Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) #16820480 válasza Relaxing (#300) üzenetére


#16820480
törölt tag

Köszi, azt hittem, hogy valahonnan szereztek valami normális EU töltőt, de ezek szerint akkor eléggé minimális költségekkel dolgoznak. Viszont én úgy vettem észre, hogy érdemes a gyárijával tölteni, mert amikor a gyári kábelt és töltőt használom, akkor tök gyorsan feltölti (illetve normális idő alatt, ami ilyen 2 óra körül lehet), viszont a múltkor másik kábellel töltöttem és úgy megáll 95%-nál, és ott tököl még egy extra órát legalább.

(#302) axlfsi válasza axlfsi (#258) üzenetére


axlfsi
veterán

Hát gyerekek!
Lehet, hogy a telefon prémium, de hogy a levelemre nem válaszolnak egy napja és a fizetés után vagyunk két napja, de a telefon még a DHL-hez sem került át, az KRITIKÁN ALULI! Kis Kend Csöcse Kintcsüng ott áll a gyártósor végén és tartja két napja a dobozt, hogy végre belepottyanjon a telefon? ... áhh! Ha tudom, megrendelem úgy, mint Relaxing kolléga Aliexpress-ről (és talán kicsit olcsóbba is kijön).

NE várjatok meghívót szerintem. Annak a létjogosultsága szerintem megszűnt, amióta gyak.gyári áron kapni már máshol is.

Aki venne, de vár még, az szerintem legfeljebb azért várjon, hogy EU-ban is megjelenjen és akkor EU-s garival veszi.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#303) leslien válasza axlfsi (#302) üzenetére


leslien
nagyúr

nyugi,nekem sem válaszoltak az OPPO nál egyszer csak kaptam email h shipped , aztán tracking numbert. DPD nél mondták h Csütörtöknél előbb semmikép ,aztán tegnap reggel itt volt :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#304) Viktor0610 válasza axlfsi (#302) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy. Napja. Nam. Válaszolnak? Úristn!?!?!?!?! :D

Akkor ne írj levelet a Telenornak vagy az egyéb magyar szolgáltatóknak sem pl. mert azoknál a válaszolási határidő egy (1!!!) hónap!!!!! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#305) kano válasza axlfsi (#302) üzenetére


kano
nagyúr

Látom még soha sem rendeltél Kínából. Nem kell idegeskedni, kb. 4-5 nap mire a DHL-hez kerül, az pedig 2 nap alatt itt van vele.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#306) axlfsi


axlfsi
veterán

Gyerekek! ... ezennel, ünnepélyesen befogtam a számat! De tényleg :)
Amúgy rendeltem már Kínából, az egészen kis dolgoktól a telefonig, sok mindent és tudom mi mennyi idő, csak gondoltam, mivel itt prémium bolt, feláras szállítás, stb, előbb/gyorsabban mennek a dolgok.

Nos, ezt nem fogjátok elhinni; lehet, hogy a levelemre nem válaszoltak és a státusz sem változott a Processing-ről, valamint nem kaptam DHL tracking no.-t sem, de... 48 óra alatt Kínából Németországba ért a telefon!!! :R
Most jött a mail a mailboxde-től, hogy csomagom érkezett... nem akartam elhinni!!! :DDD :DD :))

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#307) kano válasza axlfsi (#302) üzenetére


kano
nagyúr

Lejárt a szerkesztési idő...

Egyébként azért Aliról telefont venni, hát én azt nem vállalnám be. Nem csak a fizetés bizonytalanságára gondolok, hanem a gar milyenségére is (ami gyakorlatilag nincs). Mondom ezt úgy, hogy rendeltem már Aliról (persze csak kisebb dolgokat) és minden rendben ment.
Azért én megrendelem a 64GB-osat és várok 1 hetet mire feladják, EU-s 2 év garért. :U

Szerk.: Na ugye....
Jól gondolom, hogy 2,8 EUR + 15 EUR az ideküldése a telónak? Lehet, hogy én is ezt választanám, akkor nem kellene haverokat piszkálni...
Nem volt ingyenes szállítási mód a O+O megrendelésénél?
Azért az nem annyira Ok, hogy nem küldenek egy trackinget sem.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#308) axlfsi válasza kano (#307) üzenetére


axlfsi
veterán

Freight: 14,61 EUR
Processing up to 2 kg (or sum of the processing): 2,80 EUR
Total: 17,41 EUR

De csak mert ezt a drágábbik, DHL-es és 500€-ig biztosított verziót választottam. Van egyébként az egész olcsó, Cseh postai megoldástól kezdve, egészen drága értékbiztosításig, minden.
Igen, sajnos az O+O-nak is fizettem DHL-t (az oldalukon Express shippingnek hívják, ugyanis - mint azt korábban írta is egy kolléga, talán még a másik, bezárt topikban, hogy a Normal kuldemeny, az sima postait jelent s így gyakorlatilag duplán (Kína->Németo.--->Németo.->Magyaro.), ...de nem bánom.

