Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Alienhun79 válasza dodopek (#16994) üzenetére


Alienhun79
tag

Ha jól látom, már rittyentettek egy két pöccset a srácok [link]

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#17002) hubai1979 válasza Alienhun79 (#17000) üzenetére


hubai1979
őstag

Hétszázötvenezer kemény pénz+a tuning

Én mikor a geo-val hosszabb ideig játszottam GSC Game World-ről letöltöttem egy olyan fájlt,amivel sötét völgyben kezdődik a történet.Megcsináltam a kimérás küldit és kinyírtam a sznorkokat a hídnál.Utána két út megnyílt,egyik Zatonra ,a másik Janovra.Én buta fejjel rögtön Janovra mentem,és mikor átakartam menni Zatonra rögtön összeomlott.Kétszeri próbálkozás után új betöltés, és mentem Zatonba,onnantól frankó volt az egész.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17003) Alienhun79 válasza dodopek (#16994) üzenetére


Alienhun79
tag

A kicsomagolás után a textures mappát, be kell másolni a játék ugyan olyan mappájába és jó lesz. BRUTÁL ....ROHADT... ESZMÉLETLEN nehéz, de bejön :DDD

tesztoszteronstalkerista

(#17004) PeL válasza Alienhun79 (#17003) üzenetére


PeL
addikt

Kellemes kínlódást :) Engem már az elején kiidegelt az hogy nem lehet eltalálni az ellenfelet :DDD

(#17005) rétisün válasza PeL (#17004) üzenetére


rétisün
veterán

engem már az 1.0 is kiidegelt, vagy inkább csak nem akartam szenvedni.... :N

most úgyis a s.m.r.t.e.r.-el játszok, utána ott a braz, szóval elleszek még a szenvedés (misery) nélkül.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17006) Dhampir válasza rétisün (#16977) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm az infót! :R

(#17007) Stalker78 válasza Alienhun79 (#17003) üzenetére


Stalker78
tag

Tegnap este belenéztem egy kicsit és a készítők állták a szavukat.Tényleg nehéz lett és mint ha lenne AI a játékban (mutánsoknál is mondjuk azt nem értem miért kellett sportkocsit csinálni belölük).Rejtekhelyek elégé üresek.Találtam AK - t smaragd - nál amit 45.000RU - ért javítana meg Cardan.Nagyjából elsőre ennyi.

(#17008) Telda válasza PeL (#17004) üzenetére


Telda
addikt

Valóban ennyiben kimerül a nehézség, hogy minden ellenfél terminátor és még egy méterről sem lehet eltalálni senkit?

(#17009) Dhampir válasza Stalker78 (#17007) üzenetére


Dhampir
félisten

Gyarapodtunk egy újabb értelmes moddal. :D

(#17010) rétisün válasza Dhampir (#17009) üzenetére


rétisün
veterán

de lagalább jó nagy hype felhajtás van körülötte :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17011) Stalker78 válasza Dhampir (#17009) üzenetére


Stalker78
tag

Majd ha a végére érek értékelni fogom. :D Szerintem a szenvedés meg mindegyik mod elejére mondható senki sem profin kezdi és ez szerintem jó is benne,ahogy fejlődik a karakter úgy lesz egyre jobb harcos.

(#17012) Dhampir válasza Stalker78 (#17011) üzenetére


Dhampir
félisten

Nálam eddig csak egyetlen mod vált be; a WiP. :)

[ Szerkesztve ]

(#17013) Stalker78 válasza Dhampir (#17012) üzenetére


Stalker78
tag

Nem vagyunk egyformák adok esélyt a modoknak.Nekem is tetszett az általad említett mod.

(#17014) shield válasza Dhampir (#17012) üzenetére


shield
Topikgazda

Nekem a Sniper tetszett, csak idegölő a sok bug és hosszú betöltési idők. Az SGM-ekkel még nem játszottam, a Sniperben benne van az egész. Kivéve most az SGM Braz1.61-et. Ez azért tetszik mert sok fegyver van benne ami az újakból hiányzik. Sajnos ez sok plusz munkát ad a magyarítás javításánál, de sebaj.

Remélem nem haragszol, hogy felhasználtam az írásodat a honlapon? :))

Alienhun79 csak egy patch-et adtak ki a Misery 2-höz (MISERY 2.0 + Flashlight Quickfix). Tölts le megint 2.65GB-ot. Van agyuk?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17015) Dhampir válasza shield (#17014) üzenetére


Dhampir
félisten

Sajnos a Sniperben hemzseg a bug.

