Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35451) Aarpok válasza Csokishurka (#35450) üzenetére


Aarpok
őstag

Járd az anomáliákat képződményekért most hirtelen jobb ötletem nem akadt.

Аарпок

(#35452) Csokishurka válasza Aarpok (#35451) üzenetére


Csokishurka
őstag

Azoknak fix helyük van, vagy random lehet bárhol? (Ha fix gondolom van hozzá térkép)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#35453) Aarpok válasza Csokishurka (#35452) üzenetére


Aarpok
őstag

Fix helyesek nem vándorolnak.

Аарпок

(#35454) Csokishurka válasza Aarpok (#35453) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát keresek de nem találok hozzá térképet ahol meg lennének jelölve a spawn helyek, valakinek nincs esetleg?
Eddig csak egy artifactot sikerült találnom ami valami küldi kellett hozzá. Azt most újra meg lehet találni, van respawn timeja az artifactoknak? Vagy ha egyszer megtaláltam akkor cső van.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#35455) sklopp válasza Csokishurka (#35454) üzenetére


sklopp
őstag

Az anomáliákban termelődnek kitörés után, olyankor érdemes körbejárni a detektorral. De a pénzszerzésnek szintén bevált módja a hullák szorgos, teljes kizsebelése is, mindent el lehet adni a stalkereknek vagy a kereskedőknek, kivéve a fegyvereket, azokat el kell cipelni és Zatonban eladni. Továbbá feladatokat vállalni akinél csak lehet. Meglepően hamar lehet többtízezer rubelt gyűjteni.

(#35456) Csokishurka válasza sklopp (#35455) üzenetére


Csokishurka
őstag

Zatonban még nem járok, de rakom félre a táskákban :D Köszi :R

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#35457) Erdő válasza Csokishurka (#35456) üzenetére


Erdő
tag

Bizonyos típusú fegyvereket megvesznek a kereskedők Kordonban is és a Mocsárban is. Méghozzá jó áron. És ha be van állítva, hogy leveheted a ruhákat a hullákról, akkor abból is összejöhet egy kis mellékes.
Képződmények talán leginkább a vasúti sín keleti végénél szoktak lenni, ott, ahol egy vasúti kocsi is van meg a beomlott alagút. Csak vegyél elemet a keresőbe, mert itt kell bele.

[ Szerkesztve ]

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#35458) Csokishurka válasza Erdő (#35457) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi! Akkor meg megpróbálok ráguglizni milyen fegyókat vesz meg, meg akkor megnézem az artifactokat. :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#35459) Papa Joe válasza Csokishurka (#35458) üzenetére


Papa Joe
tag

Minden olyan fegyver, ami nincs meg az alapjátékban, az sokat ér! Én a Cordonon a vasút utàn szereztem egy Saiga jellegű automata sörétest, csak ez valami amerikai. 20 lőszer megy a tàrba, és tárat cserél jelentősen gyorsabban, mint a dobtàrasnàl egyesével. A játék végéig megtartottam, hűen szolgált. A legtöbbet az Alpha osztag cuccaiért kapod, bár ők csak Zatonon találták be először. Mocsárban van technikus, bár csak majd 1-2 feladat elvégezte utàn áll veled szóba. Fegyvert javíttasd még mielőtt a faluban elpasszolod a cuccot. Ha az első két pályán türelmes vagy, benézel minden helyre, szépen fel leszel szerelve, mire Zatonba érsz. Itt a dobozokat annyira nem kell törögetni, inkább katonai kék ládákban vannak szétszórva a cuccok. Ha viszont nem veszed ki ami benne van, màsnapra nem "termelődik" helyette semmi. Zaton utàn már nem lesz gondod pénzre! 😉👍

(#35460) Erdő válasza Papa Joe (#35459) üzenetére


Erdő
tag

Igen, az az Usas-12-es nagyon jó cucc! Először csak 10 sörét megy bele, Zatonon lehet továbbfejleszteni, akkor 20, és a teljes fejlesztés után 25. Azt érdemes megtartani végig, jó szolgálatot fog tenni. A másik a Cyclone kódnevű AK vagy mi, ami szintén jó lesz egy darabig. Egy távcső kell rá, amit dobozokban lehet találni vagy a Mocsárban, a sztalker-tábor melletti torony tetején szokott lenni. Azzal a Mocsárt le lehet gyakni.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#35461) Dhampir válasza Csokishurka (#35450) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a COP SGM?

