Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) Obyboy válasza Véreshurka (#31000) üzenetére


Obyboy
addikt

Nem gond így legalább újra átváltok képernyő gombokra.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#31002) Véreshurka válasza zsiga19 (#30984) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Most volt lehetőségem élesben kipróbálni, háááát, ezt még nem nevezném sikernek :D A voice call nekem sem megy, de nekem mic-re áll vissza, illetve mintha csinálna vmit, de nem lehet lejátszani. A voice communication nálam is halkan veszi fel a másik felet.

(#30954) Gre@T: most hogy megy egy napja a WLD, látom mire gondolsz. A RILJ valóban elég sokszor ébreszti fel a telót (eddig 550-szer), de összesen 0,7s-t jelez. Az esetek 82%-ában offline vannak a CPU magok (mind a négy), szóval a deepsleep-et nem zavarja. A Kernel Auditorban próbáld még ki, hogy Smartmax_eps-re állítod át a governort úgy mi jön elő.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#31003) janosibaja válasza stigma (#30999) üzenetére


janosibaja
őstag

Nekem ez - a fórumtársak segítségén kívül - sokat segített. Lépésről lépésre leírja, mikor indítsd újra, satöbbi. Csak akkor sikerült, amikor betűhíven betartottam az utasításokat.

(#31004) randras_83 válasza stigma (#30999) üzenetére


randras_83
addikt

Ha COS - t raksz fel ahhoz nem kell GAPPS

https://www.flickr.com/randras83/

(#31005) stigma válasza randras_83 (#31004) üzenetére


stigma
addikt

:R

Sikeresen felment, appok már frissülnek

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#31006) Danika256 válasza petipetya (#30986) üzenetére


Danika256
aktív tag

Van is már egy béta verzió Op2-re :D
De a COS13 olyan jó lett, főleg az akksi is, a teljesítmény is, hogy nekem csak a színvilága hiányzik..
Tudna valamelyikőtök segíteni az LCD kalibrálásában, hogy hasonló legyen a COS is??
Boeffla appal be lehetne lőni, ha be lehet.. olyanra.., csak az adatok kellenének..

(#31007) Gre@T válasza Véreshurka (#31002) üzenetére


Gre@T
tag

Szia,

A RILJ egy nap alatt kb. 1800x csinált wakeup-ot.

(#31008) ittakary válasza stigma (#30999) üzenetére


ittakary
nagyúr

azóta már jött fastboot ZIP, tehát nem szükséges így felrakni :)

egyszerűbb: innen leszeded, és így felrakod

(#31009) hyperspace válasza Gre@T (#31007) üzenetére


hyperspace
őstag

Nem csoda, az a folyamat biztosítja, hogy legyen térerőd :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#31010) stigma válasza ittakary (#31008) üzenetére


stigma
addikt

:R
Tegnap már sikeresen feltettem, backup programok lefutottak, minden a helyén van.
De azért köszi szépen. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#31011) Tibko8


Tibko8
senior tag

OnePlus One tulajoknak nyeremény játék. Hajrá.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#31012) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Működik valakinek marshmallow-n a közelség érzékelő? Jelenleg cm13 snapshot van fent de előtte próbáltam a cos13-at is de egyik esetben se működött. Hiába takarom le akkor is fel lehet ébreszteni a telefont. Simán megy a dupla kopp is. Sőt a zsebemben is sűrűn önállósítja magát. Most lettem rá figyelmes mikor hangosan hallgattam a zenét, a telefon a zsebemben volt és közben legalább négyszer váltott magától számot aztán mikor kivettem már üzenetet írt.

(#31013) hyperspace válasza kinghaxor (#31012) üzenetére


hyperspace
őstag

utolsó cos-sal nekem nincs baja

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#31014) kinghaxor válasza hyperspace (#31013) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Nálam azzal se volt jó. Bár nem fastboot telepítés volt és nem is a hivatalos zip. Azért nem lenne rossz ha működésre tudnám bírni.

(#31015) Lacika0002 válasza kinghaxor (#31014) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Nekem se jó. Cm 13 snapshot.

(#31016) kinghaxor válasza Lacika0002 (#31015) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Akkor rom hiba lesz. Direkt azért raktam fel a snapshot-ot a nightly helyett, hogy ilyen hiba ne forduljon elő. Valaki aki nightly-t használ az ránézne, hogy nála működik e? Ha ott működik akkor átváltok.

(#31017) hyperspace válasza kinghaxor (#31016) üzenetére


hyperspace
őstag

Én clean installt csináltam. hát, snapshot a nightly és a stable között van, előfordulhat ilyen sajnos.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#31018) RetepNyaraB válasza kinghaxor (#31016) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ápr 20-i lagfree is ilyen, ki is kapcsoltam pl. a zseblámpát emiatt.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#31019) kinghaxor válasza RetepNyaraB (#31018) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Akkor nightly is ilyen. Jó lenne ha javítanák mert nincs kedvem ezért képernyő zárat használni. Boeffla kernel és cos13 modem se oldotta meg szóval tényleg valami rom hiba lehet.

