Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34901) hubai38


hubai38
aktív tag

Véletlenül nem tudja valaki mi lehet a gond?Mert képet nem látni.

Gondoltam Stalkerezek egy kicsit,sgm 2.1 valami ujabb kiadás.

[ Szerkesztve ]

(#34902) Dhampir


Dhampir
félisten

Esetleg DirectX beállítás gond?

(#34903) hubai38 válasza Dhampir (#34902) üzenetére


hubai38
aktív tag

És avval mit is kell csinálni?

Basszús megetettel.[link]

[ Szerkesztve ]

(#34904) Dhampir válasza hubai38 (#34903) üzenetére


Dhampir
félisten

Cserélgetni, hogy melyikkel milyen a kép.

Esetleg változtass a grafikai beállításokon.

Mivel etettelek meg?
Nem vagyok én a Zóna pékje. :D

Majd egy szaki biztosan jobb tanácsot tud adni. :)

[ Szerkesztve ]

(#34905) SaGa59 válasza hubai38 (#34901) üzenetére


SaGa59
őstag

Valószínűleg nem jó helyre mutat az inventory ikon fájlban a fegyver leírója és ott üres terület van.
Ezeket a sorokat kell megkeresni a gamedata\config\weapons könyvtárban a fegyver nevét viselő ltx fájlban.

inv_grid_width = 5
inv_grid_height = 2
inv_grid_x = 0
inv_grid_y = 38

De ahogy látom, más baj is van, mert nem a nevét írja ki, hanem a kódnevét. Vagyis lehet, hogy már script szinten el van rontva valahol a magyarításban. Az sem lehetetlen, hogy egész más fegyverleíró fájl van, mint amire hivatkozik a script, vagy hiányzik. Vagyis valaki bővítette a fegyvertárat, csak rosszul, nem cserélt le, vagy adott hozzá minden szükséges fájlt.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#34906) hubai38 válasza SaGa59 (#34905) üzenetére


hubai38
aktív tag

Gondolom az összes fegyvertörténetét átkéne nézni. :N Megy a levesbe.

Innen származik a mod.[link]

Dhampir :P de azért a magyar népmesék ott van.

[ Szerkesztve ]

(#34907) borovi válasza Sensut (#34895) üzenetére


borovi
aktív tag

A végén -"Yingying osztriga" - nekem is sírnom kellett. :O

(#34908) borovi


borovi
aktív tag

Sziasztok!
Kis segítséget kérnék. Nekiduráltam magam a Fotograf modnak, eddig tetszik is, főleg, hogy már magyarul is tud, így legalább értem, hogy mit csinálok (a tanácstalan bolyongás helyett, amit első alkalommal, nyelvtudás híján produkáltam, gyorsan abba is hagytam). Viszont elakadtam. Az Ipartelepen és az erdőben kellene 2 zsoldoscsapatot megtalálnom, majd csendben likvidálnom. A csapatok helyét a szöveg szerint piros kör jelzi majd, de semmi ilyet nem látok a térképen. Az Ipartelepen osonkodva egyszer egy dombtetőn távoli alakot láttam a távcsövemmel, aki engem távcsövezett, de amint közelebb mentem, eltűnt egy teleporton át. Előtte találkoztam Lukashsal, odaadtam neki a ládikát, elfoglaltuk a hangárt, likvidáltuk a katonai erősítést, állítólag megkaptam az erdőbe vivő átjáró helyét a térképemre, de az csak a Bár felé mutat utat. Ha meg átmegyek arra, akkor bukom a zsoldoslikvidálós feladatot. :F

[ Szerkesztve ]

(#34909) Papa Joe válasza borovi (#34908) üzenetére


Papa Joe
tag

Szia!

Segíteni sajnos nem tudok, ellenben én is szívesen nekiállnék.Tudnál esetleg dobni egy linket? :)
Nagyon megköszönném!

(#34911) borovi válasza Papa Joe (#34909) üzenetére


borovi
aktív tag

Szia! Nem emlékszem már, hogy honnan töltöttem a játékot. Itt a fórumon Sensut foglalkozott behatóbban a moddal, neki voltak ajánlásai, hogy melyiket érdemes, melyiket nem (több verzió van a modból, komplett, alapjátékkal, vagy csak olyan, amit az alapjátékra kell felhúzni stb.). Voltak linkjei, azok közül szedtem valamelyiken. A magyarításhoz larys adott linket szintén itt, a fórumon, mert ő csinálta.

Ja, és kicsit én is el vagyok tévedve, mert most ébredtem rá, hogy az a játék SoCh és nem CoP alapra van Tehát abban a fórumban kell keresni a linkeket, nem itt. Bakker, még nagyon szilveszter van nálam...! :))

[ Szerkesztve ]

(#34912) Papa Joe válasza borovi (#34911) üzenetére


Papa Joe
tag

Szia!

Köszönöm, ott érdeklődöm!