tzsweb honlapjáról a modon kívül az alábbiak mind kellenek? :F

SGM 2.2 – Moddb
SGM 2.2 fixed 19.03 – Yadi.sk
Add Fix SGM 2.2 – Yadi.sk
2,2 guns.7z- TzsWeb
2.2 guns patch.7z – TzsWeb
SGM 2.2 magyarítás (PeL és LeoDeluxe) – g00gle drive

(#35462) Papa Joe válasza Dhampir (#35461) üzenetére


Papa Joe
tag

Én a lap tetején található összefoglalóban leltem fel Dodopek "ebbenaztánmindenbennevan" változatát. Az AtmosFear3 hibás lett ugyan a kicsomagolásnál, de ez lehetett felhasználói hiba is...😇 Egyébként simán futott, sosem akadt, dobott ki.

(#35463) Csokishurka válasza Dhampir (#35461) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen ezek közül mindet felraktam (kivéve talán ezt Add Fix SGM 2.2). Meg még az Atmosfeart pakoltam fel.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#35464) Csokishurka válasza Erdő (#35460) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ebben a gun packoban M4A1 benne van?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#35465) Dhampir válasza Papa Joe (#35462) üzenetére


Dhampir
félisten

Valóban, köszönöm!
Akkor ezt töltöm le.

(#35463) Csokishurka

A fixet az javításnak gondolom, ha nem tévedek, szerintem szükséges.

(#35466) Csokishurka válasza Dhampir (#35465) üzenetére


Csokishurka
őstag

Uhh akkor ha megtaláltad fel be tudnád linkelni? :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#35467) Dhampir válasza Csokishurka (#35466) üzenetére


Dhampir
félisten

tzsweb linkje él a yadin:

[link]

Download és lecsurog.

Papa Joe felhívta a figyelmet arra, hogy az összefoglalóban lévő linkben minden benne van.

[ Szerkesztve ]

(#35468) sklopp válasza Csokishurka (#35463) üzenetére


sklopp
őstag

Az Add Fix SGM2.2 pont ajánlottan telepítendő. Meg más is. Nyisd ki az összefoglalót a lap tetején.

(#35469) Csokishurka válasza sklopp (#35468) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah akkor lehet mégis felraktam mert az összefoglaló szerint mentem végig, otthon megnézem majd!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#35470) Erdő válasza Csokishurka (#35464) üzenetére


Erdő
tag

Hát, ebben nem vagyok 100 %-ig biztos, de mintha lenne benne. Már csak azért sem, mert lesz jobb fegyver. 5.56-osból nekem az XM8 jött be leginkább. 5:45-ösből lesz egy überfegyver, amit majd megtalálsz. És Mennydörgő spéci Vintarját érdemes megtartani, nem visszaadni neki, és az is igen jó szolgálatot tesz majd. Bár lesznek jobb, spéci távcsöves puskák, azoknak sokkal alacsonyabb a tűzgyorsaságuk. Igaz, azokból sokszor egy golyó is elég, pl. a Barrettből. Ez már ízlés dolga is...

[ Szerkesztve ]

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#35471) Dhampir


Dhampir
félisten

Az összefoglalóban található sgm 2.2 magyarítás fájl már nem létezik.

Azonban SaGa-nál letölthető a javított magyarítás.

A Dodopek féle csomagban benne van.

[ Szerkesztve ]

(#35472) Dhampir


Dhampir
félisten

Innen letölthető a MEGA Desktop App nélkül is? :F

Lehet, hogy akkor csak innen a sima SGM 2.2 English all-in-one verziót telepítem, ahhoz nem kell semmiféle külsős app.

[ Szerkesztve ]

(#35473) SaGa59 válasza Dhampir (#35472) üzenetére


SaGa59
őstag

A megáról lejön app nélkül is, csak nem mutatja, hogy tölti, csak a böngésző felső keretén, a fülön, hány százaléknál tart. Amikor teljesen leér, akkor ugrik fel, hogy hova tegye.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#35474) Dhampir válasza SaGa59 (#35473) üzenetére


Dhampir
félisten

A gond az, hogy ha a letöltést megnyomom, akkor feldobja az alábbi ablakot és utána vissza sem tudok menni, sorrendben mutatom:

[ Szerkesztve ]

(#35475) Dhampir válasza Dhampir (#35474) üzenetére


Dhampir
félisten

Oké, Chrome-al megy, csak a Firefox-al nem ment, ahogy alul írta is a Mega.

Emiatt értetlenkedtem, a böngésző volt a "ludas".

