Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) leslien


leslien
nagyúr

na kikelt fel bal lábbal? ;]
más; akkor holnap elvileg dobálják szét a várt meghívókat?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#602) ßrainiac válasza micafighter (#600) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah. Es talan nekem is elpostazzak hetfon.

Relaxing: tudnal segiteni abban, hogy milyen emaileket kaptal Alirol es mi volt az elso ertelmes amibol latszott, hogy csinalnak valamit? En egyet kaptam, miszerint processzaljak a befizetesem (online mastercard-os volt, nem tudom mit nyamnyognak rajta - 16-an fizettem be), azota semmi hir.

Pontosabban ez jott 3 napja, most neztem meg:

"Currently, your payment is “Being Verified”. Payments are usually verified within 24 hours. After verification, the supplier will begin to process your order. During this time, you are unable to do any operation on your order."

[ Szerkesztve ]

(#603) Janesz1981 válasza micafighter (#600) üzenetére


Janesz1981
tag

Mi4 felejtős szerintem. Még felkapottabb lett a Xiaomi szóval 500 dollár alatt nem hiszem hozzá lehet majd jutni viszonteladóktól. Oneplus one-nál is talán a meghívós rendszer tartja kordában árakat

(#604) Relaxing válasza ßrainiac (#602) üzenetére


Relaxing
tag

Szia,

Elsőnek a payment successfull-ról kell ,hogy levelet kapjál. Aztán már csak olyan levelek érkeznek,hogy üzid jött az oldalon. Olyankor bejelentkezel és látod az aktuális státuszt. Ha már shipment állapotba kerülsz akkor pedig a Fedex oldalára irányítanak, kapsz egy számot ahol a csomag útját tudod nyomon követni.

Bakker - micsoda gubanc!

(#605) MartOOn válasza Janesz1981 (#603) üzenetére


MartOOn
addikt

Vegye meg gyorsan itt mindenki a 1+1-t,aztán felmehet az ára. :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#606) axlfsi válasza micafighter (#600) üzenetére


axlfsi
veterán

Ódejó, akkor duplán szép nap lesz nekem a holnapi? :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#607) MartOOn


MartOOn
addikt

50% akksival és 2ora 45perc kijelzo es 17 ora keszenlet
Ez a 2. toltes. Ebbol kb 9 ora mobilnet tobbi wifi. Volt fb meg chrome meg yt meg zenehallgatas... Szoval kb sokminden... Remelem lesz meg jobb is. Nexus5 ennyivel mar kb megadta volna magat...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#608) #16820480 válasza micafighter (#579) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jól néznek ki nagyon! A jobboldali kettőt simán elfogadnám, talán a sötétebb kicsit jobban bejönne. Ezek amúgy tényleg fából vannak, vagy csak fa hatású műanyag?

MartOOn: Szerintem azok a maguktól repedős hátlapok olyan kamuzások voltak, mint a maguktól robbanó akkumulátorok a szifonban meg galaxy-ban... Több képen is látszott, hogy egyértelműen egy helyről indulnak a repedések, ahol valószínűleg ütés érte a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#609) micafighter válasza #16820480 (#608) üzenetére


micafighter
nagyúr

Olvastam már olyat is hogy fa lesz, meg olyat is hogy müanyag :D (egyik sem 1+ oldala/fóruma, tehát egyik sem hivatalos) Hamarosan kiderül :)

(#610) #95234304


#95234304
törölt tag

Ha valamelyik fórumtárs kap megosztható meghívót, nyugodtan adhatna nekem :D
Minél többet hallok, annál jobban tetszik a telefon :)

(#611) doki13 válasza Janesz1981 (#603) üzenetére


doki13
aktív tag

500 dollár....nem sok. :)

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#612) kano válasza #95234304 (#610) üzenetére


kano
nagyúr

Esetleg, ha szebb stílusban kérnéd, akkor talán lenne valaki... :(((

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#613) micafighter válasza kano (#612) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1

(#614) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Sziasztok!
Egyre jobban tetszik ez a készülék, viszont valahogy a miui szimpatikusabb. Erre is fel lehet tolni,vagy értelmetlen a kérdésem? Bocsi,mostanàban nem volt droidom.

(#615) kano válasza BrandonXXV (#614) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem hamarosan.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#616) #95234304 válasza kano (#612) üzenetére


#95234304
törölt tag

Csak viccként írtam ;]

(#617) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Sziasztok

Aki marhivosan rendelt kozvetlenul az Opo-tol, mennyiber kerult igy a keszulek?