Nem sajnálok egyetlen eurót sem, amit a telefon idejuttatására költöttem. Én is talán találtam volna ismerőst Angliában vagy talán Németo.-ban is, sőt, több fórumtárs is felajánlotta a segítségét (még a O+O fórumáról is :D ), de megmondom őszintén, így volt a leggyorsabb és a legegyszerűbb is...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#309) kano válasza axlfsi (#308) üzenetére


kano
nagyúr

A normál szállítás az DPD futárszolgálat volt nem? Legalább is egy Find7a rendelésnél az ingyenes posta az DPD volt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#310) kano válasza axlfsi (#308) üzenetére


kano
nagyúr

Mennyi volt pluszban a DHL? Szerintem én is azt fogom választani...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#311) axlfsi válasza kano (#309) üzenetére


axlfsi
veterán

Már nem tudom sajnos megmondani, nem emlékszem rá és megnézeni sem tudom, mert meghívó hiányában, nem tudok újabb telefont a kosárba tenni :)

Ugyanakkor, erre Zoli_007 annó konkrétan rákérdezett náluk, itt olvashatod

(#310) kano hát feletted írtam :) 14,61€ (500€-ig biztosítva). A jutalékuk meg 2,81€ (nevetséges összeg) - ez Németből :)
O+O-tól pedig Shipping & Handling €23.99 (a normál meg talán 10€ volt volna azt hiszem...)

Tehát, így nézett ki:

Item Sku Qty Subtotal
OnePlus One Sandstone Black 64 GB 0101020602 1 €299.00
Charger EU 0201000301 1 €0.00
Subtotal €299.00
Shipping & Handling €23.99
Grand Total €322.99
Grand Total to be Charged €322.99

Erre jött most a 17,5€ hogy Németből hazajöjjön és vége.
Matekozhat mindenki, ahogy akar, innentől kezdve.

De ez a 48 órás Németországba leszállítás, eszméletlen... Nem térek magamhoz :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#312) #16820480 válasza axlfsi (#311) üzenetére


#16820480
törölt tag

De ha meghívóval rendelted, akkor azt az EU raktárból szállítják, nem Kínából. Annó a Nexus 4-et is 10€ ellenében szállították le a német Play-ről egy német címre.

(#313) micafighter válasza #16820480 (#312) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, elvileg az EU raktárból szállítják az EU-s rendelést.

(#314) axlfsi válasza #16820480 (#312) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, meghívóval vásároltam. Akkor lehet hülye voltam és nem kellett volna az a kb. 14€-s felár az Express miatt ... de nem bánom. Csak legyen már itt :)

Tartozékok terén, ki, milyen forrást ajánl, a gyártó oldalán kívül? eBay, Alie., ...?
Köszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#315) kosturica


kosturica
őstag

Sziasztok új tulajok!

Most már írhatnátok beszámolókat is a telefonról, ne csak a szállításról. :D
Érdekelne ki miről váltott és, hogy szuperál az új jövevény. Mik az előnyök-hátrányok, objektíven.

Várom az élménybeszámolókat! :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#316) Farcy válasza kosturica (#315) üzenetére


Farcy
csendes tag

Én Xiaomi Mi3-ról váltottam! Ahhoz képest kész világcsoda. Fehér lakkozott hátsófele volt a xiaominak és elég karcolódó típus, de ez a fehér az OPO-nál nagyon bejött.. Vettem hozzá egy tokot, de nem használom, mert annyira jó tapogatni így.
Akadást még másfél hét alatt nem láttam, a Real Racing 3 úgy megy, mintha valóságban játszanám.
A kijelző csodaszép, a fényerő nagyon finomra állítható.
A kamerát imádom, még kezdő vagyok, de a makró képeket nagyon szépen lövi, élessége is szuper.
Az akkuja gyorsan tölthető a töltőjével és elég jól is bírja, az egész napos nyomkodást simán végighúzza.
Az OTG funkciót már jó párszor használtam, mert a vonaton pendrive-ról nézek filmeket.
A GPS hamar belövi magát és sokkal pontosabban mint a Xiaomi.

