Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) axlfsi válasza bajaki (#1442) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem rossz a módszer, az ötlet a celluxszal. Én ezt azzal egészíteném ki, hogy előtte teljesen bevizezem a fóliát, illetve a kijelzőre is csepegtete kicsit. Így sokkal könnyebben kijönnek a buborékok. Így garantált, hogy egy kanyi bubi nem marad alatta ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1452) bajaki válasza axlfsi (#1451) üzenetére


bajaki
őstag

Én is csak a videóból loptam az ötletet. Hallottam már erről a vizezős dologról is amúgy, de azt még nem próbáltam. :)

(#1453) Viktor0610 válasza axlfsi (#1451) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én azért a vizet távol tartanám a készüléktől. :P :D

(Hacsak nem cseppálló a telefonom. ;] )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1454) LógaGéza válasza Viktor0610 (#1453) üzenetére


LógaGéza
addikt

Raktam már fel jó pár telefonra Zagg InvisibleShield-et, ahhoz adnak direkt ilyen kis valamit, amiben víz van valami adalékkal, amiből majdnem mindet rá kell fújni a fóliára (és persze a kezemre), és úgy felrakni. Egy készülékkel se volt bajom, pedig tényleg elég vizes lett. Nexus 4-nél paráztam a legjobban, ugyebár annak nem kivehető az akksija, de annak se lett semmi baja. Igaz este 7kor csináltam, és másnap reggel 7-ig be se kapcsoltam a telót :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1455) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Megjött! :D

Az első meglátásaim a következők:

-Kínai létére nem Color OS van rajta, hanem CM 11.0-XNPH22Q.

-Fél órával a bekapcsolás után feldobta, hogy elérhető az XNPH22R.

-Nekem is van egy kis sárgaság a kijelző alján, de annyira halvány, hogy nagyon-nagyon fehér képet kellett keresnem, hogy lássam. Ez engem nem fog érdekelni, nem is látom.

-Mindkét hozzá adott tok nagyon jó.

-A telefon és a kiegészítők minősége kimagasló, nagyon össze vannak rakva.

-Ollóznom kellet a SIM kártyámat, hogy átalakítsam micro-vá. :DDD

Még csak fél órát piszkáltam, úgyhogy egyelőre ennyi. :D

(#1456) bajaki válasza Lomha 8V (#1455) üzenetére


bajaki
őstag

Na, gratula hozzá. :C

Valahogy nekem is ez a benyomásom és a tapasztalatom a sárgulást tekintve a saját készülékemmel. Van ott valami, de ha nem tudom előre, hogy le kell ellenőrizni akkor észre sem vettem volna szerintem. Lehet, hogy ez ilyen mértékben minden a gyárból kijövő telefonnál megvan, csak lehet, hogy a tulajok nem veszik észre, vagy nem tudom.

Te kettő tokot kaptál? Vagy rendeltél pluszban?

(#1457) Josh777 válasza Viktor0610 (#1453) üzenetére


Josh777
tag

Cseppálló a telefon, még ha hivatalosan nem is. :DD

Lomha 8V: Grat :K

[ Szerkesztve ]

(#1458) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#1456) bajaki: Köszi! :) Választhattam egy extrát rendeléskor és egy kinyitható bőrtokot (gondolom műbőr) kértem pluszba.

(#1457) Jossuah777: Köszi! :K

(#1459) axlfsi válasza Lomha 8V (#1455) üzenetére


axlfsi
veterán

Először is, gratulálok hozzá! :C
Másodszor pedig, lehet rányomhatnál mégegyszer (manuálisan is) a frissítésre, mivel van már 25R is ;)

Isten hozott a klubban! ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1460) Lomha 8V válasza axlfsi (#1459) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszi! :)

Nem lát mást. Lehet, hogy egymásra épül? Fene tudja. Mindjárt felrakom ezt, csak még töltöm. Aztán majd referálok, hogy lett e 25R is. :K

(#1461) tihibaby


tihibaby
senior tag

Srácok!

26.-i rendelésem kifizetve,az OPO-tól jön,de még mindig Pending Shipment,tovább majd a Mailbox.de-vel jön.
Nektek mennyi idő volt amíg az OPO elküldte az adott címre?
Nem vagyok türelmetlen,tudom 3-7 naptári nap az expressz szállítás is,csak kíváncsi vagyok. ;)