Nem haragszom. Milyen honlapon? :F

(#17016) hubai1979


hubai1979
őstag


meg veszem.

el adom.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17017) Stalker78 válasza Dhampir (#17015) üzenetére


Stalker78
tag

Ezen: [Honlap]

(#17018) rétisün válasza hubai1979 (#17016) üzenetére


rétisün
veterán

link :U

"Ha az igekötő az ige előtt áll, egybeírjuk. Pl.: eladom, megveszem." :P

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17019) Dhampir válasza Stalker78 (#17017) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm!
Eddig nem tudtam erről a honlapról. :B

(#17020) PeL válasza hubai1979 (#17016) üzenetére


PeL
addikt

Ez meg miféle exploit? :DDD Melyik modban van?

(#17021) Stalker78 válasza Dhampir (#17019) üzenetére


Stalker78
tag

Szívesen!
Még nincs kész dolgozik rajta a fórumtárs.

[ Szerkesztve ]

(#17022) hubai1979 válasza PeL (#17020) üzenetére


hubai1979
őstag

Ez a Cop Braz 6.1 verzió.Próbáljátok ki, szépen működik nagyon.

Rétisün :köszönöm szépen a linket. :K :K ( Remélem,majd a többi fórumtársunknak is fogod ajánlani. )

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17023) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Na mi az abra, mukodik a Misery ? Azon kivul, hogy nem lehet semmit eltalalni, milyen ? Mennyire stabil a mukodese ?

(#17024) Stalker78


Stalker78
tag

Most kicsit félreteszem 5 percenként dobál ki az asztalra.Megmondom többet vártam ettől a modtól eddig csalódás (turbómutánsok miért kellettek bele :((( ) Menekülni nem lehet harcolni nem lehet szétszedik az embert pillanatok alatt.

(#17025) Dhampir válasza Stalker78 (#17024) üzenetére


Dhampir
félisten

Kezdő fokozaton is felfalnak?

(#17026) Stalker78 válasza Dhampir (#17025) üzenetére


Stalker78
tag

Szerintem nincs is benne olyan legalább is nem tudtam nehézséget állítani.

(#17027) PeL válasza Dhampir (#17025) üzenetére


PeL
addikt

Egyetlen fokozat van, Misery... :)

(#17028) Dhampir válasza PeL (#17027) üzenetére


Dhampir
félisten

(#17029) ViZion válasza Stalker78 (#17024) üzenetére


ViZion
félisten

A "szokásos" autóra, roncsra felugrok és lehentelem taktika sem működik? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17030) Dhampir válasza ViZion (#17029) üzenetére


Dhampir
félisten

Avagy autóra, roncsra felugrok és megvárom, amíg egymást lehentelik (WiP). :D

(#17031) Stalker78 válasza ViZion (#17029) üzenetére


Stalker78
tag

Nem igen olyan agyafurtak lettek a mutánsok megvárják míg lejövök a szikláról és akkor sportkocsi tempóban vagy 5 - en letámadnak.Esélyem sincs elfutni (45 kg a max,de már 20 kg - nál megakar halni a karakter)

(#17032) Dhampir válasza Stalker78 (#17031) üzenetére


Dhampir
félisten

A gamedatában nem lehet valahogyan megbuherálni ezt a túlzott vehemenciára való hajlamot?

(#17033) Stalker78 válasza Dhampir (#17032) üzenetére


Stalker78
tag

Biztos lehetne,de nem szoktam ilyennel foglalkozni meg nem is ezért hagytam abba,hanem mert kidobált 5 percenként.Várok vele illetve 1 - 2 foltot csak csinálnak hozzá.

(#17034) shield válasza Dhampir (#17032) üzenetére


shield
Topikgazda

Próbáld ki addig a SGM Braz 1.61-et! Holnap teszek fel az oldalamra frissített fordítást.
Ha szeretsz az Alfások ellen harcolni akkor eben van lehetőséged. El kell halasztanom egy küldetést
amikor el kell vinni egy csomagot (tűzi játék) a hídon túlra, csak 22 alfás vár rám.
Kicsit rá kell gyúrnom. :)

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17035) PeL válasza shield (#17034) üzenetére


PeL
addikt

Hát képességeiket tekintve (400 méterről instant fejlövés, 100 méterről is a lábad elé dobják a gránátokat stb.) eléggé esélytelennek tűnik :)

(#17036) Stalker78 válasza PeL (#17035) üzenetére


Stalker78
tag

"100 méterről is a lábad elé dobják a gránátokat" <----- Ez ismerős a Clear Sky - ból csak azok fosztogatók voltak nem alfások.

