Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) h4h01


h4h01
senior tag

Áhh bitang jó telefon lett..Hardver, Szoftver, Dizájn, Méret minden klappol..Ennek tényleg az az egyetlen hibája, hogy nehéz beszerezni..Én nagyon szeretem CM-et!! Áhh ha most vehetnék telefont..Reménykedjünk, hogy a Oneplus Two-t majd nem csak kínából lehet rendelni :))

Ki az az elvetemült aki Note 3-at cserél S5-re? :W

(#152) Xaels válasza QwErTy42 (#148) üzenetére


Xaels
félisten

Alkalmazással megy, de ugyanezekkel a felhasználási módokkal az M7 tavaly 4-5óra közötti időt tudott.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#153) MartOOn


MartOOn
addikt

Na ki kapott ma invite-ot? na ki? :DDD

sandstone black 64Gb megrendelve-kifizetve nagyon várva... ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#154) szkorhetz válasza MartOOn (#153) üzenetére


szkorhetz
őstag

A makker mindenedet.

(#155) MartOOn válasza szkorhetz (#154) üzenetére


MartOOn
addikt

7624. voltam a forumon... az elso, hanem az egyetlen magyar topikot (Members from Hungary) én nyitottam... :P
nem makker, ennyi már járt! :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#156) virkir válasza MartOOn (#155) üzenetére


virkir
veterán

Höhö...
Akkor az én 100k+. regisztrációmmal kijön a Two is mire meghívót kapnék.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#157) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

kicsit perverznek tartom, hogy rusi mennyire gerjed a beállítási lehetőségekre. szerintem, ha az automatikus fényerő allitast ennyire testre lehet szabni, abban semmi jó nincs. ennek pont, hogy magától kell működnie tökéletesen, ideális esetben nincs szükség babralasra.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#158) Janesz1981 válasza Xaels (#147) üzenetére


Janesz1981
tag

Nexus fanoknak izgi lehet Franco kernel elérhető cm11s-hez ami O+O-n van ( elvileg 1 órával több kijelző időt ígér persze teljesítmény csökkenés nélkül csak optimalizációval). Reméljük több nagy XDA-s név is rámozdul.

Ez a telefon megadja a prémium érzést attól függetlenül "olcsó". Teljesen nyitott szabadon mehet root és romolgatás arról nem is beszélve itt is megvan az os -> hardver kapocs. Jó lett volna a teszt CM11S-el készül elvégre az a hivatalos os rá. A dupla érintéses ébresztés tetszik és a kikapcsolt képernyős gesture control is.

Annak örülök végre egy olyan kínai cég aki minőséget gyárt és olcsó árat el is próbálja hozni ide. Ott van Xiaomi stb de azokat itthonról viszonteladóktól lehet kb megvenni 30%-al drágábban. Ezt meg ha végre valahára normálisan beindul és németből osztrákból lehet rendelni azon az áron tudjuk megvenni ahogy megálmodták ahogyan írták előttem még tovább küldetős rendszerrel is 105k-ból megvan.

(#155) MartOOn elvileg akkor kapsz két meghívót te is ha azok rendelnek ők is 2-2-t halad ez majd :D

(#157) Oppenheimer ez biztos valami igény amit tapasztaltak ha belerakták, tuti nem véletlen került bele.

[ Szerkesztve ]

(#159) lolchief70 válasza CoolBoy323 (#82) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Nagyon vártam a G2F-et, de a kijelzőt lebutították a WCDMA verzióban. :W

Tud valaki újabb Xiaomiról 4,5" körül?
Vagy új 4,7" körüli vagy alatti jó minőségű DUAL Sim készülékről 4-8 magos procival, minimum 1G Ram 720p IPS kijelzővel és kis mérettel?