(#1462) MartOOn válasza tihibaby (#1461) üzenetére


MartOOn
addikt

Nekem osszesen 3 nap volt a fizetestol szamitva. Plusz 1 napot csuszott, mert allitolag nem voltam itthon... :( de igy is eleg gyors volt. 14-en rendeltem es fizettem 18-an atvettem.
Ezek az ajandek tokkal vonoval foliaval erkezo telok gondolom kinai verziok nem? Vagy a hivatalos oldalrol vannak? Nekem nulla ajandek jott melle... :( a mofi tokom a mai napig nem erkezett meg meg csak a nillkin.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1463) axlfsi válasza tihibaby (#1461) üzenetére


axlfsi
veterán

Azt nem írtad, hogy melyik országban(-ból) vásároltad, de akkor mondom, hogy nekem Németországból jött és nem volt 48h, míg megérkezett a mailboxde.com -hoz. Összesen 5 munkanap volt (csak közbejött egy hétvége, de gyakorlatilag 5 munkanap volt és nálam (Vác) volt a készülék).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1464) leslien válasza axlfsi (#1463) üzenetére


leslien
nagyúr

ez mikor volt? akkor is volt a expressz 4,99eur ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1465) Josh777 válasza micafighter (#1381) üzenetére


Josh777
tag

Ne haragudj ha volt már, de mennyi idő alatt érkezett meg neked? Én is a mailboxde - GEIS/GLS kombót néztem ki :K

(#1466) axlfsi válasza leslien (#1464) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem, akkor még drága volt; €23.99 (de szerintem, nem ezért kellene, hogy most lassabban kézbesítsenek... nem?).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1467) leslien válasza axlfsi (#1466) üzenetére


leslien
nagyúr

hétfőn de 10 kor rendeltem azóta semmi :W

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1468) axlfsi válasza leslien (#1467) üzenetére


axlfsi
veterán

Egy fontos dolgot még nem említettem meg (vagyis, szerintem igen, még akkor, amikor ez nálam aktuális volt, de arra már szerintem nem emlékszünk): amire nekem az OPO oldalán státuszt váltott a processing, addigra már talán két napja is múlt, hogy a mailboxde jelezte, a készülék megérkezett.
Magyarán, simán lehet, hogy már ott van a mailboxéknál (csak éppen pl. még nem dolgozták fel, mert délután érkezett (talán mintha egyszer valahol olvastam olyasmit az oldalukon, hogy van egy munkaidejük és ha azon túl érkezik a csomagod, akkor értelemszerűen másnap kerül feldolgozásra, kiértesítésre)).

Egyszóval, szerintem inkább azt várd, hogy mailboxék jelezzenek neked (csekkolj rendszeresen emailt, lépj be az oldalukra és ott is figyeld, változott-e a státusz), mintsem, hogy OPO oldalán várd a státuszváltást - (jócskán) késve kerülnek frissítésre az információk OPOéknál (én így tapasztaltam).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1469) leslien válasza axlfsi (#1468) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem ismerőshöz megy és ő hozná haza pénteken :(((

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1470) micafighter válasza kosturica (#1441) üzenetére


micafighter
nagyúr

1+1 nél viszont sok embernek eltünik.

(#1471) Relaxing


Relaxing
tag

Akinek van már készüléke annak első körben gratula :), másod sorban pedig figyeljétek már meg légyszi,hogy feltöltés után milyen gyorsan esik olyan 70%-ra a telefon mert nekem elég hamar lemegy még akkor is ha nagyon nem csinálok vele semmit.

Bakker - micsoda gubanc!

(#1472) micafighter válasza edward2 (#1450) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát legalább kettö storm nyertest tudok itt a forumon akik összesen 1 db meghívót kaptak, ezért napokon belül még 9et fognak kapni. :) Igy szerintem nem olyan hosszu a lista ;)

(#1471) Relaxing: nekem még eddig csak egy töltés volt, de nekem az elején ugyanolyan nehezen merült mint 70% alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1473) micafighter válasza Josh777 (#1465) üzenetére


micafighter
nagyúr

2 munkanap volt mig elért a mailboxde-hez, és ismét 2 munkanap amig mailboxde-töl eljutott hozzám Debrecenbe :) Közte egyébként volt egy hétvége, akkor már a GEISnél volt, de állt kettö napot a hétvége miatt, igy 6 naptári nap volt mire megérkezett.

(#1455) Lomha 8V: tegnap megéreztem, hogy nekem délután megjön, és megjött, utána irtad, hogy neked még nem jött meg, de én éreztem hogy ma neked is megjön, és megjött :) Gratula ;)

[ Szerkesztve ]

(#1474) ßrainiac válasza Relaxing (#1471) üzenetére


ßrainiac
addikt

2 ora screen es 7 ora uptime: 60%

(#1475) MartOOn válasza Relaxing (#1471) üzenetére


MartOOn
addikt

Nekem kell egy teljes műszak mire lemegy 80 korulre... Ha sokat nyomkodom bent akkor max 75-ig birom letolni meloban. Itthon persze mas... De az min 1,5 kijelzo mire 70% lesz.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1476) Relaxing válasza MartOOn (#1475) üzenetére


Relaxing
tag

Ok, köszi mindenkinek.

