Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) Menthirist válasza tom5598 (#47091) üzenetére


Menthirist
veterán

Tele van mediummal, azzal simán kimehet egy release :D Nálunk legalábbis blockerrel és criticallal nem lehet ki a verzió, lehetőleg minden high-t is el kell takarítani, de leginkább csak a GA release-eknél kötelező. Medium és low pedig ahogy sikerül. Illetve gondolom itt is elég sok hiba még régebben lett felvéve, ami lehet már nem is feltétlen aktuális a tényleges 3.0-ra, csak JIRA szűrési feltétel kérdése :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47102) cskamacska válasza tom5598 (#47097) üzenetére


cskamacska
addikt

Most kicsit el van viccelve(mit lehet mást tenni a lapon), de azért csak úgy néz ki hogy a júliusból október-november lesz jobb esetben, a tavalyi időpontokat meg ne is emlegessük. Azért remélem ebből nem lesz rendszer, mert ilyen alapon a fejlesztési idő évtizedre nyúlna, de nem fog, mert előbb fogy el a pénzük, pláne ha a 3.0-4.0 nem lesz kellően "nagy szám". Konkrétan egy december-januári starttal, meg egy blokkerek miatt megvágott kiadással simán lehet megint banzáj ahol Derek Smart megint verheti magát. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#47103) devast válasza cskamacska (#47102) üzenetére


devast
addikt

Az a helyzet, hogy ez már konkrétan rendszer. Nem 1 éve, hanem évek óta. És nem érdemes változásra számítani... Az, hogy miért van az ami, azon lehet vitatkozni, illetve azon is, hogy ez így nekünk illetve nekik jó-e. De a tili-toli meg a videókkal mókusvakítás azóta megy, amióta cig létezik.

(#47104) tom5598 válasza cskamacska (#47102) üzenetére


tom5598
senior tag

nem baj ha elfogy a píz, én mindig is szerettem vona a töltőképernyőre egy hatalmas Amazon vagy EA logót lehet hogy csak felkerül rá egyszer :B

(#47105) tom5598


tom5598
senior tag

még jobb hír hogy a gamescomra meghívott streamerek a legújabb verziót a 2.6.3 at fogják streamelni :C

(#47106) _Andras_ válasza tom5598 (#47105) üzenetére


_Andras_
tag

Remélem viccelsz...

(#47107) tom5598 válasza _Andras_ (#47106) üzenetére


tom5598
senior tag

wtfosaurus streamer mondta hogy megkérdezte mit csinálnak majd a streamerek és azt mondták neki hogy 2.6.3 lesz mert a 3.0 nem bemutaható állapotban van , amit nem is csodálok ennyi buggal....

(#47108) devast válasza _Andras_ (#47106) üzenetére


devast
addikt

Sztem nem viccel... Konkrétan nem mondták, de szerintem a "latest star citizen alpha" azt jelenti. Redditet érdemes figyelni szerda/csüt/péntek magasságában, illetve majd a péntek esti livestream-et.
szerk: mondjuk csodára ne számítson senki :D

[ Szerkesztve ]

(#47109) PhilBrick válasza tom5598 (#47105) üzenetére


PhilBrick
őstag

Tavaly is ez volt:
Hiába ment a PTU, a Live-on nyomták a streamet.

(#47110) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Elértük a 99 főt a HUNS-sal, vajon ki lesz a 100. :DDD ?
https://robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS/

Néhány érdekes infó az egy és kétszámjegyű felvettekről:
-22000 dollár (azaz több mint 6milllió forint) a hajó összérték a klánban.
-Ami 195 hajóból jön össze
-Aurora MR a leggyakoribb típus, 27db van belőle
(lassan nekiállunk az org használatra felajánlott, "felesleges" nagy hajókat kiosztani a majdani bétához, nálam még pl. üres a Banu MM kapitányi széke ;) ).

