Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) shield válasza dodopek (#15996) üzenetére


shield
Topikgazda

Az oldaladon a "Telepítési leírás" valami más kódolásban van, mert kissé más karakterek láthatóak. :)

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16002) Antonius1978 válasza rétisün (#16000) üzenetére


Antonius1978
addikt

En ezt a rejtekhelyet nem talaltam meg sztem, viszont Yantarban a gyar teruleten van jopar helyen ilyen rejtekhely, igaz, van amelyik ures, es van amire kattintani sem lehet...

(#16003) dodopek válasza shield (#16001) üzenetére


dodopek
addikt

Javítottam, köszönöm! :)

(#16004) rétisün válasza Antonius1978 (#16002) üzenetére


rétisün
veterán

ilyen szempontból egy kicsit 'üres' ez a mod, alig van rejtekhely, amiben lenne valami. képződményeket sem találtam eddig :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16005) dodopek válasza rétisün (#16004) üzenetére


dodopek
addikt

Szerintem rengeteg van.De komolyan. Csak a kordonon találtam legalább 3 nato fegyvert, taktikai sisakot, vintart, artifracktot, meg a fene tudja mi mindent még.

-Vintar:
Két vasúti kocsi között egy hátizsákban nem messze a hídtól.

-Taktikai sisak:
A semleges bázistól keletre a kerítés mellett egy fa alatt van hátizsákban.

-Nem tudom már milyen arti:
A vonat tetején a nyugati végen, amellett ahova a buborék visz az alapjátékban.

- Nato fegyverek:

1; a Szidorovics pincéjétől nem messze, ahol a jelly fish küldetés van, egy vas bigyó tetején.
2; Az alagútnál, ahol az izlomok vannak, szintén a kamaz kabin tetején.

És ez csak ami hirtelen eszembe jutott.

És a katonai területen is van legalább 10...

Képződmények téyleg soványan vannak, de 3-4 biztos akad.Igaz, nem mindet detektorral kell keresni, a nagy része hátizsákban van, vagy jutalomként kapod...

[ Szerkesztve ]

(#16006) rétisün válasza dodopek (#16005) üzenetére


rétisün
veterán

monduk hozzá tartozik a dologhoz, hogy eddig elég keveset játszottam vele, nem igazán fedeztem fel még túl sok mindent. lehet, csak a korábbi modokkal összehasonlítva tűnik olyan üresnek....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16007) ViZion válasza rétisün (#16006) üzenetére


ViZion
félisten

Igazad van, ez először engem is zavart. Azt tegyük hozzá, h reálisabb az olyan zóna, ahol nincs minden bokorban lőszer és gyógyszer...
Krájzisnál is fura volt, h nagy alien raid közben azért minden idegen fészekben volt pár lőszer vagy csúzli... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16008) Dhampir válasza ViZion (#16007) üzenetére


Dhampir
félisten

Még reálisabb lenne, ha egy jól eleresztett ellenséges lövés után újra kellene kezdeni a játékot...

Szóval ez csak egy játék. A különféle modok már így is éppen eléggé megnehezítették a Stalkert. :)

(#16009) hubai1979


hubai1979
őstag

Segítsetek már ha tudtok,körül belűl egy hete bármely sgm modot ha föl rakom 10 percenként kidob . Eddig sose volt egyikkel sem baj ,szépen ment mindegyik.Újra telepítettem az egész gépet,leformáztam az egész vincsesztert,kiírtam előtte lemezre a módokat,most meg azokat használom.Az alapjátékom gyári,win 7-et használok,64 bitet,4 G ramom van,3.2 PHENOM processzorom van,és a lényeg 5670-es 1G -s ATI kártyát használok. :O

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16010) ViZion válasza hubai1979 (#16009) üzenetére


ViZion
félisten

Direct X 9-et telepítetted? Valami hibaüzenet van, vagy mi történik?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16011) dodopek válasza hubai1979 (#16009) üzenetére


dodopek
addikt

Az alapjáték 1.6.0.2?

