Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) fornettisuti válasza ABal (#21000) üzenetére


fornettisuti
veterán

3M fólia

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21002) lovi27 válasza Vagany (#20996) üzenetére


lovi27
addikt

Hiányzik belőle az NFC!

(#21003) vinpilu válasza ABal (#21000) üzenetére


vinpilu
senior tag

OPO-hoz nem rendeltem, csak egy kínai HTC One klónhoz (Cubot One).

Mivel klón, meg kellett vágnom itt-ott a matricát, de egész jól felment. Azóta is tart, nem kunkorodik, jó minőség. Hogy ez a sandstone felületre hogy tapad, azt nem tudom, micafighter a Diztronic tokját tuningolta ilyen fóliával, neki ott nem volt gondja, ha jól emlékszem, szintén jó lett az eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#21004) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jönnék a szokásos kérdésekkel:)
Milyen a telefon? Valami tipikus hiba?
Szoftver frissitesek?
Akksi?

:R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21005) Vagany válasza lovi27 (#21002) üzenetére


Vagany
őstag

Én nem mondtam, hogy jobb lenne, de nagyon esztétikusan néz ki, prémium anyaggal, jó nagy akkuval és MTK proci, amivel lehet még jobb fogyasztás érhető el, az ára is kedvező és azért valljuk be az NFC nem az a dolog amit ne lehetne nélkülözni :) , én pl még sosem használtam (amúgy van ujjlenyomat olvasó helyette). Ez csak egy gyártó, van sok és vannak nevesebbek is, nekem ezen akadt meg a szemem mert tetszik a képek alapján külsőre, a befoglaló méretei jól sikerültek a képernyőhöz képest, vannak hardveres gombok (nálam ez alap kritérium nexusok ezért esnek ki), plusz az akku nagy piros pont.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#21006) vitezlejszlo válasza enginev3.0 (#21004) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Én had trollkodjam meg én had lééégysziiii :)

Milyen a telefon? Fekete vagy fehér. Mindegy bébi csak szeKSZi legyél :)
Valami tipikus hiba? Tökéletes mint jómagam. :P
Szoftver frissitesek? Annyira vót mán, hogy egyenesen hátongólya.
Akksi? Van benne szerencsére :)

Hjajj ez is megvót mára... :) Elnézést :)

(#21007) ittakary válasza enginev3.0 (#21004) üzenetére


ittakary
nagyúr

- jó
- nincs, de ami van, az is vagy elmúlik magától (kijelző ragasztó száradása = sárgásodás) vagy szoftveresen javitható (kijelző hiba)
- vannak, mondjuk az első év rendszeres szinte havi frissitései idénre rendesen megkoptak, pl idáig március óta mindössze egyetlen frissitést kaptunk CM12-re
- 3100 mAh

(#21008) RetepNyaraB válasza enginev3.0 (#21004) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha mázlid van, out-of-the-box remek lesz. Ha nincs, nyomkodhatod naponta dühöngve.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#21009) Obyboy válasza RetepNyaraB (#21008) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem ma egy hetes a készülék, eddig remek, nyugodt megelégedettséggel nyomkodom. Xperia P-ről váltottam így évezem a kijelző méretét és szépségét a proci sebességét és az aksi kitartását.
Ha nagyon leveszem a fényerőt és megtalálom az ideális betekintési szöget akkor mintha sárgásodna az alja egy kicsit. Nálam normál fényerőnél és normál használat mellett nem észrevehető, display testerrel is megvizsgáltam részletesen. Aksija lezárt képernyővel bekapcsolt wifivel kb 5-7 mAh-t merül.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21010) Avicularia


Avicularia
veterán

Máig tartott a jó fogyasztás, visszaállt 100 körülire. Tegnap elég sokat nyúztam, több mint 5 óra kijelzőidő volt benne, szóval lehet már tegnap is magas lett volna. Wifi, 3g ki-bekapcsolás úgy néz ki nem segít. MAjd megint megpróbálom egész éjszakára kikapcsolni. De eddig ez nem volt, sose kapcsolom ki a wifit és a 3G-t.

