Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) X DoZ3R válasza ittakary (#25984) üzenetére


X DoZ3R
tag

Sztem is realis a 80k, en is annyiert akarom eladni a 3 hónapos OPO-m, igy hogy mar nincs ujonnan, gyorsabban el is kel.

(#26002) Saccco


Saccco
nagyúr

Kicsit óvatosabban a hirdetés forma hozzászólásokkal. Köszi :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26003) ittakary válasza X DoZ3R (#26001) üzenetére


ittakary
nagyúr

85ert szerintem meg jo lehet ;) egyedul a 90re irtam h picit sok

(#26004) Obyboy


Obyboy
addikt

Nem tudom mi ez a nagy eladom a OPO -omat láz. :F Én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Jelenleg hasonló árban semmire sem tudnám lecserélni, drágábbra meg nem akarom.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#26005) berek21 válasza Obyboy (#26004) üzenetére


berek21
senior tag

Én sem. Bár ha jönne ajánlat, egy BB Passport-ra azért meggondolnám. Nagyon bejön. :B

LG Velvet eladó!

(#26006) axlfsi válasza Obyboy (#26004) üzenetére


axlfsi
veterán

Ott a pont. Viszont ne felejtsuk el, hogy (meglepoen) nagyon nagyon sok olyan emberrel talalkozom, aki egyszeruen csak kivancsisagbol vagy egyeb, szamomra meghatarozhatatlan vagyat erezven, folyamatosan cserelgeti a telefonjat. Es itt nem szamit, ha adott esetben gyengebb is a hardver vagy a dizajn. Egyszeruen cserelnie kell, azt erzi :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#26007) somasz válasza axlfsi (#26006) üzenetére


somasz
addikt

Én, ha lecserélem csakis a dual-sim hiánya miatt fogom. Viszont az új, emlegetett, még meg nem jelent lenovo zuk z1-en kívül nem találtam más értelmes alternatívát, ráadásul még árat sem tudok hozzá. OPT nem érdekel, nekem drága.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#26008) Ferenczi Áko válasza axlfsi (#26006) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én ilyen vagyok :D Ha nem ezt a telefont fogtam volna ki, akkor Lg G flex 2-m lett volna, csak az nem volt hardveraprón.. :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#26009) gipsztigris válasza axlfsi (#26006) üzenetére


gipsztigris
addikt

Így vagyok vele én is! :) Mikor megveszem a telefonomat, már azon gondolkozom, hogy a következő milyen legyen....és mikor. :DDD
Tehát, semmi baj sincs az OPO-val.......sőt!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#26010) kano válasza axlfsi (#26006) üzenetére


kano
nagyúr

Én is ilyen voltam. Kb. fél évente cseréltem a telefonjaimat. De valahogy most nem érzem a vágyat.. Lehet, hogy öregszem. :B Bár én is megnézem magamnak ezt az orosz terepjárót (Zsukkot). :)
Mondjuk ahogy néztem abban is 801 van. Így viszont nem érzem, hogy cseréltem kellene. Esetleg az aksi, ha majd lesz vele már tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26011) G4bi89 válasza somasz (#26007) üzenetére


G4bi89
senior tag

Lenovo ZUK Eustock-nál 99 ezer lesz, de jelenleg még nincs raktáron.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#26012) somasz válasza G4bi89 (#26011) üzenetére


somasz
addikt

Az kifejezetten jól hangzik, már csak pár teszt kéne.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#26013) kano válasza G4bi89 (#26011) üzenetére


kano
nagyúr

De mivel lesz az jobb szerintetek mint a One? Esetleg az aksiban, ha jó lesz a CM.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26014) somasz válasza kano (#26013) üzenetére


somasz
addikt

Nekem a dual sim miatt nincs kérdés igazából. :B
Minőségben legyen ugyanez és akkor nekem meg is van az új telefonom. És menjen a stock romokkal megbízhatóan, mint az OPO, nem akarok hetente váltogatni.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#26015) csenor


csenor
senior tag

October 12 Open Sales! :U
Habár nekem megfelel a ONE! :K :B

(#26016) Dolphine


Dolphine
addikt

Lehetséges, hpgy hétfőn mutatják be a OnePlus X verziót.

