Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Coyote01 válasza TODI1111 (#12977) üzenetére


Coyote01
tag

Ezaz, valami ilyesmi is jó lesz szerintem. Meglesem, köszi! :)

(#13002) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Egész biztosan volt már kérdés, de akkora terjedelmű (szerencsére :) ) már ezt a topik, hogy szinte lehetetlenség lenne megtalálni a választ:

Meghívóval rendelt EU-s készülékemre hogyan tudom a garanciát érvényesíteni?
Esetleg van Magyarországon valami üzlet, ami "felvállalta" a garanciális ügyintézést? Pár találat a WayteQ Europe Kft.-re mutat, viszont őket nem értem el telefonon.
Mi a garanciális ügyintézés menete?

Köszönöm a válaszokat!

(#13003) vicze válasza hkari (#12989) üzenetére


vicze
félisten

Pontosan melyik a Mobiltárca topik itt? :) 2 hosszabb is van.
Kösz, így már világosabb ez 3rd party API, a gyártók kell a saját ROM-jukba forgassák, így nem a CTS része. Viszont teljesen nyílt API CM fórumokon több requestet is találtam a támogatásra CM10 óta...
Amúgy nem csak 1 +file hanem patchel egy csomó más szolgáltatást.

(#13004) Criton válasza meridaharcos (#12990) üzenetére


Criton
veterán

Set on Boot be van pipálva szerintem....

(#13005) hkari válasza vicze (#13003) üzenetére


hkari
őstag

Ez az a topic: [link]

Hát ha CM10 óta nem került bele, akkor nem reménykedek :U

(#13006) fricci


fricci
tag

A signal drop-tól nem véd, de találtam egy ilyen progit amivel legalább esélyed van észrevenni ha elment a hálózat:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartandroidapps.missedcall&hl=en

[ Szerkesztve ]

(#13007) FémKuka


FémKuka
tag

Sziasztok!

Németországból ismerősöm fogja elhozni a telefont és akkor már hozatok vele egy Nillkin 9H-t is.
Az lenne a kérdésem, hogy a kettő között mi lenne a különbség?
Egyik: [link]
Másik: [link]
Illetve még arra lennék kíváncsi, hogy a Sandstone Black kivitel mennyire bírja tok nélkül?

Előre is köszi a válaszokat! :)

Galaxy S6 32GB

(#13008) vicze válasza hkari (#13005) üzenetére


vicze
félisten

Hopp.
* Frameworks: Add base & MSIM APIs for SEEK (Secure Element Evaluation Kit) support

Én meg azon agyalok, hogy a Secure Element támogatást elvileg Google "dobta" a Host Card Emulation javára 5.0-ban, és azon akkor ez egyáltalán nem is működne úgy az egész rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#13009) ittakary válasza FémKuka (#13007) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mit mennyire bir? Ha azzal szeletelsz kenyeret, azt annyira nem szereti, hamar elmegy az éle :D

Mint minden eszközre, erre is igaz: ha vigyázol rá, és néhány alapszabályt betartasz, semmi baja nem lesz, akár hosszútávon sem. (apróval, kulccsal egy zsebbe ne rakd, asztalon ne csúsztasd, arccal lefele ne rakd, stb)

(#13010) hkari válasza vicze (#13008) üzenetére


hkari
őstag

Hmm, akkor mégis csak lehetséges lesz valahogy megoldani? Magát az apk-t próbáltam már mindenhogy felhegeszteni, de sehogy sem sikerült. Nem vagyok egy power user sajnos, de örülnék ha működésre lehetne bírni. Sim kártyám már mobiltárcás :)

Érdemes lenne egy friss CM11 nightly verzióval megnézni szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#13011) Criton


Criton
veterán

cm-11-20141008-SNAPSHOT-M11-bacon próbálta valaki? Jobb-e esetleg mint a stock ROM?

[ Szerkesztve ]

(#13012) ittakary válasza Criton (#13011) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ez milyen verziót takar?

Eddig csak a stable és a nightly volt ismerős nekem. Ráadásul úgy nézem hogy ez október elején készült, azaz 3 hónapos már lassan.

[ Szerkesztve ]

(#13013) FémKuka válasza ittakary (#13009) üzenetére


FémKuka
tag

Magára a hátlapra gondoltam. Ránézésre sérülékenyebb anyaggal van bevonva a hátlap, de mivel még nem fogtam kézben így nem tudtam magam eldönteni és ezért érdeklődtem itt. Alapvető telefonhasználati "szabályokkal" én is tisztában vagyok. :)

Galaxy S6 32GB

(#13014) ittakary válasza FémKuka (#13013) üzenetére


ittakary
nagyúr

Sérülékenyebb, mint az átlag, de nekem nem látszódik rajta kopás / karc pedig egy hónapig tok nélkül használtam.

December óta pedig az aláirásomban hirdetett tok van rajta, ami kb ugyanabból az agyagból van, mint a telefon hátlapja, szóval kb észrevétlen. Persze azért vastagabb, mint tok nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#13015) octolith válasza mosquetoo (#12951) üzenetére


octolith
tag

$ SU

Egy gyári visszaállítást mindenképp próbálj meg, ha utána sem megy, flasheld a teljes 44s romot újra. ADB-re és fastbootra lesz szükséged (innen tudod telepíteni, ha még nincs).

