Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) kano válasza pedrobike (#37000) üzenetére


kano
nagyúr

Alternatív fb-nak jó még a Fella vagy a simple for facebook pro.
Talán az utolsó a jobb és a pro nemrég még ingyen is volt.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37002) pedrobike válasza kano (#37001) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Nézem is

Garmin tactix delta F6x Pro

(#37003) ucli válasza Véreshurka (#36997) üzenetére


ucli
senior tag

[link]
2.valahány giga tömörítve, 12 körül van a kicsomagolt.

(#37004) kano válasza ucli (#37003) üzenetére


kano
nagyúr

Úr Isten! Ez az egész fejlesztőkörnyezet? :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37005) RetepNyaraB válasza Obyboy (#36998) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az nagyon szép kis teló lett, a kamerája az eddigi komolyabb Hüvelyek alapján csak jobb lehet, mint a trágyahalom OP5(T). Persze puding próbája az evés, ill. ott se nagyon lesz mókolás és vidámság, ez a hátrány. Meg az ára nyilván röhejesnek várható, lévén az alap verzió is kb 107000 ft Kínában; mire ideér, lesz az 160 is alsó hangon :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#37006) Véreshurka válasza Obyboy (#36998) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Huawei-ek hogy állnak root-al, cfw-el?

Szerk: látom már megválaszolták :)

ucli: az igen. Meddig tartod életben a linket?

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#37007) kano válasza RetepNyaraB (#37005) üzenetére


kano
nagyúr

Most miért mondasz ilyet? :DD Az OP5T még lehet jó, ha sikerülne valamit tesztelni a kamera szoftveren. Ami elvileg be van ígérve. Azt még megvárom és ha az sem akkor Mate 10 Pro lesz belőle szerintem. Karácsonyra csak lesz valami akció. És állítólag nyom nélkül zárható a BL is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37008) gentlemann02


gentlemann02
tag

Sziasztok ha valakit érdekel 3 hét AOSP 8.0 11.02 build-el szerzett tapasztalatok. Eddig egyszer volt random restart mindjárt az első héten a rendszer gyors merülés átlagba 7-10mA de néha valami berottyan és felugrik 22-30mA ra de egy újraindítás orvosolja. A kamera HDR módban megáll csak ki és belépés segít normál módba kicsit sötét képeket készít. Rootolva nincs Magisk-et nem használok. Alap ROM oppen micro gappsal szűzén telepítve. Kép az üzemidő alakulásáról.

[ Szerkesztve ]

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#37009) ucli válasza Véreshurka (#37006) üzenetére


ucli
senior tag

Miért olyan különleges ez a fejlesztői környezet? :D

Nem terveztem sokáig fönntartani, át szeretném rakni egy másik Mega accountba a többi OPO-s cucc mellé.
De valószínű el fogom felejteni, hogy ott van, szóval maradni fog. :D

(#37010) kano válasza gentlemann02 (#37008) üzenetére


kano
nagyúr

A 11.02-i volt az egyik öreg instabilabb és legrosszabb verzió. Beta 1-et tedd fel.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37011) gentlemann02 válasza gentlemann02 (#37008) üzenetére


gentlemann02
tag

Jah amit még kicsit zavar ,hogy Metal facebook ap és a via browser alatt melegszik a kicsike fölég ha böngészőben futtatom a youtubot.

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#37012) gentlemann02 válasza kano (#37010) üzenetére


gentlemann02
tag

Néztem hogy van újabb verzió is meg gondolkodtam a régebbi Beta 1 is amit írtál is ,de még nem vitt rá a lélek hogy megint legyaluljam. De lehet teszek vele egy próbát de előtte olvasgatom kicsit XDA-s véleményeket majd.

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#37013) Véreshurka válasza ucli (#37009) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Nekem főleg azért, mert azzal ami most elérhető nem jártam sikerrel. Este belövöm letölteni. Holnapig még maradjon már ;]

El Psy Kongroo

(#37014) balazs1022 válasza gentlemann02 (#37011) üzenetére


balazs1022
őstag

Miert futtatod bongeszoben a YT-t?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#37015) gentlemann02 válasza balazs1022 (#37014) üzenetére


gentlemann02
tag

Lusta voltam még telepiteni az appot meg megszokás :-)

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#37016) Obyboy


Obyboy
addikt

Ígéretes: A főzött ROM-ok aranykorát hozhatja a Project Treble

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#37017) Dolphine válasza Obyboy (#37016) üzenetére


Dolphine
addikt

Éppen ma olvastam én is :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#37018) gentlemann02


gentlemann02
tag

Használja valaki a LineageOS-15.0 20171124 buildját?

