Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) farena válasza MartOOn (#1365) üzenetére


farena
tag

UC Browser is jó. Én ezt használom.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1402) bajaki válasza micafighter (#1377) üzenetére


bajaki
őstag

A főnöknek sem árt egy OnePlus. :)

Kezd beindulni a topik is, megjönnek most már a telefonok. :)

[ Szerkesztve ]

(#1403) edward2


edward2
addikt

Valakinek esetleg meghívója lenne? :)

(#1404) MartOOn válasza Relaxing (#1397) üzenetére


MartOOn
addikt

A bekapcsolos nekem is mukodik, kifele szarakodik... Szoval ott van vmi gebasz amikor az ertesito savot nyomkodnam duplan. Na azt nem szeresse. erre gondolok

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1405) Relaxing válasza MartOOn (#1404) üzenetére


Relaxing
tag

Jah aham, hát én nem így használom :D

Ha lenyilt az értesítő akkor csak felcsukom azt kész nem kopácsolok rajta tovább. Csak élesztéshez szoktam a dupla koppot használni :D Vagy ha lezárom akkor az oldalsó gombot. De majd megnézem neked,most éppen töltőn van.

Bakker - micsoda gubanc!

(#1406) LógaGéza válasza ABal (#1395) üzenetére


LógaGéza
addikt

Kár, hogy 4 órája kiosztotta már a meghívókat... :(

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1407) micafighter válasza edward2 (#1403) üzenetére


micafighter
nagyúr

Van lista olvasd el a béta összefoglalót, könnyü megjegyezni 1301. hsz ;)

(#1408) vinpilu


vinpilu
senior tag

Sziasztok!

Nem tudjátok Hollandiában mi történik akkor, ha nincs otthon az ember mikor a futár, vagy a posta érkezik a csomaggal? Nem mintha egyelőre fenyegetne ez a lehetőség, mert még nem kaptam invite-ot, csak ugye a terv az, hogy a Hollandiában dolgozó cimbora címére kérném a szállítást, de ő dolgozik korán reggeltől késő délutánig, valószínűleg nem fognak találkozni.

Posta hagy egy értesítőt, hogy xy fiókban átvehető a csomag (esetleg megpróbálják kézbesíteni x nap múlva)?
Csomagszállítóknál (DHL, DPD stb.) ez hogyan lehet?

(#1409) MartOOn


MartOOn
addikt

A mai frissitessel csak nekem hulyult meg a swiftkey?erolteti az arabot... :U

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1410) leslien


leslien
nagyúr

nektek működik a youtube 1080p ben?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1411) Janesz1981 válasza Relaxing (#1397) üzenetére


Janesz1981
tag

Szerintem locksreen-en rögtön látszik sima cm11 vagy S nem?

(#1412) micafighter válasza Janesz1981 (#1411) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen például ott is. Továbbá a CM11 ben a gyári böngésző az Android "stock" böngésző, a CM11S-ben chrome, másak az alapikonok, a CM11S-ben a promóciós képeken látható szögletes ikonokkal lehet találkozni, a képernyőzár mint említetted a CM11S-ben van egy speciális fajta képernyő zár, a nagy piros-kék témás tudtommal egyedül a CM11S-ben van. Van még pár különbség amiről írtam már ide de most hirtelen ezek jutottak eszembe :)

(#1410) leslien böngészőből vagy a youtube alkalmazásból?

[ Szerkesztve ]

(#1413) leslien válasza micafighter (#1412) üzenetére


leslien
nagyúr

youtube alkalmazás

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1414) Keresztapper válasza bajaki (#1360) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Úgy tűnik Pécsre nem a FedEx hozza, de azt nem mondta a support hogy akkor melyik partnerük. Mindegy, ha ma sem ér ide, elsétálok érte. :)

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#1415) kano


kano
nagyúr

Ajjaj, nem elérhető az Oneplus.net oldal. :) Most javítják a rendelésemet? :))

Szerk.:
Most jó, de b@romi lassú. És haldoklik....

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1416) Lomha 8V válasza Keresztapper (#1414) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Jaja, ezért kapjuk mi később. Baranya nagyon kiesik a gazdasági úthálózatból. Azt gyanítom, hogy lepasszolták a rendelést valamelyik futárcégnek, amelyiknek Pécsen van nagy elosztója. GLS, DPD stb.

