Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Peet91 válasza kentucky (#19000) üzenetére


Peet91
aktív tag

Mivel a Two-t Q3-ra ígérik legkorábban, amiből szerintem inkább november - december lesz, ezért szerintem nyugodtan megveheted a One-t.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#19002) kentucky válasza Peet91 (#19001) üzenetére


kentucky
őstag

Remélem méltó utódja lesz az S3-nak :) Köszi a választ! :)

(#19003) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Valami fejlemény új camera api ügyben?

Kis off, új opera mini:

Kevés mobilnetem miatt sokat használtam az opera minit, de a kezelőfelület eddig elég gáz volt, fapados stb minden kicsi volt, most viszont frissítettek rajta támogatja a nagyobb dpit szép kezelőfelülete van és ami a lényeg a képek minőségét gyengére állítva most csak egy gyorsteszt: 12mb helyett 2.1et használt ami 81%os adatforgalom csökkentés :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#19004) kano válasza axlfsi (#18997) üzenetére


kano
nagyúr

A "simát" én is ismerem (még árultam is), de azt nem tudom, hogy ez egy új fajta lenne vagy csak kamu?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19005) Dodocs válasza Bobm (#18990) üzenetére


Dodocs
csendes tag

Nem esett nagyot. Csak látványosat. Lekaptam a hátulját, mozgattam az akksit, de nem javult. Nagyon drasztikusan nem mertem hozzányúlni mert még garis. Holnap viszem be a Waiteq-hez remélem gyorsan megnézik

(#19006) axlfsi válasza kano (#19004) üzenetére


axlfsi
veterán

Xiaomi give their Piston Earphones a design overhaul

(#18999) dreko tuti valami beallitas, ami bugos, teszi ezt... eleg sok mindent ki-be kapcsolhattam a "Display & lights" menupontban ... majd kideritem, ha lesz erom/kedvem. Ma hosszu volt a nap...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19007) ittakary válasza kentucky (#19002) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én is S3-ról váltottam, nem bánod meg :K

(#19008) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

OnePlus announces its first carrier partnership :C

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19009) purcigeorge


purcigeorge
aktív tag

Valaki van még rajtam kívül O2-n? Csak azért, hogy sikerült e már véglegesen megoldani a google szolgáltatások ébrentartó hadjáratát? Van 1 app, ami kb. fél napra megoldja a gondot, de aztán újra előjön. Mondjuk így is kibír egy átlag munkanapot. :)

(#19010) #01696768 válasza ittakary (#19007) üzenetére


#01696768
törölt tag

+1, ég és föld.

(#19011) fricci


fricci
tag

Valakinek sikerült a Mobiltárca alkalmazást beindítani a OPO-n?

(#19012) csonkasz válasza axlfsi (#18992) üzenetére


csonkasz
csendes tag

Tudom, csak így van egy magyar garis Pistonom. Is. Ha romlik a Banggoodról rendelt, egy éven belül jó vagyok. :)

Mondjuk a 23$ nagyon marha szűken sem lenne 6000 Ft alatt.

[ Szerkesztve ]

(#19013) nagyf_ válasza purcigeorge (#19009) üzenetére


nagyf_
csendes tag

O2 = Oxygen Os?
Én is azt használom de én se találtam kielégítő megoldást, pedig neten sokat írnak de nálam nem oldotta meg egyik se. Valakinek van megoldása?

(#19014) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Beszar@s. Ma van a teamvieweres nap. 10 orakor lesz a remote session. Felrakom toltore a telefont, erre megjon a ColorOS alacsony akku toltottseg figyelmezteto uzenet. Majd ot perc mulva akku toltes animacio, majd piros led jelzi a toltest. Arra az egyre tudok gondolni, hogy az akku lemerult. Elektronikaja lekapcsolt. Kapott egy kvazi aksi ki resetet.

Kivancsi vagyok erre mit lepnek.

(#19015) hyperspace válasza fricci (#19011) üzenetére


hyperspace
őstag

nem indul el az alkalmazás? hol akadtál el?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#19016) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Hát ez kész, most meg van egy ColorOS a telón. Egy hibaüzenettel: Oppo_NV_Backup the NV partition is invalid!

Kíváncsi vagyok mi lesz 10-kor.

