Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Fredo78 válasza Warck (#1900) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Köszi visszaolvastam, tényleg komoly irodalma van a technológiának :)

(#1902) Rbert válasza Fredo78 (#1901) üzenetére


Rbert
aktív tag

Sziasztok!
Honnan 100Hz-esek a Sony tv-k?
Egy 40"-est szeretnék a hálóba.Csak TV és filmnézésre.910X620mm-be kell ,hogy beférjen.
Várom az ajánlatokat,köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#1903) Kabel15 válasza Rbert (#1902) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Valós 100 hz? vagy felskálázott 100hz?
W650 42" valós 50hz de skálázva 200hz
W805 42" Ez már valós 100hz és skálázva 400hz
W905 40" de 320.000ft viszont valós 200hz és skálázott 800hz

De a ahogy nézem a W905 is 7mm miatt nem fér be :(

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1904) Rbert válasza Kabel15 (#1903) üzenetére


Rbert
aktív tag

Valós érdekel.

(#1905) Kabel15 válasza Rbert (#1904) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Én nem találok olyat ami beférne és 100hz lenne.
40-40" ból 917mm a leg keskenyebb.

Esetleg ez
Ez talán pont beférne. Bár elég passzentos lenne.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1906) Rbert válasza Kabel15 (#1905) üzenetére


Rbert
aktív tag

Köszönöm,ez pont befér,legalábbis remélem.Előre és hátra tud szellőzni.

(#1907) krx21 válasza Fredo78 (#1899) üzenetére


krx21
nagyúr

A panel 50Hz-es, tehát nem tud plusz képkockákat beilleszteni, mint a valós 100Hz-es TV-k...
A 200Hz onnan jön, hogy a háttérvilágítást vibráltatja (led mozgásívavitás a neve) ((#1903) Kabel15: NEM SKÁLÁZÁS!!! :W )
Ez gyakorlatilag annak felel meg mintha fekete képkockákat szúrna be. Nem lesz simább tőle a mozgás, de élesebbnek tűnik, viszont kisebb lesz a fényerő, különösen a W650-nél...

[ Szerkesztve ]

(#1908) klingspor


klingspor
újonc

Sony KDL-42W650-es gazdája lettem. Kérdésem, hogy hogyan tudom wi-fi-vel megjeleníteni a számítógépen tárolt mappákat /filmeket/ a tévén, hogy egyből lejátssza ne kelljen felmásolni más külső lejátszókra.
Illetve kinek melyik beállítás jött be, vagy jobb hogyha normál módban használom a készüléket.

(#1909) krx21 válasza klingspor (#1908) üzenetére


krx21
nagyúr

Sony-nál a NORMAL beállítás egész jó...(x reality engine)
Ha azon hagyod brutál nagy hülyeséget nem csinálsz az biztos...
Esetleg a háttérvilágítást állíthatod be a neked megfelelőre, ha túl világos, vagy sötét...

(#1910) m3gtr válasza klingspor (#1908) üzenetére


m3gtr
senior tag

Nem fog lejátszani semmilyen filmet, kicsit körül néztél volna itt a fórumon, erre magad is rájöttél volna. Ha normálisan filmet akarsz nézni kell egy médialejátszó. A tévék lejátszója alkalmatlan minőségi film nézésre.

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#1911) nismoka válasza klingspor (#1908) üzenetére


nismoka
addikt

Telepíts valamilyen DLNA media server progit, pld playstation3 (PS3MS) media server, vagy serviio.

(#1912) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

KDL-42W650-es telefont néztem ki. A HDMI ill a többi bemenet melyik oldalán vannak a TV-nek?

[ Szerkesztve ]

(#1913) Ronam válasza Pikkolo^^ (#1912) üzenetére


Ronam
addikt

Gondolom tv akart lenni :), amúgy a jobb oldalon vannak a bemenetek.