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#37019) Obyboy válasza gentlemann02 (#37018) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem az van fent. Nem sokban tér el a LineageOS-15.0 20171020-i buildtől.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#37020) gentlemann02 válasza Obyboy (#37019) üzenetére


gentlemann02
tag

Üzemidőről készenléti fogyasztásról meg egy két észrevétel tudsz írni?

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#37021) Obyboy válasza gentlemann02 (#37020) üzenetére


Obyboy
addikt

Van még mit feljődnie az Oreo ROM-oknak. Mióta áttértem Oreo-ra az éjszakai fogyasztás 5-7mA/log-ról 20-25mA/Log-ra nőtt, ritka de előfordul a random reboot is és van néhány alkalmazás ami a háttérben futás közben időnként leáll. Nem tudom értelmesen összefoglalni a tapasztalataimat így inkább összeszedtem az elmúlt hetekből a hozzászólásaimat:
(#36670) ; (#36672) ; (#36675) ; (#36693) ; (#36740) ; (#36772) ; (#36782) ; (#36869) ; (#36873) ; (#36880) ; (#36969) ;

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#37022) gentlemann02 válasza Obyboy (#37021) üzenetére


gentlemann02
tag

Köszi nagy részét olvastam ,hát nem tudom még vacillálok a váltáson.

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#37023) kano válasza Obyboy (#37021) üzenetére


kano
nagyúr

Kapcsold ki a pocket detectiont (az nem segít?).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37024) Obyboy válasza kano (#37023) üzenetére


Obyboy
addikt

Még a 1020-i builddel próbáltam ott nem jelentett semmit. :( De jó hogy mondod teszek vele egy próbát újra.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#37025) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Jövő szerdán, ha evriszing jól megy, visszakapom az antenna hibás OPO-t végre szervízből és belerakják a kamukínai alibabás akksit is.
eléggé várom, bár a kis Mi3 se rossz, nadeazért :B

Kérdés: most szerkesztettem a nyári képeket és meg kell állapítanom, a Bacon kamerás raw fájloknak augusztusban még mindig volt egy randa rózsaszínes beütésük, amit sehogy sem lehet meg nem történtté tenni, pedig nagyon igyekeztem. Most is ez a helyzet? Azóta volt pár frissítés... Ha igen, akkor nem kell erőltetni a raw formátumot, asszem :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#37026) balazs1022 válasza RetepNyaraB (#37025) üzenetére


balazs1022
őstag

Most mar teljesen jo a RAW. A multkor irtam a fejlesztonek privatot xda-an. Azt monda ami a Settings-ben van RAW, az az Ő implementacioja es h nehez neki vele doglozni mert allitasa szerint szinvak. Igy nem igazan ertette a problemamag a feheregyensollyal kapcsolatban. Azota egy kulon icon-nal lehet bekapcsolni az "M" jelu beallitasoknal a RAW-ot. Azt mondta h ennel az az android fele kepfeldolgozast hasznalta. Tehat most két opcia van arra h raw-ot ments. Ami a beallotasokon belul van az rozsaszines, nem jo (amilyet te is tapasztaltal). A masik meg a Manualis beallitasokban kapcsolhato be (ez sokkal gyorsabb bekapvsolni mint az elozot. Korabban link-eltrm rola kepet h milyen most:

Szoval a lenyeg h nost mar tok jol mukodik az egesz es normalisak szinek. Sztem még elesebb a kep is. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#37027) Obyboy


Obyboy
addikt

TWRP-ből ki melyiket használja? Ezt (TWRP 3.2.0-K1) próbálta már valaki?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#37028) kano válasza Obyboy (#37027) üzenetére


kano
nagyúr

Jelen! Semmi különös egyelőre...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37029) Obyboy válasza kano (#37028) üzenetére


Obyboy
addikt

Köszi. Így már fel merem dobni. ;)

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#37030) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Van-e köztünk, aki 5T birtokos és rootolta már, vagy legalább fel tud tenni rá Poweramp alpha 3 lejátszót? Meg pesti :B
Összehallgatnám az OPO-val egy rövid meetingen :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#37031) kano válasza RetepNyaraB (#37030) üzenetére


kano
nagyúr

Na, csak nem veszel egyet?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37032) RetepNyaraB válasza kano (#37031) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Egyelőre biztos nem. Nincs miből :O
Illetve először is visszakapom az OPO-t. Aztán pedig várom a beígért kameraszoft javítást az OP-től.