Ha rendszermeghajtón van, rendszergizdaként indítod?

Ha megint leáll a játék, szövegszerkesztőben nézd meg, hogy van e beillesztés, és ír e hiba üzenetet. Ha igen, másold be ide nekünk.

Hirtelen ennyi...

(#16012) hubai1979


hubai1979
őstag

Igen telepítettem a direct x-et is és rendszer gazda képpen indítok minden játékot. Egyébként semmi hiba üzenetet nem ír csak simán kidob .Nem baj töröltem mindent, most kipróbálok egy új módot amit még nem próbáltam. De nagyon köszönöm hogy ijen gyorsan segíteni akartok. :K :K

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16013) hubai1979


hubai1979
őstag

Ez is ugyanaszt csinálja melyik fájlt is kel megnyitnom hogy feltudjam tölteni nektek meg nézni.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16014) hubai1979


hubai1979
őstag

Még tavasszal szedtem le, több mint 3 -gb .

A hullák tele vannak lőszerel.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16015) rétisün válasza hubai1979 (#16014) üzenetére


rétisün
veterán

ez melyik mod? látom van hozzá magyarítás is...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16016) rétisün


rétisün
veterán

ez ám a jó biznic, ennyiért eladni a semmit, mégha most is javíttattam meg :C

ja, nincs is elég pénze :DD sebaj, veszek tőle valamit, hogy legyen :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16017) hubai1979 válasza rétisün (#16016) üzenetére


hubai1979
őstag

Ez is az sgm 2.2, csak televan fegyverekel rakva.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16018) Dhampir válasza dodopek (#10928) üzenetére


Dhampir
félisten

A The Walking Dead baromi izgalmas sorozat. A második évadot nézem, szuper, viszont néha elég kemény tud lenni. Végső soron rólunk emberekről szól, hogyan állnánk meg a helyünket egy ilyen szituban, kiből mit hoz ki a dolog, milyen sorsformáló döntések és történések alakítják a szereplők útját a megváltozott világban.

(#16019) hubai1979 válasza Dhampir (#16018) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Eszt nézd meg cimbi :K :K

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16020) rétisün


rétisün
veterán

érdekes bugot fedeztem fel a 'way in pripyat'ban. kinyírtam a zsoldosokat az semleges táborban kapott küldiben, elszedegettem a cuccaikat, eladtam. amikor legközelebb arra jártam, megint kaptam pénzt, amikor a hullákat átnéztem, egy quicksave-quckload után megint.....

(#16018) Dhampir: a 2. évad pont a leggyengébb (sztem), tiszta a 'farm ahol élünk' a 3. már jobb(an indul) de ennek ellenére nem tudom, folytatom-e majd a következő évadot
mod: igaz, ez a sorozat pont nem a hentelésre épül, inkább a drámai vonalat viszi.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16021) Dhampir válasza hubai1979 (#16019) üzenetére


Dhampir
félisten

Oké, köszi az ajánlót, aki szereti a fantasyt, annak biztosan bejön :)

A Járkáló holtak annyiban eltér a Gyűrűk ura feelingtől, hogy a Stalkerhez hasonlóan reális környezetben játszódik és jelen korunk emberének problémáival szembesít.

(#16020) rétisün

Az első évad első két része után pont a második évad jön be jobban, most tartok a II/4. epizódnál. :D
Nekem több kell annál, hogy zombik között futkároznak és szétloccsantják a fejüket, itt végre értelmes, fajsúlyos etikai kérdések is előkerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#16022) Dhampir válasza rétisün (#16020) üzenetére


Dhampir
félisten

A Georgia rózsája történetének elmesélése érdekes volt, imádom az ilyeneket. :C

[ Szerkesztve ]

(#16023) hubai1979 válasza Dhampir (#16022) üzenetére


hubai1979
őstag

Bocs ne haragudjatok :B :B

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16024) Dhampir válasza hubai1979 (#16023) üzenetére


