Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47801) Stilinski válasza SkyS1gn (#47796) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Csak lehalt a stream, valszeg nem szándékos szünet volt. A csúszás az meg az emberek beengedése miatt volt. 1 óra késés van.

star-citizen.hu

(#47802) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

hopp Arccorp? :Y

(#47803) Menthirist válasza Stilinski (#47801) üzenetére


Menthirist
veterán

Gyanítom egyébként ciki lett volna időben kezdeni, ezért lőtték le a stream-et n + 1 + 0,5 órára :D

b*meg, már megy, csak nálam nem indult újra a stream? :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47804) Malibutomi válasza Malibutomi (#47802) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Baaaa.............................................................meg :C

A regi igazsag ..CIG MINDIG sokkal tobb dolgon dolgozik egyszerre mint el tudjuk kepzelni

[ Szerkesztve ]

(#47805) macy


macy
addikt

Aztakurva. Lefostam a bokám.

[ Szerkesztve ]

(#47806) Menthirist


Menthirist
veterán

Ismét... elmennek a büdös p******
Mégha ez öt év múlva is jön :D

torz on borz: bejelentkezett, de nem kopogott :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47807) Szőrös  válasza Malibutomi (#47804) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na a főnök megint bejelentkezett. Egyébként ez már az a progen city generálás amiről régebben beszéltek.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47808) Malibutomi válasza Menthirist (#47806) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

pont ezt irtam skypon a havernak...elmennek ezek a picsbe...beszartam

(#47809) Menthirist válasza Malibutomi (#47808) üzenetére


Menthirist
veterán

Gyalog Galopp: "Megint beszartam" :D

8 perces jump :D szóval csevegnek :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47810) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ne szopassatok mar...azt mondta legeneralja az epuleteket Arccorphoz AZ INTERIORRAL EGYUTT?!?!??!

Ezt vissza kell neznem tenyleg ezt mondta-e

[ Szerkesztve ]

(#47811) Menthirist


Menthirist
veterán

Mondjuk kellett a windows media player play és stop nyomkodós fickó :D

Malibutomi: nem automatikusan, külön generálta az interiort és az exteriort, szóval azért nem mindenhol lesz interior, csak könnyű generálni ezt is, azt is :) Nem is adta meg hogy minek az interiorját gyártja le. Legalábbis ha jól láttam.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47812) Menthirist


Menthirist
veterán

Mondjuk elég rövid volt...
Csak ott van quicksilver is :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47813) Volfram42 válasza Menthirist (#47812) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én is őt vettem észre először.

Ahhoz képest, hogy scam elég tetszetős lett. :D
Jöhetne már.

Szerk.: Hogy fogják livestreamelni a 4.x vagy ki tudja melyik részt amikor három-négy rendszert mutatnak be?
Három nappal a stream előtt mutatják ahogy elindul a hajó és Citconra megérkezik?

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#47814) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#47813) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jump Point.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47815) bladex73


bladex73
aktív tag

Hát ez zseniális volt. Kíváncsi leszek, hogy lesz e forgalom irányítási rendszer ami a korábbi demóba volt.

(#47816) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

A kurva hétszentségit na... :Y aki lemaradt annak ittvan.

Nem semmi bakker... meg nem volt semmi baki most :D Durva a városgenerálás. Kicsit érdekes 8percig ugrasz addig egy nagyWC belefér simán :DDD

#soseleszkéész ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47817) Menthirist válasza SkyS1gn (#47816) üzenetére


Menthirist
veterán

#soseleszkéész
Legalábbis még évekig, ugyanakkor most hogy megnéztem a videó elejét is, nagyon örülök hogy átállnak a delta patcher segítségével is, CDR-ről DDR-re (content driver release->date driver release). Így ha a tartalom maga nem is fog feltétlen sokkal gyorsabban megjelenni, legalább van esély arra, hogy időközi bugfixek és legalább némi tartalom lecsorogjon 1-2 havonta legalább.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47818) devast válasza Menthirist (#47817) üzenetére


devast
addikt

Azt mondta negyed évenként lesz release. Elvileg... Reméljük :D

(#47819) Menthirist válasza devast (#47818) üzenetére


Menthirist
veterán

Az is 3-4x gyorsabb mint most :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47820) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Egybaj van ezzel a bejarhato minden bolygo dologgal...a Fold :)

(#47821) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#47820) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ott és csak ott kell figyelni a geológiára meg úgy nagyjából a városokra, minden másra ott az eltelt 1000 év, mint magyarázat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47822) Fred23 válasza SkyS1gn (#47816) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez most nagyon szép volt. :K

(#47823) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ez tetszett meg nekem baromira.
Aprosag, de szinte egyik jatekban sem figyelnek ra:

(#47824) laskr99


laskr99
addikt

Történt valami érdekes?