Bakker - micsoda gubanc!

(#1477) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Asszem a masodik frissites volt ami a gyroscope-ot javitotta, hat nekem nem tudom, milyen volt elotte, de most folyamatosan jatszani, ide-oda forgatni kell, hogy beforduljon ugy, ahogy kellene neki.

Tobbiek?

(#1478) kosturica válasza micafighter (#1470) üzenetére


kosturica
őstag

Úgy legyen! Én megvárom mit mond majd axlfsi fórumtársunk egy pár hét múlva...

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1479) micafighter


micafighter
nagyúr

Első töltés.

Lesz ez még nyóc' is :)

(#1480) kano


kano
nagyúr

Van valakinek esetleg egy eladó Nillkin Tempered glass kijelzővédője?
Nincs időm már rendelni... :F
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1481) zokni1996


zokni1996
csendes tag

A DHL mennyi idő alatt szállítja Nyíregyre, ha tegnap esete tették fel németországban a kicsikémet? :F :DDD

(#1482) kano válasza zokni1996 (#1481) üzenetére


kano
nagyúr

1-2 nap.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1483) doki13


doki13
aktív tag

Elvileg kapok 4meghivot. 3at elajándékozok 1 micafighter kollegáé :DD

[ Szerkesztve ]

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1484) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

axlfsi: Jól sejtettem, a 22R felrakása után rögtön feldobta a 25R-t, de addig nem.

micafighter: Köszi! :) Jók a megérzéseid. Lehet tudni mikor kerül ki az összefoglaló?

(#1485) vitezlejszlo válasza Josh777 (#1447) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Figyelj. Ne gyere nekem ezzel az android ios fólia dumával. Pontosan tudom, hogy mennyire kompatibilisak egymással! Az apám unokatestvérének az unokabáttyának a régi szobatársa fejlesztette ki az iost! Amikor abba hagyta akkor tartott a 8-as verziónál, tehát még 2 részt kiadnak belőle és utánna lehuzzák a rolót az almáéknál! Az androidot hobbitból kezdte fejleszteni, aztán most csak ezzel foglalkozik! Tehát mivel mindent ő maga egyedül csinált, tudom, hogy minden kompatibilis mindennel! Csak ezt a gyártók eltitkolják, hogy megvedd a programokat! De én rájöttem, hogy hogy tudom használni az ios programokat androidon! Az átlátszó fólia pedig nagyon veszélyes, nem is értem hogy merted feltenni. Nem gondolsz bele, hogy ha van egy átlátszó üveglap a telefonon, amire ráteszel egy átlátszó fóliát, akkor a két átlátszóság semlegesíti egymást, és ott maradnak a pixelek teljesen védtelenül? Szegény kis pixelek :( Sőt, ha erre egy pixel lapot teszel, akkor a pixeleket is semlegesíted, így ott az akku magában! Tudod milyen tűzveszélyes ez??? Felelőtlenek vagytok!!!! Abba bele se merek gondolni, hogy ha az akkura ráteszel egy másik akkut, akkor eltünik a telefonod!! Itt ríttok mint a fürdős krva a meghívókért, és amikor meg megjön ilyen 3 éves szinten teszitek tönkre, hogy eltüntetitek? NOOOORMÁLIS???????

(#1486) leslien


leslien
nagyúr

könyörgöm adjon vki a feti srácnak egy meghivót mert már teljesen félre beszél :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1487) Frozzy


Frozzy
őstag

sziasztok!

valaki meg tudná mondani, hogy milyen kijelző van ebben a telóban ?:D

köszi!

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1488) kano válasza leslien (#1486) üzenetére


kano
nagyúr

Már kapott elvileg. Ez már a meghívó hatása. :W

(B)vitezlejszlo(/B)
Kedves Laca!
Nem lehetne ezt abbahagyni?! Ha részeg vagy ne írogass ide légyszi, menj egy másik topicba kérlek. Ha ezeket pedig mind józanul írogatod, akkor meg fordulj orvoshoz. Senki sem kíváncsi itt ezekre.
Itt keress egy szimpatikus topicot és oda írogass hülyeségeket.
Idegeink kímélése és a topic olvashatatlanságának elkerülése érdekében köszönjük, hogy megteszed ezt nekünk!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1489) Lomha 8V válasza Frozzy (#1487) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Benne van a cikkben:

"Elöl egy 5,5 hüvelykes kijelző uralja a terepet[...]A panel nem valami dzsunka cucc, a Japan Display által gyártott LTPS IPS panel Full HD felbontással operál, ami 401 ppi értéket ad."

(#1485) vitezlejszlo: Én bírom a viccet, de ez izzadtságszagú. Szerintem ne erőltesd.