(#21011) Obyboy válasza Avicularia (#21010) üzenetére


Obyboy
addikt

Én éjszakára mindig offline-ba teszem a telefont így elég jó az átlagfogyasztás.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21012) ABal válasza Avicularia (#21010) üzenetére


ABal
őstag

Ma frissült a GP szolgáltatások. Úgy gondolom, hogy közvetlen összefüggés van a kettő között.

Nálam újra FC sorozat indult, amit a már szokásos módon orvosoltam, de gyalázatosnak tartom, hogy a legtöbb szívás a Google saját alkalmazásai miatt van!

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#21013) vitezlejszlo válasza Avicularia (#21010) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Próbából kikapcsoltam mindent wifit adatot BT-ot. Így 3%-ot merült. Ha minden be van kapcsolva, szinkronizál, wifi, akármi, akkor is 3%-ot merül....

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy sokat nem lehet vele spórolni. Régen igen, amikor még Galaxy meg ilyen tudományok voltak a menő cuccok... 4 éve. De most már legalábbis OPO-val felesleges ha csak spórolni akar az ember....

Fura ez a visszaálló merülés.. tuti valami beakad neked ilyenkor. Teljesen gyári a rendszered? Mármint CM12S és alap kernel semmi cicó?

(#21014) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Sziasztok!

Viszonylag gyorsan kéne infó...

Ha megrendelem akkor itt tegyem, ha ÁFA +VÁM mentesen akarom?
Ha itt megrendelem akkor mennyi idő míg kihozzák? Csak Standard kiszállítást lehet választani...

Köszi!!!!

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#21015) PuffySite


PuffySite
tag

Akiknek elojott a kijelzo hulyesege, azok vegul tudtak valahogy orvosolni a dolgot? ittakary pl?

(#21016) Saccco válasza DonDragonka (#21014) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak innen érdemes megrendelni. Sima szállítás nagyjából 5 nap.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21017) DonDragonka válasza Saccco (#21016) üzenetére


DonDragonka
őstag

Köszi! :R

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#21018) Peet91 válasza ABal (#21012) üzenetére


Peet91
aktív tag

A folyamatos FC-zést hogy lehet megszüntetni? Ki lehet kapcsolni alkalmazásra vetítve az ANR-eket?

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#21019) kano válasza vitezlejszlo (#21013) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem az volt, hogy frissítette magát az a szem*t Play Service. :W Megint le kellett szedni a frissítést.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21020) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!

Ha google+-ban bekapcsolom a helymegosztást, a telefon percenként kiírja, hogy a Google Play-szolgáltatások alkalmazás sajnos leállt a következő hibával:
[CRASH] com.google.android.gms threw java.lang.IllegalArgumentException Wake lock not active

Tudja valaki, hogy miért csinálja ezt és mi a megoldás?
Előre is köszönöm, fontos lenne.

(#21021) kóóó válasza PuffySite (#21015) üzenetére


kóóó
aktív tag

Nem igazan lehet orvosolni meg, mert ahogy olvastam kompromisszumokat kell kotni, ha normalis kijelzot akarsz.... :(
Nekem is szarakodik minden nap tobbszor is :W

Üdv.: kóóó!

(#21022) Avicularia válasza vitezlejszlo (#21013) üzenetére


Avicularia
veterán

Teljesen gyári 12S csak root és twrp van fent ami nem gyári- Be nem akad semmi a wakelock detector és a gsam battery monitor szerint. A kernelnél lehet látni, hogy nem megy le deep sleepbe.

[ Szerkesztve ]

(#21023) Pipiripi válasza PuffySite (#21015) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Én feltettem a legújabb Euphoria OS-t, amiben már az új driver van, és nekem ezzel tökéletes.

(#21024) Obyboy válasza DonDragonka (#21014) üzenetére


Obyboy
addikt

Én is az általad linkelt oldalról rendeltem. Szerintem is csak onnan érdemes. Ma két hete rendeltem és ma egy hete megérkezett. Paypal-lal kifizeted a készüléket és esetleg amit még akarsz hozzá rendelni (én rendeltem egy matt fóliát és egy flippes tokot is) aztán kiválasztod a Standard szállítást az +5000Ft és 5 munkanap múlva boldog 1+1 tulaj leszel. Annyit fizetsz amennyit látsz a végösszegnél, nem lesz rajta semmi plusz költség a Paypal is forintban vonja le.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21026) peterson1190 válasza FeRkE (#21025) üzenetére


peterson1190
tag

Kíváncsi vagyok mennyire releváns az a "nem melegedős" infó.
Ha fake, akkor 1 vödör jeget is mellékelnek hozzá remélem. :)

Xiaomiék is ígérgettek és nem lett belőle semmi, a probléma ugyan úgy túlmelegedés.

