Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) ßrainiac válasza tvamos (#1050) üzenetére


ßrainiac
addikt

Vagy a "focista séró" :))

(#1052) tvamos válasza ßrainiac (#1051) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mmmmm.... az a jo kis bundeszliga frizura!...

Egyre jobban tetszik ez a telefon. (De azert venni nem fogok ilyet!)
/* Bocs, ha volt mar! */

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1053) kano


kano
nagyúr

Megérkezett a kicsikém. :C Apró bökkenő, hogy Ausztriába és nálam csak aug. 8-án lesz. :( De legalább már ott van ismerősnél. :C :R

tvamos
Jó pár rom lesz még rá szerintem.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1054) ZoleeHU válasza kano (#1053) üzenetére


ZoleeHU
tag

Annyi a lényeg :DD
Gratula! :)

[ Szerkesztve ]

(#1055) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Na megjött végre a meghívó, elvileg 24h ig lehet felhasználni, fizetésre vajon meddig van lehetőség? - Elötte még el kéne passzolnom a mostani telefonomat.
Illetve nektek mennyi volt a végösszeg (64Gb)?
Mailboxde-t használta már valaki? Tapasztalat?
Vajon kell majd vámot is fizetni?
Valahol hallottam, hogy paypal-os fizetés verzióval gond van a nagy összeg miatt, ebből mi igaz?

Köszi a segítséget :))

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1056) kicsi007 válasza NandorHUN (#1055) üzenetére


kicsi007
tag

Mikor regisztráltál?

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#1057) axlfsi válasza NandorHUN (#1055) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia!

Gratulálok a meghívóhoz! :)

- a végösszeg kb. 105ezer Ft volt
- mailboxde-vel van tapasztalat, micafighternek egy nagyon szájbarágós leírást már készítettem, de nem egyszerű kikopipésztelni, mert tele van hivatkozásokkal. Igyekszem még ma és akkor ide, publikusan, hogy mások is lássák.
- nem kell vámot fizetni (EU-ból rendeled gondolom. Én Németországot választottam)
- PayPallal egy kanyi probléma nem volt. Simán ment minden!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1058) kano válasza NandorHUN (#1055) üzenetére


kano
nagyúr

A meghívót 24 órán belül tudod lehívni magadnak (email-ben kapott linken keresztül) és utána is van még 24 órád a vásárlásra. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1059) NandorHUN válasza axlfsi (#1057) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nagyon köszi!!:)

(#1056) kicsi007:
Már nem tudom, kb. 2 hónapja, 46000. vagyok Honeycomb lvl-en.

(#1058) kano:
Nem 6 nap van fizetésre -mintha OnePlus forumon ezt olvastam volna? Mert 48 órán belül szerintem tuti nem lesz meg a 105 ezer. :S

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1060) tihibaby válasza NandorHUN (#1059) üzenetére


tihibaby
senior tag

Én is pont most kaptam meghívót 46ezervalahanyadik-ként,várom én is a Mailbox.de leírást!
Jó lenne valahogy összehozni!

(#1061) axlfsi


axlfsi
veterán

MAILBOXDE.COM részletes, szájbarágós leírása a használatához (saját tapasztalat)

Igyekeztem részletesen összeszedni, gyakorlatilag lépésről-lépésre. Remélem sikerült is és érthető lesz, ugyanakkor nem túl kusza.

Tehát:
1. Regisztrálni kell egy fiókot a mailboxde.com oldalon. Ott, termeszétesen minden adatodat helyesen add meg, pontos névvel, címmel és telefonszámmal. Miután ezzel megvagy, kapsz egy levelet, mely úgy kezdődik, hogy:
Dear Madam, dear Sir,
based on your data, we will set up a delivery box with following address:
Mailboxde.com
KERESZTNEVED VEZETEKNEVED, ID XXXXX (<- ez itt öt számjegy).
Äussere Weberstr. 57
02763 Zittau
Germany

ELSŐ LEVÉL

2. Innentől érdekes a történet, ugyanis EZ AZ a cím, kvázi virtuális cím, amit meg kell adnod a oneplus.net oldalán vásárláskor. Azaz, szerintem NE a vásárláskor, a vásárlás pillanatában kapkodj ezzel, hanem már előre, még a vásárlás előtt szépen módosítsd az adataidat, a következőképpen
(átgondoltam kétszer is, mire be mertem írni, mert nem volt teljesen minden egyértelmű számomra, hogy pontsan mit is kell hova, hogy aztán biztosan jól működjön, de ez most a TUTI, le van tesztelve)

A City, ZIP és Country -t ellenőrizd, de szerintem te is ezeket kapod majd.

