Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#1347) MartOOn: Kikérem magamnak, én direkt odaírtam zárójelben, hogy "nekik" fontosabb! :DDD Nekem jelenleg az övé és az enyém a két legfontosabb csomag a világon! :D :DD

(#1348) micafighter: Szerintem most már hamar megkapod, ezeket a kisebb csomagokat dobozossal szokták vinni, azok sokkal gyorsabbak mint a teherautók.

(#1352) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Megjott a cucc, baromi jo a minosege mindennek, csomagolas, a telo haza, minden oruletesen jo, de a kijelzo alja sarga (ha allitva nezem, feher hatternel) :(

(#1353) micafighter válasza ßrainiac (#1352) üzenetére


micafighter
nagyúr

(#1352) ßrainiac: sárga kijelző ;)

(#1351) Lomha 8V: Nagyon remélem, most jelenleg nem merem elhagyni a házat nehogy pont akkor jöjjön a futár :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1354) Lomha 8V válasza micafighter (#1353) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ne egyél sok rostost, nehogy a WC-ből tudjál csak ordibálni a futár után! :D ;]

(#1355) Mattheo


Mattheo
tag

Csinaltam egy doodle esemenyt londoni kozonsegtalalkozora, jovo hetre lehet jelolni ki mikor er ra!
londoni tali

[ Szerkesztve ]

(#1356) bajaki


bajaki
őstag

Nekem is megjött a telefon! :C

(#1352) ßrainiac: Egy kicsit nálam is olyan lent. De nem vészes. Inkább kicsit szürkésebb az árnyalata, én nem mondanám az enyémet sárgának. Nem hiszem, hogy ebből gondot csinálok, nem vészes.

Nálad?

(#1357) Nightfall75 válasza kano (#1349) üzenetére


Nightfall75
tag

Nem volt az áfamentes, csak UK-ben fizették ki, ami már ott eleve majd 10%-al kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#1358) kano válasza Nightfall75 (#1357) üzenetére


kano
nagyúr

A vásárló részéről gondoltam...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1359) Lomha 8V válasza bajaki (#1356) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Akkor két kérdésem van:

1. FedEx hozta vagy kiadták másik futárcégnek a magyar szállítást?

2. Milyen messze laksz Pécstől? Csak, hogy tudjak kalkulálni? :D

(#1360) bajaki válasza Lomha 8V (#1359) üzenetére


bajaki
őstag

Fedex hozta.

Látom a tiédet és Keresztapper kollégáét is kiadták másik cégnek? Vagy nem teljesen értem mit csináltak vele, de látom nektek van egy olyan bejegyzés ami nekem nem volt.

Kiskőrösi vagyok. Szóval kicsit odébb vagyok. :)

(#1361) kano válasza Lomha 8V (#1359) üzenetére


kano
nagyúr

Jééé, látom Te siklósi vagy. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1362) #16820480 válasza micafighter (#1335) üzenetére


#16820480
törölt tag

Na, visszatérve kicsit a baseband témára: megnéztem most, és úgy néz ki, hogy az AOSP-ben levő és a CM11S verzió megegyezik, a CM nightly-ban levő egy másik verzió, és a kínaiak által hekkelt pedig egy harmadik. Illetve a linkeden a kínai fórumon van egy negyedik is, amire azt írják, hogy megy vele a 4G, de nem túl stabil, eldobálja a hálózatot. A másik, ami a linkeden van, és amit én is használok szerintem, az amit itt az előbb harmadikként írtam.

Remélem kiadnak belőle itt majd egy Unicom változatot, ahogy Find 7-ből is van, és akkor le lehet varázsolni a basebandet róla :)

(#1363) micafighter


micafighter
nagyúr

MEGJÖTT!!! :DDD

...az egyik tok.... :DDD de legalább van már mit fogdosni :DDD Hát nem egy apróság :))

[ Szerkesztve ]

(#1364) bajaki


bajaki
őstag

Egyébként meghagyták a feltéphető doboz élményét a kínaiak. Alulról felnyitották a dobozt és ott rakták bele az ajándék tokot és a 2db fóliát. :) Aztán visszaragasztották.

(#1365) MartOOn


MartOOn
addikt

gondoltam teszek egy próbát a 9 éves laptop vs OpO között... természetesen fel se ismeri. gyorsba vki h drivert hol találok hozzá? (XP)

flash videok lejatszasara beágyazott videoknal melyik browser a megoldás?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1366) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#1360) bajaki: Nem tudom. Azért kérdeztem, mert ha mondjuk DPD, GLS vagy egyéb gyakoribb cég hozza, akkor lepasszolják nekem a melóhelyre, nem viszik házhoz (ismernek már). Kiskőrös nincs olyan nagyon messze amúgy és útba is esik, úgyhogy van esély, hogy még ma ideér.