Rég kinőttem abból, hogy nagyon tudok izgulni ilyen dolgok miatt, de megmondom őszintén, most már nagyon szeretném ha megjönne, mert teljesen rápörögtem. :D

(#1417) kano válasza Lomha 8V (#1416) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor mit szóljak én. Már 3 hete megrendeltem és még csak a jövő hét végén fogok megkapni. :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1418) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Akik OPO-tol rendeltek meghívóval, azok kaptak már tovább osztható meghívót? Ha igen, akkor a megrendelés leadása után vagy a leszállítás után vagy hogy mi he mi?

Köszi

laca

(#1419) bajaki


bajaki
őstag

Azt miért csinálja a telefon, hogy ha hosszabb ideig nem kapcsolom be a kijelzőt akkor nem működik a "V" alakzatra a zseblámpa? Nem kapcsolja be mindaddig amíg a kijelzőt be nem kapcsolom. A kamera "O" parancsával nincs ilyen gond.

(#1420) axlfsi válasza micafighter (#1381) üzenetére


axlfsi
veterán

Gratula mica! :) ... ÉÉÉÉÉS, hogy tetszik?!?! :) ... nagyon hallgatsz. lakod be a telefont? :)

(#1387) ßrainiac nekem is állandóan megnyílik ez-az, de annyira szexy, hogy két katt és feléled, nem kell basztatni a fizikai gombokat, hogy én egyelőre küzdök a kompromisszummal... (aztán, remélem egy frissítés megoldja a problémát). Mellesleg, ki lehet kapcsolni ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1421) Keresztapper válasza Lomha 8V (#1416) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Én viszont elég geek vagyok hozzá, hogy várjam ezeket a szarokat, viszont hosszú idő tapasztalata már, hogy soha sem akkorra jönnek meg, amikorra várod őket. :) MER HOGY MÉG MINDIG SEMMIIIIIIIIIIIIIII! :D

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#1422) kano válasza vitezlejszlo (#1418) üzenetére


kano
nagyúr

Annyira tetszik ez az utánozhatatlan stílus. :W :W Hány éves lehetsz, 10-12?

Nem, még nem kaptunk meghívót a vásárlás után sajnos...

Más:
Itt van a kijelző sárgásodásról egy szösszenet(oldal közepe). Ezek szerint tényleg a CM11 színbeállításával lehet gond.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1423) Lomha 8V válasza Keresztapper (#1421) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Eh, ne is mondd, én is tűkön ülök. :D

(#1424) axlfsi válasza kano (#1422) üzenetére


axlfsi
veterán

"Annyira tetszik ez az utánozhatatlan stílus. :W :W Hány éves lehetsz, 10-12?"

vitezlejszlo
(senior tag)

:DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1425) #16820480 válasza axlfsi (#1420) üzenetére


#16820480
törölt tag

A duplakattos felélesztés és a lezárt képernyő gesztusai két külön funkció, külön kapcsolhatóak.
Mondjuk miután a gesztusokat kilőttem, még midnig elindult a kamera a zsebemben néha :))

(#1426) migabi24 válasza axlfsi (#1424) üzenetére


migabi24
nagyúr

Korán kezdte na :-)

(#1427) kano válasza axlfsi (#1424) üzenetére


kano
nagyúr

Mi a baj ezzel? 2008-ban regisztrált, akkor volt 6 éves, most 12. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1428) micafighter válasza vitezlejszlo (#1418) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egyenlöre csak a storm of invites nyertesek kaptak/kapnak kiosztható meghivokat, összesen 5 jár egy nyertesnek. Mindenki fog majd kapni továbbadhato meghivokat, akik rendeltek már meghivoval, de nincs semmi konrkétum, a faq oldalon annyi van, hogy ahogy lesz kapacitás ugy küldik ki a meghivokat. Szvsz elöbb az összes forumtagjuknak akarnak végre telefont a kezükbe ezért szerintem majd akkor jön a többi osztogathato meghivo, ha már minden forumtag kapott meghivot.

(#1429) micafighter válasza axlfsi (#1420) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszönöm szépen :)

Első benyomások: nagyon szép a doboz, a telefon a töltő és a kábel. A töltőt elég határozottan kell bedugni és kihuzni, remélem kicsot "puhulni" fog mert igy állandóan félek el ne törjön valami amikor bedugom vagy kihuzom :D

A telefon nagy, ez kétségtelen, azonban nagyon vékony és a lekerekitett hátuljának köszönhetöen nagyon kényelmes kézben tartani, nem fél az ember hogy elejti. A hangerö és a kikapcsoló gomb tökéletes helyen vannak, szuperül kézre esnek, szerencsére nem kell fogást váltani a kikapcsolo gombhoz mint pl a htc-nél, mert ök ugye előszeretettel teszik a telefon tetejére a kikapcsolo gombot.

