veterán

:R

Amúgy ez mekkora faxság már, hogy kilövöm a Cybercore alól a pylon-t, de attól még ugyanúgy tud a P Stalker-t warpolni :F
Szerintem úgy lenne logikus, hogy akkor nem tud olyan egységet semmilyen módon gyártani, ami nem működik :U Mert akkor gyakorlatilag olyan,mintha az nem is lenne ott.
Ebből is látszik,hogy OP a P :P

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22453) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mai 3v3 és 4v4 eddig 15W/0L, egy diamond placementek után 3v3-ban.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22454) adrian360 válasza mcwolf79 (#22452) üzenetére


adrian360
őstag

hát valamit elnézhettél, mert ha nincs "áram" alatt a cybercore, akkor nem tudsz stalkert-sentryt warpolni. esetleg akkor kezdet lewarpolni mikor még megvolt a cyber, ilyenkor még nem szakad meg a warpolás, csak utána.

(#22455) mcwolf79 válasza adrian360 (#22454) üzenetére


mcwolf79
veterán

Meg fogom nézni még 1szer a replay-t, mert ahogy láttam nem volt máshova eldugva Cybercore, és a Stalker-ek mégis mellémwarpoltak. Amúgyis elbaxtam azt a meccset, mert ha elkezdem ontani a roach-okat simán nyerem,és baxhatja a néhány Phoenix-ét és 1 db Void-ját.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22456) DarthPeeter válasza Winner_hun (#22453) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Szép kis maratoni win sorozat volt :) Kár h az utolsót buktuk, na de nem is baj, túl feltűnő lett volna az a sok win..... :))

(#22457) Winner_hun válasza adrian360 (#22454) üzenetére


Winner_hun
félisten

De le lehet hívni stalkert meg sentry-t is, csak a folyamatban lévő fejlesztés áll le áramszünet esetén.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22458) AlyArkhon válasza Winner_hun (#22453) üzenetére


AlyArkhon
őstag

AZ utolsó két bukott mecs azért egyértelmű hogy miért is volt bukott . :DDD A 4ik és egyben uj tagunk amikor mar a ht fejlesztése majdnem készen lett ott körül fejezte be warp gatet és 10:00 körül volt 4 warpe gateje 4 db zaelotja + 2 ht ja. Mialatt téged betámadtak ( amire fel tudtunk volna készülni ha valaki küld egy probeot a toronyhoz amit jelöltem és szoltam is hogy 2 probe ot ide meg ide \azert nem kuldtem en mert nekem mar eleve -1 volt a scout miatt + ha 4 en vagyunk had scoutoljanak mar a tobbiek is \) szoval ezalatt az ido alatt a csavó nyugodtan építkezett tovább , nem nagyon zavarta a dolog . 2 db zaelotja is csak allt az epület mellett és kész :DDD Falazni is falazott de csak 3 lyuk volt a falon így alig tudtak rajta átsétálni a marinok . Szóval ez nem egy gyémánt /platina szintű felállás volt de ezt a 2 ből 2 bukott besoroló eredmény is tükrözi.

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22459) Alg


Alg
veterán

Aki nem látta az éppen befejeződött HuK vs Moon első meccset, ez mindenképpen nézze majd meg... több mint fél óra, és szerintem 130-140 supply fölé sosem mentek :Y

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22460) _OldBoy_ válasza Alg (#22459) üzenetére


_OldBoy_
tag

Durvan izgalmas volt :C :C

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#22461) rt06 válasza Alg (#22459) üzenetére


rt06
veterán

huk honnan a fenebol szedte a stalker-eket?
mintha valami kampanyt neztem volna, hogy jon egy dropship es a semmibol ujra vannak egysegek

amugy az elozo, lalush elleni merkozese is levezetes volt, igazi zergkent jatszott (folyamatos harrass, expo-k lecsipkedese, a vegen pedig ugy ozonlottek az egysegek, mint ahogyan zerg-tol szoktak a lingek)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22462) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

A legutóbbi meccsük sajnos nem volt túl hosszú :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22463) Alg válasza rt06 (#22461) üzenetére


Alg
veterán

Mondjuk ott nem értem, Lalush mit csinált, szerintem már 20 perccel korábban támadnia kellett volna - tudta hogy a BL-ok lassúak, a stalkerek gyorsak, és HuK kiéhezteti előbb-utóbb

