Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Csak info: 07.29-es kifizetett nemet cimre meno telefon pending shipment-es meg mindig.

(#1752) micafighter válasza gabee jr (#1747) üzenetére


micafighter
nagyúr

Wipe data és wipe media lehetöségeket hagyd. Várj 1-2 napot, ha akkor sem fog frissitést találni manuáli akkor se ha rendszerfrissitésekbe rányomsz, akkor jöhet amit (#1750) sheratan irt.

(#1753) kano


kano
nagyúr

Szerintem egy kis készlethiány lehet a O+O-nál. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1754) bajaki válasza axlfsi (#1745) üzenetére


bajaki
őstag

Amennyire én tudom, ART-on nem működik az xposed.

Nem tapasztaltam különösebben problémát a dpi átállítás után eddig. A számológép, a tárcsázó, galéria is rendben van.

(#1755) leslien válasza kano (#1753) üzenetére


leslien
nagyúr

hát nem tudom hogy mi van, de már a f.. kivan...
vissza mondanám csak viszik a find7 csütörtökön

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1756) vitezlejszlo válasza leslien (#1755) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Lehet most hogy beszedtek a lovekat, a fejesek mar egy kis szigeten vannak es mindekinek csak egy "koszi" kepeslapot kuldenek :D

(#1757) axlfsi válasza bajaki (#1754) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, sajnos míg az ART fejlesztési fázisban van, xposed nem fogja támogatni, így maradok Dalviknál. Viszont, megnéztem, és valóban, egész jól néz ki minden 320 DPI-n (a Samsung TouchWiz-ze és egy két alkalmazás Samsungon meglehetősen torzult, ezért kellett egyenként felülbírálni egyik-másik alkalmazást). Egyedül, a Play-t állítottam vissza 480-ra.

(#1749) kano ok, ma felsőfok... De ne várj sok rossz véleményt róla; tudtommal hibátlan megoldás, szóval rendeld bátran, megéri az árát.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1758) kano válasza vitezlejszlo (#1756) üzenetére


kano
nagyúr

Még jó, hogy nekem már biztos helyen van a telóm. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1759) micafighter


micafighter
nagyúr

Itthagyott ma postás értesítőt, megjött a telohoz a fülhallgato amit rendeltem, megjött a 32GB vizállo OTG pendrive, meg egy csomag jött kinábol, vagy egy tpu tok, vagy az original flip tok, vagy a nillkin üveg :) 1 óra mulva kiderül :))

[ Szerkesztve ]

(#1760) bajaki válasza micafighter (#1759) üzenetére


bajaki
őstag

Milyen fülhallgatót vettél? :)

(#1761) micafighter válasza bajaki (#1760) üzenetére


micafighter
nagyúr

Majd jönnek ide képek meg linkek nemsoká :) Semmi komoly amúgy, nem akartam sok pénzt rá szánni, a legolcsóbb agybadugósat rendeltem ami a tesztek alapján szépen szól :) 4k volt. A pontos tipust majd egy ora mulva megirom képekkel együtt :)

(#1762) tihibaby válasza leslien (#1755) üzenetére


tihibaby
senior tag

26.-i rendelésem,ma érkezett meg a Mailboxde.com-hoz,du. már tovább is jött,legkésőbb holnapután remélem a kezem közt lesz.

(#1763) tihibaby


tihibaby
senior tag

Titanium Backup-al csinálok mentést az előző telefonomról,erre át fogom tudni applikálni a cuccost?
Root feltétlen kell,vagy mellőzhető?
Ill,ha root után akarok OTA frissítést csinálni lehetséges,vagy nem fog menni,vagy a root fog elveszni?
Aki tud válaszoljon legyen szíves! :R

[ Szerkesztve ]

(#1764) vitezlejszlo válasza kano (#1758) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

MOND MEG HOGY HOL!!!! MOND MEG HA MERED!!! :D Pikkpakk nem lesz vele többet gondod csak mond meg hova menjek érte :D

(#1765) micafighter válasza tihibaby (#1763) üzenetére


micafighter
nagyúr

Titanium Backup-al csinálok mentést az előző telefonomról,erre át fogom tudni applikálni a cuccost? Egy próbát megér, de nem biztos hogy müködni fog.

Root feltétlen kell,vagy mellőzhető? A TBhez tudtommal kell root..

Ill,ha root után akarok OTA frissítést csinálni lehetséges,vagy nem fog menni,vagy a root fog elveszni? Ha custom recovery-t raksz fel akkor a fejlesztői lehetőségekben kapcsold ki a CM recovery frissítését mert különben az OTA mindig felül fogja írni a custom recovery-det. Így a custom recovery is megmarad, és szerintem a root is.