A hátlap tapintása nem olyan, mint amilyenre számitottam, de nagyon kellemes és prémium érzést ad a telefonnak.

Pár napig egyenlöre nem fogom piszkálni, kíváncsi vagyok milyen a telefon "out of the box", pár nap mulva viszont mindenképp jön a bootloader feloldás és a rootolás.

Összességében nagyon tetszik, a fogása kellemes meglepetés volt, méretéhez képest nagyon jó a fogása. Egy tpu tokom is megérkezett már, még tokkal együtt is nagyon vékony :)

A méretek miatt nem lehet egy fogásbol elérni a kijelzöt, de ezzel már tisztában voltunk. Azonban pár alkalmazás segitségével szerintem megoldhato az egykezes kezelés, fogásváltás nélkül is :) kisérletezek majd ezzel és irok erröl is tapasztalatot

[ Szerkesztve ]

(#1430) vitezlejszlo válasza kano (#1422) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

14 elmúltam jó jó jó? Majd ha már 40 leszek biztos szebben fogok fogalmazni. Addig meg tartsatok ki. Különben is. Mindeki nyugodjon le a pcsábaaaa! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1431) micafighter válasza vitezlejszlo (#1430) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#1432) micafighter válasza kano (#1422) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, a képek a Oneplus fórumon az egyik Oneplus emberke rakta ki, be is linkeltem a topicot a sárgakijelzős hozzászólásomban :) Ez nem "gond", a színhőmésréklet szubjektiv, én például nem bánom, ha a túlnyomó többségben fehér hátterü weboldalak és dokumentumok nem fogják szét#&@ß$ a szemem :), egyébként a szinhömérséklet állítható is.

(#1433) axlfsi válasza micafighter (#1432) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem kamuzhat bárki ezzel a CM-es szöveggel - el is tudom képzelni, hogy egyeseknél ez van, de nálam (sajnos?) nem!

Nekem kifejezetten és jól láthatóan a kijelző alsó 1/5-e kb., ami sötétebb, kvázi sárgább. Nem észrevehető különösebben, de egy fehér képernyőnél, böngészéskor abszolút... Egyelőre várok, illetve, talán meg kellene UV lámpáztatni, de most nincs erre időm.
Aztán majd alakul és lehet vissza kellene küldeni (habár ehhez SEMMI kedvem).

Ez van...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1434) micafighter válasza axlfsi (#1433) üzenetére


micafighter
nagyúr

A cm-es dolog teljesen más mint a tiéd, ezt leirtam a sárga kijelzös hsz-emben. 3 féle sárga kijelzö létezik. A cm szinhömérséklet az egyik, a tiéd egy másik fajta. Neked valoszinüleg a ragasztóanyag miatt sárga. Ha tudsz szerezni UV lámpát akkor pár percig világitsd meg vele. Ha 3hét alatt nem mulik el, vagy nem látsz érezhetö javulást, akkor garancia.

[ Szerkesztve ]

(#1435) leslien


leslien
nagyúr

sárgás kijelző átállítása Oppo Find 7 mivel a két készülék majdnem u. a. próbálja ki vki. aki ért hozzá!!! videó

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1436) kano válasza vitezlejszlo (#1430) üzenetére


kano
nagyúr

Na ugye, hogy nem sokat tévedtem. :DDD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1437) axlfsi válasza leslien (#1435) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi a törődést, de:

1. nekem (sajnos?) nem ez a típusú sárgaságom van :) (nem az egész kijelző sárga - nem sw kérdése).
2. OPO-n (CM-en) nem müx ez a kód :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1438) kosturica válasza axlfsi (#1437) üzenetére


kosturica
őstag

Nekem ugyanilyen gondom volt a HTC ONE-nal annak idején, kivált a ragasztó. Soha nem tűnt el a sárgaság, cseréltettem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1439) kano válasza kosturica (#1438) üzenetére


kano
nagyúr

De itt elvileg a ragasztó meg nem száradásából adódik a sárgaság. Így idővel vagy UV-vel eltűnik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1440) zokni1996


zokni1996
csendes tag

Egyébként mennyire gyakori ez a sárga kijelzős hiba (a ragasztósra gondolok)?