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22464) rt06 válasza Alg (#22463) üzenetére


rt06
veterán

szerintem az lehetett benne, hogy nem akart ugy nekiindulni, hogy nincs mogotte biztos gazdasag arra az esetre, ha felkenodne a vedelmen, mint legy a szelvedon, viszont ezt meg huk nem hagyta

a folyamatos harrassment-nek koszonhetoen a jobb also "pocket expo" tobbet volt epites alatt, mint amennyit termelt, a jobb felso "pocket expo" meg kevesebbet elt, a ket warp prism segitsegevel a main es a jobb also exp is szinte megallass nelkul harrass alatt allt

ez az utolso meccse meg lathatoan nagyon ki volt szamolva, es a szep kivetelezesnek (sentry az ajtohoz, overlord bait) rendkivul durvan be is jott neki

sjow vs hasuobs: banshee @ 45 kills

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22465) Alg


Alg
veterán

ZvZ, a queen jó mutalisk ellen, és ha folyamatosan lingeket kell vadászni az ellennek a mutákkal, akkor nem marad kapacitás harassra...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22466) rt06


rt06
veterán

most huzzak a playoff csoportositasat

Socke vs Ret
BRAT_OK vs Naniva
HuK vs PredY
Moon vs White-Ra
July vs MaNa
HasuObs vs Bomber
MC vs IdrA
Sen vs SaSe

- kozben levezettek, hogy melyik faj imba: it depends on the imezon
- mikozben huk ellenfelet huzzak, a kozonseg idra nevet kiabaja (aki masodik lett csoportjaban, igy huk ellen jatszott volna
- es nem huztak se idra-t, se mc-t a harmadik korben (july es hasuobs ellen), vagyis lesz idra vs mc, meg a mai napon
- merkozesek (az utemezes szerint) 8-tol es 10-tol kezdodnek (koronkent 4-4, mindegyik stream-elve lesz)
- apollo mondja, hogy mikor beszelt mc-vel es szoba kerult idra, annyit mondott csak, hogy idra chobo (idra beginner/noob)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22467) Alg válasza rt06 (#22466) üzenetére


Alg
veterán

MC vs IdrA ;] :C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22468) killerjohn


killerjohn
addikt

ezekről van vod valahol?

(#22469) rt06 válasza rt06 (#22466) üzenetére


rt06
veterán

Sen vs SaSe @ main stream
Socke vs Ret @ iccup stream
July vs MaNa @ totalbiscuit stream
HuK vs PredY @ ragequit stream

killerjohn: most mennek eloben (a masik 4 meg tiztol)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22470) föccer


föccer
nagyúr

Ezt a stream-et nézitek?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22471) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Ezen ugyanaz megy nem ? Éppen most mondta Day9 Mc vs Idra 1 óra múlva .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22472) rt06 válasza föccer (#22470) üzenetére


rt06
veterán

eggyel folotted lineltem ;p

bal oldalt klikk a starcraft 2 licestream linkre, akko bejon a main stream, illetve a stream alatt tudod kivalasztani a tobbi sc2-es stream-et

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22473) föccer válasza rt06 (#22472) üzenetére


föccer
nagyúr

Amikor néztem, akkor még nem volt benne a link?! :U

Aly: Akkor most egy óra szünet? Lemaradtam, mert éppen Mamócáva beszéltem a jövő hétről.

üdv, föccer

Azért az kemény, hogy >66.000. néző van :Y Én MC-re teszem a voksomat. :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22474) AlyArkhon válasza föccer (#22473) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Igaz Idrat a zerg miatt jobban kedvelem és neki szurkolok , de sajnos szerintem 95 % hogy Mc fog nyerni . És jah ahogy írták is 8 kor és 10 kor vannak a meccsek így gondolom ezért mondta day9 hogy 10 kor következik Idra vs Mc :DDD

Amugy meg ts re gyere fel :)

Egyre brutálisabb a nézőtábor egy egy ilyen meccsen :DD hála égnek ..

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22475) rt06 válasza föccer (#22473) üzenetére


rt06
veterán

"Amikor néztem, akkor még nem volt benne a link?!"
25 perc van a ket hozzaszolas kozott (es a post-olas utani percben tettem bele a linket)

amugy igen, fentebb irtam, 8-tol es 10-tol van a ro16

es vedd hozza, hogy az a 66k nezo csak egy stream, iccup-on van 8k, totalbiscuit-nal 16k, ragequit-en 4k (es ezek uresjaratban, mert epp sehol nincs merkozes)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22476) föccer válasza rt06 (#22475) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor nagyon lemaradtam a post végéről ^.^ Bár az is lehet, hogy nem frissítettem, mielőtt a hozzászólást írtam. Nemrég mentek el a vendégek és még megy a pakolászás, kaja maradék a hűtőbe, mosatlan elöblítése stbstb. Simán lehet, hogy ránéztem a topikra, majd 25 perccel később írtam a postot :)

Aly: igen, így érthető. A fentebb említett okok miatt erről a bejelentésről lemaradtam. Egyébként meg, ha van valaki, aki nagyobb bunkó idra-nál a pro sc2 játékosok közül, akkor az lehet, hogy pont MC az. Még akkor is ha ő az egyik legjobb játékos. Akkor is egy bunkó fazon az tuti.

