Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) janosibaja válasza kano (#35000) üzenetére


janosibaja
őstag

Nem merem rátolni dirtyben a 3.3-at a 3.2-re, mert annyira stabil a telefon...

(#35002) kano válasza janosibaja (#35001) üzenetére


kano
nagyúr

Jó volt az a 3.2, csak az akkuidő volt sz@r. Az unofficial LOS sokkal jobb akkura, de mondjuk fapadosabb is. + néha van 1-2 rossz verzió is belőle.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#35003) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Most frissítettem a telót cm-13.1.1-ZNH2KAS2X1-ról, cm-13.1.2-ZNH2KAS3P0-ra.
Csak clear cache, dalvik cache volt mint máskor, mégis törlődött minden app, minden beállítás.
Rootolatlan lett a telefon és CWM recorvery is eltűnt.
Miért??
Szánalmas, hogy nem lehet egy kva frissítést megcsinálni bajok nélkül.

(#35004) kano válasza M0RGI (#35003) üzenetére


kano
nagyúr

Gondolom, hogy nem ota romot töltöttél le. Valószínűleg abban a romban volt gyári recovery is. Egyébként nem tudom mi szánalmas neked, de nyilván nem a rom ilyenkor a hibás...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#35005) dikesz


dikesz
csendes tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Felraktam a legújabb Resurrection Remix romot (5.8.2), a hozzá tartozó gapps-sal együtt, de néhány app-ot nem tudok feltelepíteni a Play Store-ból pl.: Chrome, Facebook, Waze stb. A letöltést elkezdi, de nem tudja befejezni, csak a Letöltés felirat jelenik meg, majd pár perc után kiírja hogy sikertelen telepítés és kiír egy hibakódot is (talán 940). Van tippetek mi lehet a gond?
Ezelőtt is RR volt a telefonon, 5.7.4-es. Firmware-t frissítettem már korábban, a TWRP viszont régi, 2.8.4-es van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#35006) fricci válasza dikesz (#35005) üzenetére


fricci
tag

szia!

én is éppen tegnap frissítettem RR-t. az egyik app frissítés nálam is elszállt hibával de aztán újra próbálva jó lett.

dalwik / cache wipe volt frissítés előtt?

[ Szerkesztve ]

(#35007) M0RGI válasza kano (#35004) üzenetére


M0RGI
őstag

Innen töltöttem le, csakúgy, mint máskor:
[link]

Signed flashable zips: Normal, stock or TWRP recovery flashable zips that won't overwrite your data partition. If you're using TWRP and want to keep root, when asked to either swipe to root or click on do not install SU, click on do not install SU and flash the SuperSU zip instead.

Tőlem aztán nem kérdezett semmit, legyalult mindent.

Az szánalmas, hogy még mindig nem lehet megoldani ezt az egész dolgot egy kattintással.

[ Szerkesztve ]

(#35008) M0RGI válasza M0RGI (#35007) üzenetére


M0RGI
őstag

Viszont ha user error, akkor mit ronthattam el és hogyan tudom korrigálni?

(#35009) kano válasza M0RGI (#35007) üzenetére


kano
nagyúr

Az nem valószínű, hogy ki fog derülni, hogy mit rontottál el.
Most rajta van a rom, akkor lakd be és kész. De előre szólok, hogy az a rom egy akkuzabáló sz@r. Jobban járnál, ha egy 7.1.1-et dobnál fel (LOS).
Kicsit visszaolvasol és meglesz a megfelelő rom.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#35010) dikesz válasza fricci (#35006) üzenetére


dikesz
csendes tag

Persze, hogy volt. Korábban is frissítettem rajta romot, eddig nem volt vele probléma.
Megnéztem, 492-es hibakódot írja ki a sikertelen telepítés után.
Töröltem az Alkalmazásoknál töröltem Play Áruház adatait, gyorsítótárat is, de az sem segített.

Neked milyen TWRP-d van? Írt ki valami hibát a telepítés közben?