Koszi

laca

ui: figyel Joska :)

(#618) kerlas válasza vitezlejszlo (#617) üzenetére


kerlas
tag

17-én rendeltem (64Gb-os verziót), paypallal fizetve 101558Ft-ot vont le, erre még rájön majd 15-20 euró amit a csomagtovábbítónak kell fizetni, mivel közvetlen Magyarországra nem szállítanak.

(#619) micafighter válasza vitezlejszlo (#617) üzenetére


micafighter
nagyúr

Attól függ, hova rendeled. EU-ban 269/299 € 16/64 GB az ár, erre még rájön kb 15 € szállítási költség. Ha Magyarországra akarod akkor erre még rájön a külföldi rokonod postaköltsége vagy egy csomagtovábbító szolgáltatás költsége, ami kb + 15 €. Szóval durván 330-340 € a 64GB-os ha Magyarországra akarod.

(#618) kerlas paypal váltotta át az Eurót vagy a bankod, milyen árfolyamon? Csak azért kérdezem mert a banki átváltás 50ezer forint felett már pár ezer forinttal olcsóbban kijön a paypal átváltáshoz képest. (azért írtam 50ezer felett-et, mert nyilván egy 500 forintos USB kábel árának átváltásakor nem lesz pár ezer forint különbség)

De mondjuk egy 7500 forintos amazon.de rendelésnél 500 forintot spóroltam azzal, hogy Euróban fizettem, és így az amazon helyett a bankom váltotta át az Eurót, amazonnál jóval kedvezőbb árfolyamon.

[ Szerkesztve ]

(#620) kano válasza micafighter (#619) üzenetére


kano
nagyúr

Gyanítom a PP váltotta neki, hacsak nem fontban fizetett. Azért az durva, hogy ha fontban veszed kb. 13k-val drágább a 64GB-os verzió. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#621) vitezlejszlo válasza micafighter (#619) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Koszi a valaszokat. :)

35K-s vagyok, remelem ma kapok marhivot :)

laca

(#622) kerlas válasza micafighter (#619) üzenetére


kerlas
tag

Nem a paypal váltotta (euróba, hogy milyen árfolyamon, passz), hanem a csodálatos OTP, azért pár ezres így is nálam maradt, mert a paypal rosszabbul vált. Azt viszont elfelejtettem leírni, hogy a 24 eurós expressz szállítást választottam, úgyhogy ennél azért ki lehet jönni vele olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#623) kano válasza kerlas (#622) üzenetére


kano
nagyúr

Az OTP nem középárfolyamon vált már?
Mikor vetted pontosan?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#624) kerlas válasza kano (#623) üzenetére


kerlas
tag

17-én rendeltem, akkor lezárolta, és ma vonta le, nem tudom, hogy hogy vált, de pont azokban a napokban romlott a forint ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#625) BrandonXXV válasza kano (#615) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Köszi,ez jò hír! Az utolsò androidos telòm egy LG optimus 2X volt és azon is jòl mutatott a MIUI. A gyàri rendszerrel működik mindenkinek zökkenőmentesen?! Gyakorlati szempontbòl nem tùl nagy a szimpla telefonàlàshoz a mérete? Jelenleg 3,5-ös a kijelző amit hasznàlok,telefonàlàs àl ideàlis ez a méret...

(#626) kano válasza kerlas (#624) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor ez a mai árfolyam az OTP-nél...

Én 17-én vásároltam és 18-án már le is vonták. Mondjuk én nem adtam a magyar banknak az átváltásra, euró számláról vásároltam. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#627) MartOOn válasza kano (#620) üzenetére


MartOOn
addikt

£269. En kevesebbre szamitottam... De igy is mocskosmod megerte. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#628) bajaki


bajaki
őstag

Az OTG funkciót próbáltátok már, rendben működik?

(#629) Zoli_007 válasza vitezlejszlo (#617) üzenetére


Zoli_007
tag

Szia!
Meghívóval OnePlus-tól rendeltem. Telefon + szállítás 309.99€ lett a vége, úgy hogy Ausztriába rendeltem Standard kiszállítással. Forintba átszámolva 99.000 Ft-ra jött ki az aktuális €-Forint árfolyam szerint.

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#630) kano válasza MartOOn (#627) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, mert a 299 EUR nem igazán ugyan annyi mint 269 font (legalább is HUF-ba átszámolva).
Akkor örülök, ha megérte. :C Én úgy néz ki, hogy aug. 08-án kapom meg.

Zoli_007
Neked a standard shipping nem 15 EUR volt? Én most rendeltem és nekem 15 EUR volt. Tudod, hogy mivel vitték ki (osztrák posta), mennyi idő volt a szállítás?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#631) Zoli_007 válasza kano (#630) üzenetére


Zoli_007
tag

Nekem a Standard Shipping 10.99€ volt és ha jól emlékszem akkor a deutschepost vitte házhoz. Júl. 3.án indult UK-ból DPD-vel és júl 7.én érkezett meg az osztrák címre.

