Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35801) lsc


lsc
nagyúr

Köszi, nem torrentezek, akkor megpróbálom az eredeti oldalt.

Az élet kegyetlen .

(#35802) ' Tzs , válasza Sensut (#35798) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi, hogy megcsináltad! Hamarosan tesztelem! :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35803) rétisün válasza lsc (#35801) üzenetére


rétisün
veterán

ha gondolod, feltöltöm google drive-ra, de nem igérem meg, hogy még ma fenn lesz.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35804) lsc válasza rétisün (#35803) üzenetére


lsc
nagyúr

Köszi, tökéletes lenne :R .

Az élet kegyetlen .

(#35805) rétisün válasza lsc (#35804) üzenetére


rétisün
veterán

rendben, este vagy holnap délelőtt teltöltöm.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35806) Sensut válasza ' Tzs , (#35802) üzenetére


Sensut
őstag

Bocs, de még egy hiba volt benne, amit később dobott ki. Aki használta a fájlt, az frissítse ezzel: [link] Remélem nem lesz több gond.

Isc: közben feltöltöttem a teljes játékot a MEGA-ra, ha érdekel letöltheted: [link]

[ Szerkesztve ]

(#35807) lsc válasza Sensut (#35806) üzenetére


lsc
nagyúr

Köszi, megpróbáltam, az is regisztrációt meg minden hülyeséget kér, inkább megvárom a guglit.

Az élet kegyetlen .

(#35808) Laris2 válasza Sensut (#35806) üzenetére


Laris2
aktív tag

Nem csodálkozom, hogy maradtak benne ilyen hibák, mivel előbb oroszról angolra fordítottam a játékot, amit nem apróztam el. Vagyis egyszerre kijelöltem, és fordítottam kb 4-5 KB fájlt. Ez azzal járt, hogy az orosz szöveggel együtt a karakterláncokat is kijelöltem, és fordítottam. Mivel a programkarakterek közötti kulcsszavak angolul írtak, ezért a fordító nem bántotta. Viszont sok helyen szóközöket hagyott, bennük amiket fordításkor, ill a logs fájl hiba üzenete alapján javítottam. Mivel engem a szabad játékban már nem érdekeltek a jutalmak, így nem is vehettem észre.

(#35809) Sensut válasza Laris2 (#35808) üzenetére


Sensut
őstag

Két helyen hiányzott a vessző a számok között, de a másodikra csak jóval később reagált valamiért. De amúgy nem nagy gond, mert az a fegyver se valami nagy cucc s meg lehet lenni nélküle. Amúgy baromira jó lett a mod így a végére s az a rengeteg kérés a szabad játékban se semmi. Valahogy mindig is ilyennek képzeltem el a free playt, nem csak puszta barangolásnak.

Isc: az kizárt, hogy regisztrálni kelljen a Megára, ingyenes. Itt szinte minden oda van feltöltve. A regular downloadot kell választani és miután letöltötte, rákérdez, hogy hova mentse. De ahogy gondolod.

(#35810) shield válasza Laris2 (#35808) üzenetére


shield
Topikgazda

Már akartam kérdezni, hogy miért van ennyi felesleges mappa és fájl a honosításnál, amelyek teljesen feleslegesek, nincs közük a honosításhoz.
Olyat már csináltam, hogy kisebb patch-eket összeraktam a fordítással, de itt rengeteg a felesleges mappa és fájl.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#35811) rétisün válasza lsc (#35807) üzenetére


rétisün
veterán

innen tölthető a szövetség ideje 3.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35812) Sensut


Sensut
őstag

Aszta qrva...! :Y Láttátok a Szövetség 3-ban Pripjátyot? Még ilyen nem volt eddig egy modban sem. Végre a két városrész egybe van dolgozva és az eredmény egy nagy kiterjedésű Pripjáty, széles utakkal, kikötővel meg minden egy pályán. Észre se vettem eddig a térképen.

Már eleve jó ötlet volt, hogy Limansk és a Vörös Erdő is egy pályán van, na de ez csúcs! Csak ez megéri ezt a játékot :R

[ Szerkesztve ]

(#35813) lsc válasza rétisün (#35811) üzenetére


lsc
nagyúr

Köszi szépen.

Az élet kegyetlen .

