Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47451) Stilinski válasza Szőrös  (#47450) üzenetére


Stilinski
aktív tag

:D A relayre csak valamikor kedden került ki a leirat, szerda, csütörtök nekem meg nagyon húzós volt :D

star-citizen.hu

(#47452) Eniral válasza Drenadar (#47448) üzenetére


Eniral
tag

csak nekem volt fura az ATV- végén Chris arckifejezése ? :D

(#47453) Diopapa válasza Stilinski (#47449) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem ezt szoktuk meg.... ;] De azért köszi! ;) :DDD :R

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47454) SkyS1gn válasza Eniral (#47452) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Bármint melyik a legvége az outro után amikor úgy néz ki mint egy zombi? Mert az elég régi felvétel :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47455) Stilinski válasza Diopapa (#47453) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Égett is a pofám egész héten :D

star-citizen.hu

(#47456) Diopapa


Diopapa
addikt

"Greetings Citizen,

The Star Citizen team continued their hard work on the Alpha 3.0 build this week, and it paid off as the total number of bugs and blockers dropped. Devs are driven to get the build into testers' hands, so players can experience the excitement of piloting their ship from space into atmosphere and across one of Crusader’s moons. Check out this week’s production schedule for an in-depth update on what was accomplished and how far we have left to go. " ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47457) Stilinski


Stilinski
aktív tag

FOIP interjú Relaytől

star-citizen.hu

(#47458) Stilinski válasza Diopapa (#47453) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Hát én nem tudom mi van, a Relay átvette a CIG stílusát és mostanában csomót csúsznak a műsorokkal :D

star-citizen.hu

(#47459) Diopapa válasza Stilinski (#47458) üzenetére


Diopapa
addikt

CR keze mindenhová elér! :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47460) vaakuum


vaakuum
addikt

Nagyon úgy tűnik, A CIG durván húzza a lécet felfelé a "mi minden kell egy játékba" hozzáállással. Ez most engem is meglepett, most kezdem megsejteni, mit is művelnek ezek ott szép csendben. Gyanús, hogy épp lerakják az alapjait a jövő AAA játékainak. :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#47461) Drenadar válasza vaakuum (#47460) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nagyon jó lenne ha tényleg így lenne és a jövőben az évente jövő pénztárca rablókat nem hívnák A kategória játéknak... (pl NFS, cod, stb...)

(#47463) Diopapa


Diopapa
addikt

BTW Akinek Cutlasse van, annak most tüzelnek a toronyban levő kinetikus fegyverek ha nincs toronylövész?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47464) SkyS1gn válasza Diopapa (#47463) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemtudom mert letöröltem :D

Majd 3.0-t szedem le ujra.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47465) Diopapa válasza SkyS1gn (#47464) üzenetére


Diopapa
addikt

Miért törölted a Cutlasst? :O ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47466) SkyS1gn válasza Diopapa (#47465) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem csak azt az egész game állományait :DDD

Elraktam fagyasztóba, tudod, a pálinka csak behűtve jó, kell az unokáknak! ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47467) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Megöltem a topicot? :DDD

5 bug... jöttek újak... #soseleszkész...

Egyébként tuti még 1-2 hónap mer valami fost (ki)találnak.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47468) devast válasza SkyS1gn (#47467) üzenetére


devast
addikt

Ne legyél ilyen pesszimista... Karácsonyra valószínűleg már ptu-n lesz :K

(#47469) tom5598


tom5598
senior tag

na má itten az Intellel is együtt működnek :DD
[link]
jövőre az i9 eseket is lehet szépen Citizenconra hagyni XD
(pár év múlva a citizencon: csúcshardver bemutató ;] )

[ Szerkesztve ]

(#47470) _Gugu_ válasza tom5598 (#47469) üzenetére


_Gugu_
tag

valahol be kell mutatni a minimum követelményeket :)

(#47471) devast válasza _Gugu_ (#47470) üzenetére


devast
addikt

Viccet félretéve, nem lennék meglepve, ha SSD lenne a minimum követelmények között. Ilyen 3/400mb/sec olvasás...