Köszi szépen SaGa59! :R

[ Szerkesztve ]

(#35476) Csokishurka válasza Dhampir (#35467) üzenetére


Csokishurka
őstag

Valaki ezt nem tudná valahova feltölteni? Erről a csoda orosz voldalról valamiért nem tudok letölteni?
Vagy ha valaki el tudja mailben küldeni nekem az perfekto

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#35477) rétisün válasza Csokishurka (#35476) üzenetére


rétisün
veterán

chrome-al minden gond nélkül lejött. feltettem ide.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35478) Csokishurka válasza rétisün (#35477) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ezer hála :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#35479) Dhampir válasza rétisün (#35477) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem ez Firefox-al is lejött, csak a Mega-ról nem, ahhoz Chrome kellett.

(#35480) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Az SGM nekem nem működött az új, javított magyarítással, csak a régivel, azzal tökéletes.

Játékot nehezítő, fárasztó megoldások:

- A detektor lemerülése bosszantó

- "10 méterenként" sugárszennyezés éri a sztalkert, emiatt a nagy nehezen összegyűjtött és megvásárolt gyógyszerek hamar elfogynak

Nálam ez hamar betette a kaput, pedig pár órácskát elszenvedtem vele... Létezik a fentiekre valami észszerű megoldás? :F

Lehet, hogy van aki görcsölni szeret, míg más inkább játszana és nem Misery-modhoz hasonlítható kínlódással élné ki magát.

[ Szerkesztve ]

(#35481) rétisün válasza Dhampir (#35480) üzenetére


rétisün
veterán

van egy fix, az elemeket iktatja ki, azaz nem kell elem a detektorba (mint az alpjátékban sem...), ha érdekel, felrakom valahová.

a sugárszennyezést én úg szoktam megoldani (ami lehet csalás, de tényleg, ki akar kínlódni egy játékban? ) hogy a leggyakoribb artik 'sugárzásvédő' tulajdonságát szoktam kicsit megemelni.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35482) Dhampir válasza rétisün (#35481) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi!

Az artikhoz nem nyúlnék hozzá, ilyesmibe már nem piszkálok bele (csak a súlyba szoktam néha, lásd a valóságot), de pont az a bajom, hogy lemerült detektorral nem tudtam egy képződményt sem "kihalászni". Emiatt egyedül a gyógyszert fogyasztottam el.

Itt inkább az a kínlódás, hogy drága az elem és hamar lemerült a detektor, már a játék elején. Viszont a rejtekhelyeken meg özönnel találtam puskákhoz kiegészítőket (pedig nem raktam fel a gun modot), távcsőket, gránátvetőket, érdekes, a készítők ezt a "csalást" belepakolták alapból a játékba. :U

[ Szerkesztve ]

(#35483) Dhampir


Dhampir
félisten

Na, közben ellőttem az időt azzal, hogy megpróbáltam letölteni a Way in Pripyat/Путь в Припять orosz verzióját, de nem találtam letölthető fájlt. A Yandex-re belépést kért...

A GSC fórumán

A way-in-pripyat.ru weboldala

[ Szerkesztve ]

(#35484) Sensut válasza Dhampir (#35480) üzenetére


Sensut
őstag

A sugárzást az actor.ltx-ben tudod állítgatni. Keresd meg benne ezt a sort:

radiation_health_v = ...

és az értékben minél több a 0, annál kevesebbet árt a sugárzás. Pld a 0.0000004-nél szinte 0 a sugárzás rajtad.

(#35485) Dhampir válasza Sensut (#35484) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen, de nem a sugárzást akarom csökkenteni, hanem inkább a detektorba elemet szerezni, hogy mielőbb sugárzás ellen védő képződményt gyűjthessek be.

Stalker sugárzás nélkül, áh, inkább hagyjuk. :)

Ez a belepiszkálás már lerombolná számomra a játékot.

Csak a súlyhatárt szoktam megváltoztatni néha a rossz minőségű fegyverek összegyűjtögetése és eladása miatt, de többnyire még így is nehéz a túlélés a Zónában.

Az alapjátékok ezért jók, vannak benne egyszerűsítések, de a terhelést, a környezeti ártalmakat komolyan veszik, miközben a játék hangulata, értéke, értelme teljes egészében megmarad.

Egyszer még remélem, hogy visszatérek a Путь в Припять/Way in Pripyat-hoz, az egyik legjobb stalker mod.