3. Megveszed a telefont (én Express shippinggel vettem, 48h-n belül oda is ért mailboxde céghez) és utána nincs mit tenned tovább, csak várni. Oneplus oldalán követheted figyelemmel, hogy éppen milyen státuszban van a vásárlás teljesítése. Úgy emlékszem nekem a vásárlást követően 2 órán belül már Processing lett, majd egy nap után Shipped (és már csak mire megérkezett hozzám, lett Compete - de ez már kit érdekel, ugyebár :C ).
Miután megérkezett a termék a mailboxde-hez, kapsz egy e-mail tőlük:

MÁSODIK LEVÉL

4. Belépsz az oldalukon és lesz vízszintesen elhelyezve 3 fő (számunkra érdekes) menü, ami végigköveti a csomagod életútját. Első a Received shipments (0) <--- ITT lesz a zárójelben egy 1-es :) Ha ezt látod, ez már jó hír, a telefon náluk ;)
Itt tudod megnézni, hogy milyen postázási lehetőségek közül választhatsz. Én az 500€-s biztosítással, 1KG alatti kategóriát választottam (ebbe bőven belefér), majd itt lehet megnézni, hogy a szolgáltatásuk ára mennyi, azaz, benne vagyunk a legkisebb kategóriában (2 kg 2.80€ + a posta, amit már az előbb kiválasztottunk; 14.61€). Kicsit fura a koncepció, mert ezeket te úgymond nem tudod magadnak összekattingatni, hogy aztán majd a konkrét összeggel automatikusan navigáljon tovább az oldal a PayPal-ra, hogy kifizesd, hanem úgy működik, hogy te megnézed az árakat, kiszámolod magadnak, hogy akkor az összesen mennyi (jelen példa esetében: 14.61+2.81=17.42) és akkor generálnak egy számlát, melyen látsz minden adatot, infót és azt is, hogy akkor mennyi is az annyi. Valahol az oldalon (alján?) lesz egy ilyen opció, hogy BEÍRD magadnak az összeget, majd azzal az összeggel "feltöltöd az egyenleged" az oldalukon). Már nem tudom pontosan, hogy nézett ki ez akkor ott, nem tudom le szimulálni sem már, de a lényeg, hogy amikor bejelölted, hogy milyen opcióval kéred a szállítmány postázását, legenerálják a számlát és azon látszik az összeg. Én direkt egy kicsivel többet írtam be, mert azt hiszem a PayPal jutaléka is rád van terhelve :) (úgy rémlik, hogy 17.5€-t írtam be és így 18.26€-val terhelt meg engem a Paypal, majd 17.41-t kellett ugyebár fizetnem (így most ott van 0.09€ az egyenlegemen náluk :D ).
Ha ezekkel megvagy, akkor elég gyorsan rögzítik a PayPal-os fizetésed:

HARMADIK LEVÉL

5. Majd a Ready to send (0) fog átváltani és kap egy 1-est a zárójelbe - itt van a második Örülünk Vincent :C

NEGYEDIK LEVÉL

Majd, ha emlékeim nem csalnak, kb egy nap után postára is kerül.

ÖTÖDIK LEVÉL

Erről annyit tudtam meg, hogy Németországon belül, DHL raktártól DHL raktárig a DHL szállít, majd ha nincs tovább DHL raktár az "útban", akkor átadják a postának (Deutsche Post és DHL szerződött partner Németországban), majd miután átlépi a határt, a MPL kapja meg az árút és viszi ki neked házhoz.

