Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) CoolBoy323 válasza MartOOn (#549) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Dobtam fel multkor linket. De az enyem china edition volt...

[link]

(#552) MartOOn válasza CoolBoy323 (#551) üzenetére


MartOOn
addikt

Jahogy a papirdoboz... Igen az nekem kulon jott, kulon a telo kuonbaz EU tolto es kulon az UK tolto-atalakito. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#553) CoolBoy323 válasza MartOOn (#552) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Meg a "fo" doboz is mas, ha jol latom a tiedben nincs meg a helye a kabelnek meg a sim kiszedonek... vagy csak vak vagyok? (Kicsi a g2f kijelzoje :)) )

(#554) Janesz1981 válasza leslien (#550) üzenetére


Janesz1981
tag

elég zajos szerintem pedig fényviszonyok nem tűnnek vészesnek. Auto módban lőtted?

(#555) micafighter válasza #16820480 (#543) üzenetére


micafighter
nagyúr

Orvosolva lett már a dolog, mielőtt firkálásra elindulna valami, proximity sensor check van szóval most már nem kéne zsebben bekapcsolnia semminek :)

(#544) WilSonn A 64 GB-os beszerezhető 108 ezer forintból összesen amiben benne van hogy futár viszi házhoz levámolva.

(#546) radi8tor1 Ha megjelenés alatt azt érted, hogy meghívó nélkül lehet rendelni az 1+1től, akkor még nincs konkrét dátum de a tervük hogy idén Q3-ban már lehetőség legyen a meghívó nélküli vásárlásra. Q3-nak ugye szeptemberben lesz vége.

[ Szerkesztve ]

(#556) leslien válasza Janesz1981 (#554) üzenetére


leslien
nagyúr

igen, minden auto mod. sztem is . feldobom majd a 2.0.1
aztán meglátjuk...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#557) Farcy válasza LógaGéza (#513) üzenetére


Farcy
csendes tag

Köszönöm!!! Működőképes a kernel! :R Remélem most már nem fogja csinálni a butaságokat.

Xiaomi Mi3 --> Oneplus One 16Gb

(#558) naattila


naattila
tag

Csak kíváncsiságból nektek mi van a Főoldal menüben?Mert azon nem aktiv semmi.

[ Szerkesztve ]

one+ 64GB fekete

(#559) MartOOn válasza CoolBoy323 (#553) üzenetére


MartOOn
addikt

De van nekik hely, csak azt nem fotoztam. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#560) CoolBoy323 válasza MartOOn (#559) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ja, tenyleg... most h igy mondod, azok egyel hatrebb vnnak :) ;)

(#561) MartOOn válasza CoolBoy323 (#560) üzenetére


MartOOn
addikt

Kamerárol miba véleményed? Itt folyamatosan fos idő van.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#562) CoolBoy323 válasza MartOOn (#561) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Azon spóroltak szerintem... Jiayu G4S/G5S is lő ilyet (normális időben)
szar időben viszont a 1+1 jobb, de én nem vagyok elájulva tőle

hol vagy Te amúgy, ahol fos az idő?? :Y küldjek egy kis meleget? itt van bőven :DD

(#563) MartOOn válasza CoolBoy323 (#562) üzenetére


MartOOn
addikt

Anglia... Tudod szar ido csunya nők kibaszott Mary Poppins... :D Anglia... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#564) CoolBoy323 válasza MartOOn (#563) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De legalább a suska "picit" jobb

(#565) MartOOn válasza CoolBoy323 (#564) üzenetére


MartOOn
addikt

Hát igen, mi se napozni jöttünk... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#566) MartOOn


MartOOn
addikt

Azert majd a cikkben ezt a garancia dolgot felulirhatnak. Egyre tobben kapnak meghivot es ahhoz EU garancia jar. Az hogy Magyarorszag nem tamogatott az sztem egy dolog. Az EU az EU.
Szoval egy upgrade vagy egy kiegeszito bekezdes elferne, hogy a meghivos global verzioban/val mik a kulonbsegek.
Elore is koszi.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#567) #16820480 válasza MartOOn (#547) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, működik, rengeteget használom. Nekem csak néha a naptárat hozza be rá, de általában elsőre sikerül.

micafighter: Ja, pontosítom, mostmár nem a zseblámpa kapcsol be, hanem a múltkor a kamera, és lőtt vagy 4-5 képet a zsebemben. Mert a legutóbbi rom frissítéskor visszaállt az alapértelmezettre ez a gesztusos marhaság :(

naattila: Ha több launcher van fent, akkor itt válthatsz köztük.