Dhampir
félisten

Miért, baromi jó történetet ajánlottál. Könyvben is klassz lehet. :R

A Legend of the Seeker-t ismered? Én csak az ajánlóját láttam pár évvel ezelőtt, érdekesnek tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#16025) hubai1979 válasza Dhampir (#16024) üzenetére


hubai1979
őstag

Sajna nem ismerem. :(

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16026) xFreex válasza Dhampir (#16024) üzenetére


xFreex
aktív tag

Ha egyről beszélülnk akkor most adja az RTL vagy a TV-2 szombaton délutánonként A Hős legendája címen. Eleinte érdekes, de a végefelé már kezd Xenás leni, bár ízlések és pofonok

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#16027) dodopek


dodopek
addikt

Én most a revolutionra vagyok ráizgulva. Angolul néztem egy fél évadot, de most, hogy szinkronizálják, megint felkeltette az érdeklődésem.

Srácok, nagyon csúnyán megszívattam magam, attól tartok. Utoljára rendes mentést akkor csináltam, amikor átértem Pripyatba, azóta csak F5.Most lementem az X8ba, de nincs nálam a belépőkártya.Ráadásul van egy olyan szokásom, hogy a pálya elején nyomok egy F5-öt. Most ott állok a lift előtt, bemenni nem tudok a laborba, mert nincs kulcs kártyám, és vissza sem tudok menni pripyatba, mert nincs vissza irányú pálya váltó. Lehet, hogy előről kell kezdenem a Pripyat részt, a 100 zsoldossal... >(

(#16028) dodopek


dodopek
addikt

HURRÁÁÁÁÁ!!!!!!! Megint JÁTÉK!!!!!!! :)))

(#16029) Dhampir válasza dodopek (#16027) üzenetére


Dhampir
félisten

Kifogytak a fosszilis üzemanyagok? A vízi erőművekkel mi történt?

Gyerekkoromban voltak áram bevezetése nélküli helyek, a fővárosban pedig még mindig vannak olyan házak, amiben közös WC-t használnak az emberek.

Két évig olyan iskolaépületben tanultam, ahol szénnel tüzelt a pedellus. Olajos padlós volt a tanterem. Az iskolaudvarba behordott darabos szénből fosszíliák lenyomatát és csigaházakat lehetett kibányászni.

Szocotthonban petróleumlámpák voltak a falakon, amikor elment az áram, akkor meggyújtottuk őket.
Hosszabb áramkimaradás rengeteg problémát okozna, mert rászoktunk az eköré szerveződő infrastruktúrára. Ugye a kenyeret is elektromos kemencékben sütik.

(#16030) ViZion


ViZion
félisten

Ha már sorozat, akkor Falling Skies... és Defiance amit most nézek, Walking Dead-ra őszig várni kell...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16031) rétisün válasza ViZion (#16030) üzenetére


rétisün
veterán

continuum?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16032) ViZion válasza rétisün (#16031) üzenetére


ViZion
félisten

Nem ismerem. Sok sorozatba belenézek, de nem mind tetszik... erre nem emlékszem. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16033) rétisün válasza ViZion (#16032) üzenetére


rétisün
veterán

sorozatjunkie

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16034) hubai1979


hubai1979
őstag

[link]

:C :C :C

Nézétek meg.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16035) dodopek válasza Dhampir (#16029) üzenetére


dodopek
addikt

Nem, a sorozatban sokkal durvább a helyzet.Mindenütt, egyszerre ELTŰNIK az áram.Nem adnak energiát az akkumulátorok, hiába mennek a reaktorok, nincs áram termelés, szóval a világban egyszerűen megszűnik az áram. És képzelj egy egy világot így, 20 év múlva. Gyakorlatilag itt kezdődik a történet. Szerintem nagyon jó. :)

bocs a szóismétlés miatt... :U

Süni!
Erre befizetek, megnézem a a pilotot! :)

[ Szerkesztve ]

