Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35551) shield válasza Csicska32 (#35550) üzenetére


shield
Topikgazda

Ha esetleg kell fordítás a Diverzánshoz, akkor elő keresem. Nincs befejezve és még van javítani való is rajta, de azért segíthet.
Technikai okok miatt félben maradt, lehet későbbiekben újra neki állok.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#35552) Csicska32 válasza shield (#35551) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Nem lenne rossz, bár nem tudom miért nem akar elindulni :/ fekete háttér meg 1 fekete ablak aszt kész. sehova semmi :/

(#35553) Csicska32


Csicska32
csendes tag

A WIND OF TIME-ról mi a véleményetek? Az eddig szerintem egész müködő képes kis mód, a magyarítás viszont valahogy nem a legjobb vagy csak én vagyok béna, tudna valaki ennek a magyarításában segíteni hol tudom kb a teljeset leszedni ha van?. De stabíl müködő mód. :)) nagyon tetszik eddig

(#35554) Antonius1978 válasza Csicska32 (#35550) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat te tudod, de vedd figyelembe, hogy ez nem csojatek, es a jatek regi, a szkriptek neha beakadhatnak esetleg stb, ha olyan jatekra vagysz, ahol menni es hentelni kell gondolkodas es figyelem nelkul, akkor a Metro sorozat a te jatekod :D (en is eppen most fejeztem be az egyiket :DDD )
Ha nem vagy figyelmes, akkor elronthatsz dolgokat a Stalker modokban, nem ertem, hogy hogy nem tortenik semmi a CC-ben, ha ilyesmi elofordul, akkor oda kell menni minden ismert fontosabb fickohoz es dumalni kell veluk, ez a Stalker jatekok titka.

Na elsore epp hogy a Wind of Time-ot nem ajanlottam volna, mert abban is vannak cseles esemenyek, de immar akkor probald meg vegigvinni, kivancsi vagyok, hogy megy, majd tajekoztass.
A forditas az Erdo forumtars munkaja, nagyon pontos, es szabatos, hogy a fenebe nem jo nalad, az is ott kell legyen TZS oldalan... :F

(#35555) SaGa59 válasza Antonius1978 (#35554) üzenetére


SaGa59
őstag

Azt azért cáfolnám, hogy a Metro sorozatban figyelem nélkül hentelni kell. A végkifejlet szempontjából nagyon nem mindegy, hogy az egyes „pályákat” és feladatokat milyen módszerrel oldod meg

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#35556) Antonius1978 válasza SaGa59 (#35555) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, te is jatszodtal veluk? :)
Hat lehet, hogy egyes helyeken eldontheted, hogy hogyan oldod meg a bizonyos helyzetet, de en leginkabb arra gondoltam, hogy amikor mesz az alagutban, akkor csak elore mehetsz, es mindent, mindenkit ki kell nyirnod altalaban hogy tuljussal azon a ponton, persze, lehet hogy egyes helyeken lopakodassal is megy, de nem tudom az mennyiben befolyasol utolag dolgokat.

Amugy reg lattalak, jobban mondva reg valtottunk szot, hogy vagy es mivel foglalkozol? Regebb irtal bizonyos regenyekrol, amiket leforditottal, most is azzal szorakozol?

(#35557) SaGa59 válasza Antonius1978 (#35556) üzenetére


SaGa59
őstag

Valóban, lehet úgy is, hogy leabálsz minden arrajárót, de ki is lehet kerülni a nagyrészüket, megfelelő taktikával. A végelszámolásnál meg szépen meg is mondják, miért az lett a vége, ami, jelzik, mely cselekedeteid befolyásolták a végkimenetet.

Igen, most is fordítok, épp az imént küldtem el a kiadónak az eddigi utolsó fordításom forrásának adatait (ez most egy kis jubillemum, ez a tizedik kötetem, bár ebből csak nyolc sztalker, két Sztrugackij újrafordítás is van közte), hogy be tudják írni az impresszumba, egy-két héten belül nyomdába kerül és utána a boltokba.
Kedden megyek a kiadóhoz, hogy egyeztessük, melyik S.T.A.L.K.E.R. kötettel folytatjuk a szériát. Ha a kiadó nem hagyja félbe (mivel tudomásom szerint elég népszerű a sorozat, valószínűleg nem), még néhány (három-öt biztos, de talány hat-nyolc is belefér) évig lesz évi két−három könyvre lehetőségem.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#35558) rétisün válasza SaGa59 (#35557) üzenetére


rétisün
veterán

"még néhány (három-öt biztos, de talány hat-nyolc is belefér) évig lesz évi két−három könyvre lehetőségem."