(#47825) LBandi


LBandi
aktív tag

Összeségében nekem nagyon tetszett a prezentáció és elégedett vagyok a bemutatott dolgokkal, visszanézve a korábbi Gamescom, Citizencon, Holiday stream videókat látszik hogy milyen sokat fejlesztettek illetve milyen sok új technológiát tettek a játékba.
A demók egyre stabilabbak ( a korábban nem volt ritka, volt hogy 3< crash volt élőben).
Én látom már az alagút végét, annak ellenére hogy sejtem mennyi munka van még hátra a 3.0 live-ra kerüléséig, de ha megvalósul ez a mérföldkő akkor a jövőben érkező tartalmak nagyobb mennyiséggel érkezhetnek.

A repülési idővel kapcsolatban szerintem nagyon jó ötlet, mert az ember így tarthat egy kis szünetet wc, evés, ivás vagy akár a hajóján végezhet különböző műveleteket. Szerintem nem lenne jó ha bárhova oda lehetne érni pár mp alatt a naprendszeren belül. Gondolom a rendszerek közötti utazás sem fog pár pillanat alatt megtörténni.

Emlékszem 3 éve bemutatták a Citizencon-on a landolást Acorp-on, megjegyeztem hogy már alig várom hogy szabadon repülhessek a város és a bolygó légkörében. Akkor még ugye nem ez volt a terv és a videó sem ezt mutatta de én éreztem és már ez mind valóság. Szóval öröm és bódottá :))

laskr99: Hát azon kívül hogy megint olyat mutattak amivel CIG bebizonyítja a többi játékkészítő cégnek, hogy ha valakinek van egy álma és keményen dolgozik érte akkor azt meg lehet valósítani még akkor is ha a többiek hülyének nézik vagy azt mondják hogy az lehetetlen megvalósítani.

Javaslom hogy nézd meg!

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#47826) Szőrös  válasza laskr99 (#47824) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ááá semmi, semmi. Csak kb megint fityiszt mutattak mindenkinek. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47827) Stilinski válasza SkyS1gn (#47816) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Discordon már írtam, de ez pontot tesz a régi vita végére, hogy a TS elrontja a dolgot, mert ha megtámadnak, akkor csak szólok az orgtagoknak TS-en, odaugranak és vége, ezzel megölve a kalózkodást...

Ahham, itt két belső bolygó között volt ennyi az út.

Most elképzelem, hogy ülök Stanton felett a Polarisomon, tegyük fel, még a legénység is ott van rajta. Bejön a segélykérés félúton az ugrókaputól. Ok, elkezdünk készülődni az ugráshoz, de előtte mekkora az ellenfél ereje (azért egy Polarissal ne ugorjunk be 3 Javelin közé), pontosan hol van, mi történik, milyen típusú a támadás (hozzáteszem ezt mind úgy, hogy a támadott hajónak stressz alatt kell elmondania). Nem árt valamilyen helyzetjelzést is küldenie. Ok, megvan hogy hol vannak, indulhat az ugrás. És kb. 15-20 perc. Az arra bőven elégnek tűnik, hogy a hajót felkészítsük ugrás közben a harcra, az átszállócsapat beöltözzön, stb. De szerintem bőven 20-30 perc, mire tudunk reagálni, az meg majdnem bármire elég.

Ez persze mind csak elmélet, meg ugye minden változhat, sok játékmechanika nincs még kész, de az egész lényege, hogy nagyon király a hosszú ugrás, meg kell majd itt szervezni a dolgokat! :)

star-citizen.hu

(#47828) vaakuum válasza Malibutomi (#47823) üzenetére


vaakuum
addikt

Én meg [ITT hördültem fel,] hogy ha az Aurorában egy ilyen joystick páros van, akkor a minimum az lenne, hogy egy hasonlóan komplex vezérlőt is adjanak a játékosoknak.
Mert rengeteg dolog van, amit bindelni kellene, hogy ne kelljen állandóan elengedni az irányítást.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#47829) Szőrös  válasza vaakuum (#47828) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha ennyi mindent akarsz bindelni akkor már a voice commandon is érdemes lenne gondolkodni.
Vagy mondjuk egy tableten amire ki lehet tenni gombokra a legfontosabb parancsokat, régen volt vmi app amivel ezt meg lehetett csinálni csak nem jut eszembe a neve.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47830) vaakuum válasza Szőrös  (#47829) üzenetére


