Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) ßrainiac válasza MartOOn (#1541) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hm, Screencast (nekem, mert angolul hasznalom). Nem gondoltam volna, hogy ez erre szolgal :DDD

:R

(#1552) micafighter válasza ßrainiac (#1551) üzenetére


micafighter
nagyúr

Atyauramég LoL :DDD Én is angolul használom, azt hittem a Screencast egy alkalmazás lehet a ChromeCast kezelésére, ezért meg se nyitottam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1553) MartOOn válasza micafighter (#1552) üzenetére


MartOOn
addikt

Nah én élek Angliában és én hasznalom magyarul... Lol... :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1554) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az igazi lol, hogy itt világít a pofámba a menüben, "Képernyőfelvétel" néven. :D

(#1555) axlfsi válasza micafighter (#1552) üzenetére


axlfsi
veterán

Nah, akkor én vagyok a legnagyobb láma; az hagyján, hogy én is angolul használom, de sejtettem is, hogy valami "screen"-nel kezdődő alkalmazás lesz és így is keretem, mégsem leltem :DDD (Nova-t használok és már át lettek rendezve cseppet az ikonok, aztán "unhide"-olnom kellett, addig nem láttam :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1556) Torony 1.


Torony 1.
tag

Sziasztok.érdeklődni szeretnék,hogy mennyi magyar forintot készítsek elő a számlámon?300€ és 5€ a szállitás?természetesen a mailboxde.com-hoz menne először.és onnan haza. :F

(#1557) micafighter válasza Torony 1. (#1556) üzenetére


micafighter
nagyúr

110ezerből bőven ki fog telni, én annyit készítettem oda. A végén maradni fog belőle pár ezer de jobb biztosra menni szerintem.

(#1558) Torony 1. válasza micafighter (#1557) üzenetére


Torony 1.
tag

Köszönöm a gyors válaszodat. :R

(#1559) gabee jr


gabee jr
tag

Én ilyen ezüst színű, full alumínium body-t vettem O+O-ra, eBayről. Nagyon vagány lesz. :P

"Csukaharapást szőrivel"

(#1560) #16820480 válasza micafighter (#1546) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez olyan esetekben lehet, haa töltő nem csak áramot ad, hanem megpróbál valahogy kommunikálni a készülékkel, illetve valami vezérlőjelet küldeni rá. Az ilyen töltőt ki kell vágni a kukába, elmennek a fenébe egyes gyártók (tipikusan Samsung például), akik nem képesek normális, csak áramot szolgáltató adaptert készíteni. Amúgy az ilyenek miatt volt például az a bug is, hogy a töltővel lehet feltrni egyes telefonokat (bár az szifonnal történt, ha jól emlékszem), mert a töltésen kívül még adatjelet is ad az adapterbe épített chip néha. Amúgy ilyesmire elvileg van olyan adapter, ami szűr minden ilyet, és csak az áramot engedi át.

Amúgy feltettem a franco kernel r7-et, eddig egész jónak tűnik, majd 1-2 töltésciklus után elválik, hogy ténylegspórol-e az energiahasználatnál.

(#1561) micafighter válasza gabee jr (#1559) üzenetére


micafighter
nagyúr

#kieg

Vagány lesz az aluminium tok, csak az a baj az aluminiummal, hogy gyengíti a telefon térerejét :( Írj majd ha kipróbáltad a tokot kérlek, hátha nem lesz igazam.

(#1562) MartOOn válasza micafighter (#1561) üzenetére


MartOOn
addikt

Ami sajnos alapból elég gyenge... :(((

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1563) micafighter válasza #16820480 (#1560) üzenetére


micafighter
nagyúr

:K

$ SU Franco kernellel kapcsolatban egyébként a többieknek írom, hogy csak CM11S támogatott eredeti franco kernelnek. Pár nap múlva én is fel fogom majd tenni :)

(#1564) micafighter válasza MartOOn (#1562) üzenetére


micafighter
nagyúr

Erről egyenlőre még nem tudok sajnos véleményt alkotni, mert a SIM kártyám még a másik telóban van.

Viszont azt már írtam, hogy a töltőt elég erősen kell bedugni és kihúzni is. Bedugásnál most azt vettem észre az előbb, hogy ha 2 "lépésben" dugom be a microUSB-t, akkor nem kell akkora erőt kifejtenem, így kevesebb a valoszinüsége hogy el fogom törni. 2 lépés alatt azt értem, hogy nem próbálom meg egyszerre bedugni nagy erőkifejtéssel, hanem kisebb erőkifejtéssel először bedugom félig, ott kattan egyet, és utána ismét kisebb erőkifejtéssel be lehet dugni teljesen.