30,7 az átlagéletkor a klánban

Az első 100 fő toborzásához legeredményesebben hozzájárulók (ezt csak azért tettem ide, hogy villogjak :D ) :
Kistoth 20 fő
Anshin 6 fő
CTF összeolvadás ( Shed és Dren-é az érdem, mint - akkor még másik oldali - tárgyaló feleké) 5 fő
Nebula összeolvadás ( Eniral volt a tárgyaló fél részükről) 4 fő
Volfram 2 fő
cchmajlath 1 fő
Mark.Vol 1 fő

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#47111) Menthirist válasza ttamashu (#47110) üzenetére


Menthirist
veterán

100. már van ahogy láttam, de dobok én is egy jelentkezést már akkor AFFILIATION-ként, ha lehet (a fő klánom a Brown Coats :) )

De akkor még a Liberó is megvan még, nem?

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47112) Drenadar válasza Menthirist (#47111) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Meg de arra mindenki csak gyűjtő klánként gondol....

(#47113) Menthirist válasza Drenadar (#47112) üzenetére


Menthirist
veterán

Ez akkor éles, rendes klán himnusszal, alkotmánnyal meg minden? :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47114) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#47113) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Alkotménnyal, felkotmánnyal, külkotmánnyal és belkotmánnyal. Lélekharang, kandeláberek, szotyolaárúsok, cigányzenekar. Minden van itt, mint a búcsúba. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47115) PhilBrick válasza TESCO-Zsömle (#47114) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nameg bekerdezo iv is van am!

(#47116) cskamacska válasza Drenadar (#47112) üzenetére


cskamacska
addikt

Na, szép. Játék még el sem indult, de a legnagyobb magyar org már most összefingta magát, még csak tisztes sötétben bujkáló szociális mérnökségnek sem kellett történnie. ;]

Véletlen Mittani kaliberű figurák szeme elé kerülünk release után, a lábjegyzetbe nem kerülnek a magyar klánok összesen.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#47117) Stilinski


Stilinski
aktív tag

AtV 3.47 :)

star-citizen.hu

(#47118) PhilBrick válasza cskamacska (#47116) üzenetére


PhilBrick
őstag

Valaki leforditana ezt nekem?

(#47119) Szőrös  válasza cskamacska (#47116) üzenetére


Szőrös 
veterán

Te miről hablatyolsz itt már megint? A libero eleve egy gyűjtő klánnak indult, nem volt semmilyen komoly elgondolás mögötte.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47120) Eniral


Eniral
tag

bírom mikor ilyen tájékozott emberek idetévednek és magyaráznak.. :"D

(#47121) Juzzie71


Juzzie71
tag

[Azért folyik a munka.]

[ Szerkesztve ]

(#47122) tom5598 válasza Juzzie71 (#47121) üzenetére


tom5598
senior tag

azt senki sem kérdőjelezte meg :)

(#47123) ttamashu válasza cskamacska (#47116) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Hát egy 100+fős nemzeti org már minimum lábjegyzetbe beférhet ;)

Tea az élet!

(#47124) tom5598


tom5598
senior tag

(#47125) PhilBrick válasza tom5598 (#47124) üzenetére


PhilBrick
őstag

You mean SQ2042? ;]

(#47126) _Gugu_ válasza PhilBrick (#47125) üzenetére


_Gugu_
tag

frissültünk... azon kivül hogy bugokat javítanak és van pár eta september nem sok minden... érdekességet találtam így hirtelen

(#47127) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#47128) tom5598


tom5598
senior tag

augusztus 24-én a gamestar.de csinál majd valamilyen interviewt Chris Robertsel, lehet érdekes lesz, 15:30 kor kezdődik. (itteni idő szerint)

[ Szerkesztve ]

(#47129) tom5598


tom5598
senior tag

úgy látszik a 3.0 valamennyire bemutatható állapotban van yeee :D

Daymar

[ Szerkesztve ]

(#47130) tom5598


tom5598
senior tag

A 3.0 lesz streamelve szóval érdemes lesz nézni :D szerdán kezdődik 11:00 kor twitchen