[ Szerkesztve ]

(#35011) fricci válasza dikesz (#35010) üzenetére


fricci
tag

nem volt semmi hiba, szokásos volt a telepítés menete (a szokásos LOG-os hiba jött kétszer de ez bármely rom bármely telepítésénél jön)

twrp verzió: 3.0.2-0

(#35012) guyver


guyver
senior tag

De idegesítő, hogy már Franco kernelben is módosították a töltés vezérlést. Gyorsabban tölt más kernellekkel a téló, de a powerbankom meghülyül tőle, mert csak 1 amperes. Gyári los kernel alatt jól működik. Lehet ezt alkalmazzással állítani, mint pl a boeffla kernelnél?

Poco F3 & Gear S3

(#35013) RetepNyaraB válasza guyver (#35012) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Némelyik kernel tudja. Lightning igen (ha a rom is támogatja). Boeffla nagyin rég volt, nem emlexem...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#35014) M0RGI válasza kano (#35009) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi. Visszarakom akkor a mentett belakott cm-13.1.1-ZNH2KAS2X1-t.
Csak az a baj eltűnt a TWRP, meg a root is. :(

(#35015) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok! Megérett a készülék egy igényes tempered glassra a gyári fólia után. Van ajánlott termék vagy eladó?

Köszönöm

(#35016) RetepNyaraB válasza LallerHUN (#35015) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nillkin jó, nagyon kevéssé karcolódik. Viszont igen drága. Nekem noname kínai van banggood-ról. Ez kicsit jobban karcos, mint a Nilllkin, de szebben kerekített. Meg olcsó. Viszont mindkettő igen érzékeny az oldalirányú behatásra, tehát ha élére esik a teló (akár tokban), szinte biztosan bereped.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#35017) M0RGI válasza RetepNyaraB (#35016) üzenetére


M0RGI
őstag

1500 Ft, nem éppen drága. Eredeti jött.
[link]

(#35018) LallerHUN válasza RetepNyaraB (#35016) üzenetére


LallerHUN
tag

Köszi a választ :R

Neked is vzaza :)

[ Szerkesztve ]

(#35019) grizlisandor válasza LallerHUN (#35015) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ha nem akarsz várni rá, halmoztam fel párat vész esetére.
Dobj egy privit.

(#35020) RetepNyaraB válasza M0RGI (#35017) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Már megérkezett? Eredeti? Tényleg olcsó, én még majd 20 eurót fizettem érte két éve kb.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#35021) guyver válasza RetepNyaraB (#35013) üzenetére


guyver
senior tag

A lightning ha tudná jó lenne, csak hol tudom ezt állítani? Mert a kernel adiutor-ban nem találtam ilyet.

Poco F3 & Gear S3

(#35022) Gman999


Gman999
tag

Sziasztok! Mai nap teljesen váratlanul elromlott a jack csatlakozóm, a füles nem pattan bele. Arra gondoltam hogy talán valami szösz ment bele de fogpiszkálóval nem tudtam kipiszkálni semmit. Reménykedem benne hogy nem valami komolyabb. Találkozott már valaki ilyennel vagy van valami ötlete?

(#35023) M0RGI válasza RetepNyaraB (#35020) üzenetére


M0RGI
őstag

Pár hónapja rendeltem. A "zárjegyen" lévő azonosítót ellenőrizve, eredeti. De nem vállalok felelősséget, ha másik rendelés nem lenne az ;)

(#35024) Gman999 válasza Gman999 (#35022) üzenetére


Gman999
tag

Egy fogpiszkáló és fél óra játék megoldotta...

(#35025) RetepNyaraB válasza guyver (#35021) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Akkor a rom nem támogatja. Hyperunicorns-ban benne van (legalább is a stock, beépített kernel adiutor tudja).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#35026) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok! Ti milyen böngészőt használtok? Úgy látom a battery statban, hogy a Chrome egy kicsit éhes! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#35027) vinpilu


vinpilu
senior tag

Sziasztok!