(#35814) Timstrike válasza Sensut (#35809) üzenetére


Timstrike
tag

Köszönöm a javítást,most már tényleg működik.Igaz,hogy nem igen jön be nekem ez a fegyver de jó hogy van.Inkább a SVU feltuningolva a kedvenc sniperem.

A Jupiteri helikopter lelövését vállalta már el valaki? Csak azért kérdem mert még 7-8 találat után is vígan repdes.Azt hiszem majd állítani kell az RPG tűzerején,hogy le tudjam lőni.
Nálatok is ilyen nehezen lehet le rpg-ni a helikoptert vagy nálam lett bugos valamiért?

(#35815) Sensut válasza Timstrike (#35814) üzenetére


Sensut
őstag

A korábbi rossz helikopteres tapasztalataim miatt inkább az aknaszedést vállaltam. Az is cumi, de legalább visszatöltesz ha meghalsz. Valahogy az RPG vs helikopter a Stalkerben sosem volt a mesterek erőssége.

(#35816) Dhampir válasza Timstrike (#35814) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy hülyeséget írok, de próbáltál helyet változtatni?

Valamelyik Stalker modban találkoztam azzal, hogy a Bár területén egy épület körül szaladgálva semmit sem értek a helikopter elleni találatok, de felmenvén a tetőre már hamar sikerült végrehajtani a feladatot.

(#35817) SaGa59 válasza Dhampir (#35816) üzenetére


SaGa59
őstag

A Spectrum Projektben is meg kellett találni a megfelelő pontot, ahonnan le lehetett szedni, akár AK-val is a kurcsatovszki helikoptert.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#35818) Laris2 válasza shield (#35810) üzenetére


Laris2
aktív tag

Szerintem csak a Szövetség ideje3 magyarításban vannak fölösleges fájlok, azok is csak azért, mert az eredeti nem működött, és feltettem a helyére próbaképpen az én működő configs fájlomat, ami bekerült az összefoglalóba. Csak a text, weapons, és a localization fájl kell belőle.
Timstrike: A helikopteres feladatnál lényeges, hogy nem szabad közben menteni. Akkor kell rálőni, amikor fordul, és 4-5 lövés leszedi. A második lövés után, már füstöl. Nem egyszerű eltalálni. :D De az aknakeresés jobb választás, mivel később kell az aknakereső detektor.

[ Szerkesztve ]

(#35819) Timstrike válasza Dhampir (#35816) üzenetére


Timstrike
tag

Próbáltam már több helyről/szögből de szinte semmi sem változott. Miután állítottam az RPG tűzerején a harmadik találattal sikerült (végre!) leszednem. Már azon gondolkoztam,hogy inkább a másik feladatot kellene elválalni.

(#35820) shield válasza Timstrike (#35819) üzenetére


shield
Topikgazda

Elég bénán van megcsinálva, ha 4-5 találat kell hogy leessen. :O

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#35821) Laris2 válasza Timstrike (#35819) üzenetére


Laris2
aktív tag

Úgy látom, már üzemszerű a gyári beállítások elállítása.

[ Szerkesztve ]

(#35822) Timstrike válasza Laris2 (#35821) üzenetére


Timstrike
tag

Szerintem ritka az a Stalker játékos amelyik játék közben nem állítja át a gyári beállításokat (persze bizonyos kereteken belül), de nem csalás képpen hanem egy küldetés vagy esemény elvégzéséhez.Pl a karakterem ugrását minden játékban átírom, ha csak 6-os.

Szövetség ideje 3
Nem találtam még egy kereskedőnél sem eladó hálózsákot.Lehet,hogy csak megadott helyeken lehet aludni?

(#35823) ' Tzs , válasza Sensut (#35806) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Sensut: Köszi, betettem a játékba, tesztelem nemsokára, csak most szívok a 20 burer kilövésével :D
A MEGA link egy ideig elérhető lesz? Mert szép lassan szedem össze az infókat a modról az összefoglalóhoz és betenném a linkedet, ha lehet :)
Pripyat pedig hatalmas élmény! Sötétben pedig félelmetesebb számomra mint az eredeti CoP-ban! :)

rétisün: tőled is ezt kérdezem, a linked hosszú távon elérhető lesz? :D

Timstrike: én inkább az aknakeresőt javasolnám, a helikopteres küldetés kifejezetten idegesítő! Egyszer elrontod, és visszatöltöd akkor még meg is szívat a mod!
A napsütésből igen gyorsan szürkeség lett és hatalmas köd, hogy véletlen se lehessen látni a helikoptert! Esélytelen volt a feladat, gyors visszatöltöttem a korábbi mentést mielőtt felidegesítem magam :D

