Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48751) kraven54 válasza Diopapa (#48746) üzenetére


kraven54
aktív tag

Nálam is...

(#48752) bazccka válasza laskr99 (#48745) üzenetére


bazccka
tag

Erről jut eszembe... Valaki tud linket, ahonnan “le lehetne szedni” a 3.0 PTU file-jait, hogy a szegény parasztemberek -engedtessék meg- offline ki tudnák próbálni?

[ Szerkesztve ]

(#48753) nortsen válasza bazccka (#48752) üzenetére


nortsen
aktív tag

Volt róla szó, hogy offline is kell a login, így egyáltalán nem biztos, hogy PTU hozzáférés nélkül el fog indulni.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#48754) devast válasza bazccka (#48752) üzenetére


devast
addikt

Nope.

(#48755) bazccka válasza nortsen (#48753) üzenetére


bazccka
tag

Aham. Értem. Köszi. Akkor várjuk a Karácsonyt, hátha megkapjuk a zengedélyt.

(#48756) nortsen válasza bazccka (#48755) üzenetére


nortsen
aktív tag

Olvasva a rengeteg hibát, PTU nagyon nem érdekel, inkább várom Live-ot. Azt meg...

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#48757) tom5598 válasza nortsen (#48756) üzenetére


tom5598
senior tag

2018 igen, ez a PTU még nagyon messze van a futtatható állapottól.

(#48758) Eniral válasza nortsen (#48753) üzenetére


Eniral
tag

én kipróbálta.. kell felhasználó.. és egyébként kicsit sem jobb a helyzet.. mivel ugyan úgy a szerverrel kommunikál.. amitől szarrá akad .

(#48759) macy válasza Eniral (#48758) üzenetére


macy
addikt

Akkor nálad valami nem kerek, mert offline simán fut.

(#48760) SkyS1gn válasza Eniral (#48758) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Offline pedig 1000x jobb... na de most online toltam, 20-30FPS aztán fél 1 óra után 5 de nem adtam fel... aztán 1.5óra is tuti volt felment 15-re megint.

Én meg leszálltam shubin mining-nál daymaron a vak sötétben és elkezdtem ursával menni a végtelenbe.... leautóztam 10KM-t jó sok időbe tellt, csak hogy láthassam a napfelkeltét... kicsit meg is pihentem, leültem a melengető napfénybe... ameddig el nem fogyott az oxigén... azért szerintem szép halál :R ;] :DDD




Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48761) Stilinski válasza SkyS1gn (#48760) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Az a második nagyon menő kép lett :D

star-citizen.hu

(#48762) SkyS1gn válasza Stilinski (#48761) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja csak bennmaradt az info, le kell csippenteni. :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48763) Stilinski válasza SkyS1gn (#48762) üzenetére


Stilinski
aktív tag

:D Na igen! Amúgy hihetetlen jól megcsinálták az éjszakai égboltot, egyszer-kétszer nagyon jól el lehet bámészkodni :D

star-citizen.hu

(#48764) Menthirist válasza SkyS1gn (#48760) üzenetére


Menthirist
veterán

:DD :DD
Jó képek :)

Végül a napokban én is subscribe-oltam egy hónapra, hogy kipróbálhassam a ptu-t. Hát vannak bizonytalanságok, szokás szerint két mag dolgozik leginkább, abból az egyik mindig 100%-on van, emiatt csak 5-30 fps-em volt, időszakos jó 10 másodperces "fagyásokkal". Természetesen azonnal a holdak felé vettem az irányt, elsőnek a Cellin felé, mert azt hittem az a jeges, szépen be is csapódtam, igaz nem robbantam fel, csak pattogtam :D Kiszálltam a hajóból, de sötét volt hogy bármit is lássak :D
Aztán ma irány Daymar, megyek prospectorral, legalább megnézem azt is hogy hogy néz ki. Kijövök az quantum ugrásból, látom hogy azért még messze van a cél, nyomom a gázt meg az utánégetőt, közeledek közeledek. Lassan leszállhatok... Hopp, a benzint elcsapattuk, hajtómű leáll, becsapódok mint egy meteorit. Remek :D Megyünk akkor harmadszorra Aurora-val. Megint Daymar, kinéztem magamnak egy pontot, amire azt írta hogy még párszáz km, de nem jelezte hogy a hold túloldalán lenne. Úgyhogy végül egy közelebbi óvóhelyhez mentem, lerepülve jó 100 km-t a légkörben (a szél miatt nem volt túl előkelő látvány :D)
Leszálltam szép finoman, igaz a hajónak nem sikerült teljesen stabilan földön maradnia, "billegős" lett, de mindegy. Szétnéztem, szaladgáltam, megfulladtam :D Happy times :)

Jah meg vásárolgattam :)
Jó lesz ez, csak nagyon foghúzós ez az fps. Gondolom ezernyi dolgot logolnak és küldenek a szervernek, ez is hozzáad a terheléshez, de valahogy megoldhatnák hogy végre minden mag jobban dolgozzon. Azt mondják a cryengine alapból is nagyon jól tud sok magot használni, és ők is 8-ig skálázódnak, de ennek nem sok jelét láttam még.