Javaslom, hogy oldd fel a bootloadert az itt leírtak alapján. (Csak a bootloader unlock részre van szükséged).

Majd rakd fel az alap romot, az itt leírtak alapján. Csak az első három lépésre lesz szükséged, a harmadik lépésben az egymás alá írt parancsokat cssak akkor kell lefuttatnod, ha a flash-all.bat valami miatt nem működik.

Ne keseredj el, valószínűleg valami beállítási bibi lehet, de ezzel visszaraksz mndent teljesen gyárira. :)

(#13016) vicze válasza hkari (#13010) üzenetére


vicze
félisten

Hát leszedtem az utolsó nightly zip-jét és az adott útvonalon nincs a jar, ami mutatná, hogy ott a támogatás.
Sőt letöltettem, csomó modellhez és egyikben sincs, szóval akkor nem értem mi került bele... :(

Találtam egy ilyet is, ha jól értelmezem, ha bele lenne forgatva akkor se működne jól. :(

(#13017) FémKuka válasza ittakary (#13014) üzenetére


FémKuka
tag

Köszi!
Akkor ezek szerint nem vészes.

Többieknek: Ötlet, hogy melyik Nillkin üveg lenne a nyerő? Valószínűnek tartom, hogy ugyanaz, de hátha valaki észrevesz olyat amit én nem.
Eredetiséggel gondolom amazonon nem nyúlhatok mellé. :B

Galaxy S6 32GB

(#13018) octolith válasza FémKuka (#13013) üzenetére


octolith
tag

Én azt olvastam róla, hogy egy idő után azért meg tud kopni rendesen. Én rendeltem hozzá a Oneplus-tól egy tokot, és az elejétől kezdve abban van :) A Oneplus féle tokok közül a zöldet nem javaslom senkinek, nem olyan színe van, mint a képen (kicsit ilyen neonos, de nem igazán tudom leírni, csúnya, na) és szerintem nem igazán illik a telefonhoz, illetve a piros-fehér színű töltőkábelhez meg aztán végképp nem

(#13019) vitezlejszlo válasza fricci (#13006) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

:R

(#13020) M0RGI válasza FémKuka (#13007) üzenetére


M0RGI
őstag

Nem értem milyen különbségre gondolsz. Mindegyik Nillkin 9H.

(#13021) FémKuka válasza M0RGI (#13020) üzenetére


FémKuka
tag

Mondjuk igazad van. Csak néztem, hogy az egyik 10€, a másik 13€, de elméletileg ugyanaz. Ezért merült fel bennem a kérdés :)

Galaxy S6 32GB

(#13022) M0RGI válasza FémKuka (#13021) üzenetére


M0RGI
őstag

Az árban való szórás simán van ekkora.
A lényeg, hogy eredetit kapj. ;)

(#13023) Karavik válasza FémKuka (#13007) üzenetére


Karavik
veterán

Én eredeti Oneplus kijelzővédőt vettem a telefonnal együtt. Maximálisan elégedett vagyok vele (minőség, csomagolás, tartozékok, leírás). Hozzáadott pozicionáló fülekkel elsőre sikerült tökéletesen feltennem.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#13024) hkari válasza vicze (#13016) üzenetére


hkari
őstag

Hmm de a linken azt írják a Color OS meg támogatja a legutolsó OTA frissítés óta?

Érdekes ez. Hátha valamelyik főzött ROM-ba belepakolják majd. Örülnék neki, mert kb egy hétig használtam a 930-as lumiámmal, és iszonyatosan jó dolog :)

Más: CM 12 temasek romok letöltésénél megjelent egy cm-12.0 sabermod temasek rom verzió. Erről mit lehet tudni?

[ Szerkesztve ]

(#13025) dreko válasza hkari (#13024) üzenetére


dreko
aktív tag

úgy látom, ebben benne van az AK kernel is

(#13026) meridaharcos válasza Criton (#13004) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Elvileg nincs, már ha a synapse beállításainál az "apply on boot" menüről beszélünk.
Próbaképpen leszedtem a synapse-t, így is újraindításkor a telóm átvált performance governor-ra. Mi a fene lehet ? :F

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#13027) guni válasza Taci (#13002) üzenetére


guni
tag

Hát itthon biztos nem fogod szervizeltetni. Amennyire utánaolvastam futárral működik amit ők fizetnek, de itthonról ha jól sejtem nem működik. Szóval ha elromlik az elég nagy szívás... :/

(#13028) mgTerminator válasza Alexios (#12983) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi! Na és hol lehet beállítani az értesítés hangerejét? Mert az a csengőhanggal együtt állítódik...

(#13029) hkari


hkari
őstag

Van ötelte valakinek arra, hogy miért nem tudom szerkeszteni a legfrissebb temasek CM12 romon a mixer_paths.xml-t? Megnyitom átírom mentem de semmi. :U

Szerk: Egy restart megoldotta :)

[ Szerkesztve ]

(#13030) mgTerminator válasza mgTerminator (#13028) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ja és a Titanium Backup-ban miért nem működik a jegelés?

