Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34951) Dhampir válasza DannyL81 (#34950) üzenetére


Dhampir
félisten

Szívesen, viszont felhívnám a figyelmedet arra, hogy a magyar feliratos filmnél írták; "Sajnos sokat kivágtak az eredeti sorozatból, imitt-amott észrevehető."

(#34952) Csicska32


Csicska32
csendes tag

Skacok! Erről valakinek van fogalma, hogy miért nem lehet beszélni vele? Még a fegyót is elrakom. Akár mit csinálok még ha, be is álok hozzájuk, akkor sem enged beszélni hogy hogyan tovább :( :O Valkainek ötlet? Nagyon érdekelne ez az össze esküvés elmélet rész :D :Y SGM 2.2 amúgy

[ Szerkesztve ]

(#34953) rétisün válasza Csicska32 (#34952) üzenetére


rétisün
veterán

már jó régen játszottam vele, úgy emlékszem többen is belefutottunk ebbe, talán az volt a megoldás, hogy zsoldos ruhában kell odamenni hozzá, csak akkor áll veled szóba.

persze az is lehet, hogy zsoldos ruha nélkül nem is tudtál beállni közéjük, akkor viszont passz....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#34954) Sensut válasza Csicska32 (#34952) üzenetére


Sensut
őstag

Ez egy "elkönyvelt" bug, amit voltaképpen a faszi távcsöve okoz. A távcső használata miatt nem áll szóba. Ez a fix javítja.

(#34955) Erdő válasza Csicska32 (#34952) üzenetére


Erdő
tag

Jé, többször játszottam az SGM 2.2-vel, de ez a feladat nem rémlik. Ki adja?

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#34956) Aarpok válasza Erdő (#34955) üzenetére


Aarpok
őstag

Az alállomáson lévő zsoldosoktól lehet felvenni a kajás küldetés után.

Аарпок

(#34957) Erdő válasza Aarpok (#34956) üzenetére


Erdő
tag

Kösz! Nem tudom, hogy maradt ki, vagy miért nem emlékszem rá. Hmm. Már megint mehetek vissza a Zónába.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#34958) Csicska32 válasza Sensut (#34954) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Kösz papi! Nagy király vagy :D :)) :DD :R

(#34959) Csicska32 válasza Sensut (#34954) üzenetére


Csicska32
csendes tag

De így sem engedi sajnos. Hiába csatlakozok a zsoldosokhoz meg ruha stb. 100x felülírom de így sem jó :'( :W

(#34960) Aarpok válasza Csicska32 (#34959) üzenetére


Aarpok
őstag

Esetleg próbáld az egész küldetést előröl hát ha észhez tér. Régen legalább is működött. ;)

(#34957) Erdő Lehet kinyírtad őket akkor már nem tudta adni a küldetést. :D

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#34961) Csicska32 válasza Aarpok (#34960) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Nem tudom újrakezdeni a küldit. Élnek a kajás zsoldosok de,magát az egész fedett ellenséget nem tudom újrakezdeni :'( Mindenki meg halt akinek meg kell ;] :O Ám, az egész játékot pláne hogy nem kezdem újra :D megint

(#34962) Sensut válasza Csicska32 (#34959) üzenetére


Sensut
őstag

A lényeg az, hogy az előtt kell javítani, illetve eltávolítani a távcsövet a javítással, mielőtt a tagot bespawnolja a játék. Vagyis vissza kell tölteni egy olyan állást, amikor még nem lehetett ő ott valamikor a feladat előtt. Természetesen ezt a javítást már a játék kezdésekor be kell tenni és akkor tiszta.

[ Szerkesztve ]

(#34963) Csicska32 válasza Sensut (#34962) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Akkor majd egy másik alkalommal :D Bár nem tudom ez mennyit jelent a vég efelé amikor a megbízót kell kideríteni kicsoda a zsoldosoknál.

[ Szerkesztve ]

(#34964) Dhampir válasza Csicska32 (#34961) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha újrakezded, már ravaszabb leszel, főleg God Mode-ban.

(#34965) Csicska32 válasza Dhampir (#34964) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Mért hogy, god mode? Nem vágom mire érted.

(#34966) sklopp válasza Erdő (#34955) üzenetére


sklopp
őstag

Mikor átadod a kaját a zsoldosoknak, akkor kell beszédbe elegyedni velük és nem csak elköszönni. Ekkor tudod bevállalni a feladatot. De a végén nem fogsz örülni.

(#34967) Csicska32 válasza sklopp (#34966) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Vágom hogy, most a palira vettük a papát van. Közölte velem :D Csak nem tudom mi lehet ez a távcsöves köcsög után :D

(#34968) borovi válasza sklopp (#34966) üzenetére


borovi
aktív tag

Miért nem? Ha ennek is valami átb@szós, mindent elvesztő csattanó a vége, amikor az ember ott marad egy szál gatyában és késsel, fillér nélkül a Zóna közepén, akkor inkább kihagyom ezt a feladatot.

[ Szerkesztve ]

(#34969) sklopp válasza borovi (#34968) üzenetére


sklopp
őstag

Nem, semmi ilyesmi. Csak a végén haragudni fog rád a Szolgálat és a Szabadság is. De különösebb hátránya nem lesz. Nem részletezem, legyen érdekes a küldetés.