Én meg alapvetően egy jó játéknak szurkolok. Tök mindegy, hogy ki nyer :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22477) AlyArkhon válasza föccer (#22476) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Az tény hogy Mc nek elég bunkó egy stílusa van . Baromnak tartom de játszani meg tud ez is tény. :DDD

És csak remélem hogy nem a kilépdelős Idrát látjuk ma este játszani .. :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22478) rt06 válasza AlyArkhon (#22477) üzenetére


rt06
veterán

"Az tény hogy Mc nek elég bunkó egy stílusa van"
na nem, mintha idra kulonb lenne...
...imho pont megerdemlik egymast

annyi talan a kulonbseg, hogy idra-rol latni, hogy komolyan is gondolja (eleg megnezni, mit muvel idonkent jatek kozben), mig siman lehet, hogy mc csak a show miatt csinalja

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22479) rt06 válasza rt06 (#22478) üzenetére


rt06
veterán

3:0

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22480) kovsol


kovsol
titán

idra szerintem nem játszott rosszul, de kevés volt

May the Force be with you!

(#22481) h.adam.92 válasza kovsol (#22480) üzenetére


h.adam.92
őstag

sajna a blinkstalker nagyon eszi a roach-okat...

(#22482) rt06 válasza h.adam.92 (#22481) üzenetére


rt06
veterán

ez az egyik ,a masik meg, hogy mc megint olyan vedelmet mutattt be (foleg az elso meccsen), amit kevesektol lehet latni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22483) rt06


rt06
veterán

roach vs colossus

roach vs colossus

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22484) Winner_hun válasza h.adam.92 (#22481) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt néztem is hogy az utolsó meccsen miért nem speedlingeket hozott a roach-ok helyett:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22485) rt06


rt06
veterán

huk dontoben

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22486) killerjohn


killerjohn
addikt

most nézem TotalHalibut youtube-os videóit, de gyanítom hogy itt a töredéke sincs fent :( nagyon kellene VOD-ban...

(#22487) _OldBoy_


_OldBoy_
tag

Moon - Bomber masodik meccs :Y :C

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#22488) rt06 válasza killerjohn (#22486) üzenetére


rt06
veterán

most megy eloben a masodik elodonto (moon vs bomber), jelenleg 1:1 az allas

amugy erdemes day[9] archivumat is megnezni, eleg sok merkozes fent van (ugy latom, minen, amit o kozvetitett, lehet tobb is)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22489) h.adam.92 válasza _OldBoy_ (#22487) üzenetére


h.adam.92
őstag

durva eco-ja volt Moon bácsinak

(#22490) rt06 válasza rt06 (#22485) üzenetére


rt06
veterán

donto
HuK vs Moon

bronzmeccs
Bomber vs July

orulok, hogy nem lett zvz, mert bar talan az a legelvezhetobb tukormeccs, igy szerintem megiscsak jobb

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22491) rt06 válasza rt06 (#22490) üzenetére


rt06
veterán

fut a bronzmeccs

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22492) killerjohn válasza rt06 (#22488) üzenetére


killerjohn
addikt

:R köff

(#22493) föccer válasza rt06 (#22491) üzenetére


föccer
nagyúr

Mikor kezdődik a döntő? Most megy a stream, de csak hang van, egyébként nagy feketeség :F

üdv, föccer

mod: no, előkerült day[9] logója...

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22494) rt06 válasza föccer (#22493) üzenetére


rt06
veterán

az utemezes szerint (amit tobbszor linkeltem ;p) 18:30 es eddig minden esetben tarottak magukat hozza

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22495) föccer válasza rt06 (#22494) üzenetére


föccer
nagyúr

Még mindig write only üzemmódban vagyok. Igazán megjegyezhetnéd már ;]

":R köff"

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22496) Winner_hun válasza föccer (#22495) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most indult..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22497) föccer válasza Winner_hun (#22496) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen, az első meccset már le is tolták.

Spoiler:

Ezt a négygétet nagyon csúnyán beszívta fox :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22498) rt06 válasza föccer (#22497) üzenetére


rt06
veterán

harmat, nem?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22499) Winner_hun válasza rt06 (#22498) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most jön a harmadik.

Csak nálam van gond a nettel vagy tényleg szörnyen akadozik a közvetítés?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22500) kovsol válasza Winner_hun (#22499) üzenetére


kovsol
titán

nálam is akad, azért a 30/20Mbites netnek ezt még bírnia kellene, de néha beakad :U

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.