Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Bilux válasza Oppenheimer (#5999) üzenetére


Bilux
veterán

éjszakai vagy s?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6002) Oppenheimer válasza Bilux (#6001) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Éjszakai :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6003) Bilux válasza Oppenheimer (#6002) üzenetére


Bilux
veterán

Ha kellettek az S alkalmazások miért nem csak kernelt cseréltél?
Most azzal próbálkozok, hogy gyári rendszer alá bebiggyesztem ezt a csudafrankó kernelt.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6004) kozi71


kozi71
senior tag

Na ismét megrendeltem a telcsit. Remélem ezt nem akasztja meg a Paypal...
Ma megérkezett a flip tok. Hát le a kalappal a németek előtt. A csomagolást sem bízták a véletlenre.
Buborékos borítékban, másik zacskó. Abban a bőr tok egy takaróval lefedve nehogy sérüljön a külseje.
Dögös cuccnak tűnik. Egy komplett műanyag hátlap van bele ragasztva a tokba, abba csúszik bele majd a telcsi.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#6005) Oppenheimer válasza Bilux (#6003) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Lockscreen meg camera kellett csak.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6006) Bilux válasza Oppenheimer (#6005) üzenetére


Bilux
veterán

felraktam ezt a csoda frankot 33 alá a boot képernyő akad...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6007) Bilux


Bilux
veterán

Egy 33-as gyári boot.img kéne nekem :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6008) torrente777_ válasza Bilux (#6007) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Parancsolj:[link]

Rommer.

(#6009) Bilux válasza torrente777_ (#6008) üzenetére


Bilux
veterán

:R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6010) heidrich


heidrich
senior tag

Na kibonttam a készüléket valami istenien fergeteges a cucc. Köszönöm mindenkinek a segítséget a rendelés menetében, mert lehet, hogy magamtól nem mertem volna ilyen módon megrendelni. (mailboxde)

Amitől féltem az a gyengébb hálózati vétel es a kijelző. Térerőben ugyanazt hozza mint a iPhone 5S-em, egyből fel is állt szépen LTE-re. Hangminőséggel sincsen semmi gondom talán egy picipicit hallkabb a beszédhangszóró mint amit megszoktam de nem vészes.
33R volt rajta alapból, semmilyen sárgásodás nincs alul, 5 ujjal tökéletesen leköveti az ujjam Antutuban. Most is a telóról pötyögök tökéletes az érzékenység.

Most nyomkodom ezerrel majd ha kérdés van esetleg még írok. :) Gondolkozom felnyissam-e a bootloadert gyors a későbbi kellemetleségek miatt, hogy wipeolni kell ilyen esetben. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#6011) leslien válasza heidrich (#6010) üzenetére


leslien
nagyúr

kamera a iphone s5 képest?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6012) heidrich válasza leslien (#6011) üzenetére


heidrich
senior tag

nem nagyon próbáltam még. de majd beszámolók ha van tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#6013) Vagany válasza Bilux (#5994) üzenetére


Vagany
őstag

Én felraktam a TWRP recovery-t, telepítettem a TWRP managert (ehhez kellett a BusyBox is) és ezzel mindíg mehet fel a legfrissebb TWRP illetve bármilyen zip, akár a franco kernel is, a lehető legegyszerűbben, pár érintéssel automatikusan. :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#6014) Bilux válasza heidrich (#6010) üzenetére


Bilux
veterán

Aláírásodból a fiadat vedd ki.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6015) Lecs@ válasza Bilux (#6014) üzenetére


Lecs@
addikt

:DDD

512 GB

(#6016) greenmeister válasza heidrich (#6010) üzenetére


greenmeister
tag

Ezekszerint eddig bejon a cucc. Ennek en is orulok. :DD

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#6017) Oppenheimer válasza Bilux (#6014) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mi volt? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6018) Bilux válasza Oppenheimer (#6017) üzenetére


Bilux
veterán

soon :P

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6019) vinpilu válasza Oppenheimer (#6017) üzenetére


vinpilu
senior tag

Gondolom, "Son", ami most már "Soon", de már meg is jött, szóval lehet törölni. :D

(#6020) vinpilu válasza micafighter (#5993) üzenetére


vinpilu
senior tag

Köszönöm, privát ment az 1-2-3 helyezetteknek!