(#568) MartOOn


MartOOn
addikt

Nektek mi a legfrisebb? link

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#569) naattila válasza #16820480 (#567) üzenetére


naattila
tag

Ó köszi erre nem is gondoltam :)

one+ 64GB fekete

(#570) naattila válasza kano (#516) üzenetére


naattila
tag

Ok igen arra gondoltam műkszik-e a telon. :)

one+ 64GB fekete

(#571) kano válasza naattila (#570) üzenetére


kano
nagyúr

Igazából nem tudom, hogy működik-e a O+O-nal, mert nekem még nincs meg a teló. Elviekben kellene, hogy működjön, de a CM miatt ki tudja...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#572) naattila válasza MartOOn (#568) üzenetére


naattila
tag

Detto

one+ 64GB fekete

(#573) virkir


virkir
veterán

Tudni valamit arról mennyinél járhat a kiküldött meghívók száma?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#574) #95234304 válasza virkir (#573) üzenetére


#95234304
törölt tag

kb 32000

(#575) naattila


naattila
tag

Gyerekek ez a telo csúcs! Nyomkodom egész nap, aksi bírja,sehol egy akadás vagy fagyás.

one+ 64GB fekete

(#576) ßrainiac válasza naattila (#575) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jo ezt hallani. Belso tarhely eleg? ;]

(#577) naattila válasza ßrainiac (#576) üzenetére


naattila
tag

Hajaj 64GB 21% van.szerintem nagyon ott van :)

one+ 64GB fekete

(#578) Vagany válasza naattila (#575) üzenetére


Vagany
őstag

Te milyen telefonról váltottál?

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#579) micafighter


micafighter
nagyúr

Ecc, pecc...

(#580) MartOOn


MartOOn
addikt

Szerintem keszenletre nem olyan rossz ez. Mobilnet vegig bekapcsolva. Mondjuk nem is nagyon nyomkodtam.

A hideget jól birja. Jobban mint én... 1°C-os raktarban melozok, folyamatosan nalam van zsebben. Birja. Ma meloztam "kicsit" a -20asban is kb 1 oracskat es szaladgaltam fel a kantinba is, ahol meg +22-24 lehetett kb. Fülledt szar amúgy... Azt is birta. Ezert nem ertettem anno nexus4 topikban ezt a raleheltem es eltort az uveg hatlap dumat. Az is ugyanezt kapta, meg az 5-os is. :K

Szoval egyre jobban tetszik...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#581) Viktor0610 válasza MartOOn (#580) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A képen is látható okokból kifolyólag dobtam a kukába a korábban megvásárolt HD Widgets programot. :)

Mi az, hogy 9% akkut eszik?! :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#582) CoolBoy323 válasza MartOOn (#580) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jesszus :Y
En is meloztam ilyen helyen (kamera telepites), de h nem feher embernek valo, az biztos :Y

(#583) naattila válasza Vagany (#578) üzenetére


naattila
tag

Samu S3-ról.

one+ 64GB fekete

(#584) naattila válasza micafighter (#579) üzenetére


naattila
tag

Jó lenne egy fehér tartalèknak.

one+ 64GB fekete

(#585) MartOOn válasza CoolBoy323 (#582) üzenetére


MartOOn
addikt

Viszont hetente kapok annyit, mint otthon havonta... :D

De olyan jol nez ki HD Widget... Meg evek ota megvan...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#586) Nordic válasza micafighter (#579) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezek alapján nekem még mindig a sandbox black jön be legjobban

(#587) CoolBoy323 válasza MartOOn (#585) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ott a pont... Tudom mennyit kerestek itthon a "biorobotok", es elborzadtam :/

(#588) Relaxing


Relaxing
tag

Tegnap strandon leállt a kamera alklamazás, és nem is lehetett hozzá csatlakozni. Úrja kellett indítani a telefont, aztán lett jó.Különösebben nem melegedett, legalább is a tokon keresztül nem éreztem. A telenor hálózatával is voltak gondok B.füreden este szinte lehetetlen volt használni a mobilnetet.