(#1361) kano: Na hali, lánycsóki kolléga. :D

(#1367) kano válasza Lomha 8V (#1366) üzenetére


kano
nagyúr

Meg akarnád nézni a telót? Ha akarod tudunk találkozni Pécsen, de csak aug 15-16 körül tudnánk találkozni Pécsen.

micafighter
Mindig nagy megkönnyebbülés, ha megjön. :DDD Csak a tok jött meg vagy a telefon is?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1368) ZoleeHU válasza bajaki (#1364) üzenetére


ZoleeHU
tag

Alisok?

(#1369) micafighter válasza ZoleeHU (#1368) üzenetére


micafighter
nagyúr

Alisok, a kedvenc eladónktól rendeltek :K

(#1367) kano egyenlőre csak az egyik tok jött meg, egy ízléses fotóval a telefonról :) Ha jó helyen vannak a lyukak a tokon, akkor a gombok nagyon jó helyen vannak, bár maga a telefon nem apróság, egy picit trükközni kell majd az egykezes használathoz :)

[ Szerkesztve ]

(#1370) kano válasza micafighter (#1369) üzenetére


kano
nagyúr

Az egykezes szerintem felejtős. Nem biztonságos már.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1371) kano válasza micafighter (#1343) üzenetére


kano
nagyúr

Most látom csak a hsz-ed.
Akkor miért engedné meg most is kifizetni? Ki is fizetem most. Nekem nem válaszoltak. Hová írtál nekik, a felületen?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1372) ßrainiac válasza MartOOn (#1365) üzenetére


ßrainiac
addikt

Dolphin browser + jetpack ha jol tudom, ha kibirod a hasznalatat ;] (en nem birtam).

(#1373) Lomha 8V válasza kano (#1367) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszi, de elvileg az enyém is ideér mostanában. Ma nem jött meg, e holnap még ideérhet. De köszi tényleg, rendes vagy. :K

(#1374) micafighter válasza kano (#1371) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem tudom, azért írtam, hogy elvileg. De ezt írták nekem. Itt írtam egyébként nekik, egy ticket-et nyitottam, az első üzenetem után emailben megy a kommunikáció. Azt kell mondjam, maga a support felület nagyon profin meg van oldva, illetve az is nagyon okos megoldás volt, hogy nem ticket-be beszélgetünk, hanem első üzenet után emailben megy a kommunikáció.

(#1375) kano válasza micafighter (#1374) üzenetére


kano
nagyúr

De akkor nekem miért nem válaszolnak? Nem értem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1376) micafighter válasza kano (#1375) üzenetére


micafighter
nagyúr

Te pontosan hol/hogyan írtál nekik?

(#1377) micafighter


micafighter
nagyúr

Idén korábban jött hozzám a mikulás :B

(#1378) Mattheo válasza micafighter (#1377) üzenetére


Mattheo
tag

Gratula!

(#1379) ZoleeHU válasza micafighter (#1377) üzenetére


ZoleeHU
tag

Grat :DD

(#1380) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Na tessék, csak én maradok hoppon. :N Gratula! :K

(#1381) micafighter


micafighter
nagyúr

Köszönöm szépen :) Lendületből repült a laptop az asztalról :DDD

Mailboxde-vel jött egyébként. A Oneplus a német címig DHL-el küldte, a német címtől hozzám pedig GEIS hozta, és az az érdekes, hogy a csomagoláson látni az eredeti DHL-es címiratot is, csak rá lett ragasztva, el lett takarva. Ez azt jelenti, hogy a mailboxde az eredeti csomagolásban küldi tovább, a címiratot leragasztva, de fény felé tartva látni az eredeti címiratot, tehát a mailboxde nem bontja fel a küldeményed, hanem az eredeti csomagolásban küldi tovább. :)

(#1380) Lomha 8V Legkésőbb holnap te is biztosan megkapod :)

[ Szerkesztve ]

(#1382) LógaGéza


LógaGéza
addikt

16Gb-os hivatalos rendeléséről van már valami infó?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1383) kano válasza micafighter (#1376) üzenetére


kano
nagyúr

Ugyan úgy felületen keresztül mint Te.
Meg jó, hogy nem bontják fel. Mi közük lenne hozzá?! :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1384) micafighter válasza kano (#1383) üzenetére


micafighter
nagyúr

Emailben küldenek egy visszaigazolást hogy a kérdésedet megkapták, és ez után emailben folytatódik a csevej, ezt mikor kaptad meg?

,,Meg jó, hogy nem bontják fel. Mi közük lenne hozzá?! :)" Persze :) De ha valaki eddig emiatt aggódott volna, akkor mostmár megnyugodhat :)

[ Szerkesztve ]

(#1385) MartOOn válasza micafighter (#1377) üzenetére


MartOOn
addikt

Gratula

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1386) micafighter válasza MartOOn (#1385) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszönöm szépen :)

Egyébként feltűnt, hogy nem nagyon találtam leírást a dobozban :DDD Meghívós fórumtársak, kaptatok valamiféle leírást? : D Vagy bármi hasonló leírás szerű dolgot? :d Bár ha csak kínai nyelvü leírásuk van, akkor felesleges is lett volna küldeni :D Mondjuk nem mintha Google fordító fotó alapján nem boldogult volna vele ;]

[ Szerkesztve ]

(#1387) ßrainiac válasza micafighter (#1386) üzenetére


ßrainiac
addikt

En a nemmarhivoshoz kaptam egy piros cumoba csomagolt kiskonyvet, full csajniz es eleg rovid terjedelmu.

