Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) micafighter válasza halkow (#350) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egy matt fólia ezen tud segiteni.

(#352) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Annyira bejön ez a telefon, minden tetszik benne :) jó lenne már váltani, de ez a 5.5 nagyon elborzaszt.. a mostnai telefonom után meg a 4.6 maxal... nem tudom hogy nézne ki a kezemben, meg hogy tudnám kezelni.. :(

Finn the human

(#353) Mattheo


Mattheo
tag

Rafaragtam lejart a meghivom mire eszrevettem. Valaki jart igy, irt nekik erdemes?

(#354) micafighter válasza Mattheo (#353) üzenetére


micafighter
nagyúr

Irj nekik, egy próbát megér.

(#355) hue2000


hue2000
tag

jó a doboza

Az élet mindig drága

(#356) halkow válasza micafighter (#351) üzenetére


halkow
őstag

az én telómon is az van fenn :D

Gondolom te lehetsz a tulaj :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#357) micafighter válasza halkow (#356) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sajnos egyenlőre még nem vagyok tulaj :N

(#358) Farcy válasza micafighter (#351) üzenetére


Farcy
csendes tag

Én még matt fóliát nem nagyon találtam hozzá:\ Ezért került rá "üveg".

Xiaomi Mi3 --> Oneplus One 16Gb

(#359) ßrainiac válasza Vagany (#337) üzenetére


ßrainiac
addikt

NYITMÁKHÍVÓ!!4 :))

Ooorakon at mar egy nincs marhivo :DDD

Sziasztok! Nexus 5 tulaj itt is, megtetszett ez a tegla. Akkor most mindegy, hogy honnan rendel az ember? Alirol bizonytalan a gari es van vam (de ua. penzben), EU-bol van gari es nincs vam?

Sztem meg ma ejjel berendelnek egyet, ha lehet, mi a legolcsobb ara a 64-esnek, 108k?

Aki szinten Nexus 5-rol valtott: tudom h nem egy bajnok a kamera, de HDR+ -szal eleg jokat lehet loni. Ezzel a kinai csodaval lehet ilyen kepeket, esetleg meg jobbakat is? :0

:R

(#360) leslien válasza ßrainiac (#359) üzenetére


leslien
nagyúr

szia,nem fogsz csalódni.bár nekem a tesó van azzal sincs panasz az is meg áll kb 112 k :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#361) ßrainiac válasza leslien (#360) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mmm, koszi. Lattam, hogy neked az van. Nekem ez jobban bejon. Bar igazabol a Nexus 5-tel sincs semmi gond, csak mar unalmas :DDD

Na elolvasom meg1x ezt az osszefoglalo szeruseget, hatha okosabb leszek ezuttal ^^

(#362) micafighter válasza Farcy (#358) üzenetére


micafighter
nagyúr

Íme: ghost armor. Nem csak hogy matt is van belőle, ráadásul minőségi fólia ;)

(#359) ßrainiac Amit én találtam legolcsóbb viszonteladó az a kínai kereskedő az alin akit fentebb belinkeltem, 108k-ból megvan a 64GB, végig futár hozza, az eladó vállalja a vámterheket. A 16GB-os egyébként 380$ körül mozog a legtöbb kínai webáruházban (ennél olcsóbban csak szintén az alis kereskedőnél láttam). Viszont a 380$-ban csak posta van benne, és erre még rájön a vám.

(#363) vitezlejszlo Kapsz rola emailt. De azért érdemes felnézni naponta 1x az 1+1 oldalára és kéznél tartani a zsetont :)

[ Szerkesztve ]

(#363) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

A marhivo megkapasarol kaptok emailt? Vagy erdemes inkabb orankent ranezni az opo useres oldalra?

Laca

(#364) CoolBoy323 válasza micafighter (#362) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az jó, ha a vámterheket vállalja, mert vám nincs a telefonra, "csak" áfa :DD

(#365) ßrainiac válasza micafighter (#362) üzenetére


ßrainiac
addikt

Aha, koszi. Es ez hany embernek jott meg frankon eddig?

