Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) Szőrös  válasza devast (#47500) üzenetére


Szőrös 
veterán

Elég amúgy a 8 gb ram is ha van legalább 6 gb vram és az ember nem futtat mindenféle ramzabáló szutykot a háttérben. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47502) Volfram42 válasza Szőrös  (#47501) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem is ez a meglátásom. Sok várakozás után be is szereztem egy 6GB-s 1060-at. Öt évig nem cserélek az tuti a legutóbbi is hét évadot kibírt és még mindig jó csak mára már gyengécske szegény.
Egyébként annyira nem játszok szinte semmivel sem manapság (igény van,de most csak aréna moba szutykok jönnek mindenhonnan. Számomra megfelelő játék meg alig), hogy rendesen el kellett gondolkodnom, hogy min is próbáljam ki az új szerzeményt. Végül maradt az SC, de azt végre maxon viszi.

LE is cserélem a gépleírást. El is felejtettem, hogy van ilyen. :D

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#47503) duvi válasza Volfram42 (#47502) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem reklámból, de ha nem találsz kedvedre való játékot, akkor kipróbálhatnád az ED-t. Épp most jött ki a 2.4-es patch, amivel bekerültek az idegenek (Thargoidok) a játékba. Hasonló műfaj mint az SC és rendszeresen akciózzák. Az új configodon max felbontással futna.

(#47504) kraven54 válasza duvi (#47503) üzenetére


kraven54
aktív tag

Az azért túlzás hogy hasonló műfaj :) A környezet hasonló

(#47505) duvi válasza kraven54 (#47504) üzenetére


duvi
nagyúr

OFF topicban válaszoltam, hogy ne itt offoljunk.

(#47506) Diopapa


Diopapa
addikt

Noh, nálatok is tölthetővé vált a PTU 3.0a? :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47507) SkyS1gn válasza Diopapa (#47506) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ne viccelődj ilyenekkel oké? :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47508) Alex Seba


Alex Seba
csendes újonc

A héten remélem hogy CR bejelenti, hogy az avokádók már tesztelik a 3.0-t! Onnantól kb 2 hét és PTU! :C Meglátjuk, hogy mit hoz az eheti ATV...

Csak a puffin adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47509) SkyS1gn válasza Alex Seba (#47508) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ugyan azt -5 bug +5 bug :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47510) Diopapa válasza SkyS1gn (#47507) üzenetére


Diopapa
addikt

Csak megelőlegeztem a bizalmat... :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47511) tom5598


tom5598
senior tag

ez a hét lesz az igazi én érzem ;]

(#47512) devast válasza tom5598 (#47511) üzenetére


devast
addikt

Sose voltunk még ilyen közel hozzá! :DDD

(#47513) nortsen válasza devast (#47512) üzenetére


nortsen
aktív tag

Én már eljutottam odáig, hogy nem is várom, felőlem akár jövőre is megjelenthet. :)

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#47514) cskamacska válasza #74018560 (#47472) üzenetére


cskamacska
addikt

Közösségi dumaszínház és drámaszakkör. :K Crysis, Minecraft, Freelancer egyszerre. Soon™

Stilinski: Szerintem nem érdemes az installert védeni. :( Most szar, majd lesz jobb, akkor meg majd nem szorul rá. :K

Rotcsa: A8-4555M bár nem 2 magos, de 2GHz körüli Phenom II szint borzalmasan kevés bármilyen új címhez, és a 384 feldolgozós HD5570 kategóriás iGPU sem segít a dolgon. Azonos generációból 1440 meggymagos Radeon HD5850-el stabil 12-14 FPS-t hoz a játék. :(

Nem lehetetlen a SC jelenlegi gépigénye, de egy 4 magos Core i5 meg egy HD7870 2GB feletti videokártya nem árt hozzá.

Végleges gépigénye bármi lehet, de nagyon remélem hogy közép távon már azon dolgoznak gőzerővel, hogy jelenlegi grafikával bár, de egy instance-ban tudjanak tartani 100-nál több játékost. 1000nél megállhatnak, és azért seggcsók meg új hajó vétele jár. :D
De 24 az blama, dráma, fülkeforradalom, meg Smartwasright lesz, arról szokjanak le hamar.