[ Szerkesztve ]

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#21027) ittakary válasza FeRkE (#21025) üzenetére


ittakary
nagyúr

Day One vásárló leszek szerintem :D

(#21028) axlfsi válasza ittakary (#21027) üzenetére


axlfsi
veterán

En a processzrtol egyelore nem vagyok elajulva. A tobbi hardvert nem ismerem... Ezert megeri majd valtani? :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#21029) vinpilu válasza axlfsi (#21028) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nekem úgy tűnik nagyon ráfeküdtek a hőelvezetésre, nem aggódóm a Snapdragon 810 miatt. Az Oxygen OS-t is ehhez reszelik, adott folyamatok melyik magot használhatják, egymás mellett lévőt ne pörgessenek, 64 bit is jön. Nekem is olyan érzésem van, mint ittakarynak. :D

(#21030) Danika256 válasza FeRkE (#21025) üzenetére


Danika256
aktív tag

Ha így lesz nagy kár!! Még ha nitrogénnel is hűtik sem lesz olyan jó mint az Exynos..

Igazán megvárhatták volna már a 820-ast ami valószínűleg mérföldekkel jobb lesz minden téren, és persze a konkurencia is dob piacra majd új hardvert. Ezt így kevés lesz a flagship killer címhez az biztos.
Csalódott vagyok mert nem ezt ígérték...

(#21031) gF válasza Danika256 (#21030) üzenetére


gF
senior tag

Miért mit ígértek?

(#21032) Danika256 válasza gF (#21031) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hogy legalább olyan horderejű és értékálló gépet dobnak majd piacra, mint a One volt..Hát így nem..
Meg hogy majd meg fogunk lepődni :D Hát ja.. Ezért kár lesz új telót kiadni..Annyival nem jobb, a konkurencia meg elhúz majd.. Hiába lesz olcsóbb..

(#21033) vinpilu válasza Danika256 (#21032) üzenetére


vinpilu
senior tag

Hát nem tudom, mire a One kijött vagy elérhető lett a tömeg számára, addigra a nagy gyártók is kijöttek a zászlóshajóikkal és van aki nem Snapdragon 801-gyel, hanem már 805-tel. Ettől függetlenül, lassan egy év múlva is megállja a helyét a nagyok között.

Nem lehet mindig a legfrissebb processzorra gyúrni, mert a többi egységgel is foglalkozni kell, egybe menjen úgy ahogy kell. Ezt összerakni el kell kezdeni időben, így eldöntötték, hogy nem várnak, 810 lesz. 820-ra várva, majd utána az egészet hozzáreszelve, 2016 május lenne a Two megjelenése, addig meg nem élnek meg a One-ból.

(#21034) kano válasza vinpilu (#21033) üzenetére


kano
nagyúr

Ráadásul most én inkább a fényképező milyenségére lennék kíváncsi. Valami olyan kellene mint a Samsung S6-ban van.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21035) Tibko8


Tibko8
senior tag

Ilyen üzemidőt hoz már több mint 200 órája mindig.
Viber, messenger, 2 email, kép biztonsági mentés felhőbe (10-15 kép/nap)

Csak azért raktam be hogy ilyen is legyen és ne csak mély repülés :D

Témához kapcsolódóan. Ha idén kéne vennem telefont akkor inkább vissza térnék erre az egy évre a Sony Ericsson C510-hez. Valahogy most nem érzem azt egyik gyártó telefonjainál azt hogy hű meg ha ezt kell nekem. Másik amiért kihagynám az-az árfolyam miatt ami most így elégé meg dobta az árakat. Szerintem a 1+ is azért adki új telót hogy fent maradjon a cég majd jövőre durrantanak nagyot. (persze ez csak az én véleménye)

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#21036) kano válasza Tibko8 (#21035) üzenetére


kano
nagyúr

Jól látom, hogy ez 4.4.4? Azzal azért nem ritkán megvolt a 7 óra kijelzőidő is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21037) Tibko8 válasza kano (#21036) üzenetére