AFA volt? Vagy akkor 108-ban allt meg es erre nem jon semmi?

:R

Kozben megtalaltam. 64GB in stock es Shipping monday, ugye?

Gari igy gondolom, rosszabb lesz mint marmeghivoval (?)

[ Szerkesztve ]

(#366) micafighter válasza CoolBoy323 (#364) üzenetére


micafighter
nagyúr

Vámterhekről de gondolom ezzel te tisztában vagy. Vámterhek alatt kell érteni a 27% áfát és a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot. Leírtam egyébként azt is, hogy konkrétan az az eladó hogy szállít: [link]

[ Szerkesztve ]

(#367) CoolBoy323 válasza micafighter (#366) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mondom: nincs vám telefonra, csak áfa :P

"kicsit" tisztában vagyok vele :DD egy ideje csinálom ezt a mókát :)) (egy éve azt sem tudtuk még, mi az h sarcot fizetni egy telefon után, most meg 99,999% h kell :(( )

szerk: jó is lenne, ha vámot kéne fizetni, mert ahogy feljebb írod is, az csak pár %, ellenbe a húderohadtsok áfával :F

[ Szerkesztve ]

(#368) kosturica válasza micafighter (#366) üzenetére


kosturica
őstag

Bizony ez így van. Azért beszkenneltem, mert én is fizettem már VÁM+ÁFÁ-t.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#369) micafighter válasza CoolBoy323 (#367) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én elhiszem neked, mivel ezzel foglalkozol, ezért írtam vámterheket és kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot, mivel ha nem kell telefonra vámot fizetni akkor a kereskedelmi vámtarifa szerinti vám az 0 :) De egyébként a 27%-os áfa mellett az 1-2% vám már csak hab a tortán.. :DDD

(#370) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás topik

A jövőben nem kellene ezt a topikot szét OFF-olni, megvan mindennek a helye ;)

(#371) micafighter válasza ßrainiac (#365) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, shipping monday. A Fedex szállításnál az eladó vállalja a vámkezelés költségeit, ebben az áfa is benne van.

Konkrétan így müködik annál az eladónál: ha Fedex szállítást kérsz, akkor Kínából Angliába megy a küldemény futárral, ott vámkezeli az eladó kirendelt megbízottja, és onnan tovább viszi neked a Fedex futár a házadig, a már vámkezelt terméket. Mivel Kína - Anglia majd Anglia - Magyarország a szállítási útvonal, így amikor Kínából Angliába érkezik, akkor vámkezelik, utána pedig Anglia - Magyarország EU-n belül megy, EU-n belüli küldemények pedig vámterhektől mentesek: ,,Az EU tagországaiból érkező küldemények vámszempontból belföldi küldeménynek számítanak, azokat a Magyar Postának nem kell a vámhivatalnak bemutatni, ezért vámmentesen kerülnek a címzett részére továbbításra." [link]

Ez azért is jó egyébként mert ha végig gondolod itt kockázat egyáltalán nem terheli a vásárlót, mivel végig futár szállítja. Ellenben a postai rendelésnél a vásárlónak is van kockázata. Ebbe most jobban nem mennék bele mert ez inkább a külföldi rendelések topic témája.

,,Gari igy gondolom, rosszabb lesz mint marmeghivoval (?)" Ha az általam linkelt alis eladótól rendeled akkor kínai garanciája lesz a telónak, de az eladónak van magyar képviselete is, ez a garanciális ügyintézést jelentösen megkönnyíti. Meghívóval az 1+1től vásárolva pedig regionális garancia van, vagyis ha EUban vásárolsz tőlük akkor EU garanciád van. Végeredményben mind a kettőnél levelezni kell ha valami gond van.