Még valami! Van a Szövetség idejéhez spawn menu. Ha valaki le tudja szedni ossza már meg please és ha Laris2 esetleg ráér talán hozzáfordíthatná a modhoz ;)
Megtaláltam orosz oldalakon, de leszedni reg nélkül nem lehet, meg az össze-vissza átirányító linkektől kihullott a hajam...
Tesztelnék pár dolgot, a Freeplay-ben jól jönne, mert van feladat ami kimaradt. Nem is beszélve arról, hogy a Diverzáns-ban igen nagy élmény volt a sokadik végigjátszás után egy ilyennel szórakozni, de akkor szerintem írtam is én itt erről (bónusz segítők, ellenfelek, szörnyek berakása a játékba random, nagy összecsapások stb).

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35824) rétisün válasza ' Tzs , (#35823) üzenetére


rétisün
veterán

ameddig csak kell, nem tervezem letörölni, elfér a drive-on akármeddig ....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35825) Timstrike válasza ' Tzs , (#35823) üzenetére


Timstrike
tag

Most már tudom mert sokat szivatott de megoldottam.

Itt van a SPAWN Menu linkje, de ez még mindig orosz csak átneveztem.
Jó szórakozást! :DD

(#35826) Sensut válasza ' Tzs , (#35823) üzenetére


Sensut
őstag

Nyugodtan beteheted az én linkemet is, magamnak töltöttem fel és szándékomban áll megtartani.

(#35827) ' Tzs , válasza Timstrike (#35825) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Hah, köszi! Csak bemásolom, felülír és ennyi? :D

Sensut: köszi!

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35828) Timstrike válasza ' Tzs , (#35827) üzenetére


Timstrike
tag

Igen,és ha utána rakod rá a magyarítást akkor magyarul jellenek meg a dolgok (nem minden!).
Sajnos a menü nem magyar de lehet boldogulni.
Ha valahová fel akarjátok tölteni,csak nyugodtan mert saját link és nem fogom törölni.

[ Szerkesztve ]

(#35829) Timstrike válasza Timstrike (#35828) üzenetére


Timstrike
tag

Elfelejtettem a használati útasítást:
elindítod a játékot --> Esc+F1 és megjelenik a spawn menü

(#35830) ' Tzs , válasza Timstrike (#35828) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi! Akkor ezt is belinkelem majd az ajánlóba. Kéne egy pár mondatos összefoglaló viszont majd még hozzá.

Próbáltam működik, nem minden magyar, de használható.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35831) Timstrike válasza ' Tzs , (#35830) üzenetére


Timstrike
tag

Sajnos nem tudtam spoilerezni ezért igy tettem be:

Ezzel a Spawner móddal bármilyen tárgyat szerezhet a játékban, a gyógyszerektől és lőszerektől kezdve a ritka tárgyakig. Ez a spawn nagyon hasznos lesz azoknak a játékosoknak is, akiknek bármilyen problémája van a flash meghajtókkal vagy a küldetésekkel. Könnyen elkészíthet bármilyen küldetést magának, a lényeg az, hogy megtalálja azt a tételek listájában ...

Hogyan kell telepíteni és használni a Spawn Menüt:
A spawn menü telepítése nagyon egyszerű, kövesse ezeket az utasításokat, és nem lesz problémája és felesleges kérdése.

1) Töltse le az ingyenes archívumot a fenti linkre kattintva.
2) Másolja a gamedata mappát egy mappába a játék móddal, vállalva a fájlok cseréjét.
3) menjen be a játékba, és töltse be a mentését.(*kell legalább egy saját mentés)
4) Ezután lépjen a főmenübe (Esc) és nyomja meg az F1 billentyűt a mód aktiválásához.
5) Váltás a fülek között, válassza ki a kívánt elemeket, és közvetlenül a hátizsákjába találja majd őket!