és nekünk lesz lehetőségünk olvasni a stalker sztorikat. :C

köszönjük! :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35559) ' Tzs , válasza Csicska32 (#35553) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Szerintem jó kis mod a WoT, a magyarítás pedig megfelelő lett úgy gondolom, itt az ajánlóm hozzá letöltési linkekkel: [WoT] ha valami nem világos kérdezz, aztán vagyunk itt egy páran, akik tudunk segíteni :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35560) ' Tzs , válasza Antonius1978 (#35556) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Egyet kell értenem SaGa-val :) A másik kedvenc trilógiám a Metro sorozat. Most játszottam ki a Last Ligh Redux-ot épp. A 2033 valóban 90%-ban az alagutakban játszódik, a Last Light már nem csak ott, az Exodus pedig már inkább a felszinen, igen szép látvánnyal megtűzdelt területeken! A taktika a legfontosabb a szériában és mindegyik résznek van jó és rossz befejezése. Persze, hogy elsőre mindenki a rosszat látja! :D Nem egy S.T.A.L.K.E.R. feeling, de eléggé magával tud ragadni úgy gondolom. Az Exodushoz épp 1-2 napja jött ki az első DLC...

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35561) ' Tzs , válasza SaGa59 (#35557) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Ez szép! Reméljük a kiadó még sokáig így fogja gondolni! Gondolom egy pár évig még a mod fordítás háttérbe szorul akkor :U

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35562) Antonius1978 válasza ' Tzs , (#35560) üzenetére


Antonius1978
addikt

Oszinten szolva, en nem erosen probalgattam a lopakodos modit a Metro(k)-ban, szukseg van az ellenseg loszerere :D
Ugyan van lopakodos kuldetes pl a Metro 2033-ban amikor a Voros vonalon vagy min kell lopakodni, de ott is utadat alljak es ki kell nyird az ellent, a Last Nightban pedig amikor a komcsival szoktok meg, akkor kell nemileg lopakodni, de utanna nem tudom hol tudsz meg csak siman lopakodassal atjutni, mind1 is, ne is firtassuk a dolgot.

Mellesleg aztan keszulj, mert nekifogtam megirni a Turul mod ajanlot, es magyarazast. :P
Csak meg utanna kell nezzek dolgoknak a jatekban, hogy pontosabb kepet tudjak nyujtani dolgokorol.

(#35563) SaGa59 válasza ' Tzs , (#35561) üzenetére


SaGa59
őstag

Megvolt az egyeztetés, február-március környékén várható a következő könyv (már a két-három héten belül megjelenő Kihalt Mezők után, ez már nyomdakész, a héten megy a nyomdába a szöveg). A jövő tavaszi egy hat kötetes sorozat első regénye, vagyis minimum három évig még biztosan lesz évi két S.T.A.L.K.E.R
könyv magyarul.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#35564) rétisün válasza SaGa59 (#35563) üzenetére


rétisün
veterán

de ugye nem hagyják majd félbe a sorozatot, jó magyar szokás szerint? :(((

köszönjük a munkádat, várjuk a könyveket! :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35565) SaGa59 válasza rétisün (#35564) üzenetére


SaGa59
őstag

Ha rajtam múlik, akkor biztosan nem, és a kiadó is rentábilisnak tartja a S.T.A.L.K.E.R. sorozatot, így nagy valószínűséggel ilyen gond nem lesz. Azt azért tudni kell, hogy a minisorozat részei önállóak, sőt, igazából két „világ” történetei, mert a negyedik résztől már az „Uj Zóna” ciklushoz tartoznak. A hatodik (ami oroszul két könyv, de itthon valószínűleg egyben fogjuk megcsinálni, mert a mérete nem indokolja a kétfelé szedést) kötet valamiképp összefogja az előző öt, egyébként önálló történetet.
A szerzők Tumanovszkij (az Agyar írója) és Kulikov, akitől eddig két novella jelent meg magyarul: a Két mosoly az irányítónak és a Szálláscsináló.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#35566) Sensut


Sensut
őstag

Van - illetve készül - ez az ANOMALY mod, ami a COC 1.5-ös verzióján alapul és kijött a 3.0 nyilvános béta verziója. Aki szeret kalandozni a COC-ban, az letöltheti innen inkább ezt, mert ez ebben a béta formájában is jobban rendben van, mint a COC alapmod, elsősorban a rengeteg cucc miatt (na meg a qrva fejlámpa miatt, ami a COC-ból valamiért kikerült :) )