[ Szerkesztve ]

(#1914) Pikkolo^^ válasza Ronam (#1913) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen, TV :) Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1915) Pickle Rick válasza krx21 (#1896) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Nem feltétlenül cél az előrelépés, de hátra sem szeretnék menni azért. ;) Igazából a szüleimnek adnám oda a Samsungot karácsonyra, és ezért kezdtem el nézegetni a tv-ket. Kipróbálnám ezt a Sony-t, de ha sokkal rosszabb mint a Samsung akkor inkább nem váltok, nézek valami másik Samsungot. :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#1916) nismoka válasza Pickle Rick (#1915) üzenetére


nismoka
addikt

Dehogy rosszabb, csak nincs interpolálás és 3D, és foltok sem... ;)

(#1917) Pickle Rick válasza nismoka (#1916) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Elmegyek majd MM-ba és megnézem milyen élőbe, és ha lehet összevetem egy F6400-al. Ha szebb lesz lehet bevállalom, bár az AllShare hiányát nem tudom, hogy fogom feldolgozni (médialejátszóra nem akarok költeni). Am a 3D nekem nem kell, mióta megvan a Samu kb. egy 3D-s filmet néztem meg rajta, azt se végig mert megfájdult a fejem. Nem az én világom.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#1918) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

W650-es készüléken az megoldható, hogy a számítógépről HDMI-n átadom a képet és a hangot a TV-nek és a hangot a TV továbbadja azt a házimozinak?

(#1919) m3gtr válasza Pikkolo^^ (#1918) üzenetére


m3gtr
senior tag

Házimozin van Hdmi? Különben ha a tévé adja a hangot a házimozinak az csak sztereó lesz.

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#1920) Pikkolo^^ válasza m3gtr (#1919) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Van rajta HDMI bemenet, az is Sony.

(#1921) m3gtr válasza Pikkolo^^ (#1920) üzenetére


m3gtr
senior tag

Akkor a pc-ről az erősítőbe onnan meg a tévébe ugyancsak hdmi-vel.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#1922) Pikkolo^^ válasza m3gtr (#1921) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Csak egy HDMI van az erősítőben, így ez a megoldás nem játszik.

(#1923) m3gtr válasza Pikkolo^^ (#1922) üzenetére


m3gtr
senior tag

Biztos hogy csak egy, mert annak nem sok értelme lenne. Milyen erősítő pontosan?

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#1924) Pikkolo^^ válasza m3gtr (#1923) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

(#1925) m3gtr válasza Pikkolo^^ (#1924) üzenetére


m3gtr
senior tag

Jah hogy ilyen, azt gondoltam rendes HM erősítő, ezért kár volt kiadni ennyi pénzt.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#1926) Pikkolo^^ válasza m3gtr (#1925) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Mennyit is ? :) A minősége teljesen megfelelő.

(#1927) cabii válasza Pikkolo^^ (#1926) üzenetére


cabii
tag

http://www.argep.hu/product_1204558.html
Hmm hát ha Neki megfelel, akkor nincs miért berzenkedni. Mondjuk én is inkább külön komponenseket vennék, de hát ezeknek az egybe rendszereknek is megvan a maguk előnye. Kicsik, kompaktok... ...meg nem foglalnak nagy helyet, ellenben mindenütt elférnek. :)
Na jó. Szóval a gond inkább ilyenkor jön elő, amikor több dolgot szeretnél csatlakoztatni. Bár ahogy láttam ha a gépet a Tv-be dugod, attól még a Tv-t optikaival rádughatod a music centeredre. Csak nem biztos, hogy a sztereónál több csatornát kapsz. Én mondjuk nagyon jól elvagyok a sima sztereóval, de az is igaz, hogy nem ilyen kicsik a hangfalaim, és az erősítő is inkább hifi.
C

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#1928) Kabel15 válasza cabii (#1927) üzenetére


Kabel15
aktív tag

És ha a gépet köti optikával a Házimozira. a TV-t pedig HDMI vel a gépre?
Akkor elvileg a házimozi megkapja az 5.1 et, a TV pedig a képet.
Legalábbis nekem ez az elképzelésem. Én is így szeretném majd megoldani.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1929) Ronam


Ronam
addikt

Szerintetek lehet kapni a W650-es TV-hez olyan fali tartót amit lehet forgatni? Azt tudom, hogy alapból fel lehet szerelni a falra, de jó lenne ha tudnám forgatni is :).

(#1930) Tyler Durden

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, hogy kb mennyi a reális értéke ennek a tv-nek. Teljesen jó állapotban van, nincs leharcolva. A készülék típusa KDL-40V3000

Köszi: Tyler

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1931) Kabel15 válasza Ronam (#1929) üzenetére


Kabel15
aktív tag

[link]

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1932) nismoka válasza Tyler Durden (#1930) üzenetére


nismoka
addikt

Talán egy 40-50ezer.