[ Szerkesztve ]

(#1766) micafighter válasza tihibaby (#1762) üzenetére


micafighter
nagyúr

Attól függ mivel kérted a továbbítást :) Ha futárszállítást választottál akkor valoszinüleg igen :K

(#1767) tihibaby válasza micafighter (#1765) üzenetére


tihibaby
senior tag

Tényleg,igazad van Titanium root jogot kér....
Köszi a választ! :R

(#1768) axlfsi válasza micafighter (#1761) üzenetére


axlfsi
veterán

Én nem régen vettem egy Piston II-est a Xiaomi-től és azt kell, hogy mondjam, nagyon jó, minőségi és szól is, mint állat.

A 32GB vízálló OTG-s ceruzameghajtóra kíváncsi lennék. Linkeld majd be valahol, ha elégedett vagy vele (korábban csak a szívás volt ezekkel Kínából, mert hamisítványok voltak mind :( 32GB helyett 8 sem volt és borult, irhatatlan lett kb. fél nap után).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1769) micafighter válasza axlfsi (#1768) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem kínai :N és nem kínából jön :P Silicon Power. Vízálló porálló ütésálló élettartam garanciával ;) kb 20$ -ba volt nekem. :) 4-5k között már lehet ilyet kapni, itthon ilyet találtam: Transcend Jetflash. Ugyanúgy vízálló és élletartam garanciával, 4,8k. ;) Sajnos ezek USB 2.0-sak, egyedül egy fajtát találtam USB 3.0-ba ami vízálló, az pedig 40-50$ között van, annyit meg nekem nem ér a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1770) tihibaby válasza axlfsi (#1768) üzenetére


tihibaby
senior tag

A vezérlőgombok együttműködnek az O+O-val?

(#1771) axlfsi válasza tihibaby (#1770) üzenetére


axlfsi
veterán

Abszolút.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1772) Nordic


Nordic
Közösségépítő

(#1773) micafighter válasza Nordic (#1772) üzenetére


micafighter
nagyúr

:D Én annyira nem lepődök meg, már eddig is rengeteg cég foglalkozott a kínai Oneplus viszonteladásával :)

,,A hivatalos közlemény szerint a WayteQ Hongkong Ltd., a OnePlus, valamint a Xiaomi közötti megállapodás eredményeképpen" Erre viszont nagyon kíváncsi vagyok, ugyanis a Oneplus filozófiájának lényege hogy a viszonteladókat kihagyva, közvetlenül a Oneplus-tól rendeljék az emberek olcsóbb áron a készüléket.

Akárhogy is legyen, ez a rész lehet a legérdekesebb: ,,A WayteQ mind a Xiaomi, mind a OnePlus készülékekre 12 hónap hazai jótállást biztos, magyar szerviz háttérrel kiegészítve ezt, ezáltal gyors, itthon zajló garanciális ügyintézésre lehet számítani.."

A jótállásról már leírtam a nem túl pozitív véleményem, az mindenesetre bíztató, hogy a szaktudás ezek szerint hivatalos üzletben is meglesz itthon, hogy Oneplus-t javítsanak.

OnePlus One: 129 900 forint -> kíváncsi vagyok, hogy ez 16 vagy a 64GB verzió.. :U

[ Szerkesztve ]

(#1774) Nordic válasza micafighter (#1773) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jó, csak legalább lesz lehetőség azoknak is akik már kicsit unják ezt a meghívósdit.

(#1775) micafighter válasza Nordic (#1774) üzenetére


micafighter
nagyúr

Eddig is volt lehetőség, a kedvenc alis eladónktól már jópáran rendeltek és megkapták a készüléket :) Viszont garancia szempontjából ez nyilván sokkal jobb az alisnál.

Azt kihagytam az előző hsz-ből, hogy köszönjük a hírt :) :R Lesznek páran szerintem akik nagyon fognak ennek örülni :)

[ Szerkesztve ]

(#1776) virkir válasza Nordic (#1774) üzenetére


virkir
veterán

És van felesleges 25k-juk kidobni az ablakon.
Az a 99 ezres Mi3 is a 16GB változat lesz az biztos.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1777) micafighter válasza virkir (#1776) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Az a 99 ezres Mi3 is a 16GB változat lesz az biztos." -> Attól tartok én is. Viszont külföldről rendelve sem sokkal olcsóbb ha rájön az áfa.. :\

Számomra egyébként a hír legjobb része az, hogy itthon is lesz szaktudás a javításra hivatalos cégnél :) Így nem feltétlen kell a kínai garanciás Oneplust kínába küldözgetni vagy "szürkeszervízbe" vinni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1778) Vagany


Vagany
őstag

Hogy lehet megnézni, hogy sikerült-e nyitni a bootloadert? Most próbáltam a manudroid toolkitet, természetesen a "Method 2"-t, de nem egyértelmű, hogy sikerült-e, mert nem nagyon világos, hogy az "ADB Sideload"-nál mit kell csinálni, dalvikot, meg a cash-t ki kell pipálni vagy nem, kell swipe-olni (jobbrahúzni)?