Más.
Mennyi idő után kellene kapnom shipping numbert, mert eddig még semmi! :O

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26017) dwd1 válasza Dolphine (#26016) üzenetére


dwd1
tag

Én csüt éjjel rendeltem meg sima szállítással, péntek reggel már volt száma és kedden a kezemben fogtam :)

[ Szerkesztve ]

(#26018) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Úgy néz ki hogy vissza fogom küldeni mert a rádió erősítője meghalt, bár erről még őket is meg kell győznöm. :D Mivel azt írjátok hogy már nem igazán van stock-on a teló akkor nem biztos hogy újat kapok, hanem javítani fogják?

(#26019) ittakary válasza LallerHUN (#26018) üzenetére


ittakary
nagyúr

senki nem tudja biztosra, hogy mi fog történni :)

tedd meg a lépéseket, aztán majd kiderül :)

(#26020) csenor válasza Dolphine (#26016) üzenetére


csenor
senior tag

Én is kicsit lassan kaptam.

(#26021) Ozsi009 válasza Dolphine (#26016) üzenetére


Ozsi009
tag

Szia!

Én a gyártótol csak kiegészítőket vettem (flip tok és fólia). Múlt héten szerda este rendeltem és pénteken kaptam egy visszaigazoló mail-t, ami szerint 5-10 munkanap és megérkezik a csomag. Ezen a héten szerdán kaptam meg.

(#26022) Dolphine válasza Ozsi009 (#26021) üzenetére


Dolphine
addikt

A visszaigazoló email, az megvolt, viszont a számlát még nem állították ki. :F
Én Express szállítást kértem, de még a visszaigazoláson kívül, semmi nem jött! :( Ne is várjak?
Ezt az 5-10 napos visszaigazolásra gondolok, ez az?

You will receive a tracking number by email once your package ships. Na, erre várok!

Köszönöm Nektek is a választ csenor és dwd1

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26023) Saccco válasza Dolphine (#26022) üzenetére


Saccco
nagyúr

A szállítás express, nem az összekészítés. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26024) Ozsi009 válasza Dolphine (#26022) üzenetére


Ozsi009
tag

Én ezt kaptam:
Részlet az e-mailből:

Hello, Ozsi009

High five! Your order has been shipped. Please check the status of your package by checking your store account. If you started a ticket asking about your pending shipment please help us and close your ticket through your ticket overview.

As a start-up, we are constantly improving our product, processes and business. Thank you for your patience with us and trust in our product.

Your shipping confirmation is below. Please note that it may take up to 24 hours for your tracking number to become active, so don't worry if you cannot track it just yet. Thank you again for your business.

Note: If the parcel is severely damaged, please refuse the package! Before signing for the parcel, please unbox the parcel and check if all products are included. If you have any questions about your shipment please have a look at our support page as most commonly asked questions are answered there: https://oneplus.net/support/.
Your Shipment # for Order #30000102921

(Bocs hogy szövegként, képet nem sikerült feltölteni...)

[ Szerkesztve ]

(#26025) Dolphine válasza Ozsi009 (#26024) üzenetére


Dolphine
addikt

Én meg ezt:

Thank you for your order!

You will receive a tracking number by email once your package ships. Orders are normally processed within 5-10 business days, excluding shipping time. You can check the status of your order by logging in at https://oneplus.net/hu/customer/account. Answers to commonly-asked questions can be found here: https://oneplus.net/hu/support.

Find your order confirmation below. Thank you again for ordering from OnePlus.

Your Order #3000011014 (placed on 2015. október 8. 12:12:19 BST)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26026) csenor


csenor
senior tag

Ez a Flux Theme ez nagyon tuti! :Y :K :K

(#26027) RetepNyaraB válasza csenor (#26026) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem rossz, de egy témáért fizetni :N
Tele a design app ingyenes és tökéletesen testreszabható témákkal.
Én pl. a mono tropicalgreen-t használom, saját hátterekkel és elegance ikonpakkal; de ez csak egy példa a sokból...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#26028) Mate válasza csenor (#26026) üzenetére


Mate
nagyúr

Vannak jó témák. Mondjuk én áttértem nova-ra, mert szeretem ha alkalmazásképernyő átlátszó illetve lehet mappázni. Sajnos cm laucher ezt nem tudja, így mennie kellet.