(#160) Csapoati válasza lolchief70 (#159) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Moto G? :) Lehet kevés lesz neked a SoC (bár kérdés, hogy mire kell), a méret meg nagy, de az is 4 magos. 4,5", 720p, van Dual SIM-es is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#161) Rusi


Rusi
senior tag

Srácok, ahogy a tesztben is megjegyeztem, az általunk tesztelt darab egy kínai piacos verzió volt, melyre a felajánló tette rá a megérkezése után a CyanogenMod 11-es szoftvert, abból is is egy Nightly verziót, ami elvben nem stabil kiadás (az egy dolog, hogy patentül működött :) ). Ez NEM egyezik pontosan a Kínán kívülre szállított OnePlus One CM11S verzióval, azonban emiatt nem akartuk/akartam visszamondani a felajánlást, hiszen igen szerencsések vagyunk, hogy írhattunk róla (a GSMArena is múlt hét végén tette ki a saját tesztjét). Azonban a CM11S még többet, illetve másképp nyújt, tehát igazából szoftveres oldalról még jobb is a telefon, mint amit én leírtam, pedig nekem így is rendkívül tetszett. Az extrém részletes beállítások nekem azért tetszenek, mert így a legapróbb részletekig a saját ízlésemre igazíthatom a készüléket, legyen az a fényerő vagy a lehúzható állapotsáv működése vagy bármi más, minden pontosan úgy működhet, ahogy nekem kényelmes vagy ahogy szeretném, hogy működjön.

A fotók terén ajánlom megnézni pl. EZT a tesztet, illetve a fotókat. Azért linkeltem épp őt, mert pl. ez is egy Sony szenzoros cucc, bár 8 megapixeles, de igen durva különbség van és bizony a OnePlus One sokkal élesebb és szebb képeket készít. Nyugodtan mérd össze az S5, G3, Z2 vagy mások fotóival, elég szépen helytáll, ráadásul a korábbi 13 megapixeles "noname" kínai cuccokhoz képest is messze jobb képet készít.

Ja, és a magnézium-polikarbonát dolgot meg javítottam, kicsit "túlextráztam" a minőségét. :D

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#162) Vamp válasza axlfsi (#37) üzenetére


Vamp
senior tag

Dobj mar legyszi egy linket, hogy a nemeteknel hol 300 EUR? Koszi!

(#163) Retekegér válasza lolchief70 (#159) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Pl. ott a Hongmi / 1S.

<< Heimdal >>

(#164) leslien válasza MartOOn (#155) üzenetére


leslien
nagyúr

gratulálok, akkor nekem kb jövő héten 13700... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#165) Josh777 válasza Vamp (#162) üzenetére


Josh777
tag

Szerintem arra gondolnak, hogy majd ha mi is meghívódunk akkor oda tudunk rendelni mert Németországból elérhető lesz a OnePlus saját webshopja. Onnan meg már valahogy haza biciklizzük :DDD Bár mondják azt is h Ausztriából is rendelhető lesz. De lehet rosszul értem a dolgokat.

(#166) Janesz1981


Janesz1981
tag

Facebookon lájkoljátok oldalukat, előbb osztottak szét 20 invite-ot a 20 leggyorsabbnak aki a linkre kattintott. Holnap valszeg olyan 18 körül lesz megint ilyen akció ha jól olvastam :] Persze csak olyan akciózzon aki haza tudja németből hozatni vagy van neki ez a post forward-os akármi.

[ Szerkesztve ]

(#167) johnny500


johnny500
tag

Elnézést ha volt feltéve ez a kérdés: Nem lehetne a többi tesztet is ezzel a kamerával csinálni? A másiknál sokszor recseg a hang, beég a kép. Ha hülyeséget kérdetem akkor is elnézést :). Köszönjük a tesztet!

(#168) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ajánlott plecsnit megérdemelt volna, az már más kérdés, hogy nehéz beszerezni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#169) MartOOn


MartOOn
addikt

Vki aki rendelt mar oneplus oldalarol telot, hol lehet nyomon kovetni? Sehol nem talalom... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#170) MaxTorque


MaxTorque
tag

Rusi meets Cyanogen :DDD

A cyanogen pedig egy nagyon jó dolog az android közösségben, hány és hány embernek hozta el a 2.3-at vajon? Vagy a zselét :DD

(#171) CoolBoy323 válasza lolchief70 (#159) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a saját szemednek higgy!!
én megnéztem, megtetszett... ha nem tudom, h wvga, akkor nem is tűnik fel!!