Sok sikert mindenkinek, aztán írjatok, legyetek jelen és ROM-oljunk ezerrel, mert már van 4.4.4 AOSP is és a CM11S is hamarosan kap egy OTA-t a hibajavításokkal ;)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1062) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Akik most kaptak meghívót:

1: kajpatokbe :D
2: adjatok nekem ne faradjatok rendelessel meg vamolassal meg ilyenek... ezer a gondotok. Lokjetek at. Dikk. :D

En meg mindig nem kaptam harmincotezreskent. Kicsi kollegam akinek az elso meghivot igertem mar tiszta ideg, mert az o telefonja is egyik naprol a masikra mukodik mar csak :)

l&Y

[ Szerkesztve ]

(#1063) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Az hogy a jó életbe van, hogy egy ilyen üzi fogad mikor fel akartam használni?
"Notice: It looks like we have not yet launched in your country. (Hungary)
If you claim this invite, we will not be able to ship to you."
- Honnan veszik, hogy magyarban lakom? Német cím van megadva... ebből volt bárkinek problémája, hogy ilyen üzenettel rendelte meg?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1064) ikarasz válasza axlfsi (#1061) üzenetére


ikarasz
csendes tag

valaki a fórumozók közűl hétrébb írta ő azért vesz meghívóval az Alibaba helyett mert az egyszerűbb .......hát én tökön bökném magam ha ezt lekéne játszanom ...az tuti...

(#1065) vitezlejszlo válasza NandorHUN (#1063) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

A profilodnal (oneplus account) meg lehet adni csak az orszagot ahol vagy. A kuldesi cim az mas.

[ Szerkesztve ]

(#1066) axlfsi válasza ikarasz (#1064) üzenetére


axlfsi
veterán

Azért az ne tévesszen meg, hogy szájbarágosan írtam a leírást a mailboxde használatához; sokan igénylik és egyébként is. Ha nem így írom, írhattam volna úgy is, hogy pár kattintás: regelsz, megadod az adataidat, kapsz egy virtuális címet (postafiókot), oda kéred az OPO-tól az árut, majd ha megjött, kapsz róla értesítést, kifizeted a szolgáltatásuk díját és már küldik is. Nekem a 0-ik lépéstől, az OPO oldalán történő vásárlástól a kézbevételig nem telt el egy hét (nem lett volna 4-5 munkanap, csak pont hétvégére esett volna, s így lett hétfő belőle, egyébként KEDDEN vettem és PÉNTEKEN már nálam lett volna). EU garival és olcsóbban mint Aliról...
Nem is értelek, mi a bajod ezzel... de akinek érkezne meghívója és mégis Alizna, az adja át bátran másnak, mert van, aki nagyon tudna neki örülni ;)

Szóval, ne bökd tökön magad; add át a meghívód, ha kapsz!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1067) NandorHUN válasza vitezlejszlo (#1065) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lecsekkoltam Hideman-nel úgy tűnik az IP alapján határozza meg, hogy hol vagyok, nem pedig azt nézi hogy mi a címem... kicsit hülyeség, de nem gond.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1068) ikarasz válasza axlfsi (#1066) üzenetére


ikarasz
csendes tag

tényleg érthető voltál és köszönjük a szájbarágós részletes leírást..és távolálljon tőlem nem ellened akartam kampányolni meg a meghívós verzió ellen.

[ Szerkesztve ]

(#1069) ikarasz válasza axlfsi (#1066) üzenetére


ikarasz
csendes tag

igen, nekem az ali egyszerűbbnek tünt..hogy drágább e ? (max a vám és az áfa miatt... dehát aki magyarországon él vagy megszopja ...vagy el lehet menni ) régóta vagyok kütyümániás de ami most történik a Oneplus One körűl ezzel a meghívósdival azt kell,hogy mondjam ...elképesztő.

(#1070) tihibaby válasza vitezlejszlo (#1062) üzenetére


tihibaby
senior tag

Komolyan mondom,holnap 14h-ig tudom akkor kérni a meghívót,ha mégsem élek vele,holnap de. megkereslek,figyeld majd a pü.-det.
De azért valószínűleg bepróbálom! :)

(#1071) axlfsi válasza ikarasz (#1069) üzenetére


axlfsi
veterán

Az, hogy drágább, evidens. Nem sokkal, de drágább (sokkal többet nyom a latba, hogy kínai garis és nem EU-s).
Vám nincs, de áfa van (27%) ... a megszopáshoz nem fűzök hozzá semmit, soha nem politizálok, sehol (nem csak itt), de ez van, ami van :)

(#1068) ikarasz, ellenem nem tudsz kampányolni, én csak segítettem a leírással, főleg mert többen is kérték (és nem túlbuzgóságból), aki nem így látja, az ... no comment :)

A meghívós rendszert meg lehet szereni vagy nem szeretni, de ez is csak olyan, amilyen. Akinek nem sürgős, kivár, hamarosan elérhető lesz "globálisabban" is (sőt, tudok olyat, amit ti még nem, de ne is kérdezzétek, még privátban sem, mert nem beszélhetek róla - annyit legfeljebb csak, hogy JÓ hír, a hazai rajongótábornak, főleg azoknak, akik még nem jutottak hozzá, de szívesen megvásárolnák)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1072) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Valamit en nezek be? Ugy emlekeztem, hogy a Stock most annyi amennyi a preorder volt.