(#34913) hubai38


hubai38
aktív tag

Letöltöttem a modot megint úgylátom ez már egy javított verzió,én Directx9-be futtatom a játékot,nekem megy hibákrol edig nem tudok mivelhogy most kezdtem el játszani vele.Az sgm2.2magyarosítást használom,működik vele,egy két dolognál hibádzik de oké.Új animációk,páncélok,meg nem tudom.Ja meg van egy fogó féleség azzal lehet leszerelni a távcsövet a gépkarabélyról,akinek van kedve hozzá még egyer itt van a link.[link]

[ Szerkesztve ]

(#34914) borovi válasza hubai38 (#34913) üzenetére


borovi
aktív tag

Ez melyik mod? Nagyon jól néz ki! Próbáltam a linket, de a tűzfalam rögtön blokkolta, mondván, hogy fertőzött kódot tartalmaz. Nincs esetleg másik elérése?

(#34915) hubai38 válasza borovi (#34914) üzenetére


hubai38
aktív tag

Ez a sgm2.1,nem tudok sajnos más elérhetőséget.Nekem nem blokolta a tüzfal.

(#34916) borovi válasza hubai38 (#34915) üzenetére


borovi
aktív tag

Akkor valami felfrissített verzió lehet. Játszottam vele pár éve, de nem emlékszem, hogy ilyen bivaly grafikája lett volna.

(#34917) hubai38 válasza borovi (#34916) üzenetére


hubai38
aktív tag

Az úgy van ahogy mondod,valami manus gondolt egyett és megtuningolta egy kicsit.

(#34918) hubai38


hubai38
aktív tag

Kicsit várni kéne,egy javításra vagy valamire,mert elkezdet kidobálni de csunyán,vissza lehet tölteni az összes mentést de ez már kezd sok lenni.És nincs logs fályl.

(#34919) borovi válasza hubai38 (#34918) üzenetére


borovi
aktív tag

Nem lehet, hogy a magyarítás kavar be?

(#34920) kekeeci válasza borovi (#34914) üzenetére


kekeeci
senior tag

Itt a közvetlen letöltési link!

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#34921) hubai38 válasza borovi (#34919) üzenetére


hubai38
aktív tag

Nem semmi gond vele,a zóna szakácsának igaza volt :C ,a Directx10-felbontásba nyomatom egy órát és nem volt vele gond,remélem nem is lesz.De viszont a videókártyát zabálja.

[ Szerkesztve ]

(#34922) borovi válasza kekeeci (#34920) üzenetére


borovi
aktív tag

Köszi, máris szedem! :R :C

(#34923) shield válasza hubai38 (#34921) üzenetére


shield
Topikgazda

Jók az animációk, de ez még csak a 0.6-os verzió, ha jól értelmezem. Úgy láttam nem írták, hogy még dolgoznak rajta vagy mi van.
Ha elkészül, akkor talán érdemes lesz a fordítást hozzá igazítani.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#34924) Csicska32


Csicska32
csendes tag

Sziasztok! Az SMGhez tartozó Enot addont honnan tudom letölteni? Az az .sk oldal amit találok nem jó semmire nem ad be semmit :( MEGÁN esetleg fent van valakinél? :)

(#34925) ' Tzs , válasza Csicska32 (#34924) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

csicska32: [link]

kekeeci: mi ez a link? (new level game06reborn)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#34926) Csicska32 válasza ' Tzs , (#34925) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Köszi de, nem jóa yadi.sk. Innen nem tudom letölteni. Keresgéltem már a forumon is, ám csak ezt adta be :/ a magyarítás sem tölthető le :/

(#34927) kekeeci válasza ' Tzs , (#34925) üzenetére


kekeeci
senior tag

Egy-két hsz.-t olvas vissza légyszives. (#34913)

Csicska32

A Yandex-re pár perc alatt regisztrálhatsz és mehet a letöltés.
(Csak azért, mert oroszok, nem kell tőlük besz@rni, eléggé korrektek. Már több éve használom.)

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#34928) Csicska32 válasza kekeeci (#34927) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Én az oroszon próbáltam, azért nem sikerült :D Így már hasít frankón. Köszi!

(#34929) hubai38 válasza shield (#34923) üzenetére


hubai38
aktív tag

Ja igen nem sok mindent kéne rajta igazítani,edig satabil mitóta megváltoztattam a felbontást.Egyépként meg csak a fegyvererk ami elüt kicsit a magyarosatástól.

Zóna beli betyár.

(#34930) Csicska32 válasza hubai38 (#34929) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Kicsit hippi a srác :D De kell a változatosság :D Amúgy van valami olyan trükk hogy mind a 3 fejlesztő készletet be addoljam? ne keljen megkeresni. :) Valaki valamit tud?

(#34931) hubai38 válasza Csicska32 (#34930) üzenetére


hubai38
aktív tag

Hát nekem csak egyféle csalásom van,de nem szeretem használni mert utána elvesztem az eszem és nyomok befelé minden.