Holnap majd szétnézek még több felé, meg megnézem a pakolászást, illetve a küldiket.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#48765) tom5598 válasza Menthirist (#48764) üzenetére


tom5598
senior tag

nekem egyenletesen kihasználja mind a 8 threadet. szerencsére a CPU spikeoknál nem szóval nem fagy ki a gép :))

(#48766) aerosmith válasza Malibutomi (#48739) üzenetére


aerosmith
őstag

Csak kivancsi voltam hogy van-e valaki nálam korábban regelt.
UEE Citizen Record #21145

(#48767) SkyS1gn válasza Menthirist (#48764) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Persze, csak nem MMO-hoz készült meg nem ilyen méretekre... az object container , serialized variables sincs még benne... engem is ez aggasz hogy meddig kell még szenvedni? 3.1 3.2? már kezd kicsit gáz lenni... pedig a 3.0 igen megindítaná a pletykálódást hogy beindul a szekér... de így meg haveroknak se tudom bemutatni hogy szaggat mint a nokedli.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48768) aerosmith válasza laskr99 (#48745) üzenetére


aerosmith
őstag

Egy nagy semmi. Nem tudnak mit tenni velük.

(#48769) Menthirist válasza SkyS1gn (#48767) üzenetére


Menthirist
veterán

Közelebb kell hogy álljon a netkód a multis fps-ekhez, mint egy mmo-hoz. Az mmo-knál játékosonként jóval kevesebb adatmozgásra és szinkronra van szükség mint egy multis fps-ben, viszont egy szervernek el kell bírnia többszáz, többezer karaktert. A prioritások viszont mások, egy mmo-nál nem kell max 2-3 frame szintű latency, ott ha a másik kicsit később veszi észre a mozdulatot, nincs belőle gond. A Star Citizennél sincs lehetőség többszáz főt ráereszteni egy szerverre, mert annyi, sőt több adatot termel minden egyes kliens mint egy multis fps. Ezért kell azt az utat követniük, hogy 50-60-70 fős szerverek (esetleg kicsit több), de mesh architektúrában egymásnak adogatják a játékosokat, egy-egy szerver pedig csak egy kisebb terület játékosaiért felelősek. Na ez az ami büdös nehéz (és számomra még mindig csoda számba menne, ha sikerülne megcsinálniuk)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#48770) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Tessenek szep videot nezni: [link]

(#48773) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Még egy freecam nem lenne rossz... az F4+nyilak eléggé bugyuta. a FOV állítás viszont tetszik!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48775) nortsen válasza Eniral (#48758) üzenetére


nortsen
aktív tag

Az ok, hogy kell felhasználó, de PTU hozzáférés is kell?

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#48776) devast válasza nortsen (#48775) üzenetére


devast
addikt

Kell.

(#48777) Eniral válasza nortsen (#48775) üzenetére


Eniral
tag

kell hisz a ptu verzióba lépsz be

(#48778) Vadászmenyét


Vadászmenyét
aktív tag

Sziasztok. Elég ezt megvásárolnom és akkor hozzáférek a PTU-hoz?

[ Szerkesztve ]

(#48779) Menthirist válasza Vadászmenyét (#48778) üzenetére


Menthirist
veterán

Ahhoz hogy instant hozzáférj
- kell egy game package (min. 52 euró)
- kell legalább egy centurion subscription (12 euró)

Ha ez megvan, aktiválódik a PTU, átmásoltathatod a karakteredet abba a rendszerbe, letöltöd a 3.0 delta patcherét (link), feltelepíted és belépsz.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#48780) Vadászmenyét válasza Menthirist (#48779) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Köszönöm, már töltődik is!:)

(#48781) Menthirist válasza Vadászmenyét (#48780) üzenetére


Menthirist
veterán

Én anno nem figyeltem, és a rendes launcherrel töltöttem a ptu-t, de az meg még a 2.6.3-nak a ptu-ja volt :) Úgyhogy utána várnom kellett hogy lejöjjön a 3.0 is :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#48782) tom5598 válasza Vadászmenyét (#48780) üzenetére


tom5598
senior tag

a kövi patchet várd meg a PTu ra mert az 3.0.0-677001 sokszor akad. előtte nem volt ilyen soha csak most elszúrtak valamit , hétfőn jön új patch azt várd meg.