(#26029) ittakary válasza Mate (#26028) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nova a legjobb :K Nexus tabimat el se tudnám viselni nélküle... hihetetlen, hogy 6.0-án az alap AppDrawer még mindig a sima fekete hátterű lapozás! mint android 2.3-nál :D

(#26030) csenor válasza RetepNyaraB (#26027) üzenetére


csenor
senior tag

Fizetni hát igen! (Még jó, hogy Google a barátom) :B

(#26031) RetepNyaraB válasza Mate (#26028) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

De nem launcherről beszélünk, hanem témáról. Nova király természetesen :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#26032) Mate válasza RetepNyaraB (#26031) üzenetére


Mate
nagyúr

Az oké, de a téma cm laucherhez van, nem? :D Így hiába néz ki jól, én nem tudom használni, mert áttértem novára :)

(#26029) ittakary: Szerintem is gagyi így. Ne mértem, hogy miért kell fixen fekete hátterűnek lennie, illetve miért nem lehet alapból mappázni.

[ Szerkesztve ]

(#26033) Madoc válasza ittakary (#26029) üzenetére


Madoc
veterán

Ha az android 6.0-ára gondolsz akkor az app draver-nek fehér alapbol a háttere.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#26034) RetepNyaraB válasza Mate (#26032) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Novát nyúzok én is, megy a cm téma rajta. Sőt ez nem is cm, hanem cos :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#26035) ittakary válasza Madoc (#26033) üzenetére


ittakary
nagyúr

nexus7 2013on nekem fehér :D

(#26036) Mate válasza RetepNyaraB (#26034) üzenetére


Mate
nagyúr

Na ezt nem tudtam. Lehet fel is nyomom akkor :D

(#26037) vinpilu válasza csenor (#26026) üzenetére


vinpilu
senior tag

Tényleg tuti. Kösz az infót!

(#26038) Madoc válasza ittakary (#26035) üzenetére


Madoc
veterán

Előzőleg azt írtad fekete. :))

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#26039) ittakary válasza Madoc (#26038) üzenetére


ittakary
nagyúr

f...om :D az!

(#26040) diegho


diegho
nagyúr

Ti mire cserélnétek le az 1+1-et ha kicsit jobb kamera kellene, főleg jobb videóval és nem akarnátok 30k-nál többet áldozni a cserére?

(#26041) WOT-H-A-C válasza diegho (#26040) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Honor 6+ vagy mate7 ? Vibe z2 pro

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#26042) csenor válasza diegho (#26040) üzenetére


csenor
senior tag

Hát tudom, hogy visszalépésnek tűnhet, de a G2-nél szebb képeket én még semmivel sem csináltam. Habár gondolom a G3 is erős lehet ebben. :U
Nekem a Honor 6+ személy szerint nem tetszik, olyan téglaformájú snasz teló.
Habár az Iphone 5S-m is szép képeket csinált.

[ Szerkesztve ]

(#26043) diegho


diegho
nagyúr

Első gondolatom a G3 volt a kijelző és a OIS miatt.

(#26044) gipsztigris válasza diegho (#26040) üzenetére


gipsztigris
addikt

Timire nem cserélném le! :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#26045) csenor válasza diegho (#26043) üzenetére


csenor
senior tag

Deer Hunter 2014 a kedvenc játékom.
A G2 úgy felmelegedett közben, hogy már a kijelző érzékelése nem volt az igazi.
A G3-nál szerintem a melegedés még rosszabb. Habár hétköznapi használatnál gondolom ez nem zavaró.
Egyik ismerősömnek volt G3, de szinte mindig a szervizben volt térerő eldobálás miatt.

(#26046) csenor


csenor
senior tag

Utálom a Samu-t, de ha szerencséd lenne belefuthatsz egy jó árú használt Note4-be ami szerintem kamerába biztos előrelépés.

(#26047) diegho válasza csenor (#26046) üzenetére


diegho
nagyúr

Használt telefont nem vettem még, meg is tartanám a jó szokásomat, mindenesetre ha már Samsung, akkor az S5 Neo, ami az S6 kameráját kapta OIS nélkül nem rossz. Amúgy net, youtube, fénykép, videó, telefonálás, amire kell, tehát a játék lényegtelen. Ha lenne olcsóbban jó kamerás teló, még egy S410-el és 1,5GB rammal is megvenném, mert elég lenne.

(#26048) Ozsi009


Ozsi009
tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogyan lehet beállítani a háttérbe futó folyamatokat. Hogy pl. facebook vagy a sygic csak akkor fusson amikor elindítom, ha bezárom akkor ne is fusson a háttérbe.

(#26049) Saccco válasza diegho (#26040) üzenetére


Saccco
nagyúr

LG G4

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26050) diegho válasza Saccco (#26049) üzenetére


diegho
nagyúr

A G3-at meg tudom venni szolgáltatónál ~110k-ért (Telenor) és ott 2 év gari van, viszont a G4 már 168k azt sokallom egy telefonért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.