vaakuum
addikt

:O De ahhoz is el kell engedni az irányítást, hogy a tabletet piszkálni lehessen. Én tényleg egy hand on joy and joy elrendezést szeretnék majd kipróbálni. (nyilván térképet nézegetni, azon útirányt kijelülni meg küldetéseket felvenni nem joyyal kell, én most szigorúan a 12 DOF irányítás, targetelés fegyverkezelés, pajzsok és energiaelosztás csoportban gondolkodom)
Ha IRL lesz egyszer a jövőben űrhajózás, és lesz benne olyan, hogy át lehet venni a kézi irányítást a géptől, akkor tuti valami ilyesmi megoldás kell: komplex és kézreálló. :DD
szerintem nem csak játékalapot raknak le most, hanem a jövőbeli valós fejlesztés irányát is befolyásolják azzal, hogy dolgokat rendszerben kitalálnak. Mint annó a sétálómagnó, ami önbeteljesítő jóslat lett, annyira kézzelfoghatóan és triviálisan sikerült megálmodni.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#47831) Szőrös  válasza vaakuum (#47830) üzenetére


Szőrös 
veterán

Akkor ott a voice command.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47832) cskamacska


cskamacska
addikt

Le vagyok maradva, 3.0-ról volt szó? Vagy bármilyen új kiadásról? Legalább egy új peccsert kapjunk mán. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#47833) Szőrös  válasza cskamacska (#47832) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47834) #16729600 válasza cskamacska (#47832) üzenetére


#16729600
törölt tag

Arról semmi, kussoltak róla amivel csúsznak egy laza fél évet, helyette ( a gyengébbeknek ) volt illúzió prezentáció dögivel, meg közösségi örömködés ( szintén a gyengébbek kedvéért ) :D Szánalmas...

(#47835) Drenadar válasza #16729600 (#47834) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát igen kevésbé lett volna szánalmas ha el mondják a nyilván valót hogy éppen az evocaty dolgozik rajta, hisz ezt tudjuk. Én kifejezetten örülök hogy nem megint a 3.0 volt a téma... Max érintette azt.

(#47836) #16729600 válasza Drenadar (#47835) üzenetére


#16729600
törölt tag

Másként látjuk ezt, nincs ezzel baj. Én ha ott vagyok a helyszínen tuti fejbe b@sztam volna egy záptojással a Ravaszdi Róka Rudi illúzió dilert tapsikolás helyett :)

(#47837) Szőrös  válasza #16729600 (#47834) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szánalmas az, hogy megint csak akkor bukkansz fel amikor fröcsöghetnéked van. :U

Amúgy akkor légyszi mutass már nekem még egy játékot ahol legalább tervezési fázisban mutattak hasonló techet. Tényleg érdekel.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47838) Menthirist válasza Drenadar (#47835) üzenetére


Menthirist
veterán

Egyetértek, az ilyen eseményeknek többről, másról kell szólnia, mint a jelen és a közeljövő. Hátul ki lehetett próbálni a 3.0-t, a ravent, stb, itt meg megmutatták hogy hogy is válik lehetségessé hogy akár komplett város is generáljon interiorral alig egy maroknyi ember, napok alatt. Persze ezernyi pepecselés kell/kellhet még utána vele, és valószínűleg soktucat vagy akár száz feletti ember dolgozik csak az asset gyártáson hozzá, de tény, hogy ha egy várost tudnak generálni, ezret is tudnak.

#47836: akkor ezek szerint nem csak csak abban van különbség, ahogy látjuk a világot, hanem abban is, hogy mennyire tudunk viselkedni egy ilyen esemény során.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47839) Drenadar válasza Szőrös  (#47837) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nincs azzal semmi baj hogy szunya várta volna hogy CR a bocsánatért könyörög hogy még nincs kész a 3.0.

De legalább CR nem adta még ki a játékot mint mondjuk egy ea, hogy majd a bugok patch javítással el tűnnek a bolygók meg hajók meg techek meg majd dlc. Mert sok kiadónak ez is járható út lett volna. Tényleg mennyire is jó lenne ez :-D

(#47840) Drenadar válasza Menthirist (#47838) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát igen az nagyon ütős volt.

De attól hogy nekünk tetszett lehet sokan mást vártak. Ezért nem kell leszolni senkit, csak nekem a szánalmas jelző volt sok. De hát szólás szabadság van mindenkinek meg lehet a véleménye amíg kultúrált formában adja elő. Nincs ezzel baj, közel múltban volt sajnos olyan fórum társ aki ezt nem értette, de már nincs körünkben...