[ Szerkesztve ]

(#35486) Sensut válasza Dhampir (#35485) üzenetére


Sensut
őstag

Hát, a detektor elem az egyedi megoldás, ehhez kellene a mod. Az elemek tartósságát is lehet növelni, csak meg kell keresni melyik fájlban. De az eltúlzott sugárzás ártalom csökkentése egyáltalán nem csalás. Vannak modok, ahol ezt nagy előszeretettel művelik a modderek, mintha ezzel bármit is nehezebbé tennének, pedig csak rontanak vele a játékélményen, főleg amikor nincs elég ellenszer sem. Ilyenkor mit csinálsz? Leülsz és addig vársz, míg megjelenik egy arti? :D

(#35487) SaGa59 válasza Dhampir (#35485) üzenetére


SaGa59
őstag

Feltöltöttem a google driveomra, onnan le tudod szedni. A yandexről szedtem le, ki még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#35488) Dhampir válasza SaGa59 (#35487) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

--- Szerkesztve ---

Közben találtam:

stalkermod.ru honklapján az Unibytes letöltés nem működik, de a Yandex igen.

[ Szerkesztve ]

(#35489) Erdő válasza Dhampir (#35485) üzenetére


Erdő
tag

Kordonon a főnök melletti kereskedőnél lehet venni elemet. Ha nem detektorral a kézben sétálsz, hanem csak az anomáliáknál veszed elő egy röpke körülnézésre, és minden alkalommal, amikor arra jársz, megveszed az elemet a fickótól, akkor nem kellene, hogy gondod legyen ezzel. Tény, hogy a sugárzásra és a kisebb, útszéli anomáliákra itt jobban kell figyelni, de ezt meg lehet szokni, és akkor a sugárzási ártalmakat is lejjebb lehet szorítani azzal, hogy a fertőzöttebb helyeket kikerülöd. A sugárzás ellen gyógyszert és a vodkát szintén mindig érdemes felvásárolni a kereskedőnél. Általában Medúza képződményt lehet találni, nem mindig anomáliában, többször banditák holttesteit átnézve. Főleg a Mocsárban jól jön. De ha esetleg nem találsz, akkor is ki lehet húzni, ha a Mocsárban lévő kereskedőnél is mindig felvásárolod a készleteket. Később pedig még több lehetőséged lesz vásárolni, és lesz nagyobb kapacitású elem a detektorhoz. Szóval, ha csak emiatt adtad fel, ne tedd!

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#35490) Dhampir válasza Erdő (#35489) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, a gyógyszer és a vodka megvolt, plusz az összes rejtekhelyről a gyógyszerek és mi egyéb. Először végig a kezemben volt a detektor a faluban lezajló ütközetig, persze így nem sokáig bírta.

Drága az elemek ára és állandóan azt figyelni, hogy mikor merül le, valahogy nem jött be nekem. Az alap CoP-ban megszoktam, hogy nemcsak az anomáliákban botolhatunk képződményekbe, hanem ritkábban ugyan, de barangolás közben például akad Zatonban itt-ott, emiatt tartottam bekapcsolva.

Viszont ha már ennyire életszerűvé teszik a modot, akkor lehetne hasonlóan, mint a Lost Alpha-ban vagy az Ogse-ban, hogy vizet is kell inni, tartalékolni. Aztán ezt még a végletekig lehet fokozni. Na itt kell megtartani az összhangot egy játékban, megtalálni az arany középutat, hogy folyékonyan mehessen minden, mindamellett ne váljon túl könnyűvé, súlytalanná az egész.

(#35491) Laris2 válasza Dhampir (#35480) üzenetére


Laris2
aktív tag

Nálam a Misery tele volt hibával, ( vagy szándékos búvóhellyel ) Mindhárom pályán a szabadban sok olyan helyet találtam, ahol a zsoldosok nem vettek észre. Csőre töltött puskával ott járkáltak közvetlen mellettem, látszott rajtuk, hogy tudják hogy ott vagyok, de valamiért nem látnak, és így nem is lőttek rám. Én meg szépen egyesével leszedegettem őket, amikor háttal voltak felém. Talán egyszer fordult elő, hogy egy vaddisznó nekem jött, de az is csak a lendülettől. Így nem sok értelme volt ennek az egésznek.

[ Szerkesztve ]

(#35492) Dhampir válasza Laris2 (#35491) üzenetére


Dhampir
félisten

Hibátlan mod nincsen, de még az alapjátékban is előfordulnak. Még nem játszottam Miseryvel, csak videófelvételen láttam, ahogyan más próbálkozik vele.