(#16036) ViZion válasza hubai1979 (#16034) üzenetére


ViZion
félisten

Csak torrent van, nincs dl link sajna.

rétisün: ááá, időutazós. Nah, akkor azért nem néztem. Kevés dolog van, amit rühellek, egyik az időutazás :) Azért nem néztem. Zombik is elég értelmetlenek, nem lehetnének tul. képpen, de azt nézem... fura. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16037) hubai1979


hubai1979
őstag

Csak nyomjál a letöltésre.Vizion

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16038) ViZion válasza hubai1979 (#16037) üzenetére


ViZion
félisten

kb. mindenre kattintottam már, torrent jönne csak... :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16039) hubai1979 válasza ViZion (#16038) üzenetére


hubai1979
őstag

rutor org ru.akkor probáld a gogliba.Nem tudom én rányomok a linkre és beadja rögtön,a patkó melet lévő zold myílra nyomok azonal elindúl a letöltés.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16040) Aarpok


Aarpok
őstag

Way to Pripyat effekt:

Ez a Dead City módban készült.

Аарпок

(#16041) ViZion válasza hubai1979 (#16039) üzenetére


ViZion
félisten

azon a nyílon egy torrent jön le. Ha van telepítve torrent progi, akkor elindul a letöltés gondolom... csakhogy az itt nincs. Direct download link kellene... sebaj. Úgyis most a Far cry 3-at toltam 7végén, ki is ábrándultam... :DDD Meg akcióba volt a Dead Islad, azt megvettem, majd kipróbálom. Meg a way in Pripyat is 2/3-on járok... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16042) hubai1979 válasza ViZion (#16041) üzenetére


hubai1979
őstag

Két perc föltelepíteni egy u Torrentet.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16043) ViZion válasza hubai1979 (#16042) üzenetére


ViZion
félisten

Itt céges gép, otthon mobilnet. Egyéb kérdés? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16044) hubai1979 válasza ViZion (#16043) üzenetére


hubai1979
őstag

Ne haragudj nem tudtam hogy a munka helyen vagy,én is megyek tizen-hatozni rövidesen.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16045) ViZion válasza hubai1979 (#16044) üzenetére


ViZion
félisten

Miért haragudnék? Majd elküldöd DVD-n :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16046) hubai1979 válasza ViZion (#16045) üzenetére


hubai1979
őstag

:K :K :K

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16047) hubai1979


hubai1979
őstag

Ott a heli alatt megnyílt egy anomália csak úgy jöttek át rajta a mutánsok

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16048) shield válasza hubai1979 (#16042) üzenetére


shield
Topikgazda

Már le is kaptam a 970MB-os modot, az alapot én adom alá. :)
A sima SGM2.2 fordítást raktad rá? Látom ez is Sigerous mod.
Játszol most is vele? Találtál benne olyan szöveget ami nem volt fordítva?
Lehet hogy ez stabilabb mint az elődje.!?
Egy-két másik modot is lekaptam ha már ott jártam. :D Még jó hogy torrentként vannak fent, nem kell tökölni a letöltéssel.

Dee...találtam mást is Oblivion Lost Remake.
Grafikailag javítottak rajta. Milyen változtatások vannak még ahhoz kell aki vágja az oroszt.
Szerintem a meglévő magyarítás nagyobb része jó lehet hozzá, de majd elválik.

Amúgy is akarok megint játszani a SoC-al, szerintem sokkal jobb a hangulata, főleg este a tűz mellett.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16049) shield válasza shield (#16048) üzenetére


shield
Topikgazda

INNÉT gyorsabban jön le.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16050) remington2 válasza rétisün (#16033) üzenetére


remington2
senior tag

Köszi a tippet, ebbe belenézek majd. :R

A Revolution is elég jónak tűnik, csak nagy fekete pont, hogy a Lost-os alapok (JajjJajj Abrams) miatt ebből is valami nagyon elbarmolt dolog lesz a végén, hiába van ott Kripke (odaát) is.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.