(#31020) RetepNyaraB válasza kinghaxor (#31019) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Képernyőzárat azért használsz, hogy Lakatos Tomkrúz ne tudja rögvest a karibi haverjait értesíteni a nagy fogásról 😈

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#31021) Bembee12 válasza kinghaxor (#31019) üzenetére


Bembee12
aktív tag

CM13 Nightly-ba teljesen jó, nem kapcsol be a kijelző ha letakarod. (official nightly, stock kernel)

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#31022) Lacika0002 válasza kinghaxor (#31019) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Ha jól emlékszek az Oos-ben működik, probáld meg annak a modemjével.

(#31023) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Mindhármótoknak köszi a segítséget. Tudom, hogy biztonsági funkció lenne a mintás vagy kódos képernyő zár de egy rootolt twrp-s telefonnal tulajdonképpen bárki azt csinál amit csak akar. Az enyémen még rom is van fent szóval kb. fél perc újra húzni a telefonon lévő cuccokból. Mondjuk az lehetséges, hogy indián barátaink erre nem képesek. Egyébként próbáltam a cos13 modemmel meg boeffla kernellel de úgy sem jó. Lehet, hogy megpróbálom még gyári kernellel meg cos13 modemmel mert az a variáció még kimaradt, de sok reményt nem fűzök hozzá. Lehet, hogy valamiképpen a boeffla kernel kavar be de nem hiszem, hogy sok köze lenne hozzá. Viszont ha nightly-ba működik akkor lehet rápróbálok vagy megvárom az új snapshot-ot.

(#31024) LallerHUN válasza kinghaxor (#31012) üzenetére


LallerHUN
tag

Nekem is működik utolsó cos alatt. 12.1-ről update trackerrel frissítettem és se root, se twrp se semmi.

(#31025) kano válasza kinghaxor (#31014) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem utolsó cos, fastboot telepítés és ugyan úgy felébred. Rom bug valószínűleg.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#31026) kinghaxor válasza kano (#31025) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Na akkor ez most mi? Van akinek működik van akinek meg nem ugyan azon a romon? Érdekes.

(#31027) petipetya válasza kano (#31025) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem is Cyanogen OS 13.0, és nem ébred fel dupla koppintásra, ha letakarom a szenzort.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#31028) G4bi89 válasza petipetya (#31027) üzenetére


G4bi89
senior tag

+1 nálam is tökéletes

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#31029) Roland06 válasza kinghaxor (#31026) üzenetére


Roland06
aktív tag

Nekem sem működik! cos13
Eseteleg ha találsz megoldást, szólj... Írom én is ha sikerül...

[ Szerkesztve ]

(#31030) kinghaxor válasza Roland06 (#31029) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Ha sikerül megoldani meg fogom írni. Bár már kilőttem a szóbajöhető lehetőségeket. Modem csere megvolt, próbáltam a gyárit a legújabb nightly-ét meg a cos13-asét is. Egyikkel se lett jó. Plusz próbáltam gyári és boeffla kernellel is sikertelenül. Annyit még kipróbálok ha haza értem a melóból, hogy feldobok egy nightly-t hátha azzal jó lesz. Esetleg megnézem az új cos13-at fastboot telepítéssel bár felettem volt aki azt írta, hogy úgy tette fel és nála sem jó.

Akinek jó az milyen kernelen van? Mindenkié gyári?

[ Szerkesztve ]

(#31031) KonzolKartel

jgcaap féle cm13-at próbálom normálisan működésre bírni, de nem boldogulok. Tudna valaki segiteni a dologban? "Recovery - Wipe - advanced wipe - Select internal card - FS options - Check F2FS and swipe. "
Internal SD-t nem engedi f2fs-re rakni. Cache-t, és a data-t átraktam f2fs-re, de most nagyon furcsán viselkedik a telefon. Csak recovery-ben tudok rá másolni, ha bootol a rendszer, akkor látom a belsőtárhelyet, de nem tudok rá másolni, illetve a telefonon sincs semmi értesítés, hogy PC-re dugtam volna.
Így próbáltam:
Particiókat "átraktam" (amit engedett)
modem, amit javasol a srác
ROM
és végül egy slim gapps.
Elöre is köszi! :R

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#31032) kano válasza petipetya (#31027) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, de ti 12.1-re tettétek fel nem?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#31033) petipetya válasza kano (#31032) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, ám a fastboot zip publikálása után csináltam egy tiszta telepítést is a héten (91 órája): rom telepítése, majd a recoveryben egy teljes formatálás után hagytam bebootolni a telót.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#31034) ittakary válasza KonzolKartel (#31031) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ne F2zzel siman, rakd fel es kesz