(#47472) #74018560


#74018560
törölt tag

47 ezer hsz egy olyan játékról, ami meg se jelent? :o
Valaki összefoglalná nekem mi a hype lényege? Illetve mikor jelenik meg? :U

(#47473) SkyS1gn válasza #74018560 (#47472) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ne most kérlek, idegi állapotok vannak ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47474) #74018560 válasza SkyS1gn (#47473) üzenetére


#74018560
törölt tag

Csak nem a Duke Nukemmel fog együtt megjelenni? ;]

(#47475) SkyS1gn válasza #74018560 (#47474) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Half Life 3-al :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47476) Malibutomi válasza #74018560 (#47472) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sok hozzaszolas mert a fejlesztes kezdetetol lehet kovetni oket, nem csak egy evvel a megjelenes elott tudjuk meg hogy keszul a jatek.

(#47477) #74018560 válasza Malibutomi (#47476) üzenetére


#74018560
törölt tag

Csak ne az legyen, mint a STALKER esetében :(

Remélem nem az ukránok fejlesztik, mert akkor inkább most töröljén az egészet :U

(#47478) Szőrös  válasza #74018560 (#47477) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha csak trollkodni jöttél akkor jobb ha abba is hagyod.
Egyébként jobbra fent FAQ + egyéb infót itt és itt találsz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47479) Rotcsa


Rotcsa
tag

Ez a launcher egy nagy fostalicska! Már azt sem tudom, hányadszor próbálom update-elni a 2-6-3-ra ?:!
Tegnap éjjel megálltottam, mert nem tudok a gép ventillátorának zúgásában aludni, majd ma elindítom újra és egy tapodtat nem mozdul! Már próbáltam váltogatni a p2p-http között,stb...
Miután felpatchelte, eltakarítottam a user mappát, ahogy azt ajánlják, de semmi...
Valakinek valami ötlet?

(#47480) Stilinski válasza Rotcsa (#47479) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Imádom, amikor a rengeteg emberből egy-két embernek nem megy valami és rögtön az a cucc a fostalicska, fel sem merül, hogy a gépen akad össze valamivel, ott blokkolja valami :D

star-citizen.hu

(#47481) SkyS1gn válasza Stilinski (#47480) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem ez tényleg ilyen fos, ők maguk is elismerték nekem is szórakozott nem egyszer...

Mégis mi akadna össze amikor minden más ilyen jól megy steam, origin, uplay, blizzard... :U

Nekem hónapok óta fennt sincs az egész majd ha 3.0 kijön, addíg nincs mit nézegetni.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47482) Szőrös  válasza Rotcsa (#47479) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nos ha az update nem megy akkor egy reinstallt érdemes megpróbálni. Esetleg előtte még a launcherben nyomj egy verify-t hátha segít.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47483) Stilinski válasza SkyS1gn (#47481) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Arról beszélek, hogy rengetegszer találkoztam már olyannal (nem csak SC-nél), hogy valami nem ment 1-2 embernél, ami amúgy mindenki másnál igen és egyből jött az, hogy "ez mekkora fos". Nekem is volt olyan, hogy nem indult el egy-egy program, de baromira nem a programmal volt a gond, hanem nem volt feltelepítve valami windowsba, ami kellett volna, stb. Erről a részéről beszélek, hogy azonnal lefosozunk valamit :)

star-citizen.hu

(#47484) Szőrös  válasza SkyS1gn (#47481) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk sw tűzfallal simán összeakadhat, vagy éppen isp oldali probléma is lehet.
Szóval nem feltétlenül a lancser szar minden esetben.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47485) Rotcsa


Rotcsa
tag

Már annyi Verify-t nyomtam, h megszámolni sem tudom.... Most letöröltem mindent és totál előről kezdem újra:
Amúgy abban sem vagyok biztos, hogy ez a fostalicska nem-e szedi le újra, ami addig már lejött!
Szerintem semmi értelme ennek a gombnak, mert amikor rákattintok, nem egyszerűen csak átfut azon a mennyiségen, amit már leszedett, hanem ugyan annyit időzik rajta szinte minden alkalommal... Legalább tudatták volna az állapotjelzőben, hogy éppen mit csinál a patcher: ellenőriz, vagy update-el?! De csak annyit, ír, h update és estimate-ing.
Megvárom, amíg lejön, aztán meglátom mi lesz....
Akkor a user mappát tuti törölnöm kell miután elvileg lejött a 2.6.3?

(#47486) SkyS1gn válasza Rotcsa (#47485) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Majd a 3.0-val jön uj launcher érdemes megvárni.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47487) Stilinski válasza Rotcsa (#47485) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Szerintem nem kell törölni, én szerintem valamikor 2.1 körül töröltem utoljára...

star-citizen.hu

(#47488) Rotcsa


Rotcsa
tag

Valamit nem értek kétséget kizáróan: A launcherem bal alsó sarkában 2.5.1 van írva. Jobb oldalt az állapotjelző mellett: 2.6.3-523988-c

Azt írják a patch note-ban:" Your launcher should show 2.6.3-523988-c" as client version.

