Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) micafighter válasza Bilux (#4999) üzenetére


micafighter
nagyúr

Annyiból veszek egy legalább olyanjó telefont, laptopot, tabletet, meg egy pc-t, mindegyikből zsírújat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5002) Avicularia válasza micafighter (#4992) üzenetére


Avicularia
veterán

Hazafelé Magyarországról be kellett újítani némi alkoholt az otthon vásárolt nem kicsi mennyiséghez, szóval ez még hozzájött a hajón vámmentesen. Meg 2 karton cider is még :D

(#5003) micafighter válasza Avicularia (#5002) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C

(#4995) didro88 köszi, az szuper lenne :)

(#4993) didro88 szerintem az a legnagyobb bukta, ha kihasználatlanul hever a fiókban valami, közben pedig az értéke szépen gyorsan amortizálódik :)

A sör engem sem hoz annyira lázba, de biztos van valami amire el tudnád költeni azt a kb 20k-t amivel a 64GB-s 2év EU garis verzió olcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

(#5004) zokni1996


zokni1996
csendes tag

Na ez ütött :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5005) micafighter válasza zokni1996 (#5004) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én belekötnék egy kicsit, mert a Bootloader gyárilag nincs feloldva a Oneplusnak, viszont az igaz, hogy elég könnyü feloldani, és összességében sokkal szabadabb az operációs rendszer mint az apple megoldása. Az akksi szintén nem "removable", mert 5 csavart ki kell hozzá csavarni hogy a kábelt le tudjuk választani és ki tudjuk venni az akksit. A 3GB RAM-ot viszont lehagyták :DDD

Mindenesetre a lényegen (a kép üzenetén) ez nem változtat :)

[ Szerkesztve ]

(#5006) Bilux válasza Avicularia (#5002) üzenetére


Bilux
veterán

M8-cal készült? :Y

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5007) Bilux válasza micafighter (#5005) üzenetére


Bilux
veterán

Nem csak 1GB ram van a plusban is?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5008) micafighter válasza Bilux (#5007) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem tudom az almában mennyi ram van, de a Oneplus-ban 3, az biztos :)

(#5009) Avicularia válasza Bilux (#5006) üzenetére


Avicularia
veterán

igen, miért?

(#5010) Lecs@


Lecs@
addikt

Meddig folytatja az AK a napi szintű frissítést ? Ez nem ok nekem, meg egy telefonnak sem.

512 GB

(#5011) emvy válasza zokni1996 (#5004) üzenetére


emvy
nagyúr

Mondjuk lassuk be, az OPO-n nem fut az iOS. :)

while (!sleep) sheep++;

(#5012) MartOOn válasza emvy (#5011) üzenetére


MartOOn
addikt

Halistennek es az osszes szentnek...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5013) Vagany válasza Bilux (#4983) üzenetére


Vagany
őstag

Amúgy kb 2 gigát küldtem át a total commanderrel wifin a PC-re, azon kívül semmi extra, facebook és böngészgetés, kb 40 perc deezer mobilnettel autóban, meg vagy 20 perc telefon. Ha játék is van akkor 4 óra képernyőidővel majdnem 0-án vagyok :).

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#5014) micafighter válasza Lecs@ (#5010) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ki kényszerít hogy minden nap frissíccs? :D Viccet félretéve, szerintem inkább örüljünk, hogy nem rest :)

[ Szerkesztve ]

(#5015) Bilux válasza Avicularia (#5009) üzenetére


Bilux
veterán

A felbontás nagyságának hiánya még mindig látványos, M7-hez képest van valami változás?

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5016) Bilux válasza Vagany (#5013) üzenetére


Bilux
veterán

Ma éjszaka ne dugd fel tölteni. Ha teheted vidd magaddal inkább a töltőt kíváncsi vagyok mire fut ki az üzemidő. :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5017) Vagany válasza Bilux (#5016) üzenetére


Vagany
őstag

Tegnap esti kép volt, éjszakára töltőre dugtam, azért shotoltam este. 6-7 óra közé tippelem, amúgy 5-6 között lenne általában, de esténként töltöm, hogy a napot fullon kezdjem, sose lehet tudni.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#5018) Bilux válasza Vagany (#5017) üzenetére


Bilux
veterán

Általában én is így vagyok ezzel.
Az az eset is csak véletlen volt, de meglepett, hogy ilyen jól bírja.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5019) virkir válasza eami (#4997) üzenetére


virkir
veterán

Természetesen nem a kínai paicra szánt készülék kerül itthon forgalomba, hiszen eltérő a hálózat."
Az egy dolog.
De
1. Globál verziót kizárólag az Oneplus forgalmaz, senki viszonteladónak nem szállít jelenleg.
2. Ha mégis olyan csókos lenne a wayteq akkor viszont nem egy év garanciával kéne árulniuk.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5020) MartOOn


MartOOn
addikt

A Wayteq sunyiskodik vagy szándékosan vagy butasagbol... A lenyegen NEM valtoztat.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5021) eami válasza MartOOn (#5020) üzenetére


eami
addikt

szóval akkor valaki aki edigitálból vásárolt tudna küldeni képernyőmentést hogy milyen bandeket használ?

amúgy meg fogok írni a OnePlusnak aztán hamar kiderül majd.