De most 117k-ra jon ki a telo. Havernak kene rendelnem egyet a kedvenc Ali-s eladonktol, de nem ertem.

(#1073) ßrainiac válasza ßrainiac (#1072) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, en neztem be. A bundle-oknek mas-mas ara volt :B

(#1074) micafighter válasza NandorHUN (#1067) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem kell IPt rejtegetni, azon az üzeneten simán továbbléphetsz, és megrendelheted pl a mailboxde cimre. Az a figyelmeztetés annyit jelent gyakorlatban hogy ide közvetlenül nem szállitanak, de épp ezért használjuk a mailboxdet. Magyar paypallal is simán lehet fizetni.

A felugró figyelmeztetésnél ott van valami olyasmi h Continue anyway, arra kell menni és továbbvisz a rendeléshez.

[ Szerkesztve ]

(#1075) micafighter válasza ikarasz (#1064) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rövid verzio:

Regsztrálsz mailboxde-n, a kapott cimre rendeled a telefont, ha megérkezett a mailboxde értesit, kiválasztod milyen szállitási modot akarsz, az összegét felteszed paypalrol a mailboxde accountodra, kifizeted, és várod hogy megérkezzen. :)

Összesen max 5 percet vesz igénybe részedröl, kb tovább tartott leirni mint megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1076) micafighter válasza ikarasz (#1069) üzenetére


micafighter
nagyúr

Alin találtam egy eladot akinél szintén nem te fizeted a vámot, több forumtárs rendelt már töle, 108 ezer magyar forintra jön ki a kinai 64GB verzio futárszállitással, levámolva.

[ Szerkesztve ]

(#1077) Lomha 8V válasza axlfsi (#1061) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Igényes leírás, szép munka. :K

(#1078) dreko válasza axlfsi (#1071) üzenetére


dreko
aktív tag

felcsigáztál :)

(#1079) Mattheo


Mattheo
tag

Megvan!
Ha Bazsa86 itt is jelen van ezuton koszonom megegyszer a meghivot!
Kifizetve, pending.
UK Londonba mikorra erkezik kb express (of course)?

(#1080) micafighter válasza Mattheo (#1079) üzenetére


micafighter
nagyúr

Max 1-2 nap mert LONDON-HEATHROW - UK -ban van az egyik raktár. Ugy tudom express hétvégén is szállit, akkor már lehet holnap megkapod.

[ Szerkesztve ]

(#1081) Mattheo válasza micafighter (#1080) üzenetére


Mattheo
tag

Koszonom!
Hala istennek dolgozom hetvegen nem gyotrom azonnal ronggya, de akkor letoltok gyorsan mindent ami kell a ROOThoz..
Mielott belakom

[ Szerkesztve ]

(#1082) micafighter válasza Mattheo (#1081) üzenetére


micafighter
nagyúr

Roothoz elöbb fel kell oldani a bootloadert, én ezt a leirást javaslom:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2788632

Jövöhéten ugy néz ki lesz idöm elkészíteni egy magyar leirást.

Elsö lépés ként egy nandroid backupot ajánlok a recoveryböl, azt a mentést pedig eltenném biztos helyre, gép, felhö, vizálló pendrivera azt pedig egy tüzállo széfbe, vagy valami hasonlo.

