Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) micafighter válasza Lomha 8V (#750) üzenetére


micafighter
nagyúr

Honnan rendelted végül? :)

(#752) bajaki válasza Lomha 8V (#750) üzenetére


bajaki
őstag

Ali-ról, az említett eladótól? Vagyunk már páran akkor akik onnan várják a telefont. Alig várom, hogy itt legyen. :)

(#753) #95234304


#95234304
törölt tag

Amúgy tényleg mi a különbség ali-n Pre-order és Stock között :F
Semmi, megtaláltam

[ Szerkesztve ]

(#754) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Végül az Ali-ról rendeltem, fehér 16GB-s verziót, tokkal, stock verzióban.

Utánaolvastam, a Stock-ot hamarabb megkapod, de 30$-al drágább. Ennyi a lényege, igazából. Gondolom náluk is hatalmas a kereslet rá és így akarják szinten tartani kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#755) Zoli_007 válasza kano (#724) üzenetére


Zoli_007
tag

Most néztem. Még nincs meghívóm.

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#756) kano válasza micafighter (#748) üzenetére


kano
nagyúr

Sheratan kollégának nem működött a WCDMA hálón alapból a kínai verziós sem. Szerintem amit küldenek ide a kínai webshopok azt vagy úgy kérik a gyártól vagy ők mókoljá, hogy az EU-s modem fw legyen rajta.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#757) ßrainiac válasza Lomha 8V (#754) üzenetére


ßrainiac
addikt

Uh. Szerintem 64GB preorder az jobb vetel lett volna. En is gondolkoztam 16-osban, de az visszalepes lett volna a 32 utan, ugyhogy osszeszoritottam a fogam es..:DDD

(#758) kosturica válasza Lomha 8V (#754) üzenetére


kosturica
őstag

Elég lesz neked a 12,14 GB szabadon felhasználható tárhely??

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#759) LógaGéza válasza kano (#756) üzenetére


LógaGéza
addikt

Csak ő épp nem Magyarországon lakik :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#760) kano válasza LógaGéza (#759) üzenetére


kano
nagyúr

Attól még a WCDMA háló az WCDMA háló itt is és ott is. :U
Szóval azt írta a kolléga, hogy a China Unicom hálója WCDMA rendszerű.
De mindegy is, mert írta utána azt is, hogy szerinte mókolás nélkül is ment volna talán.
Majd jön és megmondja...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#761) ßrainiac válasza axlfsi (#747) üzenetére


ßrainiac
addikt

En ugy voltam vele a Nexus 5 megvetelenel, hogy kivettem a dobozbol, BL nyitas, root es utana kezdtem el belakni :D termesztesen azota egyszer nem kellett a root jog :))

(#762) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#757) ßrainiac, (#758) kosturica:

Ajjaj bőven elég lesz még a 12 is. A mostani telefonomban egy 16 gigás kártya van, és 11,8 giga szabad. :DDD Nem szeretek a telefonon tárolgatni, olyan 4 giga zenét szoktam feltenni, tulajdonképpen csak az az állandó lakó. :)

(#763) kano válasza ßrainiac (#761) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor pl. hogy fagyasztotok appot? A ROMToolbox Pro pl. alapból kéri a root jogot ezekhez a műveletekhez...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#764) kosturica válasza Lomha 8V (#762) üzenetére


kosturica
őstag

Akkor rendben van. Mindenkinél mások a felhasználói szokások. Én sokat filmezek az enyémen. Nekem a 64 GB éppen hogy elég! :D Mondjuk én bővíthetem akár 160 GB-ra is! ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#765) bajaki válasza kosturica (#758) üzenetére


bajaki
őstag

Én is 16-osat rendeltem. Elég lesz nekem is. Nexus 4-em is 16-os (volt). Egy kis zene, appok és még marad is hely ha néha ráraknék egy filmet, vagy kameráznék.
És még OTG sem volt.