(#5022) Bilux válasza eami (#5021) üzenetére


Bilux
veterán

A dobozról kell képet küldeni a telefonról minek? Azon csak azt látod, hogy 3G vagy LTE meg társai.
Nem kell parázni, hogy kínai vagy global verziós minden remekül működik ugyanúgy.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5023) Avicularia válasza Bilux (#5015) üzenetére


Avicularia
veterán

Sok minden változást nem vettem észre M7-hez képest, kicsit vérszegény a 4mp. De ezt leszámítva jó készülék az M8.

(#5024) Vagany válasza eami (#5021) üzenetére


Vagany
őstag

Eddig senki nem volt olyan bolond, hogy onnan vegyen kb 30 ezerrel drágábban 64GB-os helyett a 16 GB-osat. Mikor manapság a meghívók is jönnek rendesen és lehet nemsoká meghívó se kell.
Bár ha jól látom ma akadt egy... :DDD .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#5025) micafighter válasza Vagany (#5024) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem sem éri meg edigitaltól venni, de azért ne nézzük egymást bolondnak, mert másak a preferenciáink :)

(#5026) micafighter válasza eami (#5021) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem tudom sajnos hogy lehetne bebizonyítani, hogy kínai verzió. Ha nagyon tudományosak akarunk lenni, akkor fogalmazhatunk úgy, hogy semmi bizonyíték nincs rá, hogy amit edigital/wayteq árul, az global lenne. Az ö szavukat leszámítva..

A global verziós készülék hátlapján ugyebár ott a CM logó és felirat, továbbá a dobozán ott a Global version jelzés. Ezek tudtommal nincsenek az edigital/wayteq telefonjain.

Tehát amíg csak mondják, hogy márpedig az nem kínai, addig én azt mondom, hogy márpedig én vagyok a dalai láma.

(#5027) Vagany válasza Vagany (#5024) üzenetére


Vagany
őstag

Nincs a bolondban semmi rossz. Van akinek én vagyok bolond mert 100 ezerért veszek telefont :). Szóval remélem nem sértettem meg senkit, nem ez volt a szándékom, csupán éreztetni akartam a szakadékot ami a két lehetséges beszerzés között tátong :DDD .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#5028) micafighter válasza Vagany (#5027) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD Nincs a bolondban semmi rossz. Van akinek én vagyok bolond mert 100 ezerért veszek telefont :).

Mind bolondok vagyunk :DDD :))

(#5029) Bilux válasza Avicularia (#5023) üzenetére


Bilux
veterán

Tudom, hogy jó nekem nagyon tetszett az M7.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5030) Bilux


Bilux
veterán

Én kütyü, telefon buzinak hívom a saját bolondságom :)

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5031) Lecs@ válasza micafighter (#5028) üzenetére


Lecs@
addikt

Én meg több telót cserélek mint alsógatyát ! :C ( hozzárakom, nem buktával mint nagytöbbség )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5032) Lecs@ válasza eami (#5021) üzenetére


Lecs@
addikt

Te leszel az első, és utolsó lehet :D Te is félév után fiókba dobod ?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5033) didro88 válasza micafighter (#5003) üzenetére


didro88
tag

mit fotózzak konkrétan?

" " ezt le hagytam a családnál vannak a telefonok,nálam az a "fiók" még a sony ericsson p1i is megvan igaz az tényleg a FIÓKBAN,bármikor munkára fogható állapotban...stb.

a 20k nekem megéri,hogy ne keljen levelezgetni,postázni...laptopom is postázandó lett volna,inkább meg vettem az alkatrészt...nincs energiám ezekre!

kínai nem kínai?" ami nem kínai az ma már hamisítvány" :) úgy tudom egy helyen gyártják a globál verzióval vagy nem?