Ja es grat a telohoz, egy napon kaptuk meg ezek szerint :C

Tobbiek: nektek nem forszklozolgat minden random? Pl. Youtube-nal nyomok egy home-ot, kimegy a fo kepernyore es feldob egy uzit, hogy a chrome leallt (ami a hatterben ment ugye).

Mas: duplakopp bekapcsot hogyan illik vegleg eltenni lab alol? Szepen megnyitott a zsebemben NEGY alkalmazast (grrr), es ki tudja meg mik tortentek azokon belul :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1388) kano válasza micafighter (#1384) üzenetére


kano
nagyúr

Ez azonnal a bejelentés után (tegnap 12 körül).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1389) doki13 válasza micafighter (#1377) üzenetére


doki13
aktív tag

Gratulálok))

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1390) micafighter válasza kano (#1388) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azt esetleg nem látod valahol hogy a meghívód érvényes-e még? Mert ha biztos érvényes még a meghívód, akkor vissza tudod mondani a rendelést, és feladsz egy újat, a helyes címmel. Én is ezt csináltam, csak én ahogy megkaptam a meghívót, egyből bejelentkeztem rendelni, az első rendelést fizetés előtt visszamondtam, és feladtam a következőt, amit viszont ki is fizettem.

De nálad most az van, hogy elvileg a meghívód már le kellett volna járjon, és mivel még nem fizettél, ezért törölniük kellett volna a rendelésed, ha igaz amit nekem írt az 1+1 support, de ugye neked még él a rendelésed.

Szóval ha nem találsz valami biztos infót ott az accountodban, hogy a meghívód még érvényes, akkor a helyedben inkább nem nyúlnék semmihez, és várnék a support válaszára, mert így ha ki is futsz az időből, akkor azt tudod mondani, hogy a support miatt futottál ki, így talán ki tudsz harcolni egy új meghívót ha mégse sikerülne most a rendelésed.

[ Szerkesztve ]

(#1391) Mattheo


Mattheo
tag

Jo hir azoknak akik el.asztak a meghivot. (Mint en is..) Ezexerint lesz nehany nemsokara

(#1392) kano válasza micafighter (#1390) üzenetére


kano
nagyúr

Azért kellett "beváltanom" a meghívót, mert lejárt volna. Elnyomogattam egészen a PP-os fizetésig, de ott bezártam a böngészőt és nem fizettem ki (és nem is utasítottam el a vásárlást). Ha elutasítom a fizetést akkor Cancelled lenne a státusza. Jelenleg "Pending payment"-ben van és lehetőségem van kifizetni "Make payment". De ebben a státuszban már nem tudom módosítani a címet és nyilván a meghívót is beváltottam ezzel. Mindegy, max megrendelem Ausztriába.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1393) MartOOn válasza micafighter (#1386) üzenetére


MartOOn
addikt

A global versionhoz nem jar konyvecske. ;) a helye sincs meg a dobozban. ;D

Nnna hamar ennyi telonk van, vki letesztelne nekem, ha szepen megkerem hogy a dupla koppos LEZARAS miert mukodik nekem ilyen rapszodikusan?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1394) leslien válasza MartOOn (#1393) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem is hol működik hol nem cm 11s van fent..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1395) ABal


ABal
őstag

Az elejétől követem ezt a telefon, és ezt a fórumot (illetve az eredetit) is, mert - nem meglepő módon - erre szeretném lecserélni a mostani, lassan négy éves telómat. :B
Aki meghívót szeretne, ezt a videót is érdemes megnézni, és kivárni a végét, mert a sok pozitívum után jön még egy jó hír is.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1396) doki13 válasza leslien (#1394) üzenetére


doki13
aktív tag

Már meg is jött ????

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1397) Relaxing válasza MartOOn (#1393) üzenetére


Relaxing
tag

Nekem tökéletesen működik a dupla kopp, nincs vele baj max annyi ,hogy tényleg érzékeny és volt már,hogy zsebben elindult random mind a 3 funkció.

Nekem inkább az nem teljesen vili,hogy melyik verzió van fent a telón mert mintha nekem a S hiányozna csak sim a CM11.0 lenne nem látom az S-t sehol :D

[ Szerkesztve ]

Bakker - micsoda gubanc!

(#1398) leslien válasza doki13 (#1396) üzenetére


leslien
nagyúr

majd pénteken éjjel csak sajna közbe jött vmi és kell a manitu és amelyik előbb megy azt adom el. nincs választásom :(((

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1399) farena válasza micafighter (#1377) üzenetére


farena
tag

Gratulálok én is. Fehér v. fekete? 16 v. 64Gb? Ha már írtad előbb akkor sorry.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1400) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Nekem is megérkezett tegnap!64gb Black. :)
Rootolta már valaki? Drivert hol találok hozzá? Helium backuphoz kellene.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.