(mellesleg ppi-ben ott van, mint egy 5" qHD, és azt meg nagyon sokan szépnek mondják :) )

@Rusi: fel lehet tenni rá a CM11S-t is, 5 perc :))

(#172) phanze válasza MaxTorque (#170) üzenetére


phanze
aktív tag

Nekem is elhozta a gb t a kis x8ra

Szerintem nagyon jo telo.ha lenne pènzem csucs gèpre akkor biztos egy jo kinait mondjuk ilyet vagy find7 et vagy xplay3s et vennèk:))
S

(#173) Caaabi válasza MartOOn (#155) üzenetére


Caaabi
senior tag

Hol tudom megnézni hogy hanyadiknak regeltem az oldalra? Keresgélek már 10 perce de nem találom, :U :D

(#174) tvamos


tvamos
nagyúr

Olyan ez nekem, mint egy jobban sikerult foiskolas szakdolgozat.
Innen-onnan osszeollozott reszletek, nem kulonosebben erdeke, vagy uj otletek, amit ujkent probal eladni, a gyarto. (Azert a OnePlus One nev sem tul fantaziadus...) Es meg csak nem is olcso.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#175) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Képernyő összehasonlító videó

Xiaomi Mi3 Jiayu G2F
OnePlus One Jiayu G4

(#176) leslien


leslien
nagyúr

ha vki nem tud varni :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#177) MartOOn válasza Caaabi (#173) üzenetére


MartOOn
addikt

Ramesz egy sajat postodra, nyomszvegy reply-t es a valasz ugy fog kezdodni hogy zarojelben van egy szeeep (valoszinuleg) jo nagy szam. Na az a te sorszamod...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#178) Bar1


Bar1
aktív tag

Sunyi cég ez a OnePlus, először azt állították, lesz benne FM rádió -majd kimaradt. Majd azt sugallták, hogy a telefon kisebb lesz, mint egy Xperia Z vagy Z2 - kiderült, hogy csak ügyesen rakták fölé egy trükkös reklámfotón... A fémház nem fém, hanem a csak a kis keret fém, a hátlap műanyag (egyébként a a hátul és oldalt gyönyörű M8-on sem tetszik, hogy pont az előlapon -hiszen 99%-ban azt látjuk a telefonból- műanyag a két hangszórórács az M7-tel ellentétben). Alul-felül nagy a kávaa, ha 5,5 colos készüléket kellene választani, sokkal inkább G3-at választanám.

(#179) Janesz1981 válasza tvamos (#174) üzenetére


Janesz1981
tag

Nem is úgy hirdetik milyen innovatív. Ennyi pénzért ne is várjuk el szerintem, körbe lehet nézni ilyen hardverrel milyen árban vannak telefonok ahhoz képest "olcsó". Nekem elég az akár az egész xda társaság bütykölhet rajta minél jobb legyen :DD

(#178) Bar1 az a 6mm nem hiszem drasztikus ami az O+O és a G3 között van. Ahogy nézegetem nem sikerült olyan jól a G3 mint a G2 szóval nem biztos még 60-80-al többet is adnék érte.

[ Szerkesztve ]

(#180) Caaabi válasza MartOOn (#177) üzenetére


Caaabi
senior tag

126580 :Y :DDD

(#181) MartOOn válasza Bar1 (#178) üzenetére


MartOOn
addikt

Kellemes laggolast a g3-on... Majd a snapi805-el talan, ismétlem talán használható lesz.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#182) judas13


judas13
addikt

:C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#183) Caaabi válasza MartOOn (#181) üzenetére


Caaabi
senior tag

Egy pillanatig se akarom védeni az LG-t sajnos nekem még Optimus 2X-.nél mély sebet okoztak :D
De ha az Oppo find 7 nek nem kevés a 801 és nem reccsen be, akkor ugyanazzal a procival, ugyanazon a felbontáson a G3 mit laggolászik? Esetleg egy letisztult custom rommal megszűnnek a látványosabb akadozások? A teló külsőre tetszik, de én is sokat láttam panaszkodni rá az embereket..

(#184) AS válasza MartOOn (#181) üzenetére


AS
félisten

G3 nak nem kell S805 ez marhaság. Egy 801 an vígan fut a QHD is. Más kérdés hogy Lg nél ez most nem jött össze.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#185) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ebből hardveresen hiányzik az Fm rádió,vagy pl egy fm rádió app megoldaná a helyzetet?

(#186) Orf3usz válasza doki13 (#49) üzenetére


Orf3usz
tag

Európában 270 és 300 eurós áron ígérik, arra se áfa, se vám nem jön. Németországban biztosan lesz. Ha ott lesz, akkor csak lesz a szomszédban is forgalmazás, oda meg nem drága visszaküldeni gariztatni (Németországba se). Szvsz nem éri meg most Kínából berendelni.

