Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17403) <Lacy85> válasza #67656192 (#17401) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az ilyen arcpirító üzemidőket már be sem teszem ide a fórumra, mert olyankor mindig jön pár okos, aki megmagyarázza, hogy akkor is szar az akksija a telónak. Nekik legyen szar, én meg használom egészséggel. :D

Volt már olyan, hogy egész nap neten lógtam mobilnettel, használtam a navigációt is, telefonáltam is minimum fél órát, spotify, stb.
5 óra SoT után 58%-on volt az akksi, 2 és fél óra után 70%-on, stb.. Erre megmagyarázták, hogy ez a kép nem jelent semmit. Akkor ne jelentsen. :DDD
Pedig simán kihozható belőle ennyi, csak okosan kell használni.

- Energiatakarékos mód be van kapcsolva (erre valaki azt írta, nem azért vesz ilyen telefont, hogy ne használja ki teljesen. Mintha bármi különbséget észre lehetne venni a sebességben).
- Felbontás HD+-on van, mert nem tudom, hogy csinálják, de a felbontások között szó szerint semmi különbséget nem látni. E-pénisznek jó az 1440p, 720-on meg nem merül annyira a telefon.
- Na meg a fekete téma, ami ugye jót tesz az amoled fogyasztásának. mondjuk ez ízlés kérdése. Sokaknak elhiszem, hogy nem jön be. Én baromira szeretem, és még nem gyengén jól is néz ki a káva mentes amoleddel párosítva.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.