Nem tudom, másnak is csak nagy erökifejtéssel megy be a microUSB, akinek nem az most biztos furán néz, nekem mindenesetre ilyen, de ezek szerint megvan ennek a technikája. :)

(#1565) axlfsi


axlfsi
veterán

Fém tokokkal vigyazni; vagány lesz tőle, de pl. a Note 2-m fele úgy sem fogta be a műholdakat, vette a WiFi jelet.

A Franco topikjára már egy ideje fel vagyok íratkozva, de páran panaszkodtak, hogy sok a random reboot, illetve franconak sajnos (egyelőre?) nincs OPO-ja, így kicsit fenntartásokkal kezelem a fejlesztést.

... De majd lehet a hétvégén kipróbálom mégis :)

(#1564) micafighter láttam, erről írtál már korábban. Remélem idővel "bekopik", mert nekem dettó ilyen feszes, szoros a csatlakoztatás.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1566) micafighter válasza axlfsi (#1565) üzenetére


micafighter
nagyúr

Értem, köszönöm :) Franco-nak egyébként tudtommal van OPOja. Még videótesztet is csinált róla, csak most nem találom. A Franco kernel xda toicban egyébként nagyon sok az user error, én elkezdtem olvasni a topicot az elejétől a végéig, még a felénél sem járok, de rengeteg hozzászólás van hogy megy e CM11-en, illetve hogy nem müködik CM11-en, a témaindító hozzászólást sem képesek elolvasni, illetve rengetegszer le lett írva, - sokszor egyébként épp az előző hszben... - hogy CM11S a támogatott ROM, a többi ROM-on is kipróbálhatod, de saját felelősségre, és bugreportok úgy nem érdekelnek senkit. Franco kernel topicban a 350. hsz-ig eddig 95%-on volt facepalm ON nálam.. :S

[ Szerkesztve ]

(#1567) axlfsi válasza micafighter (#1566) üzenetére


axlfsi
veterán

Ó, erre nem is figyeltem fel, hogy a panaszkodók CM11-en erőlködnek (ezt általában le sem írják, csak a nyafogás megy, hogy random rebootolgatnak).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1568) #16820480 válasza axlfsi (#1567) üzenetére


#16820480
törölt tag

Meg gondolom olyan rutinosak is vannak, akik kernelcsere után nem törlik a cache-t meg dalvik cache-t. Az sem szokott sok jóra vezetni.

(#1569) Lomha 8V válasza MartOOn (#1562) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én is néztem, hogy elég ergya, de megfigyeléseim szerint csak gyengének mutatja. Tegnap egy társasház aljáról telefonáltam, a mélygarázsból. Jóformán nem is mutatott térerőt, de hibátlan volt a beszélgetés minősége.

(#1570) Keresztapper


Keresztapper
senior tag

Srácok!

Tud valaki linkelni windows xp adb drivert az oneplus-hoz? Nagyon jó lenne! :D

http://palscoffeetech.com/

(#1571) micafighter válasza Lomha 8V (#1569) üzenetére


micafighter
nagyúr

Network Signal Info -> ez talán segít kideríteni, hogy valóban gyenge-e a térerő.

(#1568) sheratan :K

[ Szerkesztve ]

(#1572) kano válasza axlfsi (#1548) üzenetére


kano
nagyúr

Ezeket az akkukat nem tudod teljesen lemeríteni sem túltölteni az elektronika miatt. :)
(#1561) micafighter
Ráadásul szerintem ez a telefon alap kinézetéhez képest (fekete) nagyon szörnyen néz ki.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1573) Keresztapper válasza Lomha 8V (#1569) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Hát én ezt nem mindig tudom elmondani sajnos, mármint hogy a beszédhang minősége hibátlan volna. Már többször is panaszkodtak, hogy recsegek, és a bluetooth headset esetében is előfordult ez, nem csak a handsetnél.

Ezért is akarom feltenni a sima CM-et, hátha ez valami 11S optimalizációs anomália. :)

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#1574) Lomha 8V válasza micafighter (#1571) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszi! Fel is tettem. Bekapcsoltam bent a melóhelyemen, jó vastag falak, két emelet a fejem felett. Itt bent volt 35%. Kimentem a melóhely elé, ott pár másodperc alatt felment 60%-ra, néha felugrált 65-re. Szerintem ez korrekt, a horvát határtól 10km-re (magyar oldalon persze) úgy, hogy északon van egy hegy.