(#47131) Volfram42 válasza tom5598 (#47091) üzenetére


Volfram42
senior tag

Fúú jól nem válaszoltam vagy olvastam vagy vlaami. Sry

Már kicsit tárgytalan, de nekem az evocati számít. Ha ők beindulhatnak akkor hamar jön PTU is.
Olyan meg nem nem lesz, hogy nincs hiba.
Azóta megtudtuk, hogy a Mass Effect Andromeda is eléri végleges formáját a kövi tapasszal. Pedig úgy érzem van ott még bug. :D

Ja a stream délben lesz. +2-ben vagyunk még. Bár sajnos közeledik a tél.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#47132) tom5598 válasza Volfram42 (#47131) üzenetére


tom5598
senior tag

"Bár sajnos közeledik a tél."
dehogy sajnos ;] végre nem lesz dögmeleg. meg a GoT ban is jön a tél szóval :P

[ Szerkesztve ]

(#47133) Volfram42 válasza tom5598 (#47132) üzenetére


Volfram42
senior tag

Off lesz: Nekem sajnos. Nyáron pihi van. Télen meg hideg és favágás. Bár munkát váltottam és most már nem kell -27 fokban a féltető alatt dolgoznom egész télen. :D

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#47134) Eniral


Eniral
tag

megy már valami live ! :DD

(#47135) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Gamescom stream on [link]

(#47136) Menthirist válasza Malibutomi (#47135) üzenetére


Menthirist
veterán

Elég gáz megszorításokkal hozták ki a gamescomra a 3.0-t. Így kb felesleges is nézni.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47137) LBandi válasza Menthirist (#47136) üzenetére


LBandi
aktív tag

Mik azok a megszorítások?

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#47138) SkyS1gn válasza LBandi (#47137) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csak annyi hogy nincs quantum travel és elég sok időbe tellne elhagyni daymart, csak egy helyre akarták az embereket koncentrálni nincs ezzel semmi gond ugyis a planetside a nagy cucc most.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47139) LBandi válasza SkyS1gn (#47138) üzenetére


LBandi
aktív tag

Tehát a lehetőség megvan rá csak pár napba telik amire odaérne a célhoz (pl. másik hold)?

bocsánat amiért nem szerkesztettem

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#47140) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Nem akarok rosszmájú meg vészmadár lenni, de ez a tili-toli kezd már majdnem Mighty No 9 szintű kínos méreketet ölteni

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#47141) SkyS1gn válasza LBandi (#47139) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K kikapcsolták, ja meg 15percenként restart van mert cserélik az embereket a gépeknél.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47142) Menthirist válasza LBandi (#47137) üzenetére


Menthirist
veterán

Nincs Quantum travel, ki van kapcsolva a mobiglas, szóval csak daymar felszínén lehet szaladgálni.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#47143) nortsen


nortsen
aktív tag

Nézem ezt a stream-et, de most tényleg a gravitáció megléte mellett lebeg a Gladius?
A csávók ott bohóckodnak a bolygón, a Gladius meg felettük lebeg, és lövi őket.
Ezzel az erővel a roncsok lebeghetnének a felszín fölött is. :)
Tavaly ilyenkor ez még elment, mostanra azonban nem gondoltam volna, hogy ugyanitt tartanak.
Gondolom a válasz az hogy, "az majd később jön".

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#47144) tom5598 válasza nortsen (#47143) üzenetére


tom5598
senior tag

az ép hajó képes lebegni, a kis thrusterek a levegőben tudják tartani ha azok megsérülnek akkor meg láthattad mi történik (gladius elvesztett egy szárnyat) szinte irányíthatatlan lesz .