Ha gondolod,hogy jó igy akkor használhatod.Ha meg nem, akkor alakíthatod ahogy megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#35832) ' Tzs , válasza Timstrike (#35831) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Tökéletes leírás! Köszi! Semmit nem kell alakítgatni ezen :D
A játék sztorijáról is kéne majd egy hasonló írás a bemutatóhoz. Igyekszem hétvégén megcsinálni :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35833) Timstrike válasza ' Tzs , (#35832) üzenetére


Timstrike
tag

Ha esetleg segít ez a játékleírás akkor felhasználhatód.
Túl hosszú lett volna ide be rakni ezért egy text fájlban tettem ide [link]

(#35834) Sensut


Sensut
őstag

Nos, én befejeztem a Szövetség Ideje 3-at. A modról csak annyit mondanék, hogy ahhoz képest milyen sziruposan indul, elég jó kis sztori kerekedik belőle. Az előző részhez képest érződik benne egy kis nyálas, nem Stalkerre jellemző amerikanizálódás, de a sok futkosás a feladatok után feledteti ezt és később, ahogy Pashka egyre fejlődik, a történet is komolyabb irányt vesz. Furcsa, hogy amíg a fő történet csak 3-4 pályán játszódik, a szabad játékban a Zóna nagy része megnyílik és bejárható mindenféle mellékküldetésekkel. Itt külön említésre méltó Pripjáty városa, ami teljesen más, mint amit eddig megszoktunk. Mintha a valós város képére rendezték volna át, még az óriáskerék pozícióját is megváltoztatták miközben segítségül hívták Dead City egyes épületeit is a két alap városrész közé. (Ez az egy pálya kellene belekerüljön a két Pripjáty helyére pld. az Anomaly modba, vagy a COC-ba.) Szóval, a történet jó hosszú és elég csavaros, viszont sokat kell gyalog közlekedni, ami egy idő után unalmas lehet, mert útközben nem történik semmi néhány mutánson vagy anomálián kívül. Rejtekhelyek is csak ritkán fordulnak elő és ha valami után igazán kutatnunk kell, az egy kereskedő, aki vizet tud pótolni a flaskánkba, mert az fogyó árú és csak náluk kapható. A fegyverek jók, épp annyi található belőlük, amennyi kell, viszont jellemző a játékra az "egy golyó=halál", ami el-vissza érvényes, úgyhogy mindenek előtt érdemes a felszerelésre koncentrálni. Szerencsére a fegyverek és ruhák fejlesztése nem okoz túl sok gondot ebben a játékban hála Pashka pénzsóvárságának (bandita lévén). A mod viszonylag stabil, vagy 2 CTD volt mindössze, viszont a gyors mentésekkel vigyázni kell, mert volt, hogy nem töltötte vissza a játék. A manuális mentés mindenek fölött!
Én mindenképp ajánlom ezt a játékot és még egyszer hálás köszönet Laris2-nek a magyarításért. Csodálkozom, hogy nem fordították le (még) angolra.

A játék a magyarítással együtt letölthető innen...

Itt pedig végigjátszás található a Youtube-on, orosz nyelven...

(#35835) Dhampir válasza Sensut (#35834) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi a leírást és Laris2-nek a magyarítást. :R

Cserébe egy kis muzsika:

Reflektor-Rebjata

(#35836) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Timstrike: köszönöm! Nagyon jó lett, ilyent képzeltem el! Ma koncertre megyek, ezért az ajánló késik egy kicsit :D Szép munka, a többi modnál is tudnál esetleg segíteni ilyen leírásokkal?

Sensut: nagyon jó leírás :) A MEGA linked akkor felhasználom, meg rétisün-ét is.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35837) Laris2


Laris2
aktív tag

Pár szót (nem ajánlót) én is írok a módról. Az elején a jupiteri üzemben, az első beszélgetéskor, már megtudhatjuk mi a felállás, és miről is fog szólni ez a mód. Biztosan a sokat stalkerezők, egyből kiszúrják, hogy hiányoznak belőle bizonyos megszokott szavak (dick, fuck) és hasonlók. Én inkább a vagányságra mentem rá. A többi nem érdekes. A végén az epilógusban megtudhatjuk, mi történt a szereplőinkel, és mi történt volna, ha Sesát nem mentsük meg a Jubilleumi házban. A spawn menü ilyen lett, de én nem tenném bele.