Lapos cserélve lett a cégnél és ugrott a jól beállított környezetem a mókoláshoz (adb+driverek stb.). Az új gépen meg egyelőre nem jött össze. Milyen USB drivert és adb cuccot kellene letöltenem, hogy működjön? Telefonon kell valamit állítani a fejlesztői menüben való engedélyezésen kívül?

(#35028) guyver válasza Dolphine (#35026) üzenetére


guyver
senior tag

Én pl. Opera, de a net spórolás miatt használom leginkább.

Poco F3 & Gear S3

(#35029) RetepNyaraB válasza Dolphine (#35026) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Be kell csukni a nyitott ablakait minden alkalommal. Ez van.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#35030) Dolphine válasza RetepNyaraB (#35029) üzenetére


Dolphine
addikt

Az megvan, de amíg használom, sokat fogyaszt. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#35031) Obyboy válasza kano (#34997) üzenetére


Obyboy
addikt

Éjszakai fogyasztás alapján a 30-i build hasonló jónak ígérkezik mint a 15-i unofficial optimized LOS.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#35032) kano válasza Obyboy (#35031) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#35033) RetepNyaraB válasza Dolphine (#35030) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Szobában, wifiről nyomkodas közbeni átlag fogyi 4-600mAh. Ha ettől eltér jelentősen, akkor valami nem oké. Van benne egyébként akkukímélő mód, nem? Próbáltad?
De a lényegre: opera mini (bár döglassú), vagy a Tugabrowser (moddolt chrome, sajnos elég rég nem megy a acc sync és újabban a YouTube háttér sem)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#35034) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, az AEX jó, de tényleg nagyon fogyaszt, kérdezném, hogy

stabilitás és akkufogyasztás szempontjából melyik a jobb, a uoLOS, vagy a LOS, és ezekből hányas verziót érdemes feltenni? (Az unofficialtól kicsit riaszt, hogy "OMS support with pre-baked Substratum app and ThemeInterfacer" - előtelepítve, nem örülök, nekem ezzel a témázással csak bajom volt, a másik meg nightly - melyik a jobb? :F )

Működik rajta/rajtuk a CameraNextModV22 vagy valami olyan kamera app rájuk, amin lehet egészen hosszú záridőt állítani?

:R

[ Szerkesztve ]

(#35035) kano válasza janosibaja (#35034) üzenetére


kano
nagyúr

Az uoLOS szerintem jobb fogyasztás szempontjából és megy a kamera is rajta. De tedd fel az AEX 3.3-at, hátha jobb. Egyébként ezt meg lehet próbálni.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#35036) Dolphine válasza RetepNyaraB (#35033) üzenetére


Dolphine
addikt

Akkukímélő mód? Hol, hogyan?! :Y

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#35037) Zúzz


Zúzz
csendes tag

Üdv! SOS.Tegnap facebook frissítés közben befeketedett az opo ,nem akart újra betölteni,gondoltam új szoftvert rakok rá,de mind a 4 software azt írja,hogy incompatible.cm13.1-ZNH2KAS54-BACON-SIGNED. ezt próbálom most éppen,és a supersunál is ezt írja.Csak otg-vel tudok telepíteni(egyszer sikerült) TWRP2.8.5.1.Mit csináljak ?

(#35038) janosibaja válasza kano (#35035) üzenetére


janosibaja
őstag

Az AEX nagy csalódást okozott azzal, hogy folyamatosan leállt rajta a Camera FV-5, az előtelepített "gyári" kamera, a CameraNextModV22 nem telepíthető rá. Tegnap ugyanis a jó időben kirándulni voltunk és csak most derült ki, hogy nem működik rendesen a kamera...

Megleptél! Azt hittem a LOS-t fogod ajánlani... :F

Engem nagyon zavar, hogy "Substratum app and ThemeInterfacer" van rajta. Kezdjem azzal, hogy eltávolítom az előtelepítetteket?

A LOS-on is megy valamelyik hosszúzáridejű kameraap, például a régi kedvenc CameraNextModV22? Vagy ilyenek csak az unofficialon futnak?

:R

[ Szerkesztve ]

(#35039) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!