Ettől függetlenül jó a készülék.

Bakker - micsoda gubanc!

(#589) kosturica válasza CoolBoy323 (#587) üzenetére


kosturica
őstag

A fekete betűs részt olvasd csak! :P

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#590) CoolBoy323 válasza kosturica (#589) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

:F

(#591) ßrainiac válasza Nordic (#586) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sandstone black*

;]

Relaxing: Ez akkor szokott lenni, ha van mas alkalmazas is telepitve ami hozzaferhet. Pl. flashlight - foleg, hogy ez elindulhat kikapcsolt kepernyonel gesture-rel (en azonnal kikapcsolnam a ficsort..). Egy reboot meg kell hogy oldja egyebkent, hosszutavon meg az adott alkalmazas torlese.

[ Szerkesztve ]

(#592) Relaxing válasza ßrainiac (#591) üzenetére


Relaxing
tag

Valami oka biztosan volt, bár szinte semmit nem telepítettem még a telefonra. Max FB, Viber, WhatsApp , ilyesmiket..

Bakker - micsoda gubanc!

(#593) Nordic válasza ßrainiac (#591) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát sajna ilyen ökör a telefonos szótár... :W :DDD

(#594) micafighter válasza Nordic (#586) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igazából nekem is a Sandstone black tetszik a legjobban továbbra is, bár a fehér se rossz csak félek hogy koszolódna :U. A fa stílusúak is szépek de nem tennék ilyet a telómra :DDD Mindenesetre jó hogy van választék :)

(#590) CoolBoy323: szerintem kosturica fórumtársunk mondandója az volt hogy ne offoljátok szét a topicot :)

(#595) ßrainiac válasza Nordic (#593) üzenetére


ßrainiac
addikt

Uh, en azokkal fel percig nem birom. Inkabb irok ekezet nelkul :))

Offtopic sztem elfer amig offban van, at lehet szepen gorgetni. Ha valaki az onkielegitesi szokasairol ir az mar lehet, hogy nem teljesen ide valo, de szerencsere inkabb csak arrol van szo egyelore, hogy mikent lehet beszerezni a telot, mennyi a vam es ki mit / hol melozik, amiknek azert nincs rossz hatasa a oneplus ph! kozossegenek a kialakulasaban.

Ezzel annyit akartam mondani, hogy ne ugassunk egymasra ha kell, ha nem :DD

[ Szerkesztve ]

(#596) migabi24 válasza kosturica (#589) üzenetére


migabi24
nagyúr

:D

(#597) CoolBoy323 válasza micafighter (#594) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ja, igy mar mas, mikor en neztem szar volt a link...

(#598) micafighter válasza ßrainiac (#595) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egyet értek, egy bizonyos mértékü OT belefér a közösség építésére :)

(#599) MartOOn válasza micafighter (#598) üzenetére


MartOOn
addikt

Plane amig van kb 5 tulaj a forumon... ;]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#600) micafighter válasza MartOOn (#599) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem ahhoz képest, hogy még 2-3 hete mennyire nagy volt a reménytelenség ilyen telefon szerzésére, ehhez képest az 5 tulaj már egész jó arány :DDD Főleg ha figyelembe vesszük hogy több fórumtársnak is úton van :) Illetve holnap kezdi osztani az 1+ a szabadon osztogatható meghívókat azoknak, akik már rendeltek telefont :) Egyébként holnap mutatják be a Xiaomi Mi4-et is :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.