(#1441) kosturica válasza kano (#1439) üzenetére


kosturica
őstag

Ott is azt mondták, de senkinek sohasem tűnt el. Ez sem fog SZERINTEM!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1442) bajaki


bajaki
őstag

Ma délelőtt felraktam a kijelzővédő-fóliát. Hát ennyit káromkodni....rendesen felidegesített, utálok fóliát felrakni. Végül azért csak sikerült. :)

Még jó, hogy kettő darab fóliát küldött a kínai. Az volt a gond, hogy elég pontos a méret és szinte peremtől-peremig tart a fólia. Én pedig fent a kameránál és a hangszórónál kezdtem el felrakni és nem sikerült teljesen szabályosan. Valahol mindig hozzáért a peremhez és ott természetesen nem tapadt le.... :W Az első fólia ment a kukába.

Aztán a másodikat sikerült felrakni rendesen. Ezen az elven. Beállítottam, leragasztottam az egyik szélét és utána szedtem le a védőréteget. Persze maradt alatta egy kis szösz, de cellux-szal visszaszedtem a fóliát és szintén celluk-szal leszedtem róla a koszt. Elég szép lett az eredmény, szinte nincs is buborék.

Nem tudom ezt most miért írtam itt le, kicsit OFF, de hátha segít valakinek. :)

(#1443) kano válasza bajaki (#1442) üzenetére


kano
nagyúr

:K
Mindig tanul az ember...
Köszi, nekem hasznos volt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1444) vitezlejszlo válasza kano (#1443) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Na csak mert ma troll napot tartok és még fiatal is vagyok hozzá és előre elnézést kérek a korosabbaktól..

Szóval ez a fólia felhelyezés. Nagyon jó, hogy igy fel lehet tenni, de nekünk fekete telefonunk lesz! Arra hogy kell teltenni? Mert arról nem küldtetek videót! Ha jól látom ez egy iphone, innentől végképp nem értem hogy hogy jön ez ide, mikor nekünk nem ilyen telefonunk lesz! Mi volt itt a cél akkor ezzel a linkeléssel? Vagy fehér iphone fóliát tegyek a fekete androidos telefonra? Akkor szmútabb lesz? VALJATOK SZíNT!!!!

[ Szerkesztve ]

(#1445) kano válasza vitezlejszlo (#1444) üzenetére


kano
nagyúr

Húha.... ez kemény topic lesz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1446) bajaki válasza vitezlejszlo (#1444) üzenetére


bajaki
őstag

Uram Isten...ez most komoly? :DDD

(#1447) Josh777 válasza vitezlejszlo (#1444) üzenetére


Josh777
tag

Android és iOS között 2011 május óta megoldott a fólia kompatibilitás. Egyedüli kérdés a telefon fizikai kialakítása - gondolok itt kijelző méretre, oldalak arányára, hangszóró elhelyezkedése stb...
Színekkel kicsit más a helyzet, de az újabb fajta fóliák már (tesztek alapján legalábbis) átengedik a fényt, így a telefon előlapjának színe nem módosul, nem vész el. ← FIGYELEM, csak átlátszó, ill. áttetsző fóliával működik! Én egyszer felraktam egy teljesen lilát, azóta nem tudom milyen színű a telefonom előlapja, sőt, a barátaim esküsznek rá, hogy magát a megjelenítőt sem látják. Lehet nekem szokott csak hozzá a szemem. :DDD
Többiektől elnézést :))

[ Szerkesztve ]

(#1448) Viktor0610 válasza Josh777 (#1447) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyszer egy kolléganővel rávettünk egy eredetileg fekete S3-at kereső ügyfelet, hogy vegye meg a fehéret és vegyen rá gyári Samsung fóliát, ami a kijelző körül fekete, így nem látszik az előlap, meg egy flip tokot, szintén feketében.
Szín probléma megoldva. :D :D :D :))

Samsung Galaxy A54

(#1449) MartOOn válasza Viktor0610 (#1448) üzenetére


MartOOn
addikt

Jó átb@sztátok... ;]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1450) edward2 válasza micafighter (#1407) üzenetére


edward2
addikt

One drive?

Ha 10.-nek kell jelentkezni már akkor felejtős :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.