Volfram42: 5 plusz év az még a mostani lassabb ütemű fejlődéssel is sok, pénzügyileg is, mert azok a seftermesterek akik új generáció érkezése előtt/alatt leváltják a régit, majd ráváltanak, tipikusan olcsóbban jönnek ki, és folyamatosan jobb kártyájuk van, mint aki vesz egy drágát, és addig nyúzza míg el nem viszi az értékcsökkenés.

nortsen: Régen ezt development hellnek nevezték. Most expanded scope, realising a vision, és perfekcionizmus a neve.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#47515) nortsen válasza cskamacska (#47514) üzenetére


nortsen
aktív tag

Ez arról szól, hogy kiégek a várakozás közben, és az amire annyira vágytam, már nem érdekel.
Biztos a marketingeseknek is van rá szavuk, de bárhogy is hívják, megtörtént. :)

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#47516) GypsFulvus2 válasza nortsen (#47515) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Dettó. Szerintem egyre többen érezzük ezt. Több mint egy éve bele sem néztem a játékba, már le is töröltem a gépről. A további mezőgazdasági munkás retina túlterheléses akcióik sem izgatnak már. A 3. 0 sem. Ha nem jön ki a SQ42 ésszerű időn belül, - mondjuk jövő év Karácsonyig - akkor ebből csomag eladás lesz.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#47517) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En meg nem ertem minek ennyire ragorcsolni.
MMO nem fog elkeszulni par ev alatt, 5-6 ev meg siman eleg hogy megunja az ember a varakozast.
En 2012 ota vagyok backer de nem gorcsolok rajta, jon amikor jon, addig elfoglalom magam massal.

(#47518) duvi válasza Malibutomi (#47517) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is így vagyok vele. Év elején még beléptem, de már csak a helyet foglalja a kliens. 3.0-t megnézem ha kijön, de addig elvagyok a többi játékommal. Tudom, hogy ezt nem tehetik meg, de én azt se bánnám ha leállnának a folyamatos tájékoztatással és az SQ42 bétáig csak az érdemi munkával foglalkoznának. Elég sok plusz erőforrást igényel ez a nyílt fejlesztés.

(#47519) tom5598 válasza duvi (#47518) üzenetére


tom5598
senior tag

elég sok plusz pénzt hoz ez a nyílt fejlesztés , de főleg konzisztens bevételt.

ezt lehagytad ;)

(#47520) nortsen


nortsen
aktív tag

Egyáltalán nem görcsölök rá, pusztán az érdeklődésem lankad. És a wow faktor sincs már jelen. Ellenben mindig van más ami leköt.
Most éppen a PUBG növekedése ami elképeszt, ma éppen 1.7 millióra növekedett az online játékosok száma

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#47521) Diopapa válasza nortsen (#47520) üzenetére


Diopapa
addikt

Az mondjuk engem is elképeszt... Túl öreg vagyok már ehhez....

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47522) duvi válasza tom5598 (#47519) üzenetére


duvi
nagyúr

Tudom, de kérdés, hogy jön ki az egyenleg? Pozitív vagy negatív a végeredmény? Nem kevés pénzbe, munkaórába és fizetésekbe kerül az állandó kommunikáció. Másrészt a régi támogatóknak kezd elfogyni a türelmük, pontosan az "élő közvetítések" miatt. Több éve "moziznak" és nézik, hogy halad a fejlesztés. Sokaknak elmegy a kedvük és visszakérik a pénzüket. Itt is ismerünk ilyen tagot... Mindegy is, mivel ez csak teoretikus felvetés volt. Nem állíthatják le a közvetítéseket. Az biztos, hogy én a végsőkig kitartok és bízok benne, hogy - ha elkészül - fontos mérföldköve lesz a játékfejlesztésnek :)

(#47523) Diopapa válasza duvi (#47522) üzenetére


Diopapa
addikt

Viszont hamarabb van visszajelzés, ha valami nem jó úgy, vagy félremegy és tudnak változtatni. (ha akarnak...)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47524) Stilinski válasza duvi (#47522) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Tegyük hozzá, hogy azóta újra van accountja :D

star-citizen.hu

(#47525) nortsen válasza Diopapa (#47521) üzenetére


nortsen
aktív tag

Én is, de attól érdekes. :)

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#47526) #45997568 válasza Stilinski (#47524) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ki az :F Ingyenes account nem szamit :N :DDD

(#47527) duvi válasza Stilinski (#47524) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha egy ajándék Omega acc annak számít... Főleg ahhoz képest, amennyivel támogatta őket! Szerintem az RSI nem így gondolja :(

(#47528) SkyS1gn válasza nortsen (#47520) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem értem mit esznek rajta, énmeg nagyon beszopódtam a Rocket League-be, megvan megjelnés óta de pár hónapja igen rákaptam.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47529) Laox válasza duvi (#47522) üzenetére


Laox
aktív tag

Vissza lehet kérni a pénzt? Hogyan?

(#47530) Laox


Laox
aktív tag

Imádom amúgy ezt a Digis netet. :D

(#47531) duvi válasza Laox (#47529) üzenetére


duvi
nagyúr

Refundot lehet kérni. A technikai részleteit nem tudom, mert nem használtam.