(#34967) Csicska32 : nem akarom lelőni a poént. De a sztori annyi, hogy a zsoldosok össze akarják veszíteni a két frakciót, ehhez használnak fel mint palimadarat.

[ Szerkesztve ]

(#34970) Csicska32 válasza borovi (#34968) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Jó ez nincs ezzel baj :D pisztoly lesz a kés helyett :DD :DDD :D

(#34971) Csicska32 válasza sklopp (#34969) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Akkor semmi extra a monolitosokat majd beszervezem valahova :D Aki elfogadja :D Ám, a legvége érdekel engem de nagyon :D

(#34972) Csicska32 válasza sklopp (#34969) üzenetére


Csicska32
csendes tag

És ilyen ruhával találkozott már valaki? A katonai félével :D Nagyon oda van rakva :D

[ Szerkesztve ]

(#34973) Dhampir válasza Csicska32 (#34965) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezt afféle viccnek szántam. (A "God mode" egy videojáték-csalás is, ha játék esetében használják ezt a fogalmat.)

(#34974) Csicska32 válasza Dhampir (#34973) üzenetére


Csicska32
csendes tag

A fogalom tudom mi :D nincs azzal baj IDDQD. De néha az sem segít :D Ám, a 2 ruháról tudsz? fellelhető a játékban?

(#34975) Dhampir válasza Csicska32 (#34974) üzenetére


Dhampir
félisten

Passz. :)

(#34976) Erdő válasza Aarpok (#34960) üzenetére


Erdő
tag

Igen, ez elég logikusnak tűnik. :)

Sklopp: Kösz! Akkor ezt mindig benéztem.

[ Szerkesztve ]

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#34977) sklopp válasza Csicska32 (#34974) üzenetére


sklopp
őstag

A golyóálló katonai öltözék két helyen található az SGM2.2-ben. Az egyik a katonai raktáraknál, a farm (ezt kell elsőre elfoglalni) mellett van egy teherautó alváz amin csak a plató maradt, ott van a plató elején, a másik Agropromban a katonák bázisán, a nagy épület végénél tovább menve egy drótkerítéses részben áll egy aggregátoros vagy híradós teherautó (kábelek jönnek ki belőle), mögötte a sarokban is van egy, bokor takarja. A másik ruhával még nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#34978) Csicska32 válasza sklopp (#34977) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Köszi szépen! :D Bekrepált a játék semmit sem enged betölteni semmi, minden ki fújt :(( :((( :O :W megint előröl kezdhetem(de csak a fő szál már)

(#34979) sklopp válasza Csicska32 (#34978) üzenetére


sklopp
őstag

Pech. Nekem még szerencsére nem volt ilyen. Egyébként nálam alapelv, hogy nem szoktam a magyarításon meg az esetleges javításokon kívül semmit rátenni, mint pl. grafikai meg egyéb nyalókákat. Átírni meg az ugrást és a futást szoktam, de csak módjával. Ez érvényes a többi modokra is.

(#34980) Aarpok válasza sklopp (#34977) üzenetére


Aarpok
őstag

Az agropromos helyet nem tudtam viszont a katonai raktárasról igen pedig párszor kijátszottam annak idején többféle kiadásával is. Az SGM 2.2-ben vagy a katonai vagy a monolit exoban szoktam rohangálni azok elég jók voltak persze azért artikkal megerősítve. ;)

Аарпок

(#34981) Csicska32 válasza sklopp (#34979) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Amúgy mikor lehet átmenni a katonai raktárakhoz meg az agropomhoz? propyat elött még vagy onnan? nem vágom már. :( :U Meg frakcionálni vagy értelme? A hajnalhoz pl?Vagy bárhová?

[ Szerkesztve ]

(#34982) sklopp válasza Aarpok (#34980) üzenetére


sklopp
őstag

Én a Hajnalos EXO híve vagyok, alapból 160 kg. cipelhető, a többi paraméter is a csúcson vagy a közelében van.

(#34983) Aarpok válasza Csicska32 (#34981) üzenetére


Aarpok
őstag

A katonai raktárhoz a sötétvölgy után lehet menni de úgy is terel a játék szóval nem kell kapkodni ahogy agropromba sem.Plusz munkákért cserébe megéri ide - oda beállni a szolgálathoz ill. a szabadsághoz nem lehet a többihez igen még a monolithoz is.

(#34982) sklopp Persze ez egyéni kérdés ha neked az volt a jó akkor az nekem pedig az amit írtam. ;)

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#34984) Csicska32 válasza Aarpok (#34983) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Szervóban élek, gaussal járok, lőnek rám, és ne is legyek kemény? :D ;] :K :Y Amúgy a szolgálat és szabadsághoz is belehet állni.