Én bírom a telót.:)

Xiaomi Mi3 --> Oneplus One 16Gb

(#317) kosturica válasza Farcy (#316) üzenetére


kosturica
őstag

Köszi! Nem is akármilyen készülékről váltottál. Annak idején én is majdnem vettem egyet, de a Note3 és az itthoni support győzött! :)

Aki esetleg budapesti: lenne itt olyan, aki élőben megmutatná a telefonját? Összehozhatnánk egy kis eszmecserét egy sör vagy kávé mellett.
Ha akad ilyen fórumozó, az kérem keressen meg privátban, vagy akár itt!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#318) Vagany


Vagany
őstag

Én standard shippinget választottam, gyorsan kellett döntenem ez csak 11 (10,99) euro volt szemben az express majd 24 eurójával szemben. Tudom nem sok a telefon árához képest, de ha azt nézem, hogy a meghívora hónapokat vártunk és igazából még ráértem volna (most épp lett volna mire költeni a pénzt is), de nem reckíroztam és megrendeltem standardal, az az 1-2 hét ide, vagy oda már nem számít :). Utólag találtam hivatalos infót a szállításról: [link] :C
Mindennel együtt 100 e alatt megáll a dolog, mostmár csak a telefon legyen jó, ne legyen szükség a garanciáztatásra :).

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#319) bajaki


bajaki
őstag

Ha valakinek lesz esetleg meghívója a közeljövőben és nem tudja kinek adni akkor gondoljon rám. :)
Majd valahogy megegyezünk. :)

(#320) axlfsi válasza kosturica (#315) üzenetére


axlfsi
veterán

Én Note 2-ről fogok váltani. Nagyon szeretem a Note szériát, megvolt az első is, de a kettesnél leragadtam, mert mindenben kiszolgálta, mire szükségem van és nem találtam sosem lassúnak sem (igaz, rengeteget romoltam, kipróbáltam mindent szinte, most is egy DN3 V5+ van rajta AGNi kernellel).

Note 4-en gondolkodtam egy darabig, hogy bevárjam-e, ez lehetett volna majd a következő kütyüm, de adódott ez a lehetőség (egy kedves fórumtárs adta át a meghívóját, mert nem tudott élni a lehetőséggel), így minden valószínűséggel, maradok is a O+O-nál, annál is inkább, mivel - habár korábban nagyon hittem benne, hogy majd kihasználom, de - a ceruza nekem nem volt sosem hasznomra (attól függetlenül, hogy nagyon jó dolog).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#321) kosturica válasza axlfsi (#320) üzenetére


kosturica
őstag

Köszi a választ!

Nagyon tetszik ez az Oneplus. Azért várom még a tapasztalatokat. Cserén semmiképp nem gondolkodom, de ettől függetlenül lehet, hogy ezt is bevállalom. Majd meglátjuk lesz-e a személyes találkozóra jelentkező! ;)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#322) kano válasza axlfsi (#311) üzenetére


kano
nagyúr

Felettem csak a továbbító cég költségét írtad....
Egyébként nem nagy szám ez a 48 óra még Kínából sem.
A legutóbbi csomagom 27 óra alatt ért az ajtómig Kínából (meg is tartottam a tracking képernyőképét). :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#323) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem lehetett egyszerű beszerezni. :DDD Ez a készülék olyan, mint a kvantum szuperpozíció, van is meg nincs is egyszerre. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#324) kano válasza Vagany (#318) üzenetére


kano
nagyúr

És vajon melyik céggel szállítják a standard szállításnál?
Hová rendelted?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#325) MartOOn


MartOOn
addikt

nekem £10 volt az express szallitas a normal free lett volna. Es asszem DPD...