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1779) axlfsi válasza Nordic (#1772) üzenetére


axlfsi
veterán

Én már két hete tudom, csak még nem volt publikus :) ... de akkor ezekszerint, most lehozták :C

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1780) micafighter


micafighter
nagyúr

#kieg

Megérkezett az original flip tokom :) Oppomart-ról rendeltem, a tok 20$ volt, + 3$ a szállítás, és 2014.07.24. -én rendeltem. Íme néhány kép: [link] ( a doboz mellett egy SGS2 van, csak viszonyításként)

Nagyon kellemes a tapintása, tökéletesen illeszkedik. A hátlapon egy müanyag tok van, abba kell belerakni a telefont. Müanyag felül és alul nincs, de a sarkakat körbeöleli. Lehajtásra a képernyő lezár, felhajtásra felold, nagyszerüen müködik. Aki flip tokot szeretne a telefonjára gondolok itt például Nordic fórumtársunkra, annak mindenképpen ajánlom :)

[ Szerkesztve ]

(#1781) axlfsi


axlfsi
veterán

Srácok! Milyen autós tartót ajánlatok, itthoni beszerzéssel? Volt két hete a LIDL-ben egy, 1+2A-s töltővel, ablakra rögzíthető megoldással (ez jó is lenne, ellentétben azzal, ami a szivargyújtóban áll csak), de sajnos nem csaptam le rá időben és már nem kapható.

Sajnos nincs már időm Kínából rendelni...

UI.: fontos, hogy fektetve is stabilan tartsa, mert a navi (Sygic), így a baba.

Köszi a tippeket!

(#1780) micafighter most irigy vagyok rád! :P :D

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1782) micafighter válasza axlfsi (#1781) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez az első flip tokom, ha nem fogom tudni megszokni akkor viszont lehet megválok tőle, amit sajnálnék mert nagyon jól néz ki és nagyon kellemes a tapintása.

(#1783) axlfsi válasza micafighter (#1782) üzenetére


axlfsi
veterán

Ha péntekig el tudod nekem postázni (mármint, addig meg tud érkezni; utána elutazom és "már nem lesz sürgős" :), állom természetesen a postaköltséget (plusz az eredeti ár) :R ... ha esetleg úgy döntetnél.
((én a Note 2 telefonomhoz rendelt, gyári tokomat nem használtam egy hétig sem, utána a dobozában csücsült, de ennek (is) adnék egy esélyt, hátha...))

Variációk flip tokra :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1784) micafighter válasza axlfsi (#1783) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rendben majd írok privátot ;) 1-2 napig "tesztelem" aztán meglátjuk meg tudom e szokni. :) Elsőbbségivel odaér postán másnapra :)

[ Szerkesztve ]

(#1785) axlfsi


axlfsi
veterán

MOST LÁTOM CSAK!!! Akit érdekel, most ismét akciós az ára az eredeti XIAOMI Piston II-es headsetnek!

Én már vettem egyet egy hónapja, meg vagyok elégedve vele, olyannyira, hogy az asszony azóta nyúz, vegyek neki is :)
Most dobom a kosárba, hipp-hipp! :DD

((általában 22-26$-ért árulják máshol - csak szólok, hátha valaki lecsapna rá))

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1786) Nordic válasza micafighter (#1780) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

#kieg

Valószínű kétfajta tok fog nálam játszani. Egy flip, és egy ilyen műanyagbölcsős tok. A flip jó lesz utcára, a másik meg munkába, ott úgyis légmentesen zárható zacsiban fogom tartani, mert CNCüzemben dolgozom, ahol rengeteg az apró porszemnyi méretű fémforgács. nem akarok karcos kijelzőt, mint a jelenlegi telefonomon.