;]

[ Szerkesztve ]

(#34985) Aarpok válasza Csicska32 (#34984) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor ezek szerint rossz az emlékezetem :F Nem rémlik olyan hogy akár a szabadság akár a szolgálathoz be lehet állni még az alapban sem és SGM2.2.ben sem. Van az úgy nevezett Szabotőr mód még ott sem láttam csatlakozási lehetőséget hozzájuk pedig abban feladatokat is adnak rendesen.Persze nem akarok vitatkozni veled,de nekem ezek az emlékeim vannak és lehet hibásak akkor bocsi. :D

Аарпок

(#34986) Sensut válasza Aarpok (#34985) üzenetére


Sensut
őstag

A "beállás" csak annyi, hogy dolgozol nekik, de nem leszel soha klán tag. Az mintha csak a Hajnalnál lehetséges, de lehet, hogy ez már más mod. Már nem emlékszem rendesen.

(#34987) Erdő válasza Sensut (#34986) üzenetére


Erdő
tag

Szerintem a Hajnalhoz lehet, meg az üzem mellett tanyázó zsoldosokhoz. Csak arra kell vigyázni, hogy ezek mintha ütnék egymást. Ha pl. beállsz a hajnalosokhoz, és utána a zsoldosokhoz is, akkor a Hajnal vezetője nem ad több munkát. Nekem ilyesmi rémlik.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#34988) Aarpok válasza Sensut (#34986) üzenetére


Aarpok
őstag

Az lehetséges,de akkor miért van mindegyik klánnál olyan lehetőség,ha elakarom hagyni őket akkor csak lové kicsengetése után engednek el. :F A saját pda-t megnézve is írja éppen melyik frakcióhoz tartozol.

(#34987) Erdő Addig kell egy frakcióhoz tartozni amíg van munka náluk utána ki lehet lépni tőlük.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#34989) Sensut válasza Aarpok (#34988) üzenetére


Sensut
őstag

Szóval akkor ebben a modban van ez :) Nem emlékeztem pontosan, hogy melyik mod is ez. Tényleg van ilyen és fizetned kell, hogy kiléphess. A Hajnalra határozottan emlékszem.

(#34990) Aarpok válasza Sensut (#34989) üzenetére


Aarpok
őstag

Az SGM2.2 és a szabotőr módban is találkoztam ilyennel mind a banditák,zsoldosok,hajnal és a monolitnál is. :K Amennyiben elhagyod őket csengetned kell a pénzt és visszaáll a viszony is semlegesre.

Аарпок

(#34991) Erdő válasza Aarpok (#34988) üzenetére


Erdő
tag

Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha pont a Hajnalnál lenne olyan, hogy ad pár munkát, majd nem ad, de később megint lesz valami. De, ezek szerint, érdemes kilépni, ha nincs munka, és legfeljebb később megint belépni és megkukkantani, hogy van-e.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#34992) sklopp válasza Erdő (#34991) üzenetére


sklopp
őstag

A Hajnalosokkal először találkozva a vasúti alagútnál még csak segíteni kell nekik a mutánsok támadását kivédeni. Ekkor felkínálják a belépést, de lehet még gondolkodni rajta. Viszont a kereskedőjüktől már megveheted 300 ezerért a jó kis EXO-t. Később bármikor beléphetsz, jó sok melót adnak. Ekkor kapod meg a mutánstámadás kivédéséért a jutalmadat is.

(#34993) Csicska32


Csicska32
csendes tag

Skacok! Sötét völgybe hogy jutok el? Sehol sem találom azt az anomáliát ami átvisz :O jutubon sem találom :W Kb merre lehet?

(#34994) hubai38 válasza Csicska32 (#34993) üzenetére


hubai38
aktív tag

:K :K :K

(#34995) Csicska32 válasza hubai38 (#34994) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Ohhhh fasza köszi!! :)) :DD

(#34996) Aarpok válasza Csicska32 (#34995) üzenetére


Aarpok
őstag

Ne ott keresd amit Hubai képpel mutatott mert az Agropromba visz. Sötétvölgyi teleport jupiteren a kőfejtőnél található. Képet most nem tudok adni róla.

(#34991) Erdő SGM-ben nem emlékszem ilyenre ad munkát amennyi van. A szabotőrben viszont rémlik ilyesmi,hogy nem az összes munkát adja ki csatlakozás után illetve később beszélni is kell Nazar-al Sztrelok ügyében.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#34997) sklopp válasza Csicska32 (#34995) üzenetére


sklopp
őstag

A Sötétvölgybe vivő teleport Jupiterben a Kőfejtőben van, az óriás munkagép gémje alatt, a vízben belesétálsz és kész.

(#34998) Csicska32 válasza Aarpok (#34996) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Nem baj ezzel sincs gond :D Mert ezt sem tudtam! De köszi Hubai. Ám, itt az agropomnál valami speciális force volt és szó nélkül lőttek, pedig katonák :/ és nem alfa csapat :F én is katona vagyok pedig bár már monolitos ;] lehet azért jelölte őkét pirossal:?

(#34999) Csicska32


Csicska32
csendes tag

Az oké hogy night stalker de ennyire azért ne már :D mitől lehet ez a hiba?

(#35000) Aarpok válasza Csicska32 (#34998) üzenetére


Aarpok
őstag

Azok mindenképp ellenségek szóval lődd őket nyugodtan.A frakciód lényegtelen számukra.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.