[link]

Kivancsi leszek az en toltomre. :D

Kicsikinai charger->EU fej->UK fej... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#326) kano válasza MartOOn (#325) üzenetére


kano
nagyúr

De ez gondolom Anglia és font. Azért a font nem annyira olcsó sajna... (mondjuk az euro sem).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#327) Vagany válasza kano (#324) üzenetére


Vagany
őstag

Nem tudom mivel szállítanak, németbe van ismerős, hozzá lett rendelve.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#328) gabee jr


gabee jr
tag

Én ingyen postát kértem a O+O mellé, (merimobiles.com) semmi esetre sem akarok csomagküldő cégnek fizetni, hogy aztán azok szépen bevigyék az angol vámárú raktárba... :(
Majd jön ahogy tud, meg amikor akar, nekem nem olyan sietős.
10 perce váltott át Shipped-re, aztán 17-35 nap és itt is lesz. Remélhetőleg... :U [L:/dl/upc/2014-07/42738_opluso.jpg](IMG:/dl/upc/2014-07/42738_opluso.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

"Csukaharapást szőrivel"

(#329) kano válasza Vagany (#327) üzenetére


kano
nagyúr

Mikor? Nekem ma kb. 6-ig kellene megrendelnem.

gabee jr
A hivatalos oldalról beszélünk, nem egyéb lehetőségekről. :W :W
Egyébként teljesen mindegy, hogy melyiknek fizetsz mindenképpen vámolják (ÁFA) a tiédet, ha nem EU-ból jön. A miénk meg mindenképpen EU-ból jön, így nincs vám+ÁFA

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#330) kicsi007


kicsi007
tag

Sziasztok!!

Nincs véletlenül valakinek egy fölös meghivója?????

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#331) Vagany válasza kano (#329) üzenetére


Vagany
őstag

Tegnap este rendeltem meg nyilván még nem tudom megmondani mennyi idő lesz az express-hez képest a standard :).

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#332) #16820480 válasza Cyberpunk (#323) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, vagy mint a neutrínók: rengeteg van belőle, de kb lehetetlen megkaparintani :D

(#333) gabee jr válasza kano (#329) üzenetére


gabee jr
tag

Elhiszem én neked, én csak mondtam az én verziómat. :C
Vigyázz a fejedre! :W :N

"Csukaharapást szőrivel"

(#334) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Aki OPO oldalról meghívóval rendelt, és mostanában kapott meghívót, az hanyadik regisztrált user volt? Én 35.700 körül vagyok :)

laca

(#335) leslien válasza vitezlejszlo (#334) üzenetére


leslien
nagyúr

tegnap kaptam, 13700.
más: sztem a két telefon (Oppo Find 7a + OPO ) picit hasonlít a Lg G2+ Nexus 5. Aki nem stock androidot akar
annak Find 7a aki( stock +gravidbox )OPO
ja még megvan a -10% kedvezmény a Find 7a + 7 érvényes.

Kano; akarod mondani h 5 óra! :DD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#336) kano válasza leslien (#335) üzenetére


kano
nagyúr

De a O+O-ra is rámegy a ColorOS. :DD
Ha 19:19-kor kaptad akkor azért a 18 óra csak belefér még náluk... :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#337) Vagany válasza vitezlejszlo (#334) üzenetére


Vagany
őstag

Én is tegnap kaptam "márhívó"-t :DDD . 17500 körül vagyok a fórumukon.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#338) leslien válasza kano (#336) üzenetére


leslien
nagyúr

De pár ficsőr akkor is hiányozni fog :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#339) kano válasza leslien (#338) üzenetére


kano
nagyúr

Mi, na mi? :DD Már ki kell közösíteni a "szegény csórót" akinek csak O+O-ra fussa? :DD :DDD :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#340) MartOOn válasza vitezlejszlo (#334) üzenetére


MartOOn
addikt

En 2 napja kaptam es rendeltem. 7624. voltam. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#341) #16820480 válasza kosturica (#315) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én Nexus 4-ről váltottam, kb másfél évig volt meg előtte a telefon, imádtam, és igazából nem is akartam mindenképpen cserélni, csak aztán úgy adódott, hogy elkezdték árulni itt is, és megpróbáltam, hátha tudok venni, aztán sikerült.

Igazából ami feltűnt, hogy bár a N4 is nagyon gördülékeny, de ez még ha lehet, akkor annál is sokkal inkább az. Olyan helyeken, ahol az még néha elgondolkozott (swype billentyűzet megjelenítése bizonyos helyeken) egy töredék-másodpercre, ott ez teljesen folyamatos, méginkább sebességérzetet ad.
Igazából eleinte nem voltam vele olyan boldog, mert nem ment a 3G, de ez ilyen kínai hülyeség, és kellett vele kicsit bírkózni, mire rájöttem a megoldásra. Viszont mire ezeket lefutottuk a telefonnal, addigra már nem volt meg az az újdonság hatása, így igazából viszonylag visszafogottan írok róla, és nem azért, mert nem ez az eddigi legjobb telefonom, hanem csak mert elmaradt az apró malőr miatt a kitörő lelkesedés.

