Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Telda válasza #90933760 (#15000) üzenetére


Telda
addikt

Ja, SGM..., hát de jó :( .

(#15002) #90933760 válasza #90933760 (#15000) üzenetére


#90933760
törölt tag

Persze nem én írtam hanem Physicist03 kolléga, de utána én is írtam róla, hogy a módszer működik, azt a hozzászólást kerestem és arra mondtam, hogy nem találom sehol, amit én írtam. Az eredeti megoldás természetesen Physicist03 kollégát illeti.

(#15003) #90933760 válasza #90933760 (#14995) üzenetére


#90933760
törölt tag

Shit bazdmeg megtaláltam. Ezen nagyon sírok, ez egy igazi Stalker. :DD

Telda, ott a link megtaláltam. Azzal működik?

[ Szerkesztve ]

(#15004) Telda válasza #90933760 (#15003) üzenetére


Telda
addikt

Köszönöm!
Mindjárt megcsinálom, de egyelőre átjöttem a sötét völgybe, szóval most nem tudom megnézni, de biztos működni fog.

Jó a kép és milyen fejet vág. :DDD

(#15005) Aarpok válasza Telda (#15004) üzenetére


Aarpok
őstag

Tipikus hullajelölt a banditák álma :DDD

Аарпок

(#15006) Telda válasza #90933760 (#15003) üzenetére


Telda
addikt

:)

(#15007) hubai1979 válasza shield (#14988) üzenetére


hubai1979
őstag

SGM 2.2 fixed 19.03 Ezzel a javításal elindult azonnal, eddig nem tudtam rájönni, hogy mi a fenét takar 4.5g. Kaptam egy sgm rejtek helyet, máskor semmi értékes nincs bennük, most két darab közepes szintű páncél volt benne, meg két artikaft. :K :K :K

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#15008) Sixty21


Sixty21
aktív tag

Sziasztok. H ezt a modot használom: SGM 2.2 Enot edition akkor nehezebb is a játék vagy a játék menetnek nem befolyásolja ezt a részét? Mármint az alapjátékot könnyebb végig játszani?

Nem az számít, hogy hány Pirosom van!

(#15009) #90933760 válasza Sixty21 (#15008) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nehezebb is, taktikásabb. Könnyebben meghalsz, hamarabb fáradsz, hamarabb éhes leszel stb.

(#15010) Telda válasza #90933760 (#15009) üzenetére


Telda
addikt

Meg a kötszerektől sem gyógyulsz annyit, mint az alapban. A kaja csak éhséget csökkent, életet nem tölt.
Nekem mondjuk ez a része pont nem tetszett, bekaptam egy golyót aztán 6 kötszer, 4 gyógyszer hogy életben maradjak, majd elsötétült a kép, dülöngélt össze-vissza, persze mindezt a legnagyobb ütközetben.
Inkább idegesítő mint nehéz.
A story, ameddig én játszottam vele (zombis rész) addig ugyan az volt mint az SGM.

(#15011) spank309


spank309
csendes tag

Jelentem, Felraktam az Sgm 2.2 Enothoz az AF3-at. Eddig stabilan megy a téma. Sorrend:

Sgm 2.2 enot
fix 01.03.13
AF3 Cop
AF3 for sgm albor 2.2 [link]
AF3 sky fix
Enot Hun

Az absolute natur-t kihagytam de szerintem az AF3 előtt kellene már bánom hogy nem tettem fel de így is megfelel az igényeimnek :D

(#15012) pvtneo


pvtneo
csendes tag

Mi az az AF3 ? :)

(#15013) #90933760 válasza pvtneo (#15012) üzenetére


#90933760
törölt tag

Atmosfear, egy grafikai mod. Legfőképpen az égboltot változtatja át, meg az időjárást is talán, szerintem a köd is ebbe van. Ehhez szokták még az Absolute Nature, Absolute Structure modokat is feltenni, hogy a növények és a környezet is szebb legyen. Volt még egy harmadik is, arra nem emlékszem. Én nem használom, mert a 32 bites rendszer miatt Out of memory lenne.

(#15014) Dhampir válasza #90933760 (#15013) üzenetére


Dhampir
félisten

Én is 32-biten nyomom. :B

(#15015) dodopek


dodopek
addikt

Üdv Stalkerek!
Way to Pripyat mod, Military Warhouse fickó PDA-kat kerestet velem. Nem tudjátok hol a második? Ami az épület 20 méteres környezetében van. Összevissza mászkáltam már, de nem találom... :(

(#15016) Dhampir válasza dodopek (#15015) üzenetére


Dhampir
félisten

Találtál hozzá honosítást?

(#15017) #90933760 válasza Dhampir (#15016) üzenetére


#90933760
törölt tag

Szerintem csak angolt. Mert a Military Warhouse-t is magyarul írta volna különben.