Nekem eddig a bal oldalon sosem mutatta, hogy firissült volna erre a 2.3.6-xxx akármire,de ennek kéne ott lennie update után, nem?

(#47489) Diopapa válasza Rotcsa (#47488) üzenetére


Diopapa
addikt

Az a launcher verziószáma. Nekem is 2.5.1. Az úgy rendben van.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47490) Rotcsa


Rotcsa
tag

Na, sikerült feltenni! Launch és... nem indul.. :D Szerintem gyenge a gépem, mondjuk gondoltam, hogy necces lesz. Azt hittem, ha a Crisys 3 elment rajta egész jól, akkor ez is elfog, de nem...
Alaplapintegrált kártya van a Laptopomban.

AMD A8 4555 M APU 1.6 Ghz x 2 mag
AMD Radeon HD 7600 G
8 GB RAM

Gondoltam talán elmegy.. :D Na mindegy, majd várok amíg meg nem jelenik és addig gyűjtök pénzt egy jobb gépre.

[ Szerkesztve ]

(#47491) tom5598 válasza Rotcsa (#47490) üzenetére


tom5598
senior tag

AMD A8 4555 M APU 1.6 Ghz x 2 mag

itt a baj minimum 4 fizikai mag kell hogy elinduljon, néha kevesebben is elindul ha jól tudom de nem igazán mükszik úgy.

[ Szerkesztve ]

(#47492) Szőrös  válasza tom5598 (#47491) üzenetére


Szőrös 
veterán

No és az az integrált vga smafu? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#47493) Rotcsa válasza Szőrös  (#47492) üzenetére


Rotcsa
tag

Úgy olvastam, 1 Gb elég. Mondjuk épp annyi van :D

[ Szerkesztve ]

(#47494) Diopapa válasza Szőrös  (#47492) üzenetére


Diopapa
addikt

Amikor beszart a 280x, akkor 2600hd-val néztem, mindenféle cfg-vel sikerült 12-15fps-t kihozni hangárban.. ;] Mondjuk az sem ma volt... PU szerintem meg sem röccent volna rajta.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47495) tom5598 válasza Szőrös  (#47492) üzenetére


tom5598
senior tag

ja most nézem ez APU bocs XD

(#47496) Rotcsa


Rotcsa
tag

A rendszerigények növekedésére kell-e esetleg számítani?
Mivel még nincs kész a játék, gondolom csiszolnak a grafikán is ahogy közeleg a kiadás ideje....

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=5490&game=Star%20Citizen

Már régen nem követem aVGA és processzor trendeket.... Ha nem növekszik a hardverigény, akkor az idő múlásával olcsóbb konfigon is elmehet majd.

(#47497) Juzzie71 válasza Rotcsa (#47496) üzenetére


Juzzie71
tag

A 2016-os CitizenCon rendezvényen bemutatott in-game videóhoz i7-es processzor, 64 GB ram és 1080-as nVidia kártya kellett! Az Intel az új i9-es processzorát a pár hónap múlva rendezendő 2017-es CitizenCon-on szeretné prezentálni...

[ Szerkesztve ]

(#47498) Rotcsa


Rotcsa
tag

Közben találtam egy PC Guru cikket a rendszerkövetelményekről, amikor még csak épp kezdődött a projekt.
Ezek szerint az akkor ajánlott követelményszint lett mostanra a minimum.. szép. :D

(#47499) tom5598 válasza Juzzie71 (#47497) üzenetére


tom5598
senior tag

nem az ssdjét akarja prezentálni??? vagy már a procit is?

(#47500) devast válasza Juzzie71 (#47497) üzenetére


devast
addikt

Mi ? :D SSD-t fog prezentálni. Másrészt nem "kellett", hanem az volt a developer gép amit kivittek. Egyébként meg nem pár hónap hanem kevesebb mint 4 hét.
Személyes vélemény, hogy jobban fog futni 3.0 mint a jelenlegi 2.6.3 kb mindenkinél. Minden szempontból.
De ha annyira gépigény kell, akkor a jelenlegi állapotok szerint fullhd-hoz egy 1060/rx480 + akármilyen 4magos cpu + 16gb ram + ssd kombináció elég lesz (Aztán ha 2022-ig csúszik, akkor lehet már nem :D).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.