A mikor az egy jó kérdés, főleg a OnePlus esetében. Szerintem még ők se tudják :(

[ Szerkesztve ]

(#187) Josh777 válasza Orf3usz (#186) üzenetére


Josh777
tag

Az a szerencséjük h még nekem sincs meg rá a píz... Különben is 90ezredik membör vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#188) tvamos válasza Janesz1981 (#179) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azt irja a cikk iro 100 ezer, lopikula kinai garanciaval. Az hol olcso?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#189) axlfsi válasza MartOOn (#169) üzenetére


axlfsi
veterán

Én ma rendeltem. Milyen státuszban van a rendelésed? Itt tudod megnézni.
Milyen szállítással rendelted? Van egy sima (postai) és egy express, ami feláras, de ez a DHL. Miután átkerült a futárszolgálathoz, gondolom kapsz róla értesítést, benne a nyomkövetési számmal.
Szóval, mit ír most ott, milyen státuszban ál? (Order Status)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#190) CoolBoy323 válasza tvamos (#188) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A hasonlo tudasu hazai "hudejo" garanciaval nezd meg mennyibe kerulnek...

(#191) babkukta


babkukta
senior tag

Teljesen korrekt és meggyőző készülék! Mivel Oppo részleg, ezért valszeg megbízható ez a sunyi One+ "cég". Az anyaghasználat abszolút figyelemre méltó! A forma se rossz, bár nem is egyedi, de nem is unalmas. Inkább átlagos.
A kijelző nekem nagy, engem nem érdekel milyen a káva, 5,5" nekem hatalmas. Viszont örülök h FHD. Annak még jobban örülnék, ha elfelejtené a világ ezt a QHD baromságot... :(
Jó hardver, jó szoftver, üzemidőt se lehet rossznak mondani (bár nem kiemelkedő), a kamera is abszolút helytálló. Ha 100-120ba lenne egy 64 gigás úgy, h már kézbe van, teljesen ajánlott a termék! Garancia... igen, szívás, de szerintem ennél eléggé figyelnek az ilyen dolgokra, annyira nem tömegtermék, h minden 3. gyári hibás legyen. Megspórolsz 70-80 ezret, ha gáz van, ebből még simán tudsz ügyet intézni

Üdvözlettel, Tibi

(#192) MartOOn válasza axlfsi (#189) üzenetére


MartOOn
addikt

Ahh koszi! :) pending shipment. Express kiszallitassal kertem. +10£ volt.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#193) Tomi_Ohl válasza Victoryus (#26) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

nem, ez nem a Lenovo kamera alkalmazás ez a stock CM/AOSP kamera alkalmazás

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#194) axlfsi válasza MartOOn (#192) üzenetére


axlfsi
veterán

Az jó! Akkor eggyel valószínűleg beljebb vagy mint én. Nálam még Processing a státusz...
Mikor rendelted, fizetted? (csak hogy legyen viszonyítási alapom).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#195) tvamos válasza CoolBoy323 (#190) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szerintem 150-250 ezer kozott vannak azok a keszulekek, amik jok, 2 ev garanciaval, esetleg meg bele fer biztositas is. Erre meg jo esetben van 1 ev, ha sikerul ervenyesiteni.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#196) CoolBoy323 válasza tvamos (#195) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De kettot veszel belole ;)

A garizas pedig 2-3 het, es 3.000Ft.

Itthon is eddig tart a garizas sok esetben...

De ugysem romlanak el, szoval nekem jar a pont ;)

(#197) MartOOn válasza axlfsi (#194) üzenetére


MartOOn
addikt

Ma delutan 5 korul... De a lovet meg nem vonta le...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#198) gyuribácsi88

Azért ezzel a hátlappal nagyon odab@sz a telcsi :Y

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#199) #16820480 válasza Oppenheimer (#157) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nincs ebben semmi rossz... Nekem a legtöbb telefon automatán kisüti a szemem, tehát általánosságban kijelenthetem, hogy az én szempontomból nem működik rendesen.

(#200) bajaki


bajaki
őstag

Azt hiszem megvan a Nexus 4 utódja. Ez valami brutál jól sikerült telefon lett. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.