(#47140) Corleone33: az a kínos hogy haladnak vagy hogy egy rendes buildet mutatnak be nem pedig valami csili vili E3 előzetest ami 20 szor le lesz butítva mire kijön de ne aggódj copy pasta játékból sok lesz mire ez kijön , ne felejtsd el az season passt meg anyám kinját megvenni mindegyikhez :K

[ Szerkesztve ]

(#47145) SkyS1gn válasza nortsen (#47143) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az alsó fúvókák tartják fennt, olyan mint amikor landing pad felett lebegsz most is azok tartják fennt mert a gravi húzza lefelé.

Prospectornak is lefelé álltak a hajtóművei.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47146) nortsen válasza tom5598 (#47144) üzenetére


nortsen
aktív tag

Jó a technikai magyarázat (gondolom CIG részérő), de attól még sztem gagyi feelingje van. :)
Vmi légköre biztos van a bolygónak, ezért repülni szeretnék, nem lebegni. De ha már lebeg, legalább ne olyan statikusan, mint ahogy látszik.
Amúgy meg fúvókákkal fenntartani több tonnát... jó vicc.

SkyS1gn: Nem hihető szvsz.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#47147) Malibutomi válasza nortsen (#47146) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sot, energiafegyverek vannak rajta..pff nincs is olyan...meg mas bolygokra utazas hagyjuk mar, nem is igazi, az urruhajuk sem hasonlit a valodiakra, tok gagyi az egesz. :U

Star Wars alatt is fujjogsz a moziban hogy a Millenium Falcon-nak le kellene esni mert nincs szarnya?

[ Szerkesztve ]

(#47148) Volfram42 válasza nortsen (#47146) üzenetére


Volfram42
senior tag

A legfontosabbat mindenki elfelejti Ez nem egy bolygó. Nem is értem honnan az ötlet. Ez a Crusader bolygó Daymar nevű holdja. Miért kéne, egy ha jól emlékszem 1000 km átmérőjű (ez lehet nem pontos) holdnak földi gravitációval rendelkeznie. Így nincs 1G. Egy minimális légköre van valóban,de szintén nem földi sajnos a pontos összetételét nem tudom.
Amúgy a Titánon annyira kicsi a gravitáció és annyira sűrű a légköre, hogy, ha nekünk embereknek 4.7 négyzetméteres szárnyat raknánk magunkra akor tudnánk repüli.
[link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#47149) nortsen válasza Malibutomi (#47147) üzenetére


nortsen
aktív tag

Ez így van, blődség az egész, de ami nem, az legyen olyan amit még elhisz az ember.
Csináltak bolygókat, csinálnak légkört, akkor ne álljon már ott statikusan egy 3d modell, mintha semmi nem hatna rá, vagy ha már vmi fenntartja, akkor az zabálja az üzemanyagot, kínlódjon, csináljon valamit.
Az irányítás és a hajók viselkedése továbbra is szerény nekem, ez van.

Nem, nem kell leesni annak aminek nincs szárnya, hiszen a léggömb sem esik le. ;)
De ha már felhoztad, a Millenium Falcon-t nem láttam semelyik részben lebegni bolygókon úgy, mintha az űrben lenne.
Én inkább azt látom, hogy a repülési modell jelenleg még elég gyerekcipőben jár (bár nekem így van ez 2 éve). Mintha ugyanazzal a tulajdonsággal repülne az űrben, mint a bolygón.
Én örülnék, ha ez megváltozna.

Volfram42: Lehet nem bolygó, de van vmi légköre, hiszem megtöri a fényt.
De tartok tőle, hogy most bármilyen bolygóra is szállnék le, ez így működik jelenleg a játékban.
Én csak annyit akartam írni, mint amit fent le is írtam, hogy ez remélem nem lesz általános.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#47150) Raulblanco07 válasza nortsen (#47143) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Ezzel nem értem mi a gondod, jelenleg is alapkövetelmény egy modern vadászrepülőtől hogy képes legyen függőlegesen fel - le szállni és lebegni, és tudtommal az amerikai hadsereg ezeket a földön használja ahol legutóbb mikor néztem még volt gravitáció és légkör is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.