Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47901) Menthirist válasza HookR (#47891) üzenetére


Menthirist
veterán

Ebben egyetértek, engem is leginkább ez zavar, még úgy is, ha lehet hogy pont ez lenne a "hiteles" szimuláció. Nagyon gyorsan fel tudok emelkedni, vagy nagyon gyorsan tudok gyorsulni és lassulni finom manővereknél. Igaz hozzá kell tenni, hogy ezt részben pont az IFCS okozza, az játszik úgy a manőverező hajtóművekkel, hogy ilyet meg lehessen tenni. Nem próbáltam annyira az IFCS nélküli irányítást.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47902) Diopapa válasza Menthirist (#47901) üzenetére


Diopapa
addikt

Furcsa, hogy ilyen, kb minden ismerősömet akinek mutattam.. A repszimesek meg agyfaszt kapnak tőle.. Az ED-ben valahogy jobban el van találva.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47903) Menthirist válasza Diopapa (#47902) üzenetére


Menthirist
veterán

Mondjuk ED-ben is ki tudtam lőni könnyedén felszálláskor, illetve ugye nem kívülről láttam a hajót leszállni. Lehet a pittyegés is segít belőni, hogy milyen magasságban vagy, meg ott is változik az írányítási sebesség és pontosság, ami amúgy itt is változna, ha az ember átváltaná (bár a kieresztett kerekekkel lehet hogy változik magától is)

Az első mondatodat mindenesetre nem sikerült processzálnom :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47904) cskamacska válasza SkyS1gn (#47899) üzenetére


cskamacska
addikt

No igen, tavaly augusztusban már demózták a 3.0-át, aztán ott tartunk hogy még mindig nincs kész, lehet idén nem is lesz.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#47905) Diopapa válasza Menthirist (#47903) üzenetére


Diopapa
addikt

Azt akartam mondani, hogy minden ismerősömet zavarta, akinek megmutattam.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47906) laskr99


laskr99
addikt

Hangárba a hajót ,hogy tudom letenni?

(#47907) _Gugu_ válasza laskr99 (#47906) üzenetére


_Gugu_
tag

Sétálgass, lesznek ilyen kék izék a földön azt használd, de nem minden pontra lehet bármelyik hajót letenni nagyot pld csak középre.

(#47908) laskr99 válasza _Gugu_ (#47907) üzenetére


laskr99
addikt

Rendben köszi. Lőttek rám de csak felrobbantam mindig. Semmi motor meg ilyesmi hiba nincs?

(#47909) tom5598 válasza laskr99 (#47908) üzenetére


tom5598
senior tag

még nincs 3.0 tól lehet ilyenekre számítani

(#47910) laskr99 válasza tom5598 (#47909) üzenetére


laskr99
addikt

Rendben köszi. Elvileg akkor 3.1 után tudok venni hajót ingyen?(nem igazi pénzért)

(#47911) tom5598 válasza laskr99 (#47910) üzenetére


tom5598
senior tag

igen
3.0ban meg hajó alkatrészeket fegyvereke stb. kb mindent a hajókon kívül mert az 3.1

(#47912) laskr99 válasza tom5598 (#47911) üzenetére


laskr99
addikt

Csak UEC-et meg igazi pénzért lehet venni nem igaz? Vagy ott már el lehet érni játékon belül is?

(#47913) tom5598 válasza laskr99 (#47912) üzenetére


tom5598
senior tag

UEC lehet venni de ne vegyél a weboldalon mert felesleges. alpha UEC van míg megjelenik. játékban ezt keresel különböző tevékenységekkel

(#47914) KO2


KO2
aktív tag

Sziasztok

Citizencon újra visszahozott kicsit a Star Citizen gravitációs mezejére.
Lehet hogy csak én vagyok ezzel így de a talp/lábak és a lépcső,akadályok ferde felületek találkozásának megoldása tetszett nekem a legjobban. 10/10
Arc Corp bolygó is lélegzetelállító, a 8 perces utazás miatt is nagy kő esett le a szívemről, reméltem régen is hogy nem 10-20 mp es ugrások lesznek. Meg a Shipyard infók is fantasztikusak.
Még az is lehet hogy ennek örömére felfrissítek egy két dolgot a gépben.