(#17037) Alienhun79


Alienhun79
tag

Saját vélemény, MISERY 2.0

Nekem nagyon tetszik, nagyon megfogott a játék IdegeSítően nehéz szintje, de hihetetlen nem bírom abbahagyni :K Az első rész Zaton teljesen kifilézve, nem találtam MÉG javító készletet, de tudjátok mit nem is kell, miért is, mert a fegyvereket nem tudom AK, HK, Sg stb. FENN TARTANI, a kopás, amortizáció egy ilyen automatánál elég nagy, persze jó lenne a tartósságra való fejlesztés, de így csak shootgunok és sniperekkel operálok.Rengeteg kacat van a játékban amit kicsit feleslegesnek tartok,de eladni jók, sok cucc ilyen 2-4 % között javít, tisztít a fegyvereken ergo ilyen mérvű kopás nem annyira drága, ha alkesz spanunk csiszol rajta egy kicsit.Imádom az AI-t borzasztóan eltalálták, nem szedegeti össze a motyot a holtaktól, de ha megsebzek valakit már rohan is a segítségére, volt egy olyan rész a benzinkútnál, hogy lelőttem négy banditát az ötödik feltartott kézzel, letérdelve (te vagy a király Főnök effekt) várt rám s oda adta a fegyvereit az életéért cserébe !!!!!!!!!!!!!!!! ami Mossberg 590 shoti és egy kis Hk-t volt, na ott felállt a hátamon a pikkely ;) Artik vannak,de csak eladni jók eddig semmi hasznosat nem találtam belőlük, teljesen eredeti a story azon nem változtattak.Ami még érdekes, van benne egy kis SGM :N vannak benne rejtekhelyek,de nem csak a rég ismert helyeken hanem ugri-bugri helyeken, ha nem hiszed néz utána.Adjatok neki még egy esélyt, tényleg párját ritkító túl élő horror,de nem lehetetlen csak te vagy tehetelten, vagy nem, bizonyíték nem ígéret, mint csajsziknál :K Hja még valami ha 3-4 pseudokutyus szeretne megkóstolni, azt javaslom FUSS FORREST fuss :DDD

tesztoszteronstalkerista

(#17038) pvtneo


pvtneo
csendes tag

Nekem most már out of memory hibával lép ki VAGY ha egy sebesült sztalkerral akarok beszélni. Nem enged perket választani :( Mondjuk amúgyis assaultal lettem volna, és azt adja alapból. Próbáljátok ki a Black Road-ot, az aztán ÜT :C :C

(#17039) Stalker78 válasza Alienhun79 (#17037) üzenetére


Stalker78
tag

Véleményem nekem is van : ÉLVEZHETETLEN!!!!!!!
A futást meg el lehet felejteni 20 kg cuccal nem bír 5 métert futni míg pihensz a pálya másik végéből odaérnek a mutánsok és szétszednek.A fegyvereket meg hagyjuk az ellentől elvettel kb 2 lősz és annyi olyan ramaty állapotban vannak (bezzeg mikor ők lőnek vele semmi baja) javítani meg sokba kerül Szakáll meg megveszi 200 RU - ért.

[ Szerkesztve ]

(#17040) Chewye


Chewye
csendes tag

Azt tudtam hogy nincsenek nők a Zónában(kivéve amikor mégis :) )de hogy még van aki közülük játszik is azt nem gondoltam volna. :DD
http://www.youtube.com/watch?v=KecX4KNkVyA

For The Horde!

(#17041) Dhampir válasza Chewye (#17040) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem csak játszanak. Az amerikai csajokat nem kell féltened, lásd a videót.

'Girls shooting' szavak keresésével még több vagány videofelvételre lelhetsz. :)

Ez is látványos.

[ Szerkesztve ]

(#17042) Dhampir válasza Dhampir (#17041) üzenetére


Dhampir
félisten

(#17043) xFreex válasza Chewye (#17040) üzenetére


xFreex
aktív tag

Azért látom vannak kommentek is:

"....... girls play STALKER!?

MARRY ME!"

