Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) leslien


leslien
nagyúr

lehetne egy összehasonlítást csinálni a két tesóról(find 7a+opo)pl a find 7a hátlapot amikor szettem le nem az a recsegős ropogós műanyag és eszembe sem volt h te jó ég most fogom eltörni,hanem minőségi komoly cucc.
kérdésem h a opo nál is ugyanilyen?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#402) kano válasza leslien (#401) üzenetére


kano
nagyúr

A cikkben azt írják, hogy nagyon jó minőségű. :) Reméljük tényleg az is... Főleg a feketét dicsérik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#403) ßrainiac válasza kano (#402) üzenetére


ßrainiac
addikt

Utobbi idoben mindenbol feherem volt, most feketet rendeltem ebbol, ezek szerint jol dontottem.

Mondjuk beirtam megjegyzesbe, hogy kuldhetik barmelyik szint, ami hamarabb ideer kb :DDD

(#404) kano válasza ßrainiac (#403) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem mostanában jobban tetszenek a fehér hátlapos telefonok, de főleg a gránit hatás miatt szebb/elegánsabb lehet a fekete. De akinek van majd elmondja, hogy milyen.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#405) ßrainiac válasza kano (#404) üzenetére


ßrainiac
addikt

En is igy vagyok vele, regen minden technikai kutyu fekete volt, szoval a feher cuccok ezert jonnek be. Nexus S, Mini pro, GNex, G Pro, G2, Nexus 5 mind feherek voltak. De epp ezert (valtozatossag kedveert) most nem banom, ha ez fekete lesz, mert ma mar nem olyan ritkak a feher telefonok sem. Es igen, jol nez ki a fekete hatlapja azzal a mintaval :K

(#406) Vagany


Vagany
őstag

Nekem átváltott "processing"-re "pending shipment"-ről :C .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#407) ßrainiac válasza Vagany (#406) üzenetére


ßrainiac
addikt

:C

Kozben egy ilyen tok mellett dontottem kis ebayes bogaraszas utan (turkiz szinu, vagy zold, ha ugy tetszik), a leiras alapjan egesz jo minosegunek tunik. Ha megjon, dobok fel rola kepet meg leirom, hogy fogalmam sincs milyen a telon :DDD

Relaxing, neked mennyi ido alatt is erkezett meg? ja latom, kemeny 11 nap. Ez jo :)

[ Szerkesztve ]

(#408) falijja


falijja
őstag

Gyárilag benne van az hogy színhőmérséklet állítás...és ez ugye cm alapú ...lehetséges hogy a többi cm es romokba is bele integrálják majd ezt az opciót vagy esetleg már benne is van....,?

(#409) axlfsi válasza falijja (#408) üzenetére


axlfsi
veterán

Nagy csinbadratta övezi most az O+O körül ezeket a CM featureket, de igazából ezek már régóta ott vannak a CM romokban. Gondolom azért ez a nagy felhajtás, mivel ez most először került gyárilag egy készülékre(?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#410) ßrainiac válasza axlfsi (#409) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah :DDD Hany eve volt mar, hogy eloszor felraktam az elsok kozotti Android cuccomra.. (Galaxy Spica) ^^

(#411) micafighter válasza axlfsi (#409) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem ez azért érdekes, mert out of the box tudja ezeket a funkciókat. Sokan nem flashelgetik a telefonjukat, egyes telefonokat meg nem is lehet, egyes telefonokra több ROM van, egyes telefonokra kevesebb.

(#412) MartOOn válasza Vagany (#406) üzenetére


MartOOn
addikt

nekem már "complete" de a DHL szarozik... aszongya volt itt de a house keeperunk folyamatosan kint volt a haz elött, qrvara nem volt itt a futar. holnap "ujra" probalja... no comment...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#413) micafighter válasza MartOOn (#412) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hivd fel őket, tudsz beszélni a futárral telefonon, akinél a küldeményed van.