(#15018) dodopek válasza Dhampir (#15016) üzenetére


dodopek
addikt

Nem is kerestem. Itt azt olvastam, hogy nincs, így maradtam az angol all in one pakknál. Stabil, az undergroundot leszámítva.

(#15019) Aarpok válasza dodopek (#15015) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem tudom segít - e a második épület végén van egy villamoskapcsoló-szekrény (vagy valami hasonló) annak a tetején találtam egyet.A közelben lévő torony tetejére felmész látni is fogod.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#15020) Telda válasza #90933760 (#15000) üzenetére


Telda
addikt

Nem működik, el sem indul a játék.

(#15021) dodopek válasza Aarpok (#15019) üzenetére


dodopek
addikt

Megnéztem, nincs ott... :(

(#15022) Aarpok válasza dodopek (#15021) üzenetére


Aarpok
őstag

Nézd meg az első épület padlását,ha ott sincs akkor nincs több ötletem.

Аарпок

(#15023) dodopek válasza Aarpok (#15022) üzenetére


dodopek
addikt

Ott volt az első. Nem hiszem, hogy lenne még egy, de felmászok, megnézem...

(#15024) shield


shield
Topikgazda

Jupiteren a tudóstól kaptam egy Seraphim detektort, hogy keressek egy ismeretlen ereklyét. Tudja valaki merre keressem, mert már unalmas a sima mászkálás?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#15025) Telda válasza Telda (#15020) üzenetére


Telda
addikt

Vissza írtam mindent és már így sem indul el hihetetlen...
Valaki el tudná küldeni a ui_main_menu.script-et? SGM 2.2
Itt található gamedata\scripts\ui_main_menu.script.

Köszi!

(#15026) rétisün válasza shield (#15024) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól emlékszem, 6 db-ot is össze kell majd szedni, akármelyik anomáliában lehetnek, szóval nincs más, végig kell nézni őket.

(#15025) Telda: ment az adataidnál található e-mailre...

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15027) shield válasza rétisün (#15026) üzenetére


shield
Topikgazda

A jupiteri területen vagy máshol is kell keresnem?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#15028) rétisün válasza shield (#15027) üzenetére


rétisün
veterán

jupiter, zaton és pripjaty anomáliái közül bármelyikben megtalálhatod őket. gondolom ezek is random kerülnek egy-egy anomáliába, szóval hiába is írnám le, melyiket hol találtam meg. már persze ha emlékeznék rá. ja, és egyenként kell elvinni a mintákat, csak hogy még többet lehessen szaladgálni....

[P:C][/P]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15029) Telda válasza rétisün (#15026) üzenetére


Telda
addikt

Meg is van köszönöm! :) Ezzel már elindult.
Viszont ez a hullás probléma még mindig fent áll, hogy nem lehet őket látni.
A scriptet meg ha szerkesztem a leírtak alapján, már az elején kifagy a játék.

(#15030) rétisün válasza Telda (#15029) üzenetére


rétisün
veterán

pedig a dolog működik amúgy, én is használtam ha jól emlékszem mindhárom modban, és mást is lehet vele 'spawnoltatni' a hátizsákba.
sőt, a sniperben ez a script most is át van szerkesztve, elküldöm azt is, hátha az működik nálad.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15031) shield válasza rétisün (#15028) üzenetére


shield
Topikgazda

Köszi. Most zatonban vagyok, kezdem a szisztematikus keresést, de jó.

Még egy kérdésem lenne.
Ahogy itt olvastam, Bütyök a Szadovszkról meg fog lopni a janovi állomáson. Ezt meglehet akadályozni, mert 4 tonna cuccom van ott és nem volna jó azt vissza cuccolni?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#15032) Telda válasza rétisün (#15030) üzenetére


Telda
addikt

Megkaptam, köszönöm ezt is, mindjárt kipróbálom.

(#15033) Telda válasza Telda (#15032) üzenetére


Telda
addikt

És jó, el sem hiszem :R .

(#15034) rétisün válasza shield (#15031) üzenetére


rétisün
veterán

pakold át a cuccokat egy hátizsákba, abba biztos nem fog belenyúlni. ha elég közel állsz a ládádhoz, amikor lerakod a hátizsákot a földre, az összes cuccod felveheted, mert nem kell menned vele.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15035) shield válasza rétisün (#15034) üzenetére


shield
Topikgazda

Köszi.
Erre már gondoltam én is, de azt hittem hogy még is bele nyúlhat a hátizsákba.
Remélem lesz rá alkalom, hogy "elbeszélgethessek" vele.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#15036) McTuja válasza rétisün (#15030) üzenetére


McTuja
tag

Sziasztok ismét rétisün :

(#15030) rétisün válasza Telda (#15029) üzenetére

ez meik mód illetve érdemesebb e feltenni valamelyik másikat,ismét kedvet kaptam ehhez.
vagy ha nem akkor az sgm 2.2 simát a telepítési linket és a sorrendet.
köszi.
megvolt csak ujra lett rakva a gép és elveszett minden előre is köszi.