[ Szerkesztve ]

(#1490) vitezlejszlo válasza leslien (#1486) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nekem már van márhívóm, most a "fogyatékos" kis kollégámnak gyüjtök, gondolom hamarabb kapok így, mert mindenki szeretné, ha kevesebb lenne a troll a környéken :D

(B)Kano(/B): Szerintem tök fontos felhívni a figyelmet a fólia átjárhatóság veszélyeire. Ha szerinted ez nem ide való, akkor én kérek elnézést, és hagyom, hogy itt mindeki küzdjön a rózsaszín felhőjében, miközben emberek millióinak tünik el a kijelzőjéről az adás! Kérem senki se írjon PM-et, hogy akkor most mennyire sötét kategóriás fóliát vegyen a telefonjára, illetve hogy mit tegyen hogy ne tünjön el a telefonja! Valamit az ios-android átjárhatóságról sem tudok a továbbiakban fontos információkat átadni.

[ Szerkesztve ]

(#1491) Frozzy válasza Lomha 8V (#1489) üzenetére


Frozzy
őstag

ezen átszaladt a szemem.. bocsi :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1492) kano válasza vitezlejszlo (#1490) üzenetére


kano
nagyúr

Az a baj, hogy ha most ad neked valaki akkor visszajössz később is, mivel így sikerült szerezned. Ha nem kapsz akkor előbb, utóbb azért csak elmegy a kedved vagy kirúgatunk egy modival. :U

Szerk.:

"akkor én kérek elnézést, és hagyom, hogy itt mindeki küzdjön a rózsaszín felhőjében" - Na ezt szeretnénk! :C :K

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1493) vitezlejszlo válasza kano (#1492) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Felhívnám a figyelmet, hogy hamarosan egy továbbosztható meghívót fogok a kezemben tartani. És ezt vehetitek fenyegetésnek is :)

Szerk: "Na ezt szeretnénk!" 50%+1 fő jelentkezését várom :D

Amúgy meg csigavér és lenyugvás, csak túlreagáltam egy kis trollt, túltolt az anyag, de mindjárt kimegy, és akkor megint tök jó fej leszek ne aggódj :)

[ Szerkesztve ]

(#1494) kano válasza vitezlejszlo (#1493) üzenetére


kano
nagyúr

Barátom, nem akarlak elkeseríteni, de mire Te kapsz a rendelésed után meghívót addigra már meghívó nélkül is lehet telót szerezni.
Ráadásul ezzel itt senkit sem tudsz "fenyegetni", mert már innen annyian rendeltek és kaptak meghívót, hogy lesz itt másnak is. Viszont szívesen lemondunk arról az 1db meghívóról, cserébe, hogy nem írsz ide többet hülyeségeket.
Köszi

"Amúgy meg csigavér és lenyugvás, csak túlreagáltam egy kis trollt, túltolt az anyag, de mindjárt kimegy, és akkor megint tök jófej leszek ne aggódj :)"
Ennek igazán örülünk. Legközelebb nem írogatok ide, hanem egy modi hathatós segítségét fogjuk igénybe venni. És ezt veheted fenyegetésnek. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1495) leslien válasza zokni1996 (#1481) üzenetére


leslien
nagyúr

szia, privát ment

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1496) gogabigo


gogabigo
csendes tag

Hello!
Barátom is benyújtotta az igényt egy ilyen telefonra.
Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e két meghívóval két telefont rendelni természetesen egyszerre? (én a nemre tippelek, de ne legyen igazam)

(#1497) Keresztapper


Keresztapper
senior tag

Na, nekem is megjött tegnap. :)

Minden szempontból elégedett vagyok, pontosabban majdnem. A callrecordert az istennek nem tudom rávenni hogy mindkét fél hangját rögzítse, pedig erre nagyon nagy szükségem lenne. És ezt már csak azért sem értem, mert sheratan direkt letesztelte nekem, és neki működött.

A ROM CM11S (25r), root van. Aki tudna segíteni a problémám megoldásában, az joggal számíthat arra, hogy be tud hajtani rajtam egy sört. :)

Ím hol a trial verzió.

http://palscoffeetech.com/

(#1498) doki13 válasza gogabigo (#1496) üzenetére


doki13
aktív tag

Mér ne lehetne???

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1499) kosturica válasza Keresztapper (#1497) üzenetére


kosturica
őstag

Ez biztosan megy!
Root kell hozzá!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1500) axlfsi válasza Keresztapper (#1497) üzenetére


axlfsi
veterán

Helló!

Gratulálok a telefonhoz, neked is! ;)

Call Recorder nem megy (sajnos, ugyanis nekem nagy kedvencem volt a Nóta 2-n), Total Recall-t nem tudom, de az Automatic Call Recorder tutira felveszi mindkét felet és jól szuperál ;)

Hol a söröm?! :DDD

Szerk.: bővebb infóért keress meg privátban :K

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.