Most pedig úgy tervezem, hogy ha filmet nézek akkor pendrive-ról, vagy szerzek egy OTG-s micro sd kártyaolvasót és a 32 gigás kártyámról. :K

(#766) kano válasza kerlas (#730) üzenetére


kano
nagyúr

Milyen szállítással kérted? Gyanítom, hogy a standardban nem sietnek annyira a feladással sem. :) Bár így is ott kell lennie 5-7 munkanapon belül (legalább is ezt ígérték).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#767) bajaki


bajaki
őstag

Most nézem, változtatott az aliexpress-en a már ajánlott eladó a kínálaton. Jelenleg azt írja, hogy "In Stock" és nincs Preorder lehetőség sem. Remélem ez azt jelenti, hogy akkor mennek a csomagok a futárszolgálathoz. :)

(#768) kerlas válasza kano (#766) üzenetére


kerlas
tag

Express szállítást választottam

(#769) MartOOn


MartOOn
addikt

Ez az srácok! Rendeljetek szepen es progjon fel a topik! :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#770) kano válasza kerlas (#768) üzenetére


kano
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy nekem mikor lesz complete, bár teljesen mindegy. Szerintem már úton kell lennie, ha oda akar érni időben...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#771) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Uj akcio van

Bar elegge beallt az egesz moka, nem godnoltak ra hogy kattintanak az emberekeee? :)

(#772) micafighter válasza kano (#760) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem ilyen egyszerü. A másik topicban kitárgyaltuk a dolgot, és sheratan forumtársnak valoszinüleg azért nem ment mert a telefon érzékeli a China Unicom Sim-et, és ilyenkor letiltja a WCDMA-t, valoszinüleg a kinai törvények miatt. Azért sok a valoszinü mert nem vagyok kinában és nem ismerem a kinai törvényeket, de a WCDMA-s probléma eddig csak China Unicom-nál volt és csak Kínában. Nagyon sok a tapasztalat a kinai 1+1el Kinán kivül és eddig egyetlen esetröl sem tudok hogy WCDMA nem ment volna, és semmit nem kellett trükközni, ment out of the box. Ezért valoszinü hogy Kinában a Simkártya vagy a hálozat alapján tiltja le a telefon a WCDMAt, amit különböző technikákkal fel lehet oldani.

Az egyik forumtársunknak pl ismeröse hozta Kinábol a kinai verziot, az viszonteladónál nem járt, aki modem fwt cserélt volna, és a forumtársunk irta hogy megy gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#773) Integra


Integra
titán

"By asking someone who has bought a OnePlus phone for an invite. OnePlus is all about sharing the love of good products. We're so confident about our product that we've cut out the middlemen - distributors, retailers, advertisers - and let our fans do the talking. Anyone who purchases a OnePlus One will receive invites to give out to friends and family." - aha, anyátok hogy van?! :(
oszt kiből kell kirántani egy meghívót egy 64 megásra? ember kedve elmegy már az elején ezzel a szenvedéssel

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#774) micafighter válasza Integra (#773) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jopár itteni fórum társ kapott már meghívót, és aki regisztrál az 1+1 forumon az is kap elöbb utóbb meghivot mert regisztrálási sorrendben osztják ki a forumozok között. Aki már rendelt meghivoval az hamarosan kap osztogathato meghivokat, és sorsolás is van az 1+ forumon, továbbá hamarosan lesz preorder aminek keretében meghivo nélkül lehet venni telefont. Aki pedig nem tud várni pár hetet meghívóra az meg tudja venni a kinai verziot aliexpressröl, ugyanannyira jön ki mint 1+tol rendelve.

[ Szerkesztve ]

(#775) Integra válasza micafighter (#774) üzenetére


Integra
titán

köszi az infot, nem sürgős, megvárom a preordert akkor...
a derék magyar vámosok megfingatják a vásárlót vagy a 350 dollár tényleg 350 dollár marad?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#776) kano válasza micafighter (#772) üzenetére


kano
nagyúr

Ha olvastad akkor én bizonygattam még ott, hogy a kínai verzió is működik mindenhol, de akkor cáfolt az a készülék...
Akkor beszéltünk is róla, hogy lehet, hogy öngólt lőtt ezzel a OPO hogy tiltja alapból a WCDMA-t Kínában.
Ki tudja mi lehetett annál a készüléknél....

Integra
Fingatás...
De majd, ha EU-ból rendelsz (ahol 249/299 EUR) akkor arra nem jön rá már ÁFA.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#777) ßrainiac


ßrainiac
addikt

"Hello Friend We will ship your package.It will take 3-5days to UK from China.
We booked Fedex shipment in advance.After our Uk partner receive the parcels.
He will give all the packages to Fedex.Then you can track it.