(#35838) rétisün válasza Sensut (#35834) üzenetére


rétisün
veterán

köszi a leírást, még inkább kedvet csinált a végigjátszáshoz :R persze amúgy is tervben van, csak még a Hullócsillagot kéne befejeznem, szerencsére újabban megint elkapott a Zóna hangulata :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35839) Timstrike válasza ' Tzs , (#35836) üzenetére


Timstrike
tag

Nagyon szivesen! Ha tudok bármelyik módnál segítek,csak jelezd. ;)
Jó szórakozást kivánok ma estére!

(#35840) Sensut válasza Laris2 (#35837) üzenetére


Sensut
őstag

Engem maga a történet indítása keserített el kicsit az elején, az az apa-fia felállás, meg az az érzés, hogy csak azért vagy valaki, mert apád a főnök és kuss van a klánban. Aztán jött az az amazon csapat tele plázamacával, mintha valami Charlie angyalai elevenedne meg hirtelen, de szerencsére nem róluk szólt a történet :C . Léna karaktere már egészen más, pozitív benyomást keltett, ő már egy igazi sztalker volt. De végül minden jóra fordult. A fordítás meg kiváló, pontosan illik egy ilyen bóklászó, benyali karakterhez, mint Pashka.

rétisün: semmiképp se hagyd ki!

(#35841) Dhampir válasza Laris2 (#35837) üzenetére


Dhampir
félisten

:C

hiányoznak belőle bizonyos megszokott szavak (dick, fuck) és hasonlók.

Megszokott? :F
Ilyeneket sosem hallottam avagy inkább olvastam, talán csak a Csernobili Krónikákban. :D
Legalábbis nem emlékszem rá más esetben.
Az alapjátékokban nem volt, vagy nem fordították le, nem tudom.

Jól tetted, hogy a vagányságra mentél rá. :R

(#35842) sklopp


sklopp
őstag

Üdv stalkerek.
Haladok a játékban, szépen módszeresen, sietség nélkül. Érdemes meggondoltan játszani. Most viszont már elég sok történés után egy bosszantó dolog miatt kell kérdést feltennem. A szomjúság csökkentő Ventilátor artifakt ügyében elkövettem azt a hibát, nem vettem meg a pilótától, hanem felkínáltam neki a két csere-artifakt megkeresését. Az Izolátort elég véletlenül meg is találtam a Kopacsi melletti tócsában egy halottnál, viszont a Kormánykereket, Limanszkot többször is oda-vissza átkutatva, nem találom. A pilótával sem lehet egyezkedni már utólag, de olyan messze előre haladtam a játékban, nincs értelme visszatölteni akkori mentést. Valaki megtalálta már ezt a Kormánykereket? Már kicsit sokallom a kereskedőkhöz rohangálást víz utánpótlásért.

(#35843) Laris2 válasza sklopp (#35842) üzenetére


Laris2
aktív tag

Limanszkban, a szökőkút után a vörös erdő felé, ahol a burerek vannak, jobbra van kb 1 m magas hengeres építmény, az mögött van egy hátizsákban. Lehet ott bokor is.Ott nézz szét.

[ Szerkesztve ]

(#35844) Dhampir


Dhampir
félisten

A Szövetség ideje 3 "Pár hasznos tipp" jegyzettömb 6. pontjában így fejeződik be a mondat?
Tehát csak a szabad játékban lehet megoldani a játék végleges befejezését is?

6, Mivel a játék nagyon zsúfolt, ezért több feladatot (pl öngyilkosság anomália) csak a szabad játékban lehet megoldani, és a játék végleges befejezését is

(#35845) Dhampir


Dhampir
félisten

Szövetség ideje 3, Kitörés közben Jupiteren:

[ Szerkesztve ]

(#35846) Sensut válasza Dhampir (#35844) üzenetére


Sensut
őstag

Igen, furcsa a játékmenete ennek a modnak, mert bár azt mondja egy adott ponton, hogy vége és kezdődik a szabad játék, voltaképpen ott csak a történet egyik fő vonala zárul le és minden folytatódik tovább fő küldetésekkel és rengeteg mellékküldetéssel. Továbbá csak ez után nyílnak meg lényeges pályák.

