Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) föccer válasza Winner_hun (#22350) üzenetére


föccer
nagyúr

Kispolákkal Oszkóra?

Esetleg valaki valami gammára egy fél óra múlva?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22352) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Sziasztok!

Én is sokat sc2-zök, ha társakat szeretnék keresni, akkor ide írjak? :) gold-platina szinten vagyok egyelőre. Unom az egyedüli a játékot, a társaim csak este szoktak jönni. ( nem, nem 16 éves, élvezem a szünetet srác vagyok, hanem most fejeztem be a sulit, lassan melózok, addig viszont sc2 kocka vagyok :D )

(#22353) föccer válasza DarthPeeter (#22352) üzenetére


föccer
nagyúr

Akár itt is lehet. :) Van egy Prohardver chat chenel is, amit kb senki nem használ. Leginkább az szokott működni, hogy felveszel egy tonnányi embert, és ha van időd, akkor belépsz és ráírsz az éppen ráérő emberekre ;´

Én pl most ráérek. Vegyél fel, írj rám, oszt tolhatunk néhány játékot. Föccer#611

Jah, és ajánlatos előre felrakni a TeamSpeker3 programot. Ezen keresztül szoktunk dumálni játék közben.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22354) DarthPeeter válasza föccer (#22353) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Na ez jó meccs volt :) Jöhet még egy pár ilyen :D

(#22355) föccer válasza DarthPeeter (#22354) üzenetére


föccer
nagyúr

Irány a bronz liga!

:DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22356) DarthPeeter válasza föccer (#22355) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Naa, ne legyünk nagyravágyóak :DD

(#22357) sith7 válasza DarthPeeter (#22352) üzenetére


sith7
nagyúr

Üdv. a klubban

(#22358) DarthPeeter válasza sith7 (#22357) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Köszönöm :B :R

(#22359) Winner_hun válasza föccer (#22351) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hondával Erdélyből haza:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22360) rt06 válasza föccer (#22353) üzenetére


rt06
veterán

ennek kapcsan jut eszembe, hogy ossze kellene szedni az elso post-ba a jetekosokat

aki ugy gondolja, hogy szeretne feltuntetve lenni, hogy barki felvehesse, irjon nekem privatot, amiben jelzi, hogy szeretne a listaba bekerulni, es adja meg a jatekosnevet es a kodjat (esetleg, ha szeretne a realid-jat is feltuntetni, akkor azt is), en meg majd idonkent keresek egy moderatort, hogy irja be a #1-be

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22361) AlyArkhon válasza Winner_hun (#22350) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Járjál csak ki külföldre :DDD Mi Belgiumba ( nyugati Brussel környékre ) utazgattunk 7 hetente kocsival potom 1700 km . Egyszer én toltam le 1 huzamba máskor a kollégám . Természetesen megálltunk párszor kúton tankolni , de azon kívűl semmi időhúzás . Így is 17 órás út átlag 130-al . Németország lassított le minket legjobban mert ha jól emlékszem az A1 es pályán mentünk 600 km-ert az A2-esen meg a határig 270-et kb . Azt hittük hogy nah hát a német autópálya rendszer majd lehet rajta csűrni. Igen csűrni lehetett volna rajta ha nem lett volna 15 km-ként 10 km-es javítás kb . :R

Ah igen , és a poén , első alkalommal amikor én toltam le egyhuzamban a haza utat , Hatvanban a tesco parkolóban kiszáltam a kocsiból és átültem a sajátomba mert kijött párom elém , és onnan én vezettem hazáig meg aztán go szüleimhez mert márt rotyogott a bogrács :R Csak amolyan levezetésképpen még 150 : :R

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22362) AlyArkhon válasza rt06 (#22360) üzenetére


AlyArkhon
őstag

privát ment , lehet megadom a mailt is , majd meglátjuk mi sül ki ebből .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22363) killerjohn válasza Winner_hun (#22350) üzenetére


killerjohn
addikt

az kemény. mi a feleségemmel amikor összejöttünk és nem volt lovetta, elmentünk busszal Spanyolországba, Barcelona "alá" 40 km-el. 27 órás út. Akkor voltunk épp leszokóban a cigiről, és 3 óránként megálltunk, mindenki leszállt rágyújtani. Én nem tudok aludni csak teljes sötétben, csendben - ha a macska mosdik, már nem tudok elaludni. Mire megérkeztünk, 3 nap volt kiheverni xD

(#22364) AlyArkhon válasza DarthPeeter (#22358) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jah köszöntlek én is :D Még 3 meccs és go platina .. :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22365) killerjohn válasza DarthPeeter (#22354) üzenetére


killerjohn
addikt

üdv itt!

szerk: vegyél fel nyugodtan: killerjohn#248

[ Szerkesztve ]

(#22366) rt06 válasza killerjohn (#22363) üzenetére


rt06
veterán

informatikuskent hogy a csudaba nem tudsz nappal (merthogy ejjel kodoltal) zugu gepek (merthogy azoknak mindig mennie kell) mellett aludni?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22367) DarthPeeter válasza killerjohn (#22365) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Köszi! :) Okés, felveszlek.