(#48783) Vadászmenyét válasza tom5598 (#48782) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Már töltöm az aktuálist. Gondolom akkor hétfőn tudom majd frissíteni az aktuális build-et.

(#48784) tom5598 válasza Vadászmenyét (#48783) üzenetére


tom5598
senior tag

igen és csak pár száz MB lesz hála a delta patchernek :)

[ Szerkesztve ]

(#48785) Vadászmenyét válasza tom5598 (#48784) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Milyen sűrűn szoktak patchek jönni?

(#48786) SkyS1gn válasza Vadászmenyét (#48785) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A 3.0 elött majdnem 1 év telt el a 2.6 kiadása után...

Mióta a 3.0 PTU-n van már jó pár patch jött. 4-5 1.5 hét alatt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48787) tom5598 válasza Vadászmenyét (#48785) üzenetére


tom5598
senior tag

tartalmi patchet 2018 al kezdve negyedévente terveznek de ebbe az kerül majd ami kész és működik semmi több, a hotfixek meg ilyenek pedig bármikor bármennyi mivel már mükszik a delta patcher. a 3.0 ra azért kellett sokat várni mert a játék alapja van benne kb. olyan renszerekkel amiket egyszerre kell kiadni.

a ptu-t elég gyorsan patchelik.

(#48789) SkyS1gn válasza tom5598 (#48788) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Á én már ilyet nem is nézek... kommenteket meg főleg nem :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48790) duvi válasza tom5598 (#48788) üzenetére


duvi
nagyúr

Én azt nem értem, hogy egy "szaksajtó", hogy írhat ki ilyesmit kategorikusan? Persze, lehet szkeptikus egy fejlesztéssel kapcsolatban, de ez így ebben a formában hitelrontásnak minősül :(((

(#48791) SkyS1gn válasza duvi (#48790) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A régi staffból már kb nincs ott senki... csak ilyen fiatal suhancok + elbulvárosodott teljesen.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48792) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Jól emlékszem, hogy idén terveztek valamit bemutatni a SQ42-ből? Ha jól emlékszem, akkor ez mikor lesz?

Amúgy csak a PU-t tesztelitek, vagy próbálta már valaki a régebbi modulokat is? Kíváncsi vagyok, változott-e valami a dogfight és a versenyzés környékén? A hajók irányítása és a repülésmodell változatlan? Mert nekem anno a 2.0 modellje sokkal jobban tetszett, mint a későbbiek, a 2.6-al nagyon nem vagyok kibékülve.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#48793) Vadászmenyét


Vadászmenyét
aktív tag

Nos kipróbáltam, kegyetlen mit össze akad. Ettől függetlenül nem lenne rossz. Remélem a holnapi patch segít rajta valamelyest.

(#48794) SkyS1gn válasza GypsFulvus2 (#48792) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Karácsony elött a holiday livestreamen az lesz a főszerep.

(#48793) Vadászmenyét

Nem fog, lásd feljebb. Ez ilyen, kitudja még meddig... object container amíg be nem kerül, serialized variables...stb. Lehet kenegetni foltozgatni de amig nem rakják rendbe a szerver oldalon addig ilyen siralmasan fog futni.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48795) MasterDeeJay

Van itt valakinek Caterpillar-ja?
Hogy a fenébe lehet vele felszállni függőlegesen? (nincs 3.0-ám nem tudom hogy abba milyen)
Csak lebeg egy másodpercet és visszaesik, vagy ennyire gyengék lennének a manőverező hajtóművek hogy nem bírják el a függőlegest? Előre menetben kicsit majd felhúzva meg megy.
Habár úgy tudom nincs rajta VTOL mint jópár más hajón de akkor hogyan lehet majd szűkös helyen felszálni?
Az elején lévő szenzorok mire lesznek jók? (azon kívül hogy feltűzhetek rájuk majd más kisebb hajókat mint valami mutáns kardhal. :DDD )

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#48796) Malibutomi válasza MasterDeeJay (#48795) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Space-el felszall mint minden mas hajo nekem

(#48797) MasterDeeJay válasza Malibutomi (#48796) üzenetére

Nekem azt csinálja hogy felszáll fél méterre majd visszaesik és persze villog a piros szöveg hogy közel van valami, de most googléztam másnál is van ilyen. [link] [link] [link]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.