[ Szerkesztve ]

(#1083) Lomha 8V válasza micafighter (#1082) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Na, a magyar leírás az nagy királyság lenne, mert jó vagyok angolból, de ezek a szakmai szövegek kifognak rajtam és nem szeretném téglává alakítani a friss telefont. :K

(#1084) kano válasza micafighter (#1082) üzenetére


kano
nagyúr

És neked mikor lesz telefonod? :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1085) axlfsi válasza Lomha 8V (#1077) üzenetére


axlfsi
veterán

(#1078) dreko
(#1077) Lomha 8V

Köszönöm :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1086) micafighter válasza kano (#1084) üzenetére


micafighter
nagyúr

Remélhetöleg hamarosan :)

(#1083) Lomha 8V

Megértelek, amikor először olvastam ilyen angol leirást évekkel ezelött olyan bolte mint ha nem is angolul lett volna irva, pedig már akkor is ment a perfekt angol :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1087) Mattheo válasza micafighter (#1082) üzenetére


Mattheo
tag

Koszonom.
A fontosabb dolgokat el szoktam menteni 2-3 felhobe, meg van egy sajat itthoni vinyom ami 2TB es felhokent funkcional.
Sztem a tobbiek neveben is nyilatkozhatok h a magyar leirasert jar magy egy meghivo!

(#1088) leslien


leslien
nagyúr

jól fogyasztott :DD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1089) axlfsi válasza Mattheo (#1087) üzenetére


axlfsi
veterán

Micaharcosnak már régen jár a meghívó - én, amit ha végre meg is kapok, biztos neki adom, ez már le van dumálva ;)
És, én ugyan másik módszerrel rootoltam, de ez is tökéletes!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1090) micafighter válasza leslien (#1088) üzenetére


micafighter
nagyúr

ColorOShez képest milyen?

(#1091) leslien válasza micafighter (#1090) üzenetére


leslien
nagyúr

jobb és a kamerában is veri... mármint a cm a coloros t

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1092) LógaGéza válasza micafighter (#1082) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igazából elég jó Toolkitek vannak már ehhez a telóhoz, pár klatty az egész...

Bár ha kell abban a magyarításában tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1093) micafighter válasza LógaGéza (#1092) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jó dolog a toolkit de szerintem többet lehet tanulni az oldschool módból :) Úgyhogy én mindenkinek javaslom hogy a toolkit előtt legalább egyszer az oldschool módon is csinálja végig.

(#1094) kicsi007


kicsi007
tag

Sziasztok!

Ma sikerült kapnom egy meghívót, amit már fel is használtam. :)) :DD :C :DDD :)) :DD :DD :DD
Mindenkinek javaslom, hogy itt nézzen körül, mindennap osztogatnak meghívókat, én is innen szereztem:
https://forums.oneplus.net/threads/members-from-hungary.3057/

[ Szerkesztve ]

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#1095) micafighter válasza kicsi007 (#1094) üzenetére


micafighter
nagyúr

ismerős pár fórumozó neve.. :U :DDD

(#1096) kicsi007 válasza kicsi007 (#1094) üzenetére


kicsi007
tag

Amint kapok a vásárlás után meghivókat, azt itt fogom szétosztani!!!

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#1097) LógaGéza válasza micafighter (#1093) üzenetére


LógaGéza
addikt

Szerintem meg feleslegesen idegesíti az ember magát vele. Elindul a toolkit, klatty -> nyitva a bootloader, klatty -> rootolva, klatty -> fenn a Recovery. Ha van könnyebb módszer, miért szivassa magát az egyszeri user?

Az más kérdés, hogy én is mindent CMD-ből csinálok, de én tudom is fejből a parancsokat (többet is mint kéne), és néha kénytelen vagyok mögé nézni a dolgoknak.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1098) micafighter válasza LógaGéza (#1097) üzenetére


micafighter
nagyúr

Úgy vagyok ezzel mint a számológép használatával. Először tanuljon meg az ember nélküle számolni, ha már megy, akkor meg a számológéppel fel lehet gyorsítani a dolgokat :)

(#1099) LógaGéza válasza micafighter (#1098) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ez is kétélű dolog. Fejben lehet gyorsabban számolni, mint számológéppel. De mire bepötyögi a user a parancsokat, akkora toolkittel már rég végzett. Ráadásul a toolkit fejlesztőjének kell követnie a fejlesztéseket, nem a usernek. Én pl most meglepve láttam, hogy van módszer arra, hogy adatok vesztése nélkül nyissunk bootloadert. Mindez az egyik toolkit forrásának feltérképezése közben...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1100) micafighter válasza LógaGéza (#1099) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mindig tanul valami újat az ember :)) Melyik toolkit forrását tanulmányoztad? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.