(#19017) fricci válasza hyperspace (#19015) üzenetére


fricci
tag

sehol, meg se próbáltam még :D

az a kérdés hogy küzdjek-e vele, elindul-e az alkalmazás és használható-e fizetésre a telefon... :)

(#19018) ananasz1


ananasz1
tag

Ez mintha eddig nem lett volna külön kapható: link

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#19019) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

12S másodjára dobta el a térerőt, most 105 óráig bírta (előtte 75 órát), és megint akkor, amikor otthonról eljőve lelépett a wifiről....

Átcsattogtam este Oxygenre, meglátjuk ez mit produkál. Amúgy borzasztóan fapados a CM után, se emelkedő hangerő se led beállítás se semmi.. persze xposeddel lehet, na de akkor is. Biztos jó lesz ez, de majd kb fél év múlva....

(#19020) mfranky


mfranky
őstag

Na..most hogy már ennyien vagyunk itt bambusz hátlappal, igazán szervezhetnénk egy találkozót és megetethetnénk őket... :DDD :DDD :DD

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#19021) hyperspace válasza fricci (#19017) üzenetére


hyperspace
őstag

Az NFC adott, OTP-s számla kell, NFC-s SIM, Telekomos előfizetés, és egy alkalmazás. Ha OTP-s vagy, és telekomos, akkor egy T-Pontban ingyen lecserélik a SIM-et, telepíted az alkalmazást, beállítod és már használhatod is. Persze ott, ahol van rá lehetőség.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#19022) vitezlejszlo válasza kano (#18995) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Kano! Drága arany bárátom zsanájjalak meg eeee.

Én vettem ilyet, nem nillkin. Sehol sem szerepel rajta, hogy az lenne. Rendeltem egy másik fajtát is ami szintén nillkinnek volt írva, hasonló áron próbából, az se az (annak ugyanilyen egység csomagú a tokja, csak nem barna, hanem fehér a borítója lila virággal.... ami nem 2K körül van, az nem nillkin. Kb ez a javaslatom :)

De nem feltétlen rossz ez az üveg. Nem ezt, hanem a másik kamu nillkint próbáltam karcolni ollóval, ütögetni, nem sikerült kárt tenni benne. Én nem hiszek ezeknek a kalapácsos videóknak, hogy a Nillkin majd megvédi, ha rácsapok... nekem csak arra kell, hogy ne karcoljam szét a zsebembe a kulcsok között, szerintem arra jó az olcsóbb is.

Béke testvírem.

(#19023) Madoc válasza eddie1978 (#19016) üzenetére


Madoc
veterán

Hehe ugyanez van nekem is. Arra ugye figyeltél hogy Beijing-i időben adták meg a team wiewer-es mókolás idejét!? Nekem 29.-én lesz hajnali fél négykor magyar idő szerint.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#19024) fricci válasza hyperspace (#19021) üzenetére


fricci
tag

a "telepítem az alkalmazás" részével van gond, ugyanis alapból jelenleg nem támogatja a készüléket (play szerint legalábbis nem kompatibilis). erre vonatkozólag kérdem hogy amúgy rá lehet-e gyógyítani, valaki használja-e jelenleg aktívan a dolgot

(#19025) vitezlejszlo válasza vitezlejszlo (#19022) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Na itt vannak a képek.

Ez a két tok, ami mint látszik egy csak más a papír dizájn :)

Ez pedig a két rendelésben kapott üvegek közötti különbség:

Amelyiknek a tetején ki van hagyva a hangszóró feletti rész, az jött nekem a barna tokban, és azt nem próbáltam karcolni, csak a másikat, a fehér tokos hangszóró felett is üvegezett üveget :) Ez a második tűnik jónak. A barnásat nem tudom mennyire bírhatja, még nem estem neki :)

Abból is látszik, hogy nem eredeti Nillkin, hogy a Nillkinnél a kamera és a hangszóró rész össze van nyitva egy nagy vágással, míg itt külön rész a hangszóró és külön a kamera.

[ Szerkesztve ]

(#19026) hyperspace válasza fricci (#19024) üzenetére


hyperspace
őstag

Olvasgattam kicsit, MasterCard által jóváhagyott NFC chip kell hozzá. Valószínűleg ezért nem támogatja. Viszont olvastam egy trükköt is, és ki lehet ezt kerülni.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#19027) vitezlejszlo válasza ananasz1 (#19018) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ja és milyen szép, hogy az akkuhoz ami ugye 5K KÖTELEZŐ venni egy ilyen 230-as töltőt, és így már rögtön 8K + posta....