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#632) MartOOn válasza bajaki (#628) üzenetére


MartOOn
addikt

Igen. Muxik alap filekezelovel es totalcommanderrel is.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#633) bajaki válasza MartOOn (#632) üzenetére


bajaki
őstag

Ez remek akkor. :)

(#634) kano válasza Zoli_007 (#631) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi! Mikor is rendelted meg? Kaptál trackingot?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#635) micafighter válasza MartOOn (#632) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kíváncsi vagyok hogy egy külsö HDD-t meg tud-e hajtani :U

(#636) kano válasza micafighter (#635) üzenetére


kano
nagyúr

Valószínű igen, mert az OPPO Find 7a simán.
Leslien egy 1TB-os HDD-vel próbálta és simán ment vele.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#637) MartOOn válasza micafighter (#635) üzenetére


MartOOn
addikt

Delutan raszurom a 2 terrasom...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#638) Zoli_007 válasza kano (#634) üzenetére


Zoli_007
tag

Jún. 26.án rendeltem meg és volt tracking, igaz volt egy kis késés benne, de kb. nyomon tudtam követni.

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#639) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Nálunk mmég mindig nem lehet szerezni 64GB-os verziót?

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#640) micafighter válasza MartOOn (#637) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rendben, majd írj :DDD

(#639) centaurium de :)

(#641) Ginkologic válasza micafighter (#640) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Igen? ::)) és hol? :Y

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#642) micafighter válasza Ginkologic (#641) üzenetére


micafighter
nagyúr

Itt ;) Ajánlom figyelmedbe a kereső használatát, mert a 4. találat ez a hozzászólás, de egyébként ajánlom figyelmedbe ezt is. Kb 5 másodperc alatt megtaláltad volna a választ a keresőbe így azt feltételezem nem kerestél rá, legközelebb arra kérlek előbb keress, főleg ha olyan kérdésed van, amit már szinte biztos megtárgyaltak a topicban ;) Többen is követik ezt a topicot, így ha minden nap felmerül ugyanaz a kérdés attól tartok hogy több magyar honfitársunk is belehalna az unalomba, hogy állandóan ugyanaz a téma :(

[ Módosította: radi8tor ]

(#643) Keresztapper válasza MartOOn (#637) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Azért olyat ne csináljatok, hogy táp nélkül hajtjátok a HDD-t. Az alaplapnak annyira nem fog hiányozni ez a kis teszt. Lehet hogy meg tudja hajtani, de nem arra tervezték azt a nyákot, hogy HDD fogyasztást szolgáljon ki az tuti. Ennél combosabb eszközöknél (pl. soho routerek) sem ajnánlják nagyon ezt a megoldást.

http://palscoffeetech.com/

(#644) kano válasza Zoli_007 (#638) üzenetére


kano
nagyúr

Az pont 7 munkanap.
Én is (a múlt hét) csütörtökön rendeltem, akkor ezek szerint még úton sincs... :( Ha tartják a Te ütemezésedet, akkor most csütörtökön kel útra és a jövő hétfőn érkezik. :)
Megkaptad a meghívókat már a rendelés után? Elvileg ma kezdték már kiosztani...

micafighter
Szólj már egy modinak, hogy tegye be első hsz-nek azt a hosszú írásodat. :K

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#645) MartOOn válasza Keresztapper (#643) üzenetére


MartOOn
addikt

Megfogadom tanacsod es ugy veszem h működik. Nexus5-tel egyszer teszteltem, azzal működött. Hasznalni ugysem akarom azzal... 64es kartyat olvasóban OTG-n viszi. Ez a lenyeg.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#646) leslien válasza kano (#636) üzenetére


leslien
nagyúr

látom h mükszik

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#647) micafighter válasza kano (#644) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kicsit kipofozom és szólók :D Elég fáradtan írtam, kicsit kusza lett :B

(#648) Mattheo


Mattheo
tag

Kerek szepen meghivot! Londonban tudom meghalalni mindenfele nehezen beszerezheto hazai elvezeti cikkel (hurkakolbaszmagyarcigiborsodisoproniaszok)
Legyszi legyszi..

(#649) #16820480 válasza kano (#644) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mármint összefoglalóba tegyék be, az első hsz. már a múlté.

(#650) kano válasza #16820480 (#649) üzenetére


kano
nagyúr

Igen.

Mattheo
Ne menjünk át O+O fórumba....

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.