:C :DDD

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#17044) shield válasza PeL (#17035) üzenetére


shield
Topikgazda

Igen kemények, de a Sniperben tökélyre fejlesztettem kinyírásukat, ott már én vadásztam rájuk a vége felé.
Itt is volt amikor jó helyen kaptam el őket a Bojler anomáliánál a domb oldalon. Egy irányból tudtak jönni és a hangtompítós AEK-971-el szedtem le őket. Vagy a Déli fennsíkon betudtam menni az orrmányosok barlangjába és onnét szedtem le őket, ott már nem voltak nagy fiúk. De nyílt terepen esélytelen, mert mindjárt körbe vesznek. Ami érdekes volt a Déli fennsíkra ők feltudtak jutni és nem kellett nekik Noé anomáliája. :F
Ha később lesz jó páncélom és jobb fegyverem akkor elkenem a szájukat. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17045) Chewye válasza Dhampir (#17042) üzenetére


Chewye
csendes tag

Szerintem a nyilazós csaj a legdurvább :C bár a többi se semmi ami a legjobb hogy nem is gondolnám róluk hogy ennyire tudnak. :N

For The Horde!

(#17046) Dhampir válasza Chewye (#17045) üzenetére


Dhampir
félisten

Bírom a Miserys lány kommentjét hallgatni. Viszont nagyon elszomorított Noé megölése. :(
Ez a leányzónak csak harmadik nekirugaszkodásra sikerült. Szomorú, hogy Stalkerek helyett gyilkosokat nevel a Misery.

(#17047) Alienhun79 válasza Stalker78 (#17039) üzenetére


Alienhun79
tag

Igen, elég nehéz benne mozogni hamar lefáradsz, de vannak benne okos kis kütyük amit az artifakt helyre lehet rakni s több cuccot tudsz vinni.Egy kis okosság, AKS-74 modern változatát a technikusnál közép szintre lehet tápolni nem kell neki javító készlet :) , ez annyit tesz, pont lövő, elég durva sebzéssel, zombi tanya 2-3 tár :K

tesztoszteronstalkerista

(#17048) Telda


Telda
addikt

Reggelt!

Végre jó lett a gép és ki tudtam próbálni ezt a fantasztikus Misery modot. Már az elején nem tudtam átugrani a kerítésen, mert a doboz mindig becsúszott a motorblokk alá.. Többször kellett vissza töltenem. Tudom noob vagyok :DDD . A grafika nem egy nagy durranás, szerintem egy sima SGM 2.2 odaver neki. Ehhez képest még optimalizálatlan is. 15 percet bolyongtam, de ellenfelet nem találtam, így sajnos a célzást nem tudtam kipróbálni. A leégett falu mellett egyszer csak kékes lett a kép és meghaltam, ekkor léptem ki.
Kipróbáltam ezt a Dark road (talán ezt volt a neve) indulást is, de annyi zombi volt, hogy nem tudtam a szobából kimenni. Nagy nehezen egyet elcsaltam, hogy majd próbálom lekéselni, de 10. késszúrás után meghaltam és a zombi elsétált.
Ez nem nehéz, hanem idegesítő, lehet valami élvezetes és nehéz, de ez nem az...
Ez mind csak az én egyéni véleményem, persze ettől még másnak tetszhet, de én inkább maradok a Braz és a Geo modnál :R .

(#17049) Stalker78 válasza Alienhun79 (#17047) üzenetére


Stalker78
tag

Kösz a jó tanácsokat,de nem mostanában fogok játszani vele,mert tegnap elégé kiakasztott.Az első részt végigvittem (mesteren) és nem emlékszem ilyen jellegű kitolásokra a játékossal szemben mint ebben.Ott talán az volt furcsa nem jelezte sem a kitörést,psy-vihart semmit csak úgy nyakába zuhant a játékosnak.Ebben a 2. részben még maga a gyógyítás is elégé ramatyon lett megoldva (nem a dokinál) elsötétül a kép majd 10s múlva visszaadja (ez tűzharcok alatt lehet érdekes).Sok dolognak a leírását nem lehet elolvasni,mert nem fér bele a képernyőbe (még 1920x1080) sem.Kapunk egy csomó mindent amiről azt sem tudni mire jó (sugárzásnál az anti-rad tabletta mintha semmit sem érne).Anomáliák: ha nem 100% - os egészségem volt nem tudtam odaadni Petruha - nak a medkitet (belehaltam a segítségnyújtásba).Azt megértem,hogy közelebb akarnak lenni a realitáshoz a készítők,de ez így inkább frusztráló.

(#17050) Alienhun79


Alienhun79
tag

Ez a armor nagyon jó és nagyon tartós s olcsó javítani
Fiatalok, a Miseryben felugráltam Skvadovszk tetejére s találtam egy rejtekhelyet és beadott egy küldetést, ami egy vers:

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.