(#1933) Pikkolo^^ válasza cabii (#1927) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ez beragadt termék árak, nem ennyiért vettem. Az E-digitál utolsó forgalmazási ára 50.000 Ft, ez volt 2,5 éve.

Jelenleg úgy van ahogyan Kabel15 leírta. A hang a notiból megy egy külső hangkártyába, majd onnan optikai kábelen az erősítőbe, míg a kép az hdmi-n keresztül a tv-be. Ez a megoldás marad.

(#1934) Kabel15 válasza Pikkolo^^ (#1933) üzenetére


Kabel15
aktív tag

WIN7 alatt PowerDVD12 vel megy rendesen 5.1 ben? Vagy sok mindent kellet még állítani?

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1935) Pikkolo^^ válasza Kabel15 (#1934) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

MPC-HC-val játszom le a filmeket, az külső hangkártya megoldja a dolgot. PDVD-t évek óta nem láttam.

(#1936) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Hétvégén voltunk megnézni pár TV-t. Köztük a W805 öt is. Sajna folyamatosan 3D ment rajta így a kép tisztaságát annyira nem tudtam megállapítani. Viszont folyamatosan adtak a videók között egy SONY logot és az mögött ugye fekete háttér van, ott elég szép volt a feketéje. Bár egy nagy áruházban volt és piszok zavaró volt a fény. Elmentünk megnézni a Samsung TV ket is. Ki volt állítva egy F6500 47" is éppen a Hobbit egyik trailere ment rajta, volt egy jelenet amin az egyik hobbit vagy törp, elbújik egy oszlop mögött és a sárkány a háttérbe így be mászik. Nem tudom milyennek kéne lennie annak a sárkánynak de itt csak egy fekete paca volt, élesek voltak a kőrvonalai, de ha a szeme nem világít azt hiszem hogy egy papír darab. Totál egy színű fekete volt az egész. Na és itt jött a lényeg. Semmit se mondtam a páromnak előtte, hogy melyik TV mit tud melyiket nézegetem. És miután végig sétáltunk az LG és Samsung tévék előtt azt mondta, hogy mennyünk vissza a SONY hoz mert annak sokkal szebbek voltak a színei, és az nem zavarta :))
Szóval ha valaki laikus a témában akkor sokkal könnyebben tud ezek szerint dönteni :D
Lehet, hogy ő fogja kiválasztani a következő TV-t :D Bár lehet akkor egy rózsaszín ORION unk lesz :DDD

UI: Meg kéne nézni ezen a TV-n sötét szobai körülmények között mondjuk egy StarWars jelenetet vagy egy Batman Sötét Lovag részt. Ahol az egész film hangulata ilyen komor. Mert ha folyamat jégkorszak meg ilyen agyon színezett filmeket nyomnak, ott nem fogok rájönni milyen is a feketéje :/

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1937) cabii válasza Kabel15 (#1936) üzenetére


cabii
tag

Tegnap előtt kicsit magam alatt voltam, és megnéztem az egyik kedvencemet /Das Boot/ A tengeralattjáróban van pár sötét folt... :) Nekem tetszett. /42w805/ A színei is nagyon kellemesek, akár rajzfilmeket nézek, akár rendes filmet. De ha megmondod, hogy a StarWars melyik részének melyik jelenetére vagy kíváncsi, megnézem Neked. /legalább lesz okom bámulni :)))/
MPC-HC felhasználókhoz lenne kérdésem, hogyha a gépet és Tv-t hdmi-vel csomózom össze, akkor ez az mpc-hc felskálázza a kisebb felbontású anyagot fullhd-re? Vagy be kell szerezni valami másik programot? Meghogy a 3d tartalmakat is le tudja játszani?
Mekkora különbség van hdmi és hdmi kábel között? Mert nekem kellene egy 10méteres darab legalább, és van 2800 ért is, meg ugyanott 7800-ért is. Én valami köztes 4000 körüli példányra gondoltam, de mit mondtok?
Köszi Cabi

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#1938) krx21 válasza cabii (#1937) üzenetére


krx21
nagyúr

10méteres HDMI kábelért ne sajnál kiadni 7800 Ft-ot...Nem sok.
A 4000Ft-os 10 méteres az olyan mint kb. a 2 métereset vennél 1500 ft-ért... Nem egy életbiztosítás...