(#47532) Volfram42


Volfram42
senior tag

Minden Concierge mostantól PTU wave 1 tag is egyben.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#47533) Diopapa válasza Volfram42 (#47532) üzenetére


Diopapa
addikt

Hogy mi? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47534) #45997568 válasza Diopapa (#47533) üzenetére


#45997568
törölt tag

Concierge az aki mar tobb mint 1000$-t tolt a projektbe. En ugy vettem eszre mindig az elso hullamban voltam PTU-n, elsobb az elsok kozott, most mar jo lesz utoljara is :K

[ Szerkesztve ]

(#47535) Volfram42 válasza #45997568 (#47534) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen. Késő volt már. :D

Közben ugye Evocati megkapta amit kaphatott. Remélem hamar jön a PTU. Bár elég kövér lett a patch notes tuti előjön egy valag bug.
Én is Wave 1 voltam mindig, de vagy fél éve nem is játszottam. Bár nem is volt miért. Majd kiderül most hol vagyunk a listán.

cskamacska: Én megveszem használom. Nem nyerészkedek rajta, mivel nem is követem nagoyn az eseményeket, de ha valóban jól lehet kijönni az ilyenből akkor majd egyszer pm-ben tarthatnál nekem egy fejmosást. :D

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#47536) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Na szóval Evocatinál a 3.0? El se hiszem... SOOON :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47537) aerosmith válasza #45997568 (#47534) üzenetére


aerosmith
őstag

eddig 3k-t toltam bele kicsit távol van a concierge. sajna amikor még bent voltam original backerként az evocatiban nem léptem be túl gyakran, emiatt kitettek a groupból mostnár meg késő. :O

(#47538) #45997568 válasza aerosmith (#47537) üzenetére


#45997568
törölt tag

Jatekot tesztelnek mar nem patcheket :K

Most pont annyi penzem van a projektben mint amennyire azt gondolom hogy elegseges a tempo, szerintem.

Ha megjelent a kesz termek akkor jatszunk :N

(#47539) cskamacska válasza Juzzie71 (#47266) üzenetére


cskamacska
addikt

"Ezt a játékot kb. két éve fejlesztik. Amikor a CryTek-től átvettek egy csomó embert, azok kiröhögték az addigi terveket, munkákat. Kb. az API-t 99%-ban újraírták. Azt meg még háromszor. Még most is 20%-ban tervezés folyik. Ez már jó arány. Azért sok még mindig a tervezési fázis, mert még nem csinált ilyet senki. Ennyi."

Erről egyébként tudunk valami konkrétat? Mert ilyen pletyit én is hallottam(hogy csak tököltek és techdemót fejlesztettek az új emberek felvételéig), de hogy most kitalálták, vagy komoly legalább részben? :F

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#47540) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#47536) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Egy összefoglaló 3.0 trailert majd összedobhatnának.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47541) Secundus válasza Laox (#47529) üzenetére


Secundus
tag

Ha 14 napon belül írsz a Support-nak, akkor indoklás nélkül visszakérheted a teljes összeget. Persze megpróbálnak majd lebeszélni, ezért nekem 3 email váltásba került az egész, de hiánytalanul visszautalták a pénzem. Ha túlléped a vásárlástól számított 14 napot, akkor gondolom nehezebb, de ebben nincs tapasztalatom.

Gigabyte B760M DS3H, Intel Core i5-12400F, 32 GB DDR4, M.2 SSD Kingston 1 TB, Gigabyte RTX 3070 GAMING OC 8GB

(#47542) Laox válasza Secundus (#47541) üzenetére


Laox
aktív tag

Hát, azt túlléptem, kb. 2 éve játszadoztam sajnos a pénzemmel. Azért teszek egy próbát.

(#47543) Malibutomi válasza cskamacska (#47539) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja pont forditva.
A megnott scope es a tobb penz miatt vettek fel embereket a Crytek-tol hogy valora is tudjak valtani a terveket.

(#47544) #45997568 válasza Laox (#47542) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nem egy nagy ordongosseg, irsz nekik, elmondod mit szeretnel es elmondjak mi az ut.

Evocati teszteli a 3.0-at, azt esetleg vard meg, hatha jo lesz :K

(#47545) Stilinski válasza Laox (#47542) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Laox, neked nem ez lesz a 3. vagy 4. kiszállásod?

star-citizen.hu

(#47546) Laox


Laox
aktív tag

Eddig eladni szerettem volna, de sikertelenül. Most, hogy van esély a visszamondásra, megpróbálom így is. Valamiért nem sikerül megszabadulnom az acc-tól.

(#47547) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

(#47548) tom5598


tom5598
senior tag

máris folynak a dolgok az evocatitól aki nagyon meg akarja nézni nézheti :C

[link]
(vízjel viccnek van)

[ Szerkesztve ]

(#47549) SkyS1gn válasza tom5598 (#47548) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lehet hogy fake, valami halo effekt is van rajta, legalábbis redditen erről megy a diszkurzus, de biztos lesz leak :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47550) SkyS1gn válasza tom5598 (#47548) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Folyamat frissül ez az album amúgy. Sajna azért még sok idő mire kijön live-ra gondolom, vagy talán kapok PTU-t :D
pl

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.