[ Szerkesztve ]

(#372) ßrainiac válasza micafighter (#371) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nagyon sokat segitettel, koszonom! Mar rendelem is :C

Tobbiek: Izlestol eltekintve a feher, vagy a fekete tunik minosegibbnek eloben? Thx elore is :)

[ Szerkesztve ]

(#373) MartOOn válasza ßrainiac (#372) üzenetére


MartOOn
addikt

Még a végén hamarabb megkapod mint en a meghivosat amit 2napja rendeltem meg... :Y

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#374) ßrainiac válasza MartOOn (#373) üzenetére


ßrainiac
addikt

Drukkolj! Én is drukkolok :)

Szegény Nexust már meg is hirdettem :DDD

(#375) Relaxing válasza ßrainiac (#374) üzenetére


Relaxing
tag

Reggel 8-kor vettem le a tötőről, egész napos közepes használat mellett (wifi, mobilnet, facebook, néhány fénykép) most így 16 óra használat után 64%-on vagyok.

Bakker - micsoda gubanc!

(#376) ßrainiac válasza Relaxing (#375) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ez tök ON hsz volt, miért tetted OFF-ba :DDD

Amúgy nagyon jól hangzik! A G2-ről Nexus 5-re váltás után ez volt az egyetlen (de elég nagy) szívfájdalmam, hogy jóval kevesebbet bírt az utóbbi. Akkor ez a teló tényleg zúzni fogja mindkét előző cuccomat :C

Szerk.: most, hogy megrendeltem, meg is nézem a review videot

:))

Szerk. II: axlfsi - ez engem is érdekelne,főleg olyan tok, mint a spigen ultra hybridje, a lényeg, hogy legyen benne levegő, hogy ne a teló horpadjon: [link] (már ha nem annyira egyedülálló technológia ez, hogy csak ők használják.. bár ott a Ringke is ilyen téren)

[ Szerkesztve ]

(#377) axlfsi válasza axlfsi (#314) üzenetére


axlfsi
veterán

(#376) ßrainiac "Szerk.: most, hogy megrendeltem, meg is nézem a review videot"

:DD :DDD :C

Tartozékok terén, ki, milyen forrást ajánl, a gyártó oldalán kívül? eBay, Alie., ...?
Köszi!

Szóval, gondolok itt olyasmikre, mint fóliák, tokok, egyebek(?) ;)

Ki, mit vásárolt még a készülékhez, amitől teljesebb lett vele?

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#378) MartOOn válasza ßrainiac (#374) üzenetére


MartOOn
addikt

Én már el is adtam! :D holnap kell feladnom postan.... :( nem baj van itthon egy nexus4! Jo lesz addig... Bar remelem mar holnap lesz vmi valtozas mert epp 3napja rendeltem és fizettem express szallitast... :U

Mas: ti láttok most a opo oldalan barmilyen tartozekot? Amikor a telot rendeltem mintha lattam volna 1+ logos fliptokot. De most nem talalom. Vki esetleg?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#379) ßrainiac válasza MartOOn (#378) üzenetére


ßrainiac
addikt

Miazhogy! Sok minden masnal is jobb az. Irigyles ^^

Mas: Volt mar? Eleg jo, reszletes osszehasonlito video (oneplus vs nexus) :)

(#380) kano válasza micafighter (#371) üzenetére


kano
nagyúr

Azért erre kíváncsi leszek, hogy mennyire jön meg sarc mentesen... Leírni mindent lehet főleg az Alin. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#381) MartOOn


MartOOn
addikt

Hahh! Complete lett a statuszom. Emailben meg 24 orat igernek! Hajra kicsikinai! :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#382) kano válasza MartOOn (#381) üzenetére


kano
nagyúr

Mikor rendelted? Nekem Angliába kellene küldetnem de nem akarok fontban fizetni. Remélem engedni fogja.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#383) doki13


doki13
aktív tag

Na akkor hinnan a legjobb rendelni?????

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#384) micafighter válasza kano (#380) üzenetére


micafighter
nagyúr

Relaxingnak már megérkezett a telefon aliról sarcmentesen, összesen 108ezrébe került. És kb egy hét alatt megkapta, nem 2 hónapos Hong Kong postával jött hanem végig futárral.

Kiosztható meghívókkal kapcsolatban: [link] Röviden: 7/21.-én kezdik el kiosztani azok között, akik már rendeltek telefont, időrendi sorrendben.