Amúgy rákérdeztem a tech2-nél, elvileg már jövőhéten megjelenhet az extreme digital-nál a telefon. Pontos infó nincs arról, hogy mely piacra szánt készülékek lesznek amiket itthon lehet majd kapni, így legalább van rá esély, hogy EU-s lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1787) virkir válasza micafighter (#1777) üzenetére


virkir
veterán

Xiaomit már lehet EU-s raktárakból rendelni, a 64GB-os megáll 100k környékén, az enyém megvolt 95-ből.
A javítás ami esetleg jól jöhet bár garanciális biztosan csak saját eladásúra lesz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1788) MartOOn válasza axlfsi (#1785) üzenetére


MartOOn
addikt

#kieg
Koszi. Rendelve, fizetve. :)

Fliptok: basszus nekem se a MOFI-t kellett volna rendelnem, még meg se jött... 3 hete hajokazik... Es még csak nem is aktiv tok... Picsaba... :( rendelnem kell egy fekete origit...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1789) axlfsi válasza MartOOn (#1788) üzenetére


axlfsi
veterán

Én is éppen most fizettem ki. Kértél nyomkövetésit? Én a másfél dolláros, China post-ot választottam. Singapore post 2.57$, de szerintem nem ér ide gyorsabban. Na, nem offolok tovább :)

Most nézem, másfél hónapja, a sajátom akciósan is $18.99 USD volt - jó ár ez most, nem kétség.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1790) MartOOn válasza axlfsi (#1789) üzenetére


MartOOn
addikt

En kifizettem elvileg paypalon es nem tortent semmi. Még egy emailt se kaptam... Postazas formajarol meg szo sem volt... Mit csesztem el? Most rendeljek még egyet?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1791) bajaki válasza micafighter (#1769) üzenetére


bajaki
őstag

Ez egész jónak tűnik. Ha kipróbáltad írnál róla, hogy működik, milyen sebességeket produkál? :R

(#1792) axlfsi válasza MartOOn (#1790) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem sem sikerült elsőre (pedig anno ugyanez volt, csak nem emlékesztem). Először is regisztrálj be az oldalra és úgy vásárolj. Majd, miután a PayPal-ról visszadob (kvázi a fizetés után, de az még nem a fizetés, az oldal alján akkor írja is, hogy most visszadob a PANDAWILL oldalára, ahol meg kell erősítened a címedet), ott, miután kiválasztottad a postázási opciók közül, hogy melyiket szeretnéd, ne a Checkout-ra nyomj, hanem az oldal alján a kettőből, az első (bal oldali) zöld gombra, a Place order (ha jól emlékszem).

Ha sikeresen vásároltál, kapod a szokásos leveleket (pandától és pp-től is).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1793) bajaki válasza axlfsi (#1792) üzenetére


bajaki
őstag

Nekem is tetszik ez a füles, de mennyire is szól jól? Úgy értem, van viszonyítási alapod? Nekem jelenleg egy Skullcandy JIB van, és hát szólhatna jobban is. Illetve a mikrofonja működik ezzel a telefonnal, próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

(#1794) tihibaby válasza axlfsi (#1789) üzenetére


tihibaby
senior tag

Köszi a tippet! :R

(#1795) axlfsi válasza bajaki (#1793) üzenetére


axlfsi
veterán

Hát figyelj, habár már volt korábban két Scullcandy-m is (valamelyik MX széria talán?), szerintem ez azokat veri - de nem vagyok egy audofil, szóval, ha mélyebben érdekel, szerintem guglizz rá ;)
Miki és a gombok is működnek (play gomb; duplaklikkre lépteti a zeneszámot, röviden pause, hosszan nyomva google hangutasítás, és a hang le/fel is ofkorsz).

(#1794) tihibaby nm, szívesen.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1796) MartOOn válasza axlfsi (#1785) üzenetére


MartOOn
addikt

3x probaltam paypal-al fizetni. Egyszer sem jött össze. Feladom. Ezek szerint nem kell ez most nekem. Egyszeruen kidob az oldal "fizetes" utan... De addig se jut el mert a paypal szamlamon semmi mozgas. Szoval marad a Sony MDR-XB60-am... Bár miki nincs rajta de legalabb vadalatul szol. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1797) bajaki válasza axlfsi (#1795) üzenetére


bajaki
őstag

Értem. :R

És akkor a pandások eredetit árulnak valóban? Azt kaptál?

(#1799) axlfsi: Értem. Akkor nincs kérdésem, nem offolok tovább. Köszi a tippet! :R

[ Szerkesztve ]

(#1798) leslien válasza leslien (#1755) üzenetére


leslien
nagyúr

07.28. án rendeltem ha holnap nem kapok vissza jelzést h a pénzem nem a kútba dobtam. akkor vissza az egész....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1799) axlfsi válasza bajaki (#1797) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, Panda megbízható, biztosan azt küldenek (korábban, a Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás vagy a Android dual SIM okostelefonok topikban ki is lett beszélve többször is (sokan vettünk már a ph!-ról ugyanezt, onnan)).

(#1796) MartOOn nem értem hol akadsz el, nekem sikerült...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1800) kano válasza vitezlejszlo (#1764) üzenetére


kano
nagyúr

Csak szetnéd. :DD Csütörtökön már én is tulaj leszek. Meg jó hogy éjjel utazom Romániába így lesz időm nyomkodni. :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.