(#414) ßrainiac válasza ßrainiac (#407) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az "ilyen"-rol lemaradt a [link] :DDD

(#415) micafighter válasza ßrainiac (#414) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én is olyasmit akarok majd rá :) A TPU gyakorlatilag olyasmi mint a szilikon

(#416) Josh777


Josh777
tag

Kijelző védő fóliával használja valaki? Megéri majd vajon a szép kijelzőt megrontanom vele?

(#417) micafighter válasza Josh777 (#416) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én biztos, hogy teszek rá. Ha nem tesz rá az ember, akkor egy darabig biztos nem lesz baja a gorilla üvegnek, de ha előjön az első karc, akkor biztos sajnálni fogod hogy nem tettél rá fóliát, csak az a baj, akkor már késő.

Más: aki kínából rendel, szerintem érdemes írni az eladónak, például hogy EU átalakítót kérsz a töltőhöz, vagy ha ColorOS helyett CM-el akarjátok kérni, akkor megkérni őket hogy tegyék rá, van CM11 és van CM11S, írjátok le konkrétan hogy melyiket akarjátok rá és linkeljétek is be nekik biztos ami biztos, ha ti nem akartok flashelgetni. Érdemes még megkérdezni, hogy van-e raktáron, ha nincs mikor lessz, mikor tudják feladni. A feladási időpontot érdemes kideríteni, mert ebből tudjátok számolni a várható érkezést. Persze a legtöbb helyen visszajeleznek, hogy shipped, én azért rákérdeznék.

(#418) dvdbackuper válasza Josh777 (#416) üzenetére


dvdbackuper
őstag

gorilla glass védi?

(#419) MartOOn válasza micafighter (#413) üzenetére


MartOOn
addikt

ezeket nem lehet... :( angolok... cseszik felvenni... mindegy holnap úgy csináltam h egész nap itthon legyek és kiülök az ablakba... az első erre járó DHL-est lejelmolom egy OPO-ra! :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#420) axlfsi válasza dvdbackuper (#418) üzenetére


axlfsi
veterán

Sőt! Corning© Gorilla© Glass 3 ;)

Apropó fólia; aki tud ajánlani jó minőségűt, amit már próbált és bevállt, megírhatja. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#421) Relaxing válasza micafighter (#417) üzenetére


Relaxing
tag

Mi a külömbség a két verzió között?

Amúgy megy a 3G ,4G itthon akit érdekel, ma próbáltam először :)

Én is tettem rá fóliát, igaz nem lett szép meg jó, mert 2-3 porszem lett alatta, de ez az első amit felraktam. Addig amig nem lesz komolyabb addig nekem tökéletesen megteszi..

[ Szerkesztve ]

Bakker - micsoda gubanc!

(#422) ßrainiac válasza micafighter (#415) üzenetére


ßrainiac
addikt

En minden telomon TPU-t hasznalok. Egyedul a por zavar nagyon, ami bemegy ala. Emiatt nehany naponta leveszem rola es megtisztogatom.

Folia tema erdekes, en is feltem ezeket a telokat, de valahogy a foliaval olyan mint gumiban...hm hm hm-ni ;]

A Nexus 5 januar ota van meg es egy mikrokarc sincs a kijelzon. Szoval a GG nalam levizsgazott, 1+1-re se rakok. Nyilvan egy legenybucsu vagy hegymaszas elott megeri tenni nehany ovintezkedest, de altalanos hasznalat mellett nem muszaj imho.

Ha kernek ra CM-et, kesobb fogjak megkapni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#423) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Lehet, hogy n00b kerdes, de az EU verzion van csak CM felirat hatul?

(#424) micafighter válasza ßrainiac (#423) üzenetére


micafighter
nagyúr

Úgy korrekt a fogalmazás, hogy a kínai verzión nincs CM felirat, mivelhogy az nem CM-el jön gyárilag :) Ha mégis olyan kép van kínai webshopban aminek a hátulján a CM felirat, attól még szinte biztos hogy a kínai verziót árulják, csak lusták voltak megfelelő képet keresni.