Szemezek egy LGA2066 foglalatos alaplappal egy i7 7800X kiséretében esetleg egy M.2 es csatlakozású SSD és akkor már 16 GB Memória, a 8 at már lassan szégyelnem kell. Az R9 290 X még marad egy kicsit

Egyedül a Pioneeren húztam a számat kicsit, ha tőlem 10 különböző módon működő outpost építő hajó tervet kértek volna még akkor se hasonlított volna erre egyik sem . Ekkora hajó tök sima területre szállhat csak le, fixált maximális méretű outpost lehet csak hiszen körbeveszi a hajó mikor lerakja ( jó persze, hatalmas hajóról beszélünk, de akkor is így már fixálva van egy outpost maximális mérete)

Ezek voltak az első gondolataim de így hogy aludtam rá egyet kettőt, már kezdem elfogadni. Végülis minek akarnál outpostot egy domboldalra, veszélyes, legurulsz, szemedbe süt a nap. Meg aztán minek nagy outpost, örülj hogy abban a pár szobában tudsz majd valamit csinálni :)

(#47915) Stilinski


Stilinski
aktív tag

CO Pioneer

star-citizen.hu

(#47916) tom5598 válasza KO2 (#47914) üzenetére


tom5598
senior tag

Üdv újra itt! :)

(#47917) Diopapa válasza Stilinski (#47915) üzenetére


Diopapa
addikt

Nagyon köszi!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47918) TESCO-Zsömle válasza KO2 (#47914) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Méreteknél mindig gondolni kell a védelemre, fenntarthatóságra is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47919) laskr99


laskr99
addikt

Ki ér rá egy kicsit járszani?

(#47920) TESCO-Zsömle válasza laskr99 (#47919) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha ezt 2 órával ezelőtt kérdezted volna, akkor nem látom a F1-et, de most már menni kell, mert holnap meló... :(

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47921) SkyS1gn válasza laskr99 (#47919) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én le is töröltem pár hete, nem is játszottam rég, majd 3.0 :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47922) kicsicsuvi válasza KO2 (#47914) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Nem feltétlenül van fixálva az outpost max mérete, szerintem a Pioneer által lerakott Outpostot majd még bőven lehet bővíteni. Elég, ha a Pioneer csak az outpost magját rakja le pár épülettel (pl. raktár, gyár, szálláshely), aztán az outpost majd építi még magát.

Én a procival és lappal még várnék, most jön ki az i7-8700, ugyanúgy 6 maggal, magasabb órajelekkel, de olcsóbb, és valószínűleg jelentősen olcsóbb alaplapok is lesznek hozzá

(#47923) laskr99 válasza TESCO-Zsömle (#47920) üzenetére


laskr99
addikt

Majd holnap :D. Kiestem sima ruhában az állomásról és sima ruhában vagyok az űrben :o

[ Szerkesztve ]

(#47924) tom5598 válasza laskr99 (#47923) üzenetére


tom5598
senior tag

3.0 ban ilyeneket majd nem lehet csinálni, ne szokj hozzá :U

(#47925) laskr99 válasza tom5598 (#47924) üzenetére


laskr99
addikt

Tuti? Mióta készül ez a 3.0?