S.T.A.L.K.E.R. ANOMALY 1.5.0 [BETA 3.0]

Ennek a modnak az érdekessége az, hogy 64 bites motor hajtja, méghozzá elég stabilan. A menüben már be lehet állítani a RAM használatot 4, 8, 12, 16 vagy 32 MB-ra, azt viszont még nem tudom, hogy ez valójában mennyire valós, de mégiscsak bele lehet kicsit ízlelni az X-Ray x64-be. A mod b*szottul szép ha maximumra van húzva a grafika és valóban akadás mentesen gurul nálam 16 GB RAM mellett. Már csak azért is érdemes eljátszadozni vele, mert ha bármi rossz tapasztalatod van, jelezheted a készítőknek és azok foglalkoznak vele, illetve javítják. A story mód is ki van bővítve új küldetés sorozatokkal... nekem, jobb híján ígéretesnek tűnik.

(#35567) Erdő válasza Sensut (#35566) üzenetére


Erdő
tag

Kösz az ajánlót!

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#35568) Dhampir válasza Sensut (#35566) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

(#35569) ' Tzs , válasza Sensut (#35566) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Ez tényleg egész jónak tűnik. Erdő mit gondolsz a végleges verzió esetleges lefordításáról? :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35570) Erdő válasza ' Tzs , (#35569) üzenetére


Erdő
tag

Jó volna, ha egy lelkes ifjú nekiállna!

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#35571) sklopp


sklopp
őstag

Üdv stalkerek. Tudni valamit Az Idő összekapcsolása c. mod magyarításáról? Nagyon ígéretes a mod.

(#35572) Sensut válasza sklopp (#35571) üzenetére


Sensut
őstag

Ez mi? Nem hallottam róla, de érdekelne... Link?

(#35573) sklopp válasza Sensut (#35572) üzenetére


sklopp
őstag

A Gladiátor 2 és A Szövetség Ideje folytatása: [link]. Elkezdtem vele játszani, de elég keveset értek a párbeszédekből.

[ Szerkesztve ]

(#35574) rétisün válasza sklopp (#35571) üzenetére


rétisün
veterán

a mod már kész? a szövetség ideje az egyik legjobb mod, amivel játszottam.....csak ugye akkor nem volt még befejezve, vagyis tartott ameddig tartott, készült a folytatás.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35575) Sensut válasza sklopp (#35573) üzenetére


Sensut
őstag

Vagyis a Gladiator 2-t tovább folytatták, illetve befejezték volna? Honnan töltötted le, mert tényleg érdekel...

[ Szerkesztve ]

(#35576) sklopp válasza Sensut (#35575) üzenetére


sklopp
őstag

Nekem úgy tűnik, ez nem folytatás, független mod. Még tavaly januárban töltöttem le TZS182 idézett hsz-ében levő linkről, de már nincs meg az oldal. Itt van az oldal a leírással.

(#35574) rétisün: Késznek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#35577) Sensut válasza sklopp (#35576) üzenetére


Sensut
őstag

Nem jön be az oldal, de mindegyre ide visz a Google: [link] , [link] . Amúgy tárgytalan, mert úgy látom, hogy csak oroszul van és az nekem nem megy sajna...

(#35578) sklopp válasza Sensut (#35577) üzenetére


sklopp
őstag

Ez az, a Google fordító elég értelmezhető leírást ad.

(#35579) Sensut válasza sklopp (#35578) üzenetére


Sensut
őstag

Azt lefordítja, igen, én a modra értettem,hogy orosz, sajnos.

(#35580) ' Tzs , válasza Sensut (#35579) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Jól látjátok! Ez az a mod amit jó ideje vártam már és ez a 3. rész (SaGa erről bővebben tud nyilatkozni). Ha jól tudom, akkor ez a Szövetség idejének befejező, végleges verziója!
Mivel ugye az a rész nem ért véget, (nem akarok spoilerezni, hogy lett vége) nem teljes a sztori és ha jól emlékszem a mod végén van utalás is erre, hogy majd befejezik, hát befejezték! :)
Ha még emlékeztek rá, SaGa elfoglaltságai miatt annó kerestem is fórumokon fordítókat, volt pár jelentkező, de végül senki nem állt neki. Kár, pedig nagyon érdekelne, hogy mi a sztori vége, mert nekem ez az egyik kedvenc modom azóta is...