(#22368) DarthPeeter válasza AlyArkhon (#22364) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Köszi, ha így haladunk gyorsan meglesz a platina :D :R

(#22369) _OldBoy_ válasza killerjohn (#22363) üzenetére


_OldBoy_
tag

Én évente 2-3x járok haza, 1200km. Szinte mindig éjszaka megyek hogy megússzam a dugókat, kb 10-12 óra alatt letekerem, így sokadikra már szinte fel se tűnik. Mikor először jöttem legalább 10x álltam meg, és a végén izomlázam volt :)

[ Szerkesztve ]

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#22370) DarthPeeter válasza AlyArkhon (#22364) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Kapcsold le a zenét, mert így nem hallasz TS-en ! :DDD

(#22371) oxox válasza DarthPeeter (#22352) üzenetére


oxox
addikt

Welcome on board....

minden szukseges info az alairasomban :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22372) DarthPeeter válasza oxox (#22371) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Köszi :) Fel is veszlek! : :R

(#22373) Alg válasza DarthPeeter (#22372) üzenetére


Alg
veterán

|
|
|
|
V

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22374) DarthPeeter válasza Alg (#22373) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Megtörtént :)

(#22375) killerjohn válasza rt06 (#22366) üzenetére


killerjohn
addikt

a gép vízhűtéssel megy hangszigetelt házban, akkor sem hallod ha rátapasztod a füled...

(#22376) AlyArkhon válasza DarthPeeter (#22368) üzenetére


AlyArkhon
őstag

S lőn meg is lett . :D Haladhatunk tovább . :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22377) DarthPeeter válasza AlyArkhon (#22376) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Reszkessenek a mester ligások, mert nem vagyunk már messze tőlük.... :DDD

(#22378) killerjohn válasza DarthPeeter (#22377) üzenetére


killerjohn
addikt

2v2? :DDD

(#22379) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

valaki egy kis team play ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22380) rt06


rt06
veterán

nasl nem 480p-vel bezarolag volt igyenesen nezheto?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22381) Alg válasza rt06 (#22380) üzenetére


Alg
veterán

De, miért?
Ja, hogy levitték 360-ra :(((

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22382) rt06 válasza Alg (#22381) üzenetére


rt06
veterán

mert most csak 360 akar menni, 480-ra azt mondja, subscribe-oljak

amugy meg (SPOILER)
zenio: where's the gg
idar: earn it

mindezt azutan, hogy kapott par baneling-et a parasztok koze es kilepett gg nelkul
biztos op a zerg, s amiatt

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22383) Alg


Alg
veterán

Valaki feltörte a justin.tv chatet, és most az NASL csatornán garázdálkodik :F :Y

Szerk: ráadásul állítólag a reklámok is össze-vissza jönnek a fizetősöknek is, szóval valami nagyon nincs ott rendben

Szerk2: most javítják

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22384) rt06 válasza Alg (#22383) üzenetére


rt06
veterán

leallt a stream is, justin.tv maintenance feliratot dob
mindezt persze akkor, mikor zenio-nak keszul 10+ mutaja, idra meg var az infestor-ok kihozatalaval

szerk.: nem szamit, tudom, mi a vege, ki jut tovabb
mert termeszetesen a bracket-et az eredmennyel kitettek, leszarva az europai nezoket (es van egy olyan sejtesem, hogy ugyanezen oknal fogva nem fogjak az ingyennezok latni, mi tortent pontosan

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22385) Alg válasza rt06 (#22384) üzenetére


Alg
veterán

Nem élő stream, szóval valószínűleg nem maradunk le semmiről (persze figyelni kell hogy mikor lesz jó)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22386) DarthPeeter válasza killerjohn (#22378) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Igen, az :D

(#22387) rt06 válasza Alg (#22385) üzenetére


rt06
veterán

persze, hogy elinditottak szo nelkul
nem is lattam, mar csak a zaro kommentart

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22388) föccer


föccer
nagyúr

No, leléptek asszony barátnői. Tolhatnánk valami teamplayt ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22389) killerjohn válasza föccer (#22388) üzenetére


killerjohn
addikt

vagyok !

(#22390) killerjohn


killerjohn
addikt

Alg-vel és Föccerrel... na ez a meccs megcsinálta a napomat xD
39 perces meccs - amit a végén gg után nyertünk :)
thor+dt kombóval csak ennyi mondok, 3 zerg ellen. musthavetosee ^^

[ Szerkesztve ]

(#22391) Alg


Alg
veterán

Szerk: megelőzött a kolléga :D

Nagyon kemény comeback, a 3 Z ellenfél mindenhova kiexpelt, miközben mi a kezdeti 5 bázison voltunk 3an összesen - (és ha eszembe jut, hogy javítani is lehet, még durvább lett volna :DDD - így is meglett az unbreakable acsi)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22392) föccer válasza killerjohn (#22390) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem mondod, hogy a végén hoztátok? :Y:Y