Semmi kulonbseg :K

(#31035) Obyboy válasza kinghaxor (#31012) üzenetére


Obyboy
addikt

Sensor test szerint nekem működik.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#31036) kinghaxor válasza Obyboy (#31035) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Hát erre most én is ránéztem és úgy néz ki ez szerint nálam is jó. Így már végképp nem értem. Ha letakarom akkor is simán fel tudom ébreszteni a kijelzőt. Dupla koppal meg gombbal is. A véletlen ébresztés megakadályozása pedig be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#31037) Obyboy válasza kinghaxor (#31036) üzenetére


Obyboy
addikt

Letakarással teszteltem én is a dupla koppos ébresztést. Ha minden érzékelőt letakarok akkor nem ébred fel, viszont ha csak közel teszem az ujjam úgy hogy a közelség érzékelőnek már jeleznie kell de még a fény érzékelő kap fényt akkor felébreszti a kijelzőt.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#31038) petipetya válasza Obyboy (#31037) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs fehér nadrágom, de ezen logika alapján annak a zsebében felébredne a telefon.

"nincs rá lezsóidő"

(#31039) kinghaxor válasza Obyboy (#31037) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Na akkor úgy néz ki nálam megoldódott a probléma. Eddig az utolsó cm13-as snapshot volt fent boeffla kernellel meg cos13-as modemmel. Most dirty flash-el feldobtam a legújabb 13-as nightly-t ugyan úgy boeffla kernellel és jó lett. A modemet eddig nem cseréltem másikra, megnézem mit tud a gyárival aztán ha nem jó, megy fel ugyan úgy a cos13-as modemje. Annyit csináltam még, hogy flash után mivel dirty volt, nyomtam egy cache, dalvik törlést. Aztán még az is lehet, hogy simán csak ez a lépés is megoldotta volna. Akinek nem megy próbálja meg. Hátha ez is elég.

(#31040) kinghaxor válasza kinghaxor (#31039) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Közben cseréltem a modemet a cos13-aséra. Így is tökéletesen működik.

(#31041) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Érdeklődni szeretnék, hogy van e olyan személy köztetek, aki az oppomartról rendelt ?Ha ige,
akkor hol, és hogyan tudom nyomon követni az oppomarton általam megrendelt terméket?Kérlek titeket, hogy küldjétek el linket, és válaszoljatok!Köszönöm!

(#31042) ittakary válasza ricsike81 (#31041) üzenetére


ittakary
nagyúr

Miert tettel ilyen butasagot hogy onnan rendeltel?

Hiavatlos honlaprol rendeles, 2 ev EU futargarit kapsz hozza

[ Szerkesztve ]

(#31043) petipetya válasza ittakary (#31042) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ugyanerre gondoltam és csekkoltam a honlapot. Sajnos "out of stock" a 16/64 GB-os verzió is.

Mondjuk ebben az esetben gondolkodás nélkül vennék egy OnePlus X-et a hivatalos oldalon.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#31044) ittakary válasza petipetya (#31043) üzenetére


ittakary
nagyúr

En iPadrol neztem mielott irtam volna es siman beraktam a kosarba

(#31045) petipetya válasza ittakary (#31044) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az csak az ellenség megtévesztése. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#31046) ittakary válasza petipetya (#31045) üzenetére


ittakary
nagyúr

Akkor te vagy az ellenség, mert a US honlapot nézted, és megtévedtél :D

/hu/ honlapon már van készlet [link] (hozzáteszem eggyel ezelőtti hsz-emben is pont ezt linkeltem ;) )

(#31047) petipetya válasza ittakary (#31046) üzenetére


petipetya
nagyúr

Valóban. :R Nem értem miért nem marad az eu oldalon, hiszen ez lenne a szerepük a sütiknek és a kukiknak.

"nincs rá lezsóidő"

(#31048) Roland06 válasza kinghaxor (#31039) üzenetére


Roland06
aktív tag

Próbáltam már csak a törlést de az sem segített.

(#31049) janosibaja


janosibaja
őstag

Mióta a 6.01 van a telón, akár Ligh managert próbálok használni, akár Ligh flowt, időről-időre zölden pislog a LED, megállíthatatlanul. Pislog a LED: pedig semmilyen üzenet nem érkezett. Néha meg semmit sem jelez, akkor sem, ha kellene. :W

Kérdezem, hogy valaki használja-e sikerrel ezeket az appokat, vagy megbízható lett-e a beépített?
Csak annyit szeretnék, hogy nem fogadott hívást gmailt, SMS-t, Messengert jelezzen.

(#31050) Tibko8 válasza janosibaja (#31049) üzenetére


Tibko8
senior tag

Gyári LED kezelő nem jó? Minden alkalmazást külön tudsz állítani.

Jé fanatikus tag lettem :D

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.