Igen, pont az orosz miatt nem álltam neki én sem azonnal és azóta sem. Tartok tőle, hogy nem mostanában fogunk ezzel magyarul játszani. Angol nyelvi fordítást sem találtam azóta sem hozzá.

Tessék a link újra: [S.T.A.L.K.E.R.: Связь Времён] + [gameplay]

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35581) Dhampir válasza ' Tzs , (#35580) üzenetére


Dhampir
félisten

Eszerint egybegyúrták ezeket a modokat, avagy csak részenként játszható végig?

(#35582) SaGa59 válasza Dhampir (#35581) üzenetére


SaGa59
őstag

Nem úgy folytatás vagy befejezés, ahogy azt általában értjük. Elvben a Kiindulási pont, a Szövetség ideje és ez a mod (Az idő fonata) összefüggő történetté áll össze, de a szereplők, a szemszögek eltérőek. A fő vonal, hogy meg kell küzdeni az alfabiokkal, az O-Tudattal, és állítólag a korábbi játékokban végrehajtott tettek itt is hatást gyakorolnak, de ezt kötve hiszem, mert egy korábbi játék mentésének átemelése nélkül ez eléggé megoldhatatlannak tűnik, a motor meg nem is alkalmas rá. Főleg, hogy teljesen más a karakter.
Az utolsó mod szereplője egy fosztogató, aki míközben a Szövetség és az O-Tudat egymással küzd, csapdába esik Pripjatyban. Nem egy gonosz karakter, nem ellensége a Szövetségnek (egy fosztogató frakció is tagja ennek a nagy csoportnak, valószínűleg hozzájuk tartozik), inkább közömbös irántuk, és eddig inkább átverte mind a Szövetsége, mind a fosztogatókat, ha az önérdeke azt kívánta, ebben a játékban viszont megváltozik, egyértelműen a Szövetség oldalára áll, bár elvei nem igazán támogatják ezt.
Azt írja az ismertető, hogy Páska, a főhős és vele a játékos ebből végre megtudja, hogy ért véget Gyigtyarjov harca, ami a korábbi részben félbe szakadt, talán még be is segít neki a végjátékban.
Elvben inkább nyomozós, kutatós mod, igyekeztek minimalizálni a nagy összecsapásokat, harcokat, de a Zónában nem lehet teljesen elkerülni ezeket.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#35583) sklopp válasza SaGa59 (#35582) üzenetére


sklopp
őstag

Körülbelül ezekre gondoltam, mikor arra utaltam, inkább önálló mod, nem igazán folytatás. El is kezdtem, de sajnos olyan gyenge vagyok oroszból, hogy többségét nem értem a szövegeknek, így aztán nem is folytattam. Ameddig elértem, az nagyon tetszett. Emiatt várok nagy reményekkel egy esetleges magyarításra, ha valaki(k) volnának olyan önfeláldozóak, hogy belefognak.

(#35584) Laris2 válasza SaGa59 (#35582) üzenetére


Laris2
aktív tag

Minden igaz, amit írsz de én egy kicsit kiegészíteném. Ez a történet harmadik része, az idő összekapcsolódása. Vagyis az előző két részben történtekkel összekapcsolódik. A főbb szereplők maradnak de a főhős egy fogságba esett bandita, aki mellesleg okos, és iskolázott.

[ Szerkesztve ]

(#35585) Dhampir válasza SaGa59 (#35582) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a leírást. :R

Ez az "anarchista" fosztogató érdekes karakternek tűnik. Nyomozós, kutatós... jól hangzik. :K

(#35586) ' Tzs , válasza sklopp (#35583) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Csatlakozom hozzád! :) Én most is csak azt tudom mondani, hogy a "tálca sör" helyett/mellett anyagiakkal is megtámogatnám a fordítók munkáját! Ez a közösség van olyan lelkes -szerintem- hogy simán össze lehetne dobni egy nagyobb összeget a munkához motivációként!
A fordítás tesztelésében ahogy korábban is a Wind of Time-nál , most is szívesen segítek! :D

Meg is ragadom az alkalmat és meg kérdezem Erdő-t, hogy a S.T.A.L.K.E.R. Anomaly-val nem-e szemezgetett már :D Az a mod english ugye... :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35587) Papa Joe válasza ' Tzs , (#35586) üzenetére


Papa Joe
tag

Csatlakozom! Ha valaki megcsinálja, utalok neki mondjuk 1.500.Ft-ot. Sosem fizettem filmekért, magyarításokért, játékból is az egyetlen amit megvettem eredetiben az a C.O.P. volt anno, de ide most bevállalom én is. Nem lehet csak "Respect"-elni mindig...