Feltettem a LOS nightlyt, viszont TWRP-ből nem megy fe a gapps.
"Error executing updater binary in zip" hibát dob.
Ezt próbáltam: open_gapps-arm-7.1-stock-20170330.zip

Kérem segítsen aki tud, hogy mit tegyek!
Köszönöm!

(#35040) petipetya válasza M0RGI (#35039) üzenetére


petipetya
nagyúr

A mini már felmegy, a többit pedig pótolhatod a Play Áruházból.

"nincs rá lezsóidő"

(#35041) M0RGI válasza petipetya (#35040) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszönöm szépen, így már sikerült!!!

Még egy dolog lenne, hogy a play nem akarja visszahúzni a korábbi appjaimat, pedig ezt mindig megtette.
Ez most mitől nem működhet?

(#35042) kano válasza janosibaja (#35038) üzenetére


kano
nagyúr

Én az unofficiale LOS-t használom és a CameraNextModv22-t.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#35043) kano válasza janosibaja (#35038) üzenetére


kano
nagyúr

Megy rajta a v22, de szerintem a későbbi v10 jobb.

Meg van zavarodva ez a böngésző. Nem láttam a korábbi hsz-em.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#35044) janosibaja válasza kano (#35043) üzenetére


janosibaja
őstag

Az a problémám, hogy az uoLOS előtelepített kamerája is, meg a v22 is állandóan lefagy. :W

Ugyanez derült ki számomra tegnap egy kiránduláson, amikor hetek óta először fotózni akartam az OPO-val... Eszméletlen volt, minden harmadik expozíciónál leállt a kamera.

Azt már nem is mondom, hogy elképesztő pixeles lett uoLOS-szal a kép - már a néhány kép erejéig, amíg le nem fagy a kamera.

Régebben sem volt egy nagy szám, de ez fagy, durván pixeles...

Én ezt az uoLOS-t leverem, mint a vak a poharat: megy fel a LOS, hátha azzal lehet fényképezni. A v10 is nyakra-főre leáll. :W

[ Szerkesztve ]

(#35045) petipetya válasza janosibaja (#35044) üzenetére


petipetya
nagyúr

A kamera miatt felesleges. A LOS alatt több funkció sem működik a kamerában:
- HDR módban fektetve tartva a telót az exponálás gombra kilép a kamerából
- A lassított felvétel nem működik a videónál

Hirtelen ezekbe futottam bele, amikor a minap fotózni akartam. Azóta a Bacon kamerát használom. Ritkán kattintok vele, de akkor örülnék ha működne a dolog.

"nincs rá lezsóidő"

(#35046) janosibaja válasza petipetya (#35045) üzenetére


janosibaja
őstag

Most olvastam közben a hozzászólásodat: köszönöm, hogy írtad, akkor nem próbálkozom meg a LOS-szal sem. Még egy tesztet csinálok az AOSPExtended 3.3-mal, aztán föladom.

Hát amúgy ez szerintem borzasztó: hogy ne lehessen fotózni egyáltalán? Indítsam mindig újra a mobil, ahányszor kattintok egy képet?

Csak van egy oprendszer, ami használható...

(#35047) RetepNyaraB válasza janosibaja (#35046) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A hyperunicorns ia stabil régóta, bár a fejlesztő pont most dobta be a törcsit (van valami helyettese azért). Működik a kamerája, plusz az általam preferált bacon kamera, raw üzemmódban is.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#35048) janosibaja válasza RetepNyaraB (#35047) üzenetére


janosibaja
őstag

Megtennéd, hogy megnézed, műxik-e a HDR opció (az előbbieknél kivétel nélkül lefagyott 2-3 expolánás után a kamera), s ugyanennyi indítás után megy-e a videó fagyás nélkül? Előre is kösz. :R

(#35049) petipetya válasza janosibaja (#35048) üzenetére


petipetya
nagyúr

LOS + Bacon kamera esetén gond nélkül működik a fotózás (akár HDR módban is) és a videózás.

"nincs rá lezsóidő"

(#35050) RetepNyaraB válasza janosibaja (#35048) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Működött!

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.