Az Atmosfear teszi a dolgát és szép a grafika is, bár nekem nem nagyon tetszett, mert elég sötét a környezet. Végig felkapcsolt fejlámpával haladtam, mert akár fényes nappal is, ha bemész egy épületbe, semmit sem lehet látni, nem beszélve éjszaka. Van éjjellátó is egyes ruhákban vagy sisakokban, de azt használva semmit se lehet látni a detektoron. Ha alszol, szomjazol és fogy a víz, szóval... Az idő fel van gyorsítva, lehet látni a múlását pld. egy falra vetülő faárnyékon, és ettől gyors a respawn is és a kitörések is. Az Atmosfear beállításokban ki lehet kapcsolni a kitöréseket (én ki is kapcsoltam egy idő után), de sajnos a megvilágítási beállítások nem működnek. Nem is jelenik meg a különböző pályák beállításai, csak Zaton, ami nem is szerepel a játékban. Ezt a rész valamiért elhanyagolták és elég kár, mert azért volna mit javítani a környezeten.

[ Szerkesztve ]

(#35847) Timstrike válasza sklopp (#35842) üzenetére


Timstrike
tag

A "Kormánykerék" pontos helye : [kép]
Videó: [link]

Dhampir, gondolom a free play csak az olyanoknak van akiknek tetszett a mód (Pl:nekem :K )és még nem tudják abbahagyni,mert itt csak másodlagos fő küldetések vannak és rengeteg mellékküldetés mint ahogyan Sensut is leírta.

Sensut, én próbáltam alakítgatni az Atmosfear-t,főleg a fények viszonyát az éjjelátó használatkor. Eleinte csak akadozott a játék de még lehetett játszani visszont mikor már a "túlvilági"(Halál Pengéje) küldetések kezdődtek már be sem akart tölteni a játék.
Irtad,hogy kikapcsoltad a kitöréseket, ezután még termelődtek műtárgyak az anomáliákban?
Mert úgy tudom,hogy csak kitörések után termelődnek újabb artifaktok.

[ Szerkesztve ]

(#35848) Sensut válasza Timstrike (#35847) üzenetére


Sensut
őstag

A free playben még folytatódik a fő történet is. El kell varrni a szálakat, mindenki a helyére kerűl stb.
Még találtam artikat a kitörések kikapcsolása után is, de lehet, hogy nem termelődnek újra kitörések nélkül. Nem nagyon kerestem őket, csak ami az utamba kerűlt vagy a hulláknál volt. Jó sok összegyűlt így is.

(#35849) Laris2


Laris2
aktív tag

Akinek van kedve újra játszani, a választási lehetőségeknél válassza a józan észnek ellentmondó lehetőségeket. Az elején nem kell odaadni a pénzt az őszhajúnak, Bubble fogva tartóit is ki kell nyírni, stb. A főfeladatot nem befolyásolja, (bár a vége felé az x-5-ben elágazik) kapsz érte némi pluszt feladatot, és minden le van fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#35850) Papa Joe


Papa Joe
tag

Sziasztok!
Engem az elején rettenetesen zavart az erőfölény, amivel szembesültem. Mindenhol zsoldos exoban, burer és kiméra (a tudományos bunker, és a parkoló között spawnolódnak főként) , én meg egy szál pélóban rohangálok... Szóval feltettem a Spawnt, és adtam magamnak exoskeletont, fegyver, lőszert, svarog detektort.
Aztán rájöttem, hogy igaza van Laris-nak, nem kell. Ha óvatosan közlekedsz, az elején a zombikat írtani, többitől elfutni. Amikor keresed a csomagokat, amit elrejtett az ellen, lesz fegyver, ellátmány. Amint átküldenek a Bárhoz, kapsz Napkelte kezeslábast, egy a Svarognál jöbb anomália detektort, a bárnál pedig 45-50kg felszerelést szedtem össze a szokott rejtekhelyeken. Főleg lőszer, gránát, eü készletet.
Szóval csak kitartás annak aki most kezdi! Ha elég éles szemmel jársz, mindig lesz ellátmány, és az eladásokból pénz a fejlesztésekre.
Szóval újrakezdtem, de egy dologban mégis csaltam...az a qrva vizesflaska...
Na abból tettem be még 2db-ot.
Egyébként hagy köszönjem meg Laris-nak, és mindenkinek aki részt vett a magyarításban!!!
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.