(#421) Relaxing Nem tudok sajnos minden különbséget. Röviden úgy kell elképzelni, hogy a CM11S tud pár extra trükköt a CM11-en felül. Különbségek amiket tesztvideókban vettem észre:

böngésző: CM11 android stock böngészővel jön, a CM11S pedig Chrome-al
kamera app: a CM11S kamera alkalmazása kicsit más mint a CM11-é
ikonok: különböző ikonszettet használnak, az 1+ oldalán látható 1+1 négyzetes ikonjai a CM11S-ben vannak
zene alkalmazás: CM11 zenelejátszó alkalmazása az Apollo, CM11S-é a Google Play Music

Így hirtelen ennyi jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#425) ßrainiac válasza micafighter (#424) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, erre gondoltam. Hat sajnalom, mert az tetszett volna, dehat nem ez a lenyeg vegul..^^

A CM11S-t is ra lehet rakni kulonosebb hulyulesek nelkul gondolom (mar a "kinai verziora")

[ Szerkesztve ]

(#426) Relaxing válasza micafighter (#424) üzenetére


Relaxing
tag

Oksa, köszi.

Tudom utána nézhettem volna én is :)

Bakker - micsoda gubanc!

(#427) Josh777 válasza Relaxing (#426) üzenetére


Josh777
tag

Én mindenképpen az S-est kérném rá, azért csak az lett rendesen rácsinálva :))
Témabót sincs szerintem a cm11-ben, kamera app is csak az S-ben használja ki az összes huncutságot.

[ Szerkesztve ]

(#428) Relaxing válasza Josh777 (#427) üzenetére


Relaxing
tag

Már megvan de az "S"-t nem látom sehol :)

Témabolt van, de csak 2 vagy 3 ingyenesa többi pénzes és hááát nem sok olyan van amiért pénzt adnék. Talán az Sam.S5 de az meg mekkora szentségtörés lenne :D Kitiltanának a topikból :)

[ Szerkesztve ]

Bakker - micsoda gubanc!

(#429) micafighter válasza ßrainiac (#425) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, letöltöd a ROMot, reboot recoverybe, wipe, flash kész :) Majd csinálok egy részletes leírást a telohoz.

(#430) Vagany válasza micafighter (#424) üzenetére


Vagany
őstag

A CM alapból root-olt a CM11S hogy áll ezügyben? :B
szerk: custom recovery van? Vagy a CM-mel ami jön az elég? Komplett rom mentést pl lehet csinálni vele?
Tudom, hogy neked nincs még meg, de ugy látom tájékozott vagy :R :C .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#431) ßrainiac válasza micafighter (#429) üzenetére


ßrainiac
addikt

Thx! Segitek is szivesen a leirasban. Csak azert voltam ebben bizonytalan, mert ket verzioja van a telonak es nem neztem meg rendesen utana ^^

Vagany: ahogy latom xda-n, cwm es nem hivatalos twrp van ra.

[ Szerkesztve ]

(#432) micafighter válasza Vagany (#430) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem tudom sajnos pontosan mit tud az alap recovery, de mentést tudnia kell.

A CM rootolt, a CM11S nem tudom, viszont én szerintem a Root jogok szerzéséhez CM flashelése elött fel kell oldani a bootloadert. Magához a CM flasheléshez viszont nem kell feloldani a bootloadert.

Tehát ha rootolt cm-et akarsz, akkor elöbb fel kell szerintem oldani a bootloadert és aztán flashelni a cmet.

Ha nem kell root akkor pedig a bootloader feloldása nélkül egyszerüen flasheled a cm-et.

Ezekbe nem vagyok biztos ugyhogy ha valaki tud biztos választ az erösitsen meg vagy javítson ki.

(#433) ßrainiac válasza micafighter (#432) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, ugy tunik, kell bootloadert nyitni.

(#434) naattila


naattila
tag

Hali
Szeretnek hozzá venni porvédőt a Jack és a töltő bemenetekre.Ha valaki tudna ajánlani valami jó linket akkor küldje már el. Köszi

one+ 64GB fekete

(#435) micafighter válasza naattila (#434) üzenetére


micafighter
nagyúr

Így elsőre ilyeneket találtam: [link].