(#35588) ' Tzs , válasza Papa Joe (#35587) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Ez a beszéd! Nem tudom az árakat, de én azért többszörösére gondoltam kezdésnek ;) De persze minden összeg jól jöhetne :D

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35589) Timstrike válasza Papa Joe (#35587) üzenetére


Timstrike
tag

Én is csatlakozom! Igaz csak PayPal számláról tudok utalni,de benne vagyok.

(#35590) rétisün


rétisün
veterán

csatlakozom én is, utalok, vagy ahogy jó, csak fordítsa le valaki, lécci

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35591) Erdő válasza ' Tzs , (#35586) üzenetére


Erdő
tag

Sajnos a napi 9 óra munka mellett nem megy. Meg egyébként is olyan ember volna jó, aki tud is angolul. Én nem tudok, ezért nekem baromi nagy munka volt a WoT magyarítása a rengeteg szótárazással, agyalással stb. És a minőség is élvezhetőbb, ha az angolban járatos valaki fordítja.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#35592) Laris2


Laris2
aktív tag


Erre gondoltatok.Tavaly elkezdtem

(#35593) Laris2 válasza Laris2 (#35592) üzenetére


Laris2
aktív tag

De közben lejárt az idő.A fentebb említett dolgokat, az én esetemben mellőzzétek. Valószínű, hogy lefordítom, de előtte befejezem az OGSE-t A magyarítás miatt googleval lefordítottam oroszról angolra. (ez marha gyorsan ment) De az angolról magyarra fordítás, az egy fejtörő játék. Ha valakinek kedve van besegíteni, az jól jönne. Feldobnám az angol szöveget, és megbeszélnénk ki melyik fájlt vállalná be. Csak a játékot kell feltelepíteni, ez egyszerű nem kell hozzá más, csak az elkezdett magyarítás :)

[ Szerkesztve ]

(#35594) ' Tzs , válasza Erdő (#35591) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Erdő: Elhiszem, nem gond. Nekem megfelelő volt a te fordításod, szerintem másnak is. Köszi!
Kár, hogy nem tudtam segíteni, csak a tesztben annó.

Laris: ha átküldöd ezt a magyarítást, én tesztelném. A fordításban nem tudok segíteni sajnos. Milyen idő járt le?

Jó látni, hogy ennyien csatlakoztatok, hogy fizessünk a fordításért! :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35595) Yutani válasza Laris2 (#35593) üzenetére


Yutani
nagyúr

Küldhetnél nekem angol szöveget fordításra, megnézném. :K

#tarcsad

(#35596) Antonius1978 válasza Laris2 (#35593) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem is adhatsz 1 allomanyt, megkukkintom, de valami rovidebb fajtabol, mert rem lassan forditok :P

(#35597) Laris2


Laris2
aktív tag

A Szövetség ideje 3-ban adódott egy technikai problémám, amit nem sikerült megoldanom. Vannak még XML fájlok a localization/xrussian db fájlban, amit nem sikerült az unpackerrel kibontanom. Sensut rád gondoltam, ha lenne kedved, időd és megoldanád ezt a dolgot, akkor elindíthatnánk a fordítást.
tzs182: az időlimit járt le, és a fordításra a szabadidőm egy részét szánom, és ha pénzért csinálnám, akkor munka, és elkötelezettség lenne, amiből van bőven.

[ Szerkesztve ]

(#35598) Sensut válasza Laris2 (#35597) üzenetére


Sensut
őstag

OK, betettem letölteni és meglátom mit tehetek...

(#35599) Sensut válasza Laris2 (#35597) üzenetére


Sensut
őstag

Itt van az xrussian.db csomag tartalma, kivéve a hangokat: [link]

Ha még kell valami, szóljatok.

(#35600) Laris2 válasza Sensut (#35599) üzenetére


Laris2
aktív tag

Köszi. Már fordítgatom, de szerintem ebben benne van az alapjáték szövege is, mivel Zaton nem is szerepel a játékban, stb. Betöltéskor a tippet adó szöveg sorszámát jelző szám előtti szó orosz marad, sehol nem találom, hová dugták el a készítők. Holnap este ha elkészülök vele, felrakom. Azért érdekelne, mire nevezted át az xrussian.db fájlt, a kibontáshoz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.