Hallgassuk meg egymás véleményét, és érveléssel stb-ivel próbáljunk esetleg hatni a másikra, de ne tamadjuk egyből le, ha kérhetem!... És igen kérem.

(#47841) Drenadar válasza Szőrös  (#47837) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ne, ne mutasson. Úgy sincs hasonló projekt mint az sc, és itt inkább az sc legyen a téma, ne más.

(#47842) #16729600


#16729600
törölt tag

Több mint egy éve azon voltatok beájulva, ami már most késik fél évet :) Sajnálom én nem tudok egy felvázolt alternatív jövőképen elájulni, csak és kizárólag az asztalra letett kézzel fogható munka eredményét tudom értékelni. A többi az szekta fanatikusok hitvilága, ami nem ez én műfajom :)

(#47837) torz on borz Eszem ágában sincs mutatni semmit, de hát akkor ők se akarjanak, én nem tartottam revolvert a halántékukhoz , hogy kiadjanak megvalósíthatatlan kamu ütemezést és kiadási időpontokat, amiről már a publikálás időpontjában tudták, hogy hazugság minden szava , betűje.

[ Szerkesztve ]

(#47843) _Andras_


_Andras_
tag

Squadron 42ről volt valami?

(#47844) Drenadar válasza #16729600 (#47842) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szíved joga. Ha követted a fórumot tudtad hogy esélytelen hogy legyen bármi 3.0 dolog. Talán karácsonyra.

Mutattak sok más egyéb dolgot amit még nem eddig.

Ha kézzel foghatót akarsz akkor várd meg a megjelenést, hisz minden más csak rizsa. De az több év még...

(#47845) Drenadar válasza _Andras_ (#47843) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Semmi nem volt róla.

(#47846) Szőrös  válasza _Andras_ (#47843) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem, de ezt mondták előre. SQ42-ről karácsony körül lesz stream, akkor várható gameplay is.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47847) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ezt mas forumokon sem ertettem.

Citcon elott: "HA megint csak 3.0-at mutatnak amit egy eve nezunk ATV-ben akkor lehuzhatjak magukat a klotyon"

Citcon utan: "Minek mutatnak olyan dolgokat amikre megint varni kell, hol a 3.0?"

A 3.0-rol gameplayrol, jatekmechanikakrol amik benne vannak mar lattunk mindent az ATV-ben, Evocati mar teszteli, nem olyan sokara ugyis megkapjuk. Azt minek mutogassak?

Megmutattak helyette hogy mi jon utana, es Hurston meg Arccorp mar gyakorlatilag kesz van. Ez utobbinal a proceduralis generalassal kb generaciot leptek az ED/NMS fele procgenhez kepest, es ezzel latszik hogy tenyleg be tudjak majd telepiteni a bolygokat varosokkal, az urt meg truckshopokkal.
Amit fentebb linkeltem meg aproseg de nekem nagyon bejott az emelkedon/lepcson jaras, amire most fejbol egy jatekot sem tudnek mondani ahol normalisan megcsinaltak...aprosag de nekem sokat szamit.

Szoval nem ertem a "hol a gameplay" lovaglokat, szerintem a profession-oket joval egyszerubb megcsinalni mint pl az engine atirast, procgen technikat, ugyhogy el fognak keszulni, az meg hogy elvezetes lesz-e a jatek ugysem jon le a videobol.

(#47848) SkyS1gn válasza Stilinski (#47827) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Persze, nem is baj, sőt...csak így stream közben volt fura azthittem megscriptelik hogy rövidebb legyen de Sean gyors előadásával pont nagyon patent volt.

Közben meg persze a hajódon is majd tudsz ténykedni. Meg mondta is hogy nembiztos hogy folyamatosan tudsz ennyit ugrani valami kilökhet. Jump pointon meg ugye majd szlalomozni kell ahogy a korábbi videóban láttuk :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47849) Malibutomi válasza laskr99 (#47824) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha meg nem talaltad meg:

[link]

(#47850) nortsen


nortsen
aktív tag

Élvezetes volt nézni az előadást, és valóban végre úgy tűnt, hogy stabilan tudják hozni a demót.
Engem csak az az egy aggasztott, hogy a saját gondolom vmi 1080Ti-s/bika SSD-s gépeiken is látható volt a töltögetés, szaggatás. De nem aggódom, mivel ennek beépítése még úgy is vagy 2 év, addigra meg... :DDD
Mindenesetre az látszik, hogy nem kapjuk ajándékba a látványt, bele kell majd nyúlni nekünk is a pénztárcánkba vagy valaki máséba. :D

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.