Ehh és ma már nincs fent az akku pakk, pedig tegnap votl fekete is meg fehér is...

(#19028) ananasz1 válasza vitezlejszlo (#19027) üzenetére


ananasz1
tag

Pont ezen puffogtam én is, hogy lenne inkább az akku kapható...

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#19029) purcigeorge válasza nagyf_ (#19013) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Igen, az Oxygenre gondoltam. Valaki mintha írta volna, hogy egy másik gapps-ot kell rárakni, de nem találom a hozzászólást.

(#19030) ABal válasza fricci (#19017) üzenetére


ABal
őstag

Csak tőlük vásárolt telefonra támogatják, tehát semmilyen készülékre hivatalosan nem telepíthető, ami nem szerepel a T-Mo listáján. Megkérdeztem, hajthatatlanok voltak. Milyen előrelátó, ügyfélbarát üzletpolitika! Hekkelni persze lehet.

Ajánlom ezt a fórumot. Itt normálisabb a hozzáállás a T-mobilos srác részéről.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#19031) stickermajom


stickermajom
addikt

[link] Nem adták még fel a nepperek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19032) fricci válasza ABal (#19030) üzenetére


fricci
tag

és hyperspace :

Köszi a válaszokat, a fórumon amit linkeltél körülnézek

(#19033) X DoZ3R válasza vitezlejszlo (#19025) üzenetére


X DoZ3R
tag

Ez tuti hogy amelyik össze van nyitva a kamera es hangszoro nyilas az kamu nillkin? Ahoz kepest eleg szep csimagolasba jott, mindenen volt logo :D de karcolni meg nem karcoltam direkt

(#19034) kcsa válasza X DoZ3R (#19033) üzenetére


kcsa
veterán

Olvasd el még egyszer amit írt ;)

(#19035) M0RGI válasza mfranky (#19020) üzenetére


M0RGI
őstag

Miért, neked eukaliptusz hátlapod van? Csak mert a koalák azt zabálják, a bambuszt meg a pandák. (látszik nem nézted meg a Torrente 1-et) :-D :-D

(#19036) vitezlejszlo válasza X DoZ3R (#19033) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nem.

Amelyiknél össze van nyitva, az eredeti.

Amelyiknél külön van a kamera lik és különa hangszóró lika, az nem Nillkin. Az valami más. :) De attól még lehet jó.... A gond inkább az vele, hogy Nillkinnek hírdetik, holott se a kinézete, se a csomagolása nem Nillkines....

[ Szerkesztve ]

(#19037) vitezlejszlo válasza ananasz1 (#19028) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Várjál.

Az OP fórumon is puffognak, és azt mondja a Ruta, hogy ez bug volt, nem kellene együtt venni őket, és javítják. Namost az akku nincs is kint az oldalon, gondolom most reszelik azt a sukár kódot, ami ezt generálja, hogy mi merre meddig..

Tarcsunk ki!!!

Amúgy csak éredkesség, egy akku+töltő csomagdíja 1500, két akku + két töltő postai díja 5000 :) Tegnap így adta be, royalmail persze. Szóval nem lehet többet rendelve játszani a postai költséggel, ha csak nem 4 felett is nem 5K a posta....

[ Szerkesztve ]

(#19038) X DoZ3R válasza vitezlejszlo (#19036) üzenetére


X DoZ3R
tag

Ahh oke, megvan ;)

(#19039) kano válasza vitezlejszlo (#19022) üzenetére


kano
nagyúr

Drága Tezsvírem!
Köszönöm a feedback-et. Az a helyzet, hogy a pulyámnak a Csaomi telója pofára esett és az üveg védte meg a kijelzőt. :D Legutóbb még a saját Nillkin TG-met is kikönyörögték tőlem, így nekem nem maradt. Azóta pedig a nagy törzsfőnökünk ténykedésének köszönhetően a Ft erősen a béka segge alá került a jenki valutához képest. :(
Akkor rendelek egy eredetit, mégis csak azzal lehet villogni a gárék előtt. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19040) axlfsi válasza kano (#19039) üzenetére


axlfsi
veterán

Na! Kano meg a Vitézjelszó beszelgetnek :D :C :DDD

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19041) mfranky válasza M0RGI (#19035) üzenetére


mfranky
őstag

Ott a pont! Pedig nagy Torrente fan vagyok :D :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#19042) vitezlejszlo válasza axlfsi (#19040) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Kano így nézel ki? Báze. Tök jó, kéne pár ilyen vézna gádzsó a kis éjszakai menedékembe, mer sok a vinetu és meg kéne védeni engemet teneked. Yo?

