Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5936) (ÉN)közPONT válasza looser (#5934) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nah ez az...sajnos ez nálunk még igencsak létező műfaj :(

Ami a vicc..vki fizet 300-400Ehó..és két nap után a rivális brigád azzal jön ,hogy nekik is..mert egyéni szoc probléma ,hogy jakabkának megy a havi 4 kiló..nekik is kell mert ők fognak törni zúzni...........nyugodtan elmehetnének ilyen stramm fizikummal a teszkóba pakolni 2 műszakban...mennyit is adnak ott? 80E :) ..nem naponta..havonta :)))))

Amúgy jó az 5leted,dehogy ezektől a pofáktól ,hogyan lehet megszabadulni?....jah 1x én is törtem a fejem egy kis kajás böfögőn ..gondoltam is ha jönnek ,hogy avi 2-3 kiló és egybehagynak akkor megkérdezem ...okok adó + minden lóóf...z után nekem marad mondjuk 2-3 kiló tisztán ha nagyon jó forgalom volt ..neked odaadom azt a 3 kilót...nekem marad nulla....cserébe hozod a haverjaidat éves menzára? ,hogy legalább a lakás rezsi meg ilyenek meglegyenek belőle?

az a baj ,hogy Jakabkáknak nincsen se humrérzékük se fantáziájuk ..vagyis az van amíg 110 D kosár meg 750ILA lebeg a szemük elött :((

A megoldás: Burgelandban kell nyitni egy Üvegtigris c böfögőt :) ....(Film nem az esetem ,de a hely az elég vicces volt benne).

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.