(#47926) tom5598 válasza laskr99 (#47925) üzenetére


tom5598
senior tag

a régi 2016 ban bemutatott 1 évig készült aztán 2016 végén 2017 elején úgy döntöttek sok kompromisszummal kellet volna kiadni hogy működjön ezért nem adták ki hanem a régi dolgokat elvetve addig csinálták mire olyan alapot nem kaptak amire az egész játék építhető, így a mostani végleges 3.0 techinkailag sokkal több de nincs és nem is lesz olyan pl hogy töltöképernyővel mész be egy városba (ARc corp). a játszható rész meg a játékosszám hálózati kód éretlensége miatt marad 24fő egyenlőre.

az hogy a 3.0 mióta készül nehéz megmondani őszintén mert szerintem az előtt is tervezték már egy hasonló alapozó verzió elkészítését.

a mostani 3.0 3 hold meg 1 nagy aszteroida bolygócskalesz (Levski város) 2 nagy űrállomás (port olisar grimhex, nem teljesen bejárhatók még csak amennyire most) meg nagyon sok háttérbeli dolog, Miles eckhart , Ruto küldetésadó NPCk, a küldetésgeneráló v1.0 (millióféle küldetést le tud majd generálni, összelegózza mi a küldetés lényegében.)

itt egy rövid lista itt meg amit a CIG frissít hetente szombatonként mi időnk szerint

[ Szerkesztve ]

(#47927) laskr99 válasza tom5598 (#47926) üzenetére


laskr99
addikt

Rendben köszi. Power cuccot hogy tudom állítani? Fegyverről pajzsra vagy hajtóműre.

(#47928) Szőrös  válasza laskr99 (#47927) üzenetére


Szőrös 
veterán

Yt-on vannak tutorialok repkedésről,szerintem érdemes egyet megnézni. Régen volt flight manual is pdf-ben, az nem tudom megvan e még valahol.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47929) laskr99 válasza Szőrös  (#47928) üzenetére


laskr99
addikt

Billentyűzeten elvilrg 4,5,6 gomb, de nem csinál semmit rá.

(#47930) tom5598 válasza laskr99 (#47929) üzenetére


tom5598
senior tag

azt egy utóbbi kis patchben kivették ha jól tudom 3.0 ban már benne lesz a rendes változat

(#47931) KO2


KO2
aktív tag

Jó ez a pirate swarm, de bele kell jönni azért egy kis kihagyás után.

A 14. wave-ben haltam meg a sima Anvil Hornet F7C vel ( 3 gimbal CF-117 Badger Repeaterrel )
Jólenne megint könnyedén eljutni 18 ig, szóval gyakorolnom kell.
Elképesztő hogy a Cutlassok mennyit kibírnak, ami tök jó, nincs probléma, csak 1000 évig kell lőni őket és ha sokat tökölök rám szállnak a többiek, akkor meg muszáj célpontot váltani mert ezek képesek beállni mögém és ha kell 0 ra lefékezve lőni engem amíg nem reagálok :)

kicsicsuvi:

Tényleg jobb az i7-8700K, az intel oldalán is olcsóbbra teszik az ajánlott eladási árat mint a 7800X és benchmarkok is több pontot adnak rá. Az egyetlen különbség talán hogy a 7800X Quad chanel-ben támogatja a memóriát a 8700K meg Duálban ( nem mintha ez akkora hátrány lenne, a Quad chanel memória gyorsabb ugyan a neten található tesztek szerint de mindenki azt írja hogy nem veszed észre a különbsélget csak max benchmarkok pontszámain.) Ami engem jobban izgat hogy olyan alaplapot szeretnék venni ami tovább marad fejleszthető. Az 1151 es foglalat meg már 2015 óta jelen van, félek hogy most a 2066 os foglalat megjelenésével az 1151 hez nem gyártanak több procit a jövőben(vagy legalábbis nem sokáig). Tehát nem tudnám fejleszteni a gépet pl 2 év múlva.

(#47932) Raymond


Raymond
félisten

Egy kerdes azokhoz akik jatszanak a mostani verzioval - mennyire realisztikus amit itt latok mert azert az elso 12 perc elegge allejtos: [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#47933) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Hmmm

Csupa rosszindulatból, külön kiemelném ezt a részt:
"A játékosok, különösen a Star Citizen még megmaradt hívei számára..."