(#5034) Vagany válasza didro88 (#5033) üzenetére


Vagany
őstag

Te döntésed volt semmi gáz, de nem 20k az szerintem.
130-ért van a 16GB az edigitalban és 90 ezer szállítással együtt a gyártótól (EU-ban). Igaz a 16GB-oshoz nem igen van meghívó tehát számoljuk a 64GB-ost az 100 ezer.
Amúgy abból hogy az edigital a kínait forgalmazza nem lesz hátrányod itthon, elvileg a hw amúgy is egyezik.

szerk.: A doboz hátulját fotózd le, ott vannak az a telefon adatai.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#5035) micafighter válasza didro88 (#5033) üzenetére


micafighter
nagyúr

Annak a doboznak a hátulját, amiben a telefon volt. :)

(#5036) MartOOn válasza didro88 (#5033) üzenetére


MartOOn
addikt

De. 99.9%-ban ugyanaz a ket version. Sot 99.999% DE. Ha azt mondjak hogy global amit arulnak, akkor adják azt. Ne sunyiskodjanak a kinaival. Amivel ismetlem semmi bajod nem lesz otthon de pl nem tudhatjak h en miert ragsszkodom a global verziohoz. Lehet 2 het mulva koltozom az USA-ba es ott a kinai nem minden halot tud. Szoval azt adjak amit megveszek ne egy nagyon hasonlot, mert akkor en se forintot adok erte csak vmi nagyon hasonlot... ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5037) didro88 válasza Vagany (#5034) üzenetére


didro88
tag

ti rágódtok rajta nem aggódom,tökéletes kütyü van a kezemben,lehet hamarabb megy a fiókba mint fél év :) 20 v. 30 16 v. 64 nekem mindegy,senkit nem akarok ezzel bántani,mindenkinek más az igénye és lehetősége...le írtam a szempontjaimat PONT. van aki cseréli,a telefonját "bukta" :) nélkül... sasolom a szifon hatot,azt is ki kell próbálni.

(#5038) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Kint van a franco 17, elméletileg az új touch firmware-rel!

[ Szerkesztve ]

(#5039) Oppenheimer válasza szkorhetz (#5038) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kísérletező kedvű fórumtársak beszámolóit várom. Lehetőleg olyanét, aki gyorsan tud írni virtuális billentyűzeten.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5040) szkorhetz válasza Oppenheimer (#5039) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ha nem jön be akkor max visszarakod, amit te használsz van vagy 2 perc. De én fölraktam már, most tesztelem!

Sok változást nem látok, még mindig van néha, hogy nehezen érzékel, Temple Run 2-vel lehet elég jól tesztelni az írás mellett és szerintem most sem lett jobb...

[ Szerkesztve ]

(#5041) Oppenheimer válasza szkorhetz (#5040) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem baszogatom a telefont, nincs rá se kedvem, se időm.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5042) didro88 válasza micafighter (#5035) üzenetére


didro88
tag

nem sikerült!!!!

[ Szerkesztve ]

(#5043) emvy válasza Oppenheimer (#5039) üzenetére


emvy
nagyúr

Gyakorlatilag megszunt a ghost swipe problema. Egyszer elo tudtam (talan) idezni, de ez nekem tokeletes igy. (Ha nem szunt volna meg, akkor eladtam volna a telefont, az elozo allapotaban nem volt szamomra hasznalhato -- ha egy telefon napjaban otszor felidegesit, az nem oke.)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#5044) Bilux válasza Oppenheimer (#5041) üzenetére


Bilux
veterán

Majd a következő hivatalos frissítésnél kipróbálod

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5045) Bilux válasza emvy (#5043) üzenetére


Bilux
veterán

Na ez dícséretes :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5046) didro88 válasza micafighter (#5035) üzenetére


didro88
tag

na talán [link]

(#5047) micafighter válasza emvy (#5043) üzenetére


micafighter
nagyúr

Na ez örvendetes :)

[ Szerkesztve ]

(#5048) Lecs@


Lecs@
addikt

Több helyen olvasom fórumokon, hogy a Lenovo Super Camera appot illetve a Snap Camerát használják többen. Felraktam playből a trialt, és igaz csak esti , benti képpel tudtam próbálni, de egyenlőre meggyőzőbb a CM11S kamera appnál. Holnap kiderül.

512 GB

(#5049) micafighter válasza didro88 (#5046) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nagyszerü, köszönöm! Mindjárt megmondom milyen verzió :) Tudom hogy téged különösebben nem érdekel, de másoknak fontos lehet, hogy milyen verziót árul az edigital.

szerkesztés:

CONFIRMED ez bizony kínai verzió :N

És az rendben van, hogy ez itthon használva gond nélkül müködik, de nem azt kapod amiért fizetsz, mert a kínai verzióból ettől függetlenül sok frekvencia hiányzik, másrészt: http://www.edigital.hu/Okostelefon/OnePlus_One_16GB_kartyafuggetlen_okostelefon_(Android)-p418843.html:

Ez így biza átb@szás.

[ Szerkesztve ]

(#5050) didro88 válasza micafighter (#5049) üzenetére


didro88
tag

tudom,hogy kínai le infóztam.

Lecs@ én [link] ezt használom ez is jobb

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.