Ez az eladó 20darabot küld, szerintem 400 forintért ez igy korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#436) ßrainiac válasza micafighter (#435) üzenetére


ßrainiac
addikt

:R

Megrendelve. Remelem, jol kijonnek majd a tok kivagasaival es nem kell barkacsolni ^^

(#437) MartOOn válasza micafighter (#435) üzenetére


MartOOn
addikt

nekem ezek a nexus5-bol folyamatosan kiestek.a 3,5-ben állt ahogy kellett de a mikro usb-bol folyamat kiesett. van még egy marékkal remélem az OPO-ban jobban fog allni.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#438) dvdbackuper válasza axlfsi (#420) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Akkor minek rá fólia?

(#439) naattila válasza micafighter (#435) üzenetére


naattila
tag

Köszi erre gondoltam
Szerintem beszerzem
Sokat van poros helyen a telo és ennyit megér.

one+ 64GB fekete

(#440) falijja válasza axlfsi (#409) üzenetére


falijja
őstag

Volt már fent sok telómon cm rom... de csak kivételesen volt egy párnál a kernelbe integrálva, hogy lehessen a kijelző színhőmérsékletét állítani....és ezért kérdem hogy lehet hogy mostantól majd minden cm romban alap lesz...?

(#441) micafighter válasza naattila (#439) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor szerintem foliát is pattints rá mert a porszemekkel könnyü összeszedni karcot. Linkeltem már 1-2 minöségi foliát ide. Szvsz azt a pár ezer forintot megéri egy minöségi folia. Az olcsó gagyi foliának viszont nem sok értelme van, nem is véd annyira, könnyen összekócolódik, nem olyan jo érzés tapogatni stb.

(#438) dvdbackuper: a gorilla üveg is meg tud karcolodni a porszemek pl tudtommal kifognak rajta. Majd talán a zafirüveg.. :)

[ Szerkesztve ]

(#442) Josh777 válasza micafighter (#441) üzenetére


Josh777
tag

Bocsánat az OFF-ért, de én nem is tudtam h létezik kemény "fólia" is, ezt legalábbis annak nézem - leeséskor a kijelző helyett próbál eltörni ha jól látom. Szimpinek tűnik, ilyesmiről egy villámvélemény esetleg?

Szerk.: Úgy látom talán az edzett itt a szép kifejezés, kemény helyett :D

[ Szerkesztve ]

(#443) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Lassan eltelt egy nap a rendeles ota. Mar csak olyan 15x ennyir kell varni :DDD

(#444) micafighter válasza Josh777 (#442) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az speciel egy edzett üveg, amit a kijelzöre kell tenni, és igy használod a telefont. Én nem próbáltam még de szerintem többet ér egy jó minöségü folia, mivel ez üveg, és ugyanugy karcolódhat mint a kijelzö. A jó folia is karcolodik, da arrol eltünnek a karcok másnapra. Irtam erröl tapasztalatot: [link]

[ Szerkesztve ]

(#445) kano


kano
nagyúr

Én már néztem rá az újfajta H9-es tempered glass üveget. Érdekel meg valakit?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#446) Relaxing válasza ßrainiac (#443) üzenetére


Relaxing
tag

Meg fogja kapni mindenki , nyugodjatok meg...

Bakker - micsoda gubanc!

(#447) micafighter válasza kano (#445) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha belinkelnéd azt megköszönnénk :)

(#446) Relaxing :DDD A kolega onnan rendelt, ahonnan te :)

[ Szerkesztve ]

(#448) bajaki válasza micafighter (#447) üzenetére


bajaki
őstag

És valószínűleg én is onnan fogok holnap. :)

(#449) Relaxing


Relaxing
tag

A képernyő színbeállításánál kilép a Beállításokból. Lehet csak nálam, lehet csak egy bug de ez az első,hogy valami megakadt.

Majd tesztelje más is, pls..

[ Szerkesztve ]

Bakker - micsoda gubanc!

(#450) axlfsi válasza kano (#445) üzenetére


axlfsi
veterán

Én is néztem, de egyelőre nem tudom eldönteni, hogy üveg legyen vagy fólia...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.