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#15037) McTuja


McTuja
tag

ja és mégvalami le lehet venni a gázmaszkot valahogy az enotba ugy hogy le látszódjon de rajtad legyen ?

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#15038) rétisün válasza McTuja (#15037) üzenetére


rétisün
veterán

itt van, hogy lehet levenni.

a fenti kép meg a sniper modból van, játékmenetben kb. ugyanaz, mint az sgm vagy az enot, grafikailag más egy kicsit, meg talán más fegyverek is vannak benne.

linkek, telepítés itt, a sniper itt nincs említve, úgy emlékszem én torrentről töltöttem le.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15039) McTuja válasza rétisün (#15038) üzenetére


McTuja
tag

Köszi de ezt nem értem
"A modhoz telepíhető grafikai mod (ha gyengébb géppel rendelkezel akkor ezt hagyd ki és telepítsd rögtön a magyarítást):"
mit jelent a gyenge gép.
Az enyém gyenge hozzá?

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#15040) rétisün válasza McTuja (#15039) üzenetére


rétisün
veterán

most látom, a linket meg elfelejtettem :B de ezek szerint megtaláltad.....

passz, nem tudom mi számít a CoP esetében gyenge gépnek, én régebben 3 éves 17"-os laptopon is toltam. csináld azt, hogy felteszed a modot, fixet, magyarítást, és mielőtt feltennéd a plusz grafiakai modot, mentsd el a gamedata mappát. aztán ha mégse lesz jó, csak viszateszed az elmentett gamedata mappát, jobb ötletem nincs hirtelen.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15041) dodopek válasza McTuja (#15039) üzenetére


dodopek
addikt

Szerintem a VGA-d miatt nem fog elmenni FHD-ban, de ha mondjuk max 1280x1024ben tolod, akkor bátran felrakhatod. És maximálisan igaza van Süninek, hogy tedd fel előbb a gyengébb verziót, ha izomból fut, írd át a gamedata mappát pl gamedata2-re, és tedd fel a grafikai csomago(ka)t, és próbáld ki úgy is. Óriási a különbség.

FONTOS!!!!
Ha 32 bites rendszeren játszol, akkor mindenből csak normál textúrákat tegyél fel, mert máskülömben könnyen out of memory hibát kapsz...

(#15042) Telda


Telda
addikt

Ha korábban Hajnalos voltam, de utána beálltam a Monolithoz, viszont egy küldtetés alkalmával ki lett füstölve az egész Monolith bázis, hogy tudnék pl. újra Hajnalos lenni? Most független stalker vagyok.

(#15043) McTuja válasza dodopek (#15041) üzenetére


McTuja
tag

FHD ba nehezen megy mert régi a monitorom még.
Amugy meg 1024% 768 szoktam máskülönben meg élvezhetetlen a szélesitett kép a kocskához képest igy egyenlőre maradok az alapnál és kösszi

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#15044) McTuja válasza Telda (#15042) üzenetére


McTuja
tag

Azt sehogy már én is igy csesztem el ha 1x belépsz enm léphetsz vissza.

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#15045) Telda válasza McTuja (#15044) üzenetére


Telda
addikt

Hát ez nem túl jó, szerintem már nem is tudok hova belépni. Max a hadsereg, már ha oda be lehet.

(#15046) rétisün válasza Telda (#15045) üzenetére


rétisün
veterán

zsoldos is voltál? a jupiter melletti táborban tudsz hozzájuk csatlakozni, illetve az erdőgazdaságban és az alállomáson is lehet küldiket kapni az ottani góréktól.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#15047) Telda válasza rétisün (#15046) üzenetére


Telda
addikt

Igen, zsoldos is voltam, bandita viszont nem, mert előbb ki lettek füstölve mint tudtam volna, hogy be lehet hozzájuk állni :(.

(#15048) Dhampir válasza Telda (#15047) üzenetére


Dhampir
félisten

A banditák míg fosztogatnak
nekik golyót osztogatnak.

(Írta a Zóna Zónovics Fjodor Menta becenevű Stalker, kinek múzsája Ano Mália volt) :D

[ Módosította: proci985 ]

(#15049) Telda válasza Dhampir (#15048) üzenetére


Telda
addikt

hehe :DDD

Közben kivégeztem a katonai raktárakat, itt csak annyi volt, hogy minden területet el kellett foglalni?
Mert az utolsó őrs elfoglalása után semmit nem kaptam, egyszerűen csak eltűnt a küldetés és már nem frissült.

(#15050) sklopp


sklopp
őstag

Üdv!
Ha Garik eltűnt Jupiterből és csak Pripyatban tartózkodik, az javítható valami módon? Mert így csak az alagút marad vagy Jupiterből Navigátorral Zatonba, onnan pedig szintén vele Pripyatba Garik közvetítésével. (SGM2.2) Nem szeretnék visszatölteni korábbi mentést, elég sokat mentem már azóta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.