(#6021) yotzo válasza vinpilu (#6020) üzenetére


yotzo
csendes tag

Én is küldtem még délelőtt a listáról mindenkinek, az első öt vissza se jelzett még, a többiek kb a "már folyamatban" vagy a "most nem alkalmas" allapotban vannak. Már azok közül, akik visszajeleztek. Eddig pedig csak olyanok jeleztek vissza, akiknek (épp) nincs szükségük meghívóra.
Nem fikázni akarok, de ez a lista így nem túl jó. Ezzel kapcsolatban az lenne a javaslatom, hogy
a.) legyen egy inaktív oszlop, ahol jelölni lehet aki nem kér _még_ vagy
b.) elrejteni a sorát, akinek pl kis időre van még szüksége összegyűjteni a pénzt.
Így nem kellene lekerülniük a lista éléről, mégse kellene fölösleges köröket futnia a felajánlóknak. Nyilván ez micafighterre még több terhet róna, hacsak nem veszi át tőle valaki és/vagy segít neki karbantartani.

(#6022) Oppenheimer válasza yotzo (#6021) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem legegyszerűbb és egyben legjobb megoldás (KISS principal) az, ha mindenki benyögi a topikba, ha meghívója van, és aki(k) először írnak neki privátot, azok kapják meg. Így mindig azok jutnak telefonhoz akiknek tényleg kell a telefon, és épp van is rá pénzük. A listán lévő emberek nagyja nyilván leszarja már az egészet.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6023) vinpilu válasza yotzo (#6021) üzenetére


vinpilu
senior tag

Hát ez nem jó hír, akkor legyen aki kapja, marja? Mert például mgTerminator kolléga most aktív itt a fórumon, talán fel is készült mindennel, de a listán csak 11.

@micafighter, szaszii most írt vissza, hogy neki már tárgytalan, levehető a listáról.

(#6024) yotzo válasza vinpilu (#6023) üzenetére


yotzo
csendes tag

Mindenkinek írtam, aki legalább egy ideiglenes emailcímeg hajlandó volt megadni, most épp a 18. helyezettnek is újra, mert a PH!s adatlapján rossz volt a cím :)

Szerintem azokkal a sorbanállókkal szemben lenne unfair, akik nem tehetik meg, hogy a ph-t bújják naphosszat, és csak az alkalomra várnak mikor esik be egy invite. Erre pontosan jó volt a llista. Tény, hogy itt sincs már kapkodás egy-egy invite után, de pl hupon többen phról se tudnak, meg a oneplus magyar fórumot se nézik.

[ Szerkesztve ]

(#6025) pitama


pitama
tag

Na mesélek egy kicsit.

2 hete jeleztem az oponak, hogy rossz az adapterem. Aznap visszaírtak, feltettek pár kérdést, kértek képeket. Azonnal válaszoltam nekik, majd 2 hétig semmi. Most hétvégén írtak, mondták, hogy kapok egy adaptert, a meglévőt nem kell visszaküldenem, RMA-ban benne is van. "Megrendelném" de ugye itt se tudok Magyaroszágra kérni. Most írtam nekik, hogy ide rendelném, de megint nem válaszolnak. Most rendeljem mailboxde-re?

Plusz furcsaság. RMA-ban "OnePlus One Sandstone Black 64 GB" néven fut :D. Most egy másik telefont tettek be nekem véletlenül? :D

[ Szerkesztve ]

(#6026) Bilux válasza pitama (#6025) üzenetére


Bilux
veterán

Kérd oda ahova tudnak szállítani. A telefont szívesen átveszem :p

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6027) Oppenheimer válasza pitama (#6025) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem rendeld meg mailboxde - re.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6028) mgTerminator válasza heidrich (#6010) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mikor lett gyártva a cucc? Lehet hogy a mostaniakon már csiszoltak :D

(#6029) mgTerminator válasza vinpilu (#6023) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én már kaptam egy meghívót és 20.-a óta várják hogy fizessek, dehát ugye még nem kaptam fizut... De ezekszerint nem csak 24 óra van fizetni!

(#6030) pitama válasza Bilux (#6026) üzenetére


pitama
tag

és @Oppenheimer. Ezen gondolkoztam én is, de mivel elméletileg csak egy adapterről van szó, a legolcsóbb szállítás is többe lenne, mintha vennék egy új adaptert valahol. Vagy rosszul gondolkozom?