Közben volt egy vicces momentum is. Nézegetem a telefont, hogy milyen térerőt mutat, emelgetem mint régen az 5110-et és arra jött két srác. Az egyik elkezdi bökdösni a másikat:

-Nézd.
-Mi van?
-Nézd má' ba*meg, OnePlus One.
-Tényleg ba*meg.

Ezután csak elsétáltak mellettem, nem szóltak többet, de vicces volt. :D

(#1575) bajaki válasza Lomha 8V (#1574) üzenetére


bajaki
őstag

Haha! :DD Az én reakcióm is hasonló lenne ha meglátnék valakinél egy OPO-t. Kíváncsi vagyok mikor futok össze eggyel. :)

(#1576) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#1573) Keresztapper: Még nem tapasztaltam ilyesmit, szerencsére. Mindig kristálytiszta a vonal. Mondjuk nálam csak az a mérvadó, mikor engem hívnak, mert kifelé kizárólag félig VOIP hívásokat indítok 2 forint/percért. :D

(#1575) bajaki: Tuti én is leszólítanám azt, akinél OPO-t látnék. :K

(#1577) axlfsi válasza Lomha 8V (#1569) üzenetére


axlfsi
veterán

Ha van lehetőséged, fotózd le, hadd nézzük meg milyen lett ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1578) bajaki


bajaki
őstag

Tétlen állapotban tényleg szépen merül az akkumulátor. Az éjszaka folyamán 10%-ot merült, ami szerintem elég sok.

Nem tudtok valami olyan programot amiben meg tudok adni egy időintervallumot és azon belül ha lezárom a kijelzőt akkor repülőbe rakja a telefont?

(#1579) Lomha 8V válasza axlfsi (#1577) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Mármint a Network Signal Info-t fényképezzem le? Vagy mire gondolsz?

(#1580) vitezlejszlo válasza bajaki (#1578) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

A szuperpontos helytámogatás be van állítva? Tehát amikor wifiről meg GPS-ről szedi a helyadataidat? + a wifi beállíatásoknál engedve van, hogy kikapcsolt wifivel is nézelődhessn? Mert ez a két bekapcsolt dolog baromira tud bármilyen telefont szívni. Ha ezek be voltak kapcsolva kapcsold ki, és bárjuk a fejleményeket :)

l

[ Szerkesztve ]

(#1581) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Kapott már valaki storm meghivokat??64gigást 135ezerért tudna itt hozni egy llető... :DD

(#1582) bajaki válasza vitezlejszlo (#1580) üzenetére


bajaki
őstag

Igen, ezek be voltak kapcsolva. Most kikapcsoltam őket, meglátjuk így milyen eredményt produkál.

Köszi a tippet! :R

(#1583) Keresztapper válasza Lomha 8V (#1576) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Nekem sajnos ennél jóval több a GSM alapú hívásom (tegnap 4 óra 35 perc), így tényleg fontos a hangminőség, de sebaj, majd utánajárok a dolognak. Délután felrakom a sima CM-et, úgy is kíváncsi voltam rá. :)

Azért kössz a tapasztalatmegosztást.

De hogy én is hozzátegyek: ahol az N7000 esetében alig volt térerő, és szóltak, hogy menjek arrébb, mert nem hallanak, ott az oneplus-szal simán lehet beszélni. Biztos vagyok benne, hogy nálam valami szoftveresen nem OK, mert a hangrögzítés is megy sokaknál, csak nálam nem, és ilyen minőségbeli problémákról sem számoltak be mások.

Na majd referálok, ha kiderítettem valamit.

http://palscoffeetech.com/

(#1584) kano válasza Keresztapper (#1583) üzenetére


kano
nagyúr

Esetleg kipróbálhatnál egy új modem fw-t az itt említett 3-4 közül.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1585) micafighter válasza Revoltek (#1581) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az annyira nem jó ár mert kedvenc alis eladónknál 110k-bol megvan futárszállitással, gondolom a 135k-s is kínai verzio lenne. Bár szvsz a global verzio se érne meg 25k felárat.

Egyébként több forumozot is tudok aki már kapott storm osztogatós meghivokat.