(#19043) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Nos visszatért az élők sorába a telefon. Sajnos a komplett cuccot törölte e gépről. Volt CM és Oxygen msmdownload image is.

Most Oxygenen vagyok. Majd meglátom hosszabb távon milyen. Lehet kipróbálom a CM12S-t is :DDD

(#19044) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Na megy az Oxygen, ellenben nincs benne SMS alkalmazás külön, a Hangsout az egyetlen benne, az meg... :)

Viszont nekem olyan funkcióra lenne szükségem, ami az 12S-ben lévő SMS küldő tud, hogy megadott mintákat (template) tudjak gyorsan küldeni. Ilyet nem találok, pedig megnéztem már vagy 10 másik SMS küldőt, egyikben sincs ilyen opció. Esetleg van ötletetek, hogy meiyik alkalmazás tudna ilyet?

(#19045) kano válasza vitezlejszlo (#19042) üzenetére


kano
nagyúr

Minden OK, megbeszéltük. Akkor lemegyek a terembe egy kicsit nyakra gyúrni a tesók közé, mert még nem vagyok elég bikanyakú.
Szólj, ha kellek.

Tedd fel az Üzenetek nevű Google appot, az hátha tud ilyet

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19046) Saccco válasza vitezlejszlo (#19044) üzenetére


Saccco
nagyúr

Handcent sms?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19047) vitezlejszlo válasza kano (#19045) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Na az nem tudja pedig CM alatt tudja... :(

Handcent se.. vannak benne elore bealltiottak, de nem talalom hol lehetne atirni oket.

[ Szerkesztve ]

(#19048) vitezlejszlo válasza purcigeorge (#19009) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Hali

Tegnap óta van O2-őm, eddig nem intézkedett a Google Service. De be van készítve már a Calculin féle fix. Ez Cm12S-en működött. Ide is felteszem, ha nekiáll merülni. (Cm12S-en is pár nap után kezdett el merülni addig nem indult el).

Calkulin fix:

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/themes-apps/mod-google-play-services-update-wake-t3078082

(#19049) X DoZ3R válasza vitezlejszlo (#19048) üzenetére


X DoZ3R
tag

Es a featureoket leszamitva mi a velemenyed az o2 vs cm12 temaban? Melyik eri meg jobban? :)

(#19050) vitezlejszlo válasza X DoZ3R (#19049) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Háááát.... :)

Fura, hogy tényleg alap dolgok hiányoznak.. értem én, hogy AOSP közeli legyen, de ha egy nexus is ilyen... :) csengetési hangerő pl nem tud emelkedést... nincs power gombra telefon lerakás. Nincs értesítési led beállítás... hogy csak pár nekem fájó dolgot említsek. Ja, pl akku használatnál csak a képernyőt látom 2%-al, semmi mást, mintha nem is futna száz dolog még mellette :)

Akkumulátort nem tudom begmondani jobb-e... ami fura, hogy a BMW elszáll, ha kiteszem értesítési sávra az aktuális áramfelvétel ikont. De mérni is furcsákat mér, -2mA fogyik mikor tuti nem igaz. Mert nyomkodom és a kijelző be van kapcsolva. Éjjel -10-12mA-ert merül amikor a 12S 6-8 -at. De majd a százalékos merüléssel meglátjuk, hogy úgy mennyit mérek.

Ami jó, hogy talán tényleg folyékonyabbak az animációk meg a menük, de ez inkább csak érzésre, és sok mindent nem befolyásol, szóval mintha nem is lenne :)

Megvárom lesz-e GSM eldobás, és ennek fényében döntök a sorsáról. Nem feltétlen lesz ez rossz, de bőven várni kell szerintem vele pár OTA-t, hogy érdemben is jó legyen, ne csak annyi, hogy bebootol és működik...

Ha eldobja akkor 12.1-es nighly lesz a következő teszt rendszer...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.