Az egyik legszarabb pálya. 3 zerg ellen rush ellen készültönk, miközben az ellen szétexpelte meg feldronozta magát. Én nem tudtam expelni, volt, hogy le is írtották a probjaimat (jah, és P-vel voltam). Szóval amikor a 26. percben azt láttam, hogy az ellenfélé a fél pálya, nekem kb 0 income, 0 sereg és a nagynehezen felépített expemet éppen vagy 5 kimaxolt ultra szedi éppen szét, kiléptem :) De minden tiszteletem a tiétek, ha innen hoztátok. Ti tudtok valamit. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22393) rt06 válasza föccer (#22392) üzenetére


rt06
veterán

ezert mondom mindig, hogy ne lepj ki ido elott ;p
nezd meg boxer-t, meddig kuzd
meg nezd meg idra-t
es dontsd el, melyik inkabb a kovetendo

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22394) killerjohn válasza föccer (#22392) üzenetére


killerjohn
addikt

de hát láttad :-) lenyomtam 15 desperation dt-t és 1 perc múlva 6 bázisukon halt ki a drone állomány egyszerre. mutákkal meg overseerrel mentettek... VOLNA ha Alg nem hozza a megmaradt thorokat, és így sunyi módon de nyertünk. úgy hogy végig egyedül neken volt income 1 expről...

(#22395) föccer válasza killerjohn (#22394) üzenetére


föccer
nagyúr

Jaja, visszanéztem a rep-et. Gyakorlatilag a DT-kel kiszedted az összes expjüket, amíg alg azzal a 6-7 thorral rommá lőtte azt a tonnányi mutát. Azért ha használták volna a magice box-ot, akkor lehet, nem lett volna ez az eredmény...

GG WP

cyla: Hát ja persze. Azért nem általános nálam a rage quite. Csak én kb 0-án voltam. Alg mondta, hogy ő is kifogyott mindenből. KillerJohn meg éppen lehozott pár DT-t. A muták ellen... Miközben az ellennél maxra gyúrt ultrák, és rengeteg muta volt, amivel éppen a maint már félig kitakarították, nekem felszámolták az expemet, és seregünk gyakorlatilag nem volt. Nem volt túl rózsás a helyzet :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22396) Alg válasza föccer (#22395) üzenetére


Alg
veterán

6-8 +3-as Thor ellen már a magic box sem sokat ér... igaz armor fejlesztést nem csináltam. Ráadásul a Thor egész jó ultra és hydra-roach ellen is, egyedül az infestor, meg a BL amitől tartani kell vele (BLra meg ott a viking)

Mondjuk az igaz, hogy nem volt a legjobb a muta kezelése a srácnak

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22397) föccer válasza Alg (#22396) üzenetére


föccer
nagyúr

A BL-nek kisebb a lőtávja, mint a thor-nak a levegőre. Így, ha kellő mennyiségű BL van, ami elég broodlinget letermel ahhoz, hogy a thorok ne tudjanak közelebb menni, akkor nyert ügye van.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22398) killerjohn


killerjohn
addikt

komolyan mondom, vesztésre álló team meccsekben 10-ből 6-7x bejön a "desperation dt".
1) ha már vesztek akkor úgy is mindegy
2) ha az enemy zerg és unitokat massolt, és jó a mapcontrolja, akkor jó eséllyel nem gyártott le overseert, hiszen minek?
3) ha terran akkor is elég komoly károkat lehet okozni minden bázison 3-3 dt-vel, mert nem lesz annyi scan...
4) protossnál ha nincs obs, akkor bajban lesz, de ha van, akkor fail

Most is rakott le a zerg spore colony-t, de a gond az volt (nekik), hogy 3 dt pont elég (kikísérleteztem) arra, hogy leszedje, és utána freekill...

Most pl nem jött volna össze, hiszen annyi mutájuk volt, hogy még basetrade-nél is vidáman nyertek volna. NADE ott voltak a thorok :)

(#22399) rt06 válasza föccer (#22395) üzenetére


rt06
veterán

nem azt mondtam, hogy ragequit, hanem hogy ido elotti
es igen, lattam a replay-t, de tegyuk hozza, hogy 3v2 volt, mikor kileptel (a teal jatekos akkor mar egy ideje nem volt aktiv, 2k+ mineralja volt a jatek vegeig), es a masik ket jatekosnak sem igazan volt income-ja (ahogyan azt killejohn irta is)
az ellenfel, expandjai ellenere szinte vegig (de a jatek masodik feleben egeszen biztosan) income hatranyban volt

killerjohn: igen, azt is neztem, hogy a 3 dt-vel nekimentel egy sproe crawler-nek, amit ket spine crawler vedett, es mindossze 1 dt-t vesztettel, a masik kettonek csak a pajzsat szedtek le (de meg ha fokuszalja is oket, legalabb egy dt-d ugy is marad)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22400) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Ááá kár volt az utolsó 4v4-ért, na de nem lehet nyerni egyfolytában, az unalmas :):) GG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.