You can receive on 29th or 30th."

:C

(#778) micafighter válasza Integra (#775) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha 1+tól rendelsz akkor az EU árak tartalmazzák a vámot és az áfát. Euró árak: 269/299 € 16/64 GB. Ha egy webshopból rendelsz ami EU-n belülről szállít akkor szintén nem lesz vám. Ha egy webshopból rendelsz ami EU-n kívülről szállít akkor lesz vám (egészen pontosan 27% általános forgalmi adó). Találtam egy eladót az aliexpressen aki bár kínából szállít, de a vámköltségeket magára vállalja, így ugyanannyira jön ki mint ha 1+tól rendelnéd.

(#776) kano ettől függetlenül öngól hogy a hazai piacán tiltja gyárilag a WCDMA-t, de minden jel arra mutat hogy ez minket nem érint itt Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

(#779) leslien válasza Integra (#775) üzenetére


leslien
nagyúr

próbáld itt meg lehet h szerencséd lesz ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#780) #16820480 válasza kano (#776) üzenetére


#16820480
törölt tag

Eddig arra utalnak a jelek, hogy csak az ittenieket szivatják a WCDMA tiltással :( De lehet vele trükközni persze.

(#781) vitezlejszlo válasza leslien (#779) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

De szep is, amikor vissza nyal a fagyi, es dol ossze a webszerver, pedig reggel meg milyen jo otletnek tunt a megbeszelesen, hogy "fuu sracok ma csinalunk egy ilyen izet, ilyen 5000 meghivo kikuldest na na milyen otlet mi hohoho"

Kicsit magukat szivatjak ezzel, mar a oneplus.net se jon be, ahelyett hogy folytatnak a hulye meghivok kikuldeset a 40k-s regionak :D

l&Y

(#782) micafighter válasza vitezlejszlo (#781) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem bejön :) bár kellett egy pár biztató pofon a gépnek :DDD

(#783) Lomha 8V válasza kosturica (#764) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Így van, nagy néha mikor filmezek a telefonon, akkor is inkább Youtube-on nézek valamit, amit már láttam ezerszer csak, hogy szóljon valami. A fényképeimet nem tárolom rajta, majdnem minden este mentem a gépre, meg persze feldobja google tárhelyre is. Őszintén szólva szerintem nekem sok lesz ennek a telefonnak a hardveres tudása, de ennyit rá tudtam szánni és itthon maximum a Sony T2 Ultra-t tudtam volna megvenni, ami hát finoman szólva nem ez a kategória. Az itthon is kapható kínai phabletekről nem is beszélve.

(#784) bajaki válasza ßrainiac (#777) üzenetére


bajaki
őstag

Hmm, remélem, hogy az enyém is ideér akörül. Igaz én 2 nappal később rendeltem mint Te.

Vajon a tiédet már hétfőn elindították Anglia felé, vagy csak most fogják? Nem is értem igazából. Most akkor csak hétfőnként indítják a Fedex-es csomagokat?

(#785) ßrainiac válasza bajaki (#784) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ugy vettem ki a sorokbol, hogy ma inditottak utnak a cuccot, mert lefoglaltak mar a fedex cuccot, szoval nem szamit a hetfo meglete vagy nem lete.

A honap vegen mar nyomkodom, lehet. Mekkora! :DD

Ja igen, mindenkinek aki Alirol rendelte ajanlom, hogy irjanak ra Mr. Jackre, mert amint megkapta a levelem, be is rakta a statuszt shipped-re. Ha aznap (17-en) ra irok, sztem lassan itt lenne mar a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#786) micafighter válasza bajaki (#784) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen tudtommal hétfönként inditják a Fedex küldeményeket kínából.

(#787) Relaxing


Relaxing
tag

Kaptam egy levelet a OnePlus-tól.

Ez a The Blizzard of Invites jelenti ,hogy van meghívóm? :)

Ja nem ez valami más lesz ....

To celebrate the launch of our Bamboo StyleSwap Cover, we are giving away 5,000 invites to those who haven’t received invites yet.

.. csak nem akart megnyílni a link, ezért nem értettem..

Ez csak a hátlapos buli :)

[ Szerkesztve ]

Bakker - micsoda gubanc!