(#6031) Oppenheimer válasza pitama (#6030) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem opohoz nem lehet máshonnan adaptert szerezni, mint a gyártótól.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6032) stickermajom válasza yotzo (#6024) üzenetére


stickermajom
addikt

Mondjuk egy datum mezo lehet tenyleg elferne. Nekem is csak oktober 10-en lesz aktualis a dolog, arra szamitottam, hogy szep lassan elore jutok addig.

(#6033) ßrainiac válasza Oppenheimer (#6031) üzenetére


ßrainiac
addikt

(#6034) izisz válasza Oppenheimer (#6031) üzenetére


izisz
senior tag

Nem akarnek itt en vitaba bocsajtkozni, de amennyire meg tudom itelni, semmi kulonleges nincs az opo adapterben. 5V/2A oszt kalap kabat. Ilyen adaptert meg szerintem itthon is kapsz (az mas kerdes h ebay valoszinuleg olcsobb, bar neha lutri is h tudja-e a rairt specifikaciot, vagy legyúl a nádas otthon ha sokaig be van dugva)
En meg par honapja leltem ósan polcon 2usb portos 2Aes adaptert. Ócó volt de cserebe jol teszi a dolgat. (pontos arra mar nem emlekszem)

(#6035) Oppenheimer válasza izisz (#6034) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Igazatok van, opo töltésénél a kábel a szűk keresztmetszet, nem az adapter. 5V-os adaptert mindenhol kapni, de akármilyen kábellel nem lehet gyorsan feltölteni a telefont, ahogy észrevettem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6036) heidrich válasza mgTerminator (#6028) üzenetére


heidrich
senior tag

szeptember 12-én gyártották. semmi gondom nincs vele, tökéletes a készülék.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#6037) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Reggelt,

Az első három embernek küldtem privit meghívóval kapcsolatban. remélem aktuális a lista. :R

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#6038) pitama válasza izisz (#6034) üzenetére


pitama
tag

Amikor elromlott én egy sima mezei párszáz forintos adapterre váltottam át, és simán tölti.

(#6039) Keresztapper válasza Oppenheimer (#6035) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Ezt meg tudom erősíteni én is. Vettem az eBay-en olyasmi kábelt, mint ami gyárilag is jár hozzá, csak hosszabb valamivel, és ezzel legalább kétszer annyi időt vesz igénybe a töltés, mint a gyárival. Mondjuk nem zavar a dolog, sőt.

http://palscoffeetech.com/

(#6040) kóóó válasza mgTerminator (#6028) üzenetére


kóóó
aktív tag

Hol tudom megnezni a gyártási időt?

Üdv.: kóóó!

(#6041) didro88


didro88
tag

tudtok helyeket Londonban,ahol lehet opo-hoz tartozékokat venni?

(#6042) MartOOn válasza Oppenheimer (#6035) üzenetére


MartOOn
addikt

Oppomart - on lehet kapni adaptert es kabelt is. Origit. [link]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#6043) kcsa válasza MartOOn (#6042) üzenetére


kcsa
veterán

Töltőt nem látom, csak a kábelt így elsőre :)

(#6044) vinpilu válasza kóóó (#6040) üzenetére


vinpilu
senior tag

Ha jól emlékszem a dobozon van a release date, valahol a specifikációnál.

(#6045) mgTerminator válasza heidrich (#6036) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez elég friss, ahogy elnézem a többieknek kb 1 hónappal korábbi van, szerintem simán lehet hogy javították a földelési hibát!

kóóó:

(#6046) kano válasza mgTerminator (#6045) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem sincs földelési hibám és az enyém kb. júliusi teló.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6047) kcsa válasza kano (#6046) üzenetére


kcsa
veterán

Fejből rémlik nekem is valami korábbi dátum, és - lekopogom - nincs földelési hibám.

(#6048) mgTerminator válasza kano (#6046) üzenetére


mgTerminator
veterán

Akkor lehet hogy tényleg hibás azoknak a készüléke aki erre panaszkodik :U

(#6049) bdavid94 válasza mgTerminator (#6048) üzenetére


bdavid94
tag

eddig lekopogom nekem sem sikerült előidéznem a földelési hibát, az enyém augusztus 21.-én lett gyártva :)

(#6050) didro88 válasza mgTerminator (#6048) üzenetére


didro88
tag

07.05. semmi hiba,kijelző alja volt sárga már az sem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.