Tibko8
senior tag

:K 44S . Múltkor vissza raktam akkor nem volt időm/kedvem vissza rakni 12S majd aztán ilyen üzemidőket kezdet produkáni, most így marad egy ideig. Nálam kb CM12S is ugyan ezt hozta.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#21038) Danika256 válasza vinpilu (#21033) üzenetére


Danika256
aktív tag

Na ezért kellett volna előre gondolkodniuk és kiadni egy minőségi középkategóriás verhetetlen árú telefont. Csak hát persze ahhoz meg szintén nincs meg a kellő gyártókapacitásuk. A 810-re visszatérve, nem hiába hanyagolta a többi gyártó is, az agyonreszelt 2.1-es is jó 10%al lassabb a mostani legjobbaknál és még arra is panaszkodnak, hogy sokszor túlmelegszik ..Bukta az az egész chipset, sok gyártó még időben döntött jól.. Amúgy ha kicsit vártak volna, karácsonyra összejöhetett volna a 820-al is, gyártóknak gondolom már most hozzáférhető a tervezéshez stb. Ősz végére, télre meg fog jeleni más gyártó is 820-assal, mert nem szeretnék kihagyni a karácsonyi dömpinget.. És ha a hírek igazak, egyéb más eszközben sem lesz semmi nagy újítás benne.. Szerintem ezt jól elcseszték, de ne legyen igazam..

(#21039) Obyboy válasza FeRkE (#21025) üzenetére


Obyboy
addikt

Ezért vettem meg akciósan $300 dollárért a One-t. A hírek szerint a Two $50-ral drágább lesz tehát az izmosabb variáns $400 körül várható. A linkelt honlapban olvasható specifikációk alapján nekem nem érne meg +$100-t, azaz +33% felárat.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21040) X DoZ3R


X DoZ3R
tag

Vki felpattintotta mar a legujabb cm12s-t? :)

(#21041) gF


gF
senior tag

Nekem még nem is talált új frissítést..

(#21042) Obyboy válasza X DoZ3R (#21040) üzenetére


Obyboy
addikt

Pattintanám de még nem jött OTA-n. Még ez lesz az első frissítésem, nem tudom mennyi idő alatt szokott ideérni?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21043) bdavid94 válasza Obyboy (#21042) üzenetére


bdavid94
tag

az enyémre általában addigra mire, már rég felrakom alternatív forrásból :D
https://forums.oneplus.net/threads/yng1tas2i3-ota-released.316865/ nem sok újdonság...

[ Szerkesztve ]

(#21044) FeRkE válasza bdavid94 (#21043) üzenetére


FeRkE
őstag

Lehet nem sok újdonság, de mégis olyan problémára adhat megoldást, ami miatt sokan szenvednek (Touchscreen fix). Itt az OTA fájl is fenn van: AndroidPolice Valaki esetleg próbálta?

(#21045) petipetya válasza FeRkE (#21044) üzenetére


petipetya
nagyúr

Buta kérdés mindenkitől. Gyári CM 12s van fent (bootloader nyitva). Hogyan tudom telepíteni ezt a pár megás OTA zip-et? Csak betallózom a gyári recoveryben és annyi?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#21046) rum-cajsz válasza bdavid94 (#21043) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ne viccelj, ha ez tényleg javítja a touchscreen problémát, itt a fórumban sok ember pont ezt várta!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#21047) petipetya válasza petipetya (#21045) üzenetére


petipetya
nagyúr

A youtube alapján igen, így már fel is toltam. Majd beszámolok az eredményről.

"nincs rá lezsóidő"

(#21048) bdavid94 válasza rum-cajsz (#21046) üzenetére


bdavid94
tag

majd kiderül milyen lesz tőle a touchscreen, én most felszenvedtem nem érzek eddig különbséget használatban bár a régivel sem volt gondom

(#21049) ittakary válasza FeRkE (#21044) üzenetére


ittakary
nagyúr

Letöltöm az OTA ZIP filet akkor fel tudom rakni TWRPből sima "Install ZIP" módon mint minden mást? :)

(#21050) bdavid94 válasza ittakary (#21049) üzenetére


bdavid94
tag

igen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.