(#788) vitezlejszlo válasza Relaxing (#787) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Attol fug mit irnak benne.

Ha azt, hogy kaptal meghivot, akkor egy dolgod van: azonnal atadni nekem :D

l

(#789) axlfsi


axlfsi
veterán

Hát srácok ... 2 napja nyomkodom hellyel-közzel (közben meló persze), de el kell, hogy mondjam; ilyen jó telefonom(/-otok) még soha nem volt! :) Állat! Minden téren! :)

Közben rootoltam is az XDA-s okossággal (amit mellesleg egy olyan srác programozott le, akinek még nincs is a birtokában a készülék, csak várja, mivel még úton van! Kicsit f@satós volt a történet, de végül minden rendben alakult. Aki rá adná a fejét, de még nem sürgős neki, várja meg a stable verziót, mert ez még bugos (a root nem megy az ADB sideload-dal, mivel nem ismeri fel a csatlakoztatott telefont (nálam legalábbis ez volt), hanem félig-manuálisan kell/lehet megoldani).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#790) micafighter válasza axlfsi (#789) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én egyenlőre ezeket a leírásokat javasolom roothoz, bootlader feloldásához, stb. : [link] vagy [link]

[ Szerkesztve ]

(#791) leslien


leslien
nagyúr

na mi van ? minden ok? mert leült a topik mint az iszap :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#792) axlfsi válasza leslien (#791) üzenetére


axlfsi
veterán

Persze, minden oké! :)

... most például azzal kínlódok, hogy a WIN a belső tárhelyet ne MTP device-ként ismerje fel, hanem USB device-ként, azaz, gyorsan tudjak rá másolni és valamennyi mappát lássam (a ponttal kezdődőeket is), de egyelőre nem jutottam dűlőre az ügyben :F

Apropó, Ti (akik), hogy másoltok a belső memóriára?

UI.: mellesleg, a csillivilli USB kábele, miután kihúztam a töltőből egy óra töltés után, kegyetlenül meleg (sütős) volt azon a négy, réz csatlakozón (remélem, ettől még nem lesz rövidéletű :) ).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#793) LógaGéza válasza axlfsi (#792) üzenetére


LógaGéza
addikt

Egyszerű a megoldás - nem lehet. JB óta kivették ezt a lehetőséget Androidból - egyszerűen nem tett neki jót, hogy lehúzták alóla az adatokat.

MTP, vagy AirDroid :)

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#794) leslien válasza axlfsi (#792) üzenetére


leslien
nagyúr

lassú voltam ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#795) ßrainiac válasza Relaxing (#787) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem csak a hatlapos.

A hatlapot elkezdtek forgalmazni es ezt megunnepelve 5000 marmeghivot osztanak szet.

(#796) Josh777 válasza ßrainiac (#795) üzenetére


Josh777
tag

Gyerekek ne haragudjatok, de mi az a marhívó/marmeghívó? :DDD Csak olvasom itt már sokadjára, de Oneplus One tulaj legyek, ha értem

[ Szerkesztve ]

(#797) ßrainiac válasza Josh777 (#796) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hehe. Errol lenne szo.

[ Szerkesztve ]

(#798) Vagany válasza Josh777 (#796) üzenetére


Vagany
őstag

Asszem erre gondolnak: [link] :U .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#799) #16820480 válasza axlfsi (#792) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én egyelőre FTP-vel másolok rá leginkább, mert linux alatt nem látszik egyáltalán a tárhely a szar meghajtós bohóckodásuk miatt :(( De amúgy a N4-en simán látszottak a .-tal kezdődő könyvtárak is nekem, csak kellett nyomni egy rejtett mappák megjelenítését a fájlkezelőben.

(#800) micafighter válasza LógaGéza (#793) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ugyanezt ajánlottam én is privátban Farcy fórumtársunknak :) Nekem az S2-őm tud MTP-t, PTP-t és UMS-t is, mégis inkább AirDroidot használom, sokkal egyszerübb. :K

(#795) ßrainiac Azt tegyük hozzá hogy csak azoknak lenne a sorsolás akiknek még nincs meghívójuk. Ettől függetlenül meghívósok is indulhatnak csal valszeg diszvkalifikálva lesznek, legalábbis remlélem :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.