Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47931) KO2


KO2
aktív tag

Jó ez a pirate swarm, de bele kell jönni azért egy kis kihagyás után.

A 14. wave-ben haltam meg a sima Anvil Hornet F7C vel ( 3 gimbal CF-117 Badger Repeaterrel )
Jólenne megint könnyedén eljutni 18 ig, szóval gyakorolnom kell.
Elképesztő hogy a Cutlassok mennyit kibírnak, ami tök jó, nincs probléma, csak 1000 évig kell lőni őket és ha sokat tökölök rám szállnak a többiek, akkor meg muszáj célpontot váltani mert ezek képesek beállni mögém és ha kell 0 ra lefékezve lőni engem amíg nem reagálok :)

kicsicsuvi:

Tényleg jobb az i7-8700K, az intel oldalán is olcsóbbra teszik az ajánlott eladási árat mint a 7800X és benchmarkok is több pontot adnak rá. Az egyetlen különbség talán hogy a 7800X Quad chanel-ben támogatja a memóriát a 8700K meg Duálban ( nem mintha ez akkora hátrány lenne, a Quad chanel memória gyorsabb ugyan a neten található tesztek szerint de mindenki azt írja hogy nem veszed észre a különbsélget csak max benchmarkok pontszámain.) Ami engem jobban izgat hogy olyan alaplapot szeretnék venni ami tovább marad fejleszthető. Az 1151 es foglalat meg már 2015 óta jelen van, félek hogy most a 2066 os foglalat megjelenésével az 1151 hez nem gyártanak több procit a jövőben(vagy legalábbis nem sokáig). Tehát nem tudnám fejleszteni a gépet pl 2 év múlva.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.