(#35493) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A Way in Pripyat modban már az elején belefutottam érdekességekbe:

Sem minitérkép (baloldalon fent), sem a fegyvereknek célkeresztje nincs a távolban, ami elég zavaró.

Pedig az orosz alapmodon kívül feltettem a 6.0.7 fixet, a WTP_widescreen_scope_fix-et, a TWTP Weapon Fixes V1-et és a magyarítást.

Hiába na, már több évvel ezelőtt játszottam és nem emlékszem pontosan vissza arra, hogy ilyen hiba volt-e benne. Próbáltam visszakeresni a régi fórumhozzászólásokban, de nem találtam, habár az is lehet, hogy a harmincfokos szobában megkocsonyásodott aggyal ülvén valahogy átsiklottam felette.

(#35494) Dhampir válasza Dhampir (#35493) üzenetére


Dhampir
félisten

Way in Pripyat:

Közben megtaláltam rétisün hozzászólásaiban 2013-ból (a "célkereszt" szóra kerestem vissza, így már sikeres találatokat kaptam), ha jól látom, a HUD is ott van:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#35495) Dhampir válasza Dhampir (#35494) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem stimmelnek, ezekkel nem tudtam megcsinálni. Elfogyott a türelmem is, inkább pihenek egy kicsit.

(#35496) shield válasza Dhampir (#35495) üzenetére


shield
Topikgazda

Úgy rémlik mintha nem rég foglalkoztak vele, talán a másik topikban.
Lehet hogy Laris2. :F

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#35497) Dhampir válasza shield (#35496) üzenetére


Dhampir
félisten

Egyébként elég fura, hogy most nem tetszett annyira a Way in Pripyat. :U

Mindenki ugyanazon a hangon köszön, legalábbis a játék elején (ha jól hallottam).

Az SGM az elején fordulatosabbnak, profibbnak tűnik így hirtelenjében megállapítva.

Persze ezek csak futó benyomások, jelenleg most másként látom.

Grafikailag lebutítva futtattam, talán ezért tűnik furcsának.

Zavaró, hogy a nagy zöld ládákat nem lehet felnyitni, ez "amatőr" hatást kelt az emberben. Jó lett volna a megszokott rejtekhelyeken ezt-azt találni, még ha apróságokat is.

Ja, és itt is az átkos sugárzás, például az ATP-nél... :((

[ Szerkesztve ]

(#35498) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Azért itt lesznek jó modok [link]! Ray of Hope, SGM 3.0...Az elsőről mit lehet tudni?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35499) SaGa59 válasza ' Tzs , (#35498) üzenetére


SaGa59
őstag

Arról konkrétan annyit, hogy a fórumra írók szerint sehol se tart és nem is látszik hogy bármi is történne vele kapcsolatban. Egyébként meg egy multiplayer co-op mod lesz, ha lesz.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#35500) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

shield: átnéztem az összefoglaló linkjeit, összehasonlítottam az általam is közzétettekkel és következőre jutottam:

SGM 2.2 mod:

Az sgm2.2 és a data-s linkek (AtmosFear 3 skyfix, SGM 2.2 magyarítás) halottak, nálam [link] elérhetőek, illetve ezekből kimásolhatod és javíthatod a rossz linkeket.

SGM 2.2 Enot Edition:

Data link halott, de nálam is elérhető lett közvetlenül innen [link], vagy az ajánlóból innen [link].

The way in Pripyat:

"Magyarítás az all in one verzióhoz, ami letölthető a rajongói weboldalról."

A kiemelt link halott, a helyes [TzsWeb] [link] és dodopek eredeti oldala [link].

AMK 2.0 Devolution:

A magyarítás link halott, a helyes közvetlenül [TzsWeb] [link].
A rajongói weboldal link halott, helyette ezt tedd be [link].

Complete mod:

A Complete mod is frissült azóta, a helyes elérés [link].

tzs182 fórumtársunk által készített S.T.A.L.K.E.R. rajongói oldal.
Elsőként ajánlva a [COP] Diverzáns [Hybrid]

A helyes elérhetőség [link].

tzs182 fórumtársunk fordítókat keres az orosz nyelvű modok fordításához.
Bővebb információt itt kaphattok [HELP] S.T.A.L.K.E.R. MOD FORDÍTÁS]. Remélem eredményesen.

A helyes elérhetőség [link].

És a Wind of Time helyes elérhetősége [link].

Kérlek javítsd őket, hogy minden rendben legyen :).

Ha valaki az én oldalamon is talál halott linket, értesítsen bátran, hiszen nem csak a magam szórakoztatására írom az ajánlókat :D Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.