Na okké.[link]
Bemásolod,játék,menü,f1-f2,onnan már tudni fogod.

[ Szerkesztve ]

(#34932) Csicska32 válasza hubai38 (#34931) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Nah ez frankó! Köszi! Csak ez müxik ENOT verzióval is?

[ Szerkesztve ]

(#34933) hubai38 válasza Csicska32 (#34932) üzenetére


hubai38
aktív tag

Nem tudom,van egy másik verzió is sgm2.2-hez az tudom hogy müködik vele.Nekem volt egy olyan cuccom hogy azzal lehetett épületeket,karaktereket,szörnyeket,anomáliákat be csalni.De vigyáz ezzekel a dolgokkal a játék értékét veszti ha mindent becsalsz.Itt nézzél szélyel ezen az oldalon.[link]

(#34934) Dhampir válasza Csicska32 (#34930) üzenetére


Dhampir
félisten

(#34935) hubai38 válasza Dhampir (#34934) üzenetére


hubai38
aktív tag

Bocsi a multkoriért,tudatlanságom határtalan.

(#34936) Dhampir válasza hubai38 (#34935) üzenetére


Dhampir
félisten

Nincs miért, bajtársak vagyunk. :)

(#34937) Csicska32 válasza hubai38 (#34933) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Először fasza volt minden :D Most meg újraraktam mindent, hogy ne zatonba kezdjek hanem alap cordonba erre meg semmi! kifagy :W :Y hiába rakom be az a csalást amit adtál nem akar működni. A nexuson néztem lenne egy de fizetős a regisztráció :((( egyék meg :D

(#34938) hubai38 válasza Csicska32 (#34937) üzenetére


hubai38
aktív tag

Na most melyikhez is kéne,az enot verzióhoz?Akkot te most kettő darab csalást használsz,zatonstart,gotz.

[ Szerkesztve ]

(#34939) Csicska32 válasza hubai38 (#34938) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Igen Enothoz kell. Ám, amíg használtam mind a 2öt a zatonstart,gotz. addig jó volt de, nem engedte az smg beállításokat de addolni tudtam . Most hogy nem a zatonban akarok kezdeni hanem alap cordon, szóval csak a gotz az enot verzíóval így nem akar már működni. Be sem tölt ahogy belehúzom a gotz a helyére. De még úgy sem ahogy elsőre próbáltam :( :((( :O :Y :W .

(#34940) Csicska32 válasza hubai38 (#34938) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Ez az enot verzió nem nyerte el a tetszésem, ugyan minden működik de, akár mit eszek iszok vagy valami szédül, homály stb... :O :(

(#34941) SaGa59 válasza Csicska32 (#34937) üzenetére


SaGa59
őstag

A nexuson sosem volt fizetős a regisztráció. Van olyan is, de a simával is letölthetsz bármit.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#34942) Csicska32 válasza SaGa59 (#34941) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Köszi! De már mindegy :D

(#34943) shield válasza Csicska32 (#34942) üzenetére


shield
Topikgazda

Ha tüzetesebben olvasnál az Összefoglaló-ban, akkor látnál egy ilyen mondatot.
"Ez a teljes ENOT, patchelt, magyarított változat, + némi kis finomítással xFreex-től."
Ha rákattintasz a "xFreex-től"-re, akkor egy szép kis Enot_gamedata.rar-t tudsz letölteni.
Azt hittem hogy a piros színnel írt szövegben ráismernek a letöltési lehetőségre, átírom még érthetőbbre.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#34944) Csicska32 válasza shield (#34943) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Itt teljesen másról van szó de, nem baj tartsál ki az enot letöltése mellet. :D Itt az egyéb addonal és cheatel volt gond...

(#34945) Sensut válasza Csicska32 (#34944) üzenetére


Sensut
őstag

Ha csalnod kell az Enotban, akkor márt nem fogsz neki a szimpla SGM 2.2 verziónak, vagy valamelyik játszhatóbb mutációjának. Az Enot csak annyit csinál a moddal, hogy játszhatatlanná teszi. Egy idő után belefáradsz, annyira el van túlozva benne minden, és a csalás, az minden helyzetben csalás!

(#34946) sklopp


sklopp
őstag

Ha valakit érdekel: Csernobil - Pripjaty kiürítése

(#34947) Csicska32 válasza Sensut (#34945) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Engem nem zavar a csalás, simát sgm van fent abba is kellet a csalás ugyan úgy élvezetes...3 szerszámkészlet sokat nem oszt nem szoroz....

(#34948) DannyL81 válasza sklopp (#34946) üzenetére


DannyL81
tag

A cikkben szereplő "Molylepkék" c. sorozatot el lehet érni valahol?

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#34950) DannyL81 válasza Dhampir (#34949) üzenetére


DannyL81
tag

Szuper, nagyon köszönöm! :)

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.