[ Szerkesztve ]

(#1939) Kabel15 válasza cabii (#1937) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Szia!

Köszönöm a választ! :)
StarWarst csak azért említettem mert ott azért elég sok jelenet játszódik az űrben
(Jó lényegében mindegyik :D ) De elég sok fekete kép van benne mikor az űrhajók repkednek az űrben.
Pont ekkora méretben szeretném venni mint te. Megvárok egy karácsonyi akciót hátha még jobb üzletet tudok kötni :) Elvileg ez a HX750 utódja bár az 2012 ben sokkal jobb értékeléseket kapott mint ez most :/
Nem is értem miért húzzák le ennyire. Mondjuk sok helyen az ára miatt veszített sokat meg a teljesítménye miatt. De ez se nagyon értem. Pl az LG 741 ese 240.000ft ugyan ebben a méretben.
Teljesítményt meg ugyan csak nem értem. Meg tudja jeleníteni a BluRay filmeket tökéletes pompában. Akkor meg milyen teljesítménye kevés? :U
A következő szint meg W905. De az 2" al kisebb és 60.000ft al drágább.
Szerintem itt az fog dönteni, hogy melyik lesz jobb csomagba. (Bár 2012 ből kiindulva bizakodok benne, hogy lesz hozzá valami ajándék, aztán lehet, hogy csalódok. De csak nem :) )

A te kérdésedre pedig: szerintem minőségi HDMI-t vegyél mert 10M nem kis távolság. Aranyozott fej szerintem a minimum. Én egy 2m SONY HDMI-t vettem 3000ft ért ha jól emlékszem. 3D és 4K támogatás is van rajta. (Jó gondolom ez marketing duma)

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1940) cabii válasza Kabel15 (#1939) üzenetére


cabii
tag

Szia /sztok/
Köszi, akkor várok kicsit, és a drágább hdmi-t veszem meg :)
A CloneWars-okat szemléltük mostanában /a star warsot még csak leszedtem, de nem néztem/ ott is sok a fekete, és nagyon kellemes, de az ugye rajzfilm.
Teljesítményben a 805-feketéjét húzzák le /engem nem zavar/ plusz viszont a medialejátszó. Eddig nekem csak pár filmnél akadt el, illetve azt sajnálom, hogy az mkv-knál csak a beágyazott feliratokat támogatja. /ezért kell most hdmi kábel, hogy a gépről tudjam lejátszani ami érdekel, feliratosan :) /
Különben a dlna szerverről csont nélkül eszi a zenét, képet, filmet.
Nekünk volt ilyen elmü-s kuponunk, 10% off -al, nem vártam tovább, remélem nem csalódom nagyot, hogy nem vártam ki a karácsonyi akciókat, de a MM-ben azt mondta az eladó, hogy október végén lesznek akciók, aztán ki tudja? Hát akkor meg legyen itthon, és inkább nézem...
Mondjuk egy ps3-at nem vetnék meg mellé, de majd legfeljebb más forrásból.
Nekem a passzív 3d is bejött,mert nem vibrál a szemüveg, ami engem azért erősen zavart. Ráadásul a saját mindennapi szemüvegemre is rá lehet tenni ezt, és kényelmes maradt. Próbáltam pár éve aktív szemcsit, és ott kis hijján rosszul lettem a vibrálástól, meg attól, hogy nem fért be mögé a sajátom. /Dönthettem volna, hogy 3d-ben nem látok semmit, vagy látom a homályos képernyőt viszont nem 3d-ben./
Cabi

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#1941) Kabel15 válasza cabii (#1940) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Ezt akartam is kérdezni, hogy miként játszod le a filmeket.
Ezek MKV filmek voltak egyébként? Gondolom igen mivel TV csak ezt viszi ami jó minőség.
Én "Digitális BluRay lemezt" szeretnék majd ráküldeni. Viszont itt felmerült a kérdés, hogy mikor össze kötöm a TV-t a géppel akkor elvileg PC módba rakja magát a TV nem? A PC mód engedélyez minden féle beállítást?
Vagy ezeknek a 400hz es meg 800HZ es képjavításoknak csak tévé adás közbe van értelme? Tegnap vissza olvastam 2013.06 hótól az összes hozzászólást itt a topicba (Igen kicsit unatkoztam) és elég szép kis vita volt itt a valós meg a javított HZ ről. Nem is akarok ismét vitát indítani!!! Csak ez érdekelne.