De amúgy apukád is kap hamarosan storm osztogatos meghívókat, ha még nem kapta volna meg akkor szvsz max napok kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#1586) Lomha 8V válasza Keresztapper (#1583) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Oké, kíváncsi vagyok. :K

(#1587) ßrainiac válasza axlfsi (#1565) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem hinnem, hogy bekopik, Nexusomnal is jatszani kellett vele, januartol mostanaig nem sikerult bekopnia :/

Ovatosan, "2 lepesben" kell csinalni :D

(#1588) MartOOn válasza Lomha 8V (#1569) üzenetére


MartOOn
addikt

Beszelgetesnel nem szokott bajom lenni, inkabb mobilnettel. Mutatja h H+ meg 1-2 vonalka de az adat cseszik mozdulni... :( a beszedminoseg egesz jo csak nekem kicsit halk.

Vásárlas utani meghivokkal mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1589) #16820480 válasza MartOOn (#1588) üzenetére


#16820480
törölt tag

A beszélgetési hangerő jelentősen változik, ha kicsit is rosszul teszed a füledhez, próbáld meg igazgatni, nagyon nagy változás érhető el.

(#1590) ßrainiac válasza Keresztapper (#1573) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nalam a Nexusnal panaszkodtak allandoan, hogy nem hallanak, aztan rajottem, hogy azert van mert picit eltartottam a szamtol es a zajszuro mikrofon kulso hangnak erzekelte az enyemet es szepen lehalkitotta. Sry ha mar unalmas a Nexus tema :DDD

Na most beszeltem kozben haverral, kiprobaltuk, itt is elqrja a hangot, ha elemeled a szadtol akar minimalisan is :/

(#1591) kano válasza micafighter (#1585) üzenetére


kano
nagyúr

Maga a verzió nem, de a +1 év gar és a normális EU gar már elgondolkodtató.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1592) #16820480 válasza ßrainiac (#1590) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez viszont azért gáz, mert ez már akkora telefon, hogy eláll vagy a füledtől, vagy a szádtól.

(#1593) vitezlejszlo válasza ßrainiac (#1590) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Esetleg egy kikapcsolt zajszuros tesztet nem tudnatok csinalni csoro OPOmentes kollegaitoknak? :) Nem tudom hol kell kikpacsolni, esetleg a tarcsazo beallitasaiban?

(#1594) bajaki


bajaki
őstag

Szerintetek egy ilyen OTG-s kártyaolvasó működne a OnePlus One-nal? Gondolom a leírásban azok a készülékek szerepelnek amikkel tesztelték a küytüt.

(#1595) vitezlejszlo válasza bajaki (#1594) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

A kartyaolvaso resze a fontos? Ez esetleg nem lehet erdekes? DIKK . Nekem ilyen van, az LG G Pad siman vitte.

Vagy van ebajon ilyen is, ami microSD meg otg meg babamfsza: EHUNE

[ Szerkesztve ]

(#1596) bajaki válasza vitezlejszlo (#1595) üzenetére


bajaki
őstag

Aha a kártyaolvasó. Az a lényeg, hogy minél kisebb legyen. Jelenleg OTG kábel + sima USB-s kártyaolvasó kombót használok. Működik, csak nem a legjobb, hogy ott lifeg a kábel végén a kártyaolvasó.

(#1597) Keresztapper válasza ßrainiac (#1590) üzenetére


Keresztapper
senior tag

(#1590) ßrainiac

Ez a lehetőség nálam nem játszik, mert rendszerint bt headset van a fejemen, de még mielőtt ez lenne gyanús, a probléma egyaránt jelentkezett a kézibeszélővel és a headsettel is. Bár az is igaz, hogy eddig összesen 2 hívásnál volt ilyen, szóval azért gyakorinak nem mondanám.

(#1584) kano

Pont erre készülök, de akkor már kipróbálom a sima CM11-et is.

(#1593) vitezlejszlo

Én is kerestem a lehetőséget, de ebben a CM11S variánsban nincs ilyen beállítási lehetőség.

http://palscoffeetech.com/

(#1598) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Csak keret, alumíniumból:

[link]

Más: Szerintetek egy NFC tag-el nem lehetne megoldani, hogy a nem aktív tok felnyitására is éledjen a kijelző?

(#1599) micafighter válasza Lomha 8V (#1598) üzenetére


micafighter
nagyúr

A csak keret is blokkolhatja a jelet ha alubol van.

Lehet hogy megoldhato de egy pici darab mágnessel mégvaloszinübb.

[ Szerkesztve ]

(#1600) bajaki válasza Lomha 8V (#1598) üzenetére


bajaki
őstag

Ezzel az alumínium kerettel régóta szemezek már. Fehér telefon + fekete keret tök királyul nézhet ki. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.