Az OP5T topikban arra jutottunk halom felhasználói tesztfotó átnyálazása után (én csak kibicként), hogy egyértelműen a kameraszoftver van elszabva, ugyanis a gép képes teljesen megfelelő képeket készíteni akár sötétben is, meg ócska fényviszonyok közepette is (napfényben ugye azért nem kunszt); meg ugyanezek Van Gogh verzióját is tudja, amely festményként sokat ér, fényképként kevésbé. S mikor melyiket lövi, az sajna csak a hangulatától függ.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#37033) kano válasza RetepNyaraB (#37032) üzenetére


kano
nagyúr

Ugyan ez a véleményem. Csak az a baj, hogy OP már az előző 3/3T-n is elszabta a kamera szoftvert és nem is tudta helyrehozni.
Én is várom a beígért ráncfelvarrást és, ha megfelelő lesz (nekem is a festmény nem tetszik) már rendelem is. Ráadásul diákkedvezménnyel megkapható 500 EUR-ért, ami nagyon baráti lenne... :)

Azért az 5T topicban nagy a sz@rcunami mostanság... :(((

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37034) Obyboy válasza kano (#37033) üzenetére


Obyboy
addikt

A 8/128-as kapható diákkedvezménnyel? Milyen diáknak kell hozzá lenni?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#37035) grizlisandor válasza kano (#37033) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ezt a diákkedvezményt kifejthetnéd! :)

(#37036) kano válasza grizlisandor (#37035) üzenetére


kano
nagyúr

Diák + kedvezmény. ;]
Komolyan:
- Minden változatra kapsz 10% kedvezményt.
- https://www.studentbeans.com/ - on regisztrálsz egy e-mail címmel, majd a kedvezmény igénybevételéhez igazolnod kell, hogy tényleg diák vagy az adott intézményben. Ennek több módja van, de talán a legegyszerűbb, ha a sulis email címedet megadod és onnan visszaigazolod magad. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37037) balazs1022 válasza RetepNyaraB (#37032) üzenetére


balazs1022
őstag

A Bacon Camera-val is probaltatok az 5T-t? Mar az is sokat segit ha a zajcsokkentest kikapcsoljatok. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#37038) RetepNyaraB válasza balazs1022 (#37037) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Igen, az rendesen megdobja a részleteket. Cserében ha nem jó a fény, akkor elkerülhetetlen lightroomban szívás a zajszűréssel.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#37039) balazs1022 válasza RetepNyaraB (#37038) üzenetére


balazs1022
őstag

Keves fenynel meg ISO 200 és 1/17-es zarido (ezt meg kezbe meg lehet tartani). Egyebkent jobban elviselem a zajt mint az olajfestmenyt. :) Amugy meg RAW-ban kell fotozni es minden megoldodik :))

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#37040) pedrobike


pedrobike
aktív tag

hello,az oneplus tud ant+? köszi

Garmin tactix delta F6x Pro

(#37041) kano válasza pedrobike (#37040) üzenetére


kano
nagyúr

A régi cm romokban benne volt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37042) pedrobike válasza kano (#37041) üzenetére


pedrobike
aktív tag

faca,köszi szépen

Garmin tactix delta F6x Pro

(#37043) eddie1978 válasza pedrobike (#37040) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Sultan MM alatt megy biztosan.

(#37044) pedrobike válasza eddie1978 (#37043) üzenetére


pedrobike
aktív tag

köszi szépen

Garmin tactix delta F6x Pro

(#37045) pedrobike


pedrobike
aktív tag

átmentem a szomszèdba a two-ra,sziasztok

Garmin tactix delta F6x Pro

(#37046) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Elmentem ma a telefonomért; belerakták nekem a dzsunka akksit is, minden menni látszott. Egészen addig a pontig, míg az .én. SIM kártyámmal el nem indult. Onnan eldobta a hívást. Állítom, megsértődött, mikor észrevett engem a pult fölött. Otthagytam és keresek neki egy klinikai szakpszichiátert 😭

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#37047) balazs1022 válasza RetepNyaraB (#37046) üzenetére


balazs1022
őstag

:S Hat ez nem tul jo hír... Mi lesz most? :(
A hibanaplon milyen javitasi munkak voltak felirva?

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#37048) balazs1022


balazs1022
őstag

Lehet erdemes volna neked szetszedned es atfutni az antenna csatlakozokat. Eleg ha az egyik tüske ferde, es mar doblja is a signal-t. Szivesen segitek ha kecskemeti vagy. Enyemet mar parszor szetkaptam a kamera miatt.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#37049) RetepNyaraB válasza balazs1022 (#37048) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Antenna és antenna kábel csere. Ez az, ami egyszer már kész volt, de rossz alkatrészt küldtek a nyavajás csíkszeműek. Én sajna komplett noob vagyok hardver szereléshez: ott hagytam a kollegának, izzadjon ő tovább.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#37050) kano válasza pedrobike (#37045) üzenetére


kano
nagyúr

Nem jártál jobban. ;] Sőt...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.