Engem a belső lejátszó nem nagyon izgat. Én a mostani PC met fogom kinevezni lejátszónak.
Egy sima XVID filmből mit képes kihozni a belső rendszer? Olvastam, pl a SONY házimoziknál, hogy a sima régi DVD ket is sokkal jobb minőségben élvezhetem, mert feljavítja a képet. Jó persze xvid ből nem várok BluRay minőséget. De valamit csak csinál ha már le van írva. Max megtéveszti a vásárlókat :D

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1942) nismoka válasza Kabel15 (#1941) üzenetére


nismoka
addikt

Grafika jelenetbe teszi magát a tv, de ezt is állitgathatod ahogy tetszik, vagy kikapcsolod az automatikus jelenet választást. El kell felejteni az xvid-et meg ezeket az SD sz@rokat már.

[ Szerkesztve ]

(#1943) Kabel15 válasza nismoka (#1942) üzenetére


Kabel15
aktív tag

De mit lehet tenni ha a Rém Rendes Család nincs BluRay en kiadva? :/
Persze amit lehet azt mind a legjobb minőségbe nézem. Már a kis 22" monitoromra is BD50 megy :D
De ComedyCentral se lesz HD ban sugározva. :/

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1944) cabii válasza Kabel15 (#1943) üzenetére


cabii
tag

Szia,
lehet, hogy el kell felejteni a sz@r SD tartalmakat, de én is tele vagyok velük, és jelenleg nem tervezem, hogy mindenemet kidobjam csak azért, mert van egy hd tv-m. A kérdésre válaszolva, szerintem, szépen feljavítja a divx-eket is a Tv. Én legalábbis még mindig rengeteg olyat szedek le, és nagyon szép a képe, persze ha hülyére van tömörítve, akkor már nem lehet csodákat tenni, de normális sd anyagot nagyon nézhető formára húz a Tv. Nekem azért lényeges a Tv beépített lejátszója is, mert nem mindig akarok asztali gépet is kapcsolni, ha nem nélkülözhetetlen, a szerver úgyis megy a dlna, meg a többi szolgáltatás miatt. No meg az asztali gép 98%-ban linuxot futtat, arra meg még nem kerestem olyan softot, ami szépen lejátsza ezeket a filmeket, meg tudja a felskálázást is. Tényleg a MPC_HC tudja? aki használja súgja már meg. Meg akkor lehet, hogy be kellene ruházni a gépbe is egy optikai meghajtóra, mert az sincs benne. :)
Cabi

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#1945) nismoka válasza cabii (#1944) üzenetére


nismoka
addikt

A Sony-k képjavitó elektronikája a legjobb az biztos! :K

[ Szerkesztve ]

(#1946) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

Végül én is a Sony KDL-42W805A-t néztem ki magamnak. Karácsony környékén be is ruházok egyre szerintem. Ezen a képen, tényleg fekete a tartó vagy csak az én szemem káprázik?(feketében jobban bejön mint szürkében) :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#1947) nismoka válasza Pickle Rick (#1946) üzenetére


nismoka
addikt

Igen fekete talpas de ez nem a W805, hanem a W700 ami itthon nincsen forgalmazva. ;)

(#1948) Pickle Rick válasza nismoka (#1947) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Hát akkor így jártam. Köszönöm :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#1949) Kabel15 válasza nismoka (#1947) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Ha a képet le akarom menteni akkor névnek w805A van. Nem hiszem, hogy át lett volna nevezve.
Nem úgy van, hogy 805 fekete 807 szürke? Persze nekem is szürkés rémlik. De reménykedek, hogy fekete :D
Az nekem is jobban bejön :))

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1950) nismoka válasza Kabel15 (#1949) üzenetére


nismoka
addikt

Nem. A W805 fekete káva, ezüst talp, W807 ezüst káva, ezüst talp. W700 ami full fekete. [link]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.