Ami kicsit bosszant, hogy a N4-hez képest a négy sarka kicsit hegyes a telefonnak, és ha úgy próbálja meg fogni az ember, hogy egy kézzel kezelje, akkor ez egy idő után bökni tudja a tenyeret. Persze nem vészes, csak megszoktam a kisebb méretet. A kijelző nagyon szép, nekem nem sárgul, nem kékül, meg nem próbál meg semmilyen más árnyalatban feltűnni, csak simán kijelez, és azt nagyon szépen. A másik apró, de bosszantó dolog, hoyg a design miatt a kijelző körüli fém keret tövébe be tud ülni a kosz, ami apró esztétikai hibát okoz, de nyilván ezzel is simán együtt lehet élni.
Az üzemidő elég jó, 3 óra felett szokott lenni bőven a kijelzőidő is (folyamatos 3G adatkapcsolattal), bár a készenléti állapotban felmerülő fogyasztással nem vagyok még kibékülve, még repülő módban is egy éjszaka alatt 3-4%-ot tud merülni, ami szerintem nagyon sok, kb nullát kellene.

Összességében nagyon jó vétel volt, idén talán még az új Xiaomi, meg a Nexus érdekelt volna, midnen más annyira drága, hogy teljesen esélytelen a beszerzésük számomra. Ha lehetne simán kapni meghívó nélkül, esetleg akár ilyen MM és hasonló helyeken, akkor szerintem ebben a méretkategóriában nem venne senki épeszű más telefont, ez annyira jó.

(#342) kosturica válasza #16820480 (#341) üzenetére


kosturica
őstag

Köszönöm ezt az elfogulatlan mini tesztet!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#343) kano


kano
nagyúr

Ahogy nézem ez az email értesítés a meghívóról. Ha ezt beváltja az ember akkor onnantól kell 24 órán belül levásárolni. De kérdés, hogy az email-es értesítő meddig parkolhat?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#344) MartOOn válasza kano (#343) üzenetére


MartOOn
addikt

Semeddig. Nalam egybol elkezdett visszaszamolni ahogy megnyitottam az emailt. Ha azt se nyitod meg, hisz mar a fejlecbol latod mi az, akkor tuti van valamennyi (gondolom jó rovid) időd pluszban. Vagy nem. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#345) vitezlejszlo válasza Vagany (#337) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

:) Akkor halad ez.. De amilyen szerencsem van 35.000-nel megallnak es ugy is marad karacsonyig..

Amikor kapjatok a vasarlasi lehetoseget, akkor van melle marhivo, amit tovabb lehet adni? Vagy csak azt tudod tovabb adni, hogy vagy Te veszed meg vagy mas, de nincs egy extra egy bonusz meghivo? Mert az en kis kollegam most reggelt be 13x.000 lett :) es szegeny olyan ideges tipus nem fogja tudni ep esszel kivarni a sorat :D

Koszi

laca

(#346) bajaki válasza vitezlejszlo (#345) üzenetére


bajaki
őstag

Ja, én is tegnap regisztráltam. Nagyon jó érzés.

Addig legalább lesz időm elpasszolni a Nexus 4-et. De valahogy érzem, hogy ebből kínai rendelés lesz. :(((

(#347) kano válasza MartOOn (#344) üzenetére


kano
nagyúr

Az emailben is azt írja, hogy 24 óra van aktiválni a meghívót.
Amire még nem sikerült rájönnöm: hol lehet állítani a pénznemet (EUR, $, font)?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#348) MartOOn válasza kano (#347) üzenetére


MartOOn
addikt

Sztem a rendelesi cim penznemetol fugg.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#349) micafighter válasza kano (#347) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pénznem állitása: http://oneplus.net/one, letekersz a lap aljára, keresed a pici zászlót, rámész, és kiválasztod a tetszőleges országot. Es akkor ez után kezd a fizetést. De feltételezem hogy a rendelés végén a szállítási cim alapján fogja kiirni a végső összeget.

[ Szerkesztve ]

(#350) halkow


halkow
őstag

egyedül a kijelző üveg csilogását sajnálom benne ,az extrái mindenen túlmutatnak is hasznomra válnának nekem is

Alcatel onetouch idol2s the king

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.