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#47934) KO2 válasza Raymond (#47932) üzenetére


KO2
aktív tag

Jelenleg nincsen bolygóra leszállás a jelenlegi 2.6.3 as verzióban. A 3.0 ás verzió, ami nemsokára kijön ( tesztelés alatt áll épp ) már lesz bolygóra leszállás, de az sem fogja még tartalmazni ezt az ARC Corp bolygót, amit a videóban látsz. Ez egy nemrég bemutatott videó amin megmutatják min dolgoznak, mik lesznek a 3.0 verzió után.

(#47935) Raymond válasza KO2 (#47934) üzenetére


Raymond
félisten

Koszi, akkor nem kell azon toprengenem hogy megvegyem vagy ne, majd megint visszaterek ra 2-3 ev mulva :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#47936) Volfram42 válasza Gróf... (#47933) üzenetére


Volfram42
senior tag

Erre kellett írnom valamit, pedig már rég nem szokásom.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#47937) KO2 válasza Gróf... (#47933) üzenetére


KO2
aktív tag

Valóban nem túl kedves hangvételű cikk.
Természetesen azt se hagyhatta ki hogy: "A játék persze azóta sem készült el"

Egyébként meg tényleg elég drága egy cucc ( Az Optain SSD )

(#47938) Szőrös  válasza Gróf... (#47933) üzenetére


Szőrös 
veterán

Természetesen Gamepodra megint nem tettek ki cikket. Végül is minek a legsikeresebb KS projekt 7 órás eseményéről. Ehh

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47939) Drenadar válasza Szőrös  (#47938) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Amíg nem jelenik meg a játék vagy nem lesz valami indulatos hír addig minek? :-(

(#47940) Menthirist válasza Szőrös  (#47938) üzenetére


Menthirist
veterán

Ugye a gs-re meg csak az inteles ssd-ről és a star citizenes kapcsolatról írtak, hivatalos írás mai napig nem született a teljes eseményről.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47941) KO2 válasza Drenadar (#47939) üzenetére


KO2
aktív tag

Valószínűleg megvárják a 3.0-t. Ne keljen egymás után 2 Star Citizenes cikket írni :D

(#47942) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Maskor meg az ATV-rol is van cikk.

Olyan mintha intel behatas lenne hogy errol kell irni az esemenyrol es kesz.

(#47943) Szőrös  válasza Drenadar (#47939) üzenetére


Szőrös 
veterán

Minekminek, értem én, hogy ez sarcasm volt (vagy irónia) de azért na, első normális összeszedett Con volt amin elég sok infót csepegtettek.
Amúgy biztos azért mert nem hangzott el egy rilízdét se. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47944) laskr99


laskr99
addikt

Valaki ráér most egy kis játékra?

[ Szerkesztve ]

(#47945) Drenadar válasza Szőrös  (#47943) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Vagy mert nem volt egy crash se...
Eddig ugye mindig volt valami nagyobb technikai gixer...

(#47946) KO2 válasza laskr99 (#47944) üzenetére


KO2
aktív tag

Én terveztem kicsit vanduul swarm, vagy pirate swarmozni ha az megfelel?

Tényleg van még lista amit betáplálhatok majd a játékba hogy lássam majd ki van online?

[ Szerkesztve ]

(#47947) Diopapa válasza Gróf... (#47933) üzenetére


Diopapa
addikt

ABU-tól ne várj mást most, hogy összeborult az intellel CR.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47948) SkyS1gn válasza Diopapa (#47947) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja télleg jut eszembe ő nagy AMD fan :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47949) #45997568 válasza SkyS1gn (#47948) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ez? :)

(#47950) laskr99 válasza KO2 (#47946) üzenetére


laskr99
addikt

Semelyiket nem játszottam még. Most épp pu-ben próbálom törölni a pirate statust, de nem emgednek be xD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.