(#383) doki13 már le lett írva többször is, olvass kicsit vissza vagy keress a topicban.

(#382) kano kíváncsi vagyok rá, de nem hiszem hogy menni fog UKba rendelni és nem fontban fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#385) tvamos válasza ßrainiac (#379) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jo video... bar en ez alapjan tuti nem valasztanam a Oneplus-t.
Mit ert azon, hogy connectivity issues? Nem pont ertettem. Bar a teszt amit csinalt... nem sokra jo.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#386) micafighter válasza micafighter (#384) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mégegy fontos dolog: A kiosztható meghívók felhasználására 72 óra lesz !

(#387) Vagany válasza micafighter (#386) üzenetére


Vagany
őstag

Update on Invites to Share :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#388) micafighter válasza Vagany (#387) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, ezt linkeltem én is fentebb :)

(#389) kano válasza micafighter (#384) üzenetére


kano
nagyúr

Remélem menni fog, nem akarok többet fizetni.
Elvileg van szállítási cím és számlázási cím is. Így én lehetek osztrák, de éppen Angliában nyaralok és oda kérném. :) Meglátjuk...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#390) Vagany válasza micafighter (#388) üzenetére


Vagany
őstag

Igazad van, elnézést, a link elkerülte a figyelmemet :R . De inkább kétszer legyen meg, mint egyszer se.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#391) kano


kano
nagyúr

Ausztriába 3db szállítási módot kínál fel: Normál (15 EUR), Express (21 EUR), Express (25 EUR). ;) Szerintem jó lesz nekem a normál szállítás is, a jövő héten akkor is meg kell, hogy érkezzen.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#392) ßrainiac válasza tvamos (#385) üzenetére


ßrainiac
addikt

Video felvetelben nalam eleg meggyozo, nehol kepeket is jobbakat csinal.

A connectivity issues-ra nem emlekszem, masik tesztbol az derult ki viszont, hogy ahol mas teloval nem volt terero vagy wifi signal, ott ezzel konnyebben boldogultak.

(#393) Napfénysüti

Bevallom még sose hallottam erről a márkáról de ez a készülékük a teszt alapján nagyon meggyőző lett.
A cikkbe egyébként lehetett volna tenni egy képet a dobozáról is ha már olyan extra és dícsértétek is. :)

Més que un club!

(#394) micafighter válasza Napfénysüti (#393) üzenetére


micafighter
nagyúr

#42 ;)

[ Szerkesztve ]

(#395) Mattheo


Mattheo
tag

Lenne valakinek esetleg meghivoja? Vagy nagyon naiv vagyok?

(#396) kano válasza Mattheo (#395) üzenetére


kano
nagyúr

Eléggé...
Még csak 21-től fogják kiküldeni a vásárlásokért kapott meghívókat, ha minden igaz. Addig hiánycikk a meghívó.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#397) kano válasza axlfsi (#308) üzenetére


kano
nagyúr

Szia!

Megérkezett már a telód?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#398) axlfsi válasza kano (#397) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia!

Sajnos még nem. Itt tart:

Date/time City Status
Wed, 16.07.2014 14:10 h -- The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically
Wed, 16.07.2014 20:26 h Ottendorf-Okrilla, Germany The shipment has been processed in the parcel center of origin
Thu, 17.07.2014 03:13 h Feucht, Germany The international shipment has been processed in the export parcel center

Lévén, hogy nem DHL Express, úgy, miután átért hozzánk, a posta fogja kihozni. Legjobb esetben is, kb. hétfő/kedd lesz szerintem :U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#399) kano válasza axlfsi (#398) üzenetére


kano
nagyúr

Az a 15 EUR ár nem expressz szállítással volt?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#400) axlfsi válasza kano (#399) üzenetére


axlfsi
veterán

Az az Express szállíátás a O+O-tól volt. Az meg is érkezett 48 órán belül tőlük, a német címre. Onnan nem Express HU-ba. Az már (feleslegesen) drága lett volna.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.