(#13031) #01696768 válasza mgTerminator (#13028) üzenetére


#01696768
törölt tag

Ha a hangerőgombbal szabályoznád, nyomd meg utána a fogaskereket ;)

Amúgy S3 vagy N5 topikból vagy ismerős? :B

[ Szerkesztve ]

(#13032) kano válasza hkari (#13024) üzenetére


kano
nagyúr

Én is a Temasek féle CM12-t használtam, de elegem lett, hogy mindegyikben van valami nyűg(hívásos hibák) .Talán a 12.22 körüli volt utoljára jó.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#13034) lpz123


lpz123
újonc

A meghívós XLS lista még működik? Az első 4 kérő nem nagyon válaszolt...

[ Szerkesztve ]

(#13035) scope2007


scope2007
addikt

Üdv
KB 1000hsz óta nem voltam a topikban
Esetleg valami fontos amiről lemaradhattam?
CM11S 44S van fent, root-olva, reklám tiltással.
Teljes megelégedéssel használom a telefont.
Best buy volt számomra.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13036) pitama válasza FeRkE (#13033) üzenetére


pitama
tag

Várom, hogy végre multirom kompatibilis legyen Úgy tűnik egy frissítés megoldotta

[ Szerkesztve ]

(#13037) kcsa válasza lpz123 (#13034) üzenetére


kcsa
veterán

Nem működik.

(#13038) FeRkE válasza pitama (#13036) üzenetére


FeRkE
őstag

Majd írhatnál tapasztalatot :)

(#13039) pitama válasza FeRkE (#13038) üzenetére


pitama
tag

Na felment. SU gapps is. Eddig gond nélkül fut. Most gyorsan belakom és kiderül minden :D

(#13040) ittakary válasza pitama (#13036) üzenetére


ittakary
nagyúr

Be kell irni ide hogy szeretnél meghivót VAGY figyelni a topikot folyamatosan napi szinten, és irni azoknak, akik felajánlják hogy van nekik, ez a leggyorsabb.

Én eddig minden alkalommal kaptam meghivót pár órán belül.

(#13041) bdavid94 válasza pitama (#13039) üzenetére


bdavid94
tag

vajon ha felrakom és felrakom rá a temasekből származó backupom azzal eltudom rontani a romot?
nem nagyon van kedvem újra belakni a romot... :)

[ Szerkesztve ]

(#13042) Alexios válasza FeRkE (#13038) üzenetére


Alexios
veterán

Nekem gond nélkül megy, de az eddigi unofficial cm12-vel sem volt gond, szóval nincs változás ilyen téren.

(#13043) mgTerminator
lehet, cache+dalvik cache törléssel flasheltem rá a nightly-t, minden probléma nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

(#13043) mgTerminator válasza FeRkE (#13033) üzenetére


mgTerminator
veterán

Á ezt nem hiszem el.... Eddig a nightly-t vártam, de tegnap átálltam a Daleski féle cm12-re. Arra lehet frissíteni ezt vajon?

(#13044) pitama válasza bdavid94 (#13041) üzenetére


pitama
tag

Ezt nem tudom, én heliumot használok, onnan könnyen felnyomok mindent.

(#13045) Oppenheimer válasza Alexios (#13042) üzenetére


Oppenheimer
veterán

akkor én is rá dirty flashelem a daleski buildre.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13046) #01696768


#01696768
törölt tag

Áááá, dejó is lenne tudni, hogy most akkor mit is fog kiadni a OP. Ez a nightly nagyon birizgálja a fantáziám, főleg, hogy problémamentesnek mondjátok. Egy pár apró dolog beakadt a gyári rszr.ben nálam a sok OTA után, úgyhogy már egy ideje érik a factory reset. És akkor már ugye megérné egy frissebb rom is. Még jó, hogy vizsgaidőszak van és nem érek rá...

(#13047) szkorhetz válasza Oppenheimer (#13045) üzenetére


szkorhetz
őstag

Jobb lett?
Én a temasek félét használom, gyakorlatilag hibátlan és gyors mint a veszedelem.

[ Szerkesztve ]

(#13048) FeRkE válasza #01696768 (#13046) üzenetére


FeRkE
őstag

Hát nekem úgy tűnik, hivatalos CM (CM12S) nem lesz a telóra, a Oneplus saját Lollipop ROM-ja lesz. Vagy lehet választani a CM12 nightly vonalat meg az ebből főzött ROM-okat.

(#13049) Oppenheimer válasza szkorhetz (#13047) üzenetére


Oppenheimer
veterán

1-2 minor bugfix volt mióta legutóbb felraktam egy daleski romot.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13050) #01696768 válasza FeRkE (#13048) üzenetére


#01696768
törölt tag

Na ezaz, de azért nem ártana biztosat tudni. ColorOSt tuti nem kérek rá, de sajnálom, mert nekem a gyári CM-mel sem v l lt bajom, cserébe nem kellett pepecselni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.