Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) kano


kano
nagyúr

Feladták végre mindkét csomagomat! :C
Hamarosan érkeznek az EU töltők.
Akinek ígértem ilyet, reménykedhet! :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28002) janosibaja válasza kano (#28001) üzenetére


janosibaja
őstag

Nem akarok nyomulni, de ha véletlenül valaki visszalépne (nátha, emigráció, más, új mobil :DDD ), akkor beugranék a helyére... :R

[ Szerkesztve ]

(#28003) badmad


badmad
senior tag

Erre valaki[link]

(#28004) Tibko8 válasza badmad (#28003) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ha marad a full HD, az aksi méret marad vagy nő, a képen látható forma tervet újra rajzolják és az árra is alacsony marad és valami jó kamerát bele tesznek akkor jöhet.
De még szerintem nagyon korai lenne találgatni. Bár szerintem maradnak a Snapdragon-nál az biztos.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#28006) dwd1 válasza sesshou (#27798) üzenetére


dwd1
tag

(#28007) kano válasza janosibaja (#28002) üzenetére


kano
nagyúr

Sajnos nem tudom megígérni. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28008) Véreshurka válasza dwd1 (#28006) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ez pedig sztem egy korrekt ajánlat: [link] Már akinek kell ennyi :)

El Psy Kongroo

(#28009) rum-cajsz válasza kano (#27979) üzenetére


rum-cajsz
őstag

na, megvolt a szűz telepítés, holnap kiderül, hogy megszakad.e a telefonálás. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#28010) Obyboy válasza janosibaja (#28002) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha velem számolt @kano kolléga egy töltővel akkor azt fel tudom ajánlani neked. Sikerült lecsapnom 2 töltőre ennyi nekem elég is.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#28011) Obyboy válasza dwd1 (#28006) üzenetére


Obyboy
addikt

Nem értetlenkedni szeretnék de mi a különbség a China Black/White és a Spain Black/White között? :F

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#28015) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

Nálam már régóta megvan ez a hiba, másnál is csinálja ezt az állapotsáv? :U

(#28016) Tibko8


Tibko8
senior tag

Valaki tudna linkelni egy olyat hogy 44S hez lollipop modem? Létezik amúgy ilyen? Azért kérdezem mert azt vettem észre hogy lollipop alatt sokkal jobb a térerőm mint kitkat alatt. Előre is köszönöm ha valaki tud erről valamit. :R

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#28018) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

A múltkor volt egy kartárs, aki CM13-hoz keresett SuperSU-t, neki üzenném, hogy a Mikulás meghozta azt, amire várt. Itt a további infó: [link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#28019) kano válasza rum-cajsz (#28018) üzenetére


kano
nagyúr

2.52-es is jó szokott lenni (nekem eddig mindegyikhez jó volt).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28020) rum-cajsz válasza kano (#28019) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nálam az bootloopot okozott telepítés után CM13-on, gondolom ezt javították a Chainfire szakemberei. :)

Amúgy most a gyári root megoldást használom, és eddig elégedett vagyok vele. Amikor szükségem van rá, akkor bekapcsolom, és sokkal biztonságosabb érzés, hogy egyébként ki van kapcsolva a root.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#28021) kano


kano
nagyúr

Akciós a Nova Launcher Prime. Akinek nincs még nincs meg, kötelező. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28022) hyperspace válasza kano (#28021) üzenetére


hyperspace
őstag

miben jobb, mint a trebuchet?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#28023) kano válasza hyperspace (#28022) üzenetére


kano
nagyúr

Mindenben. Rengeteg beállítási lehetőség és stabil. Szedd le és nézd meg az ingyenes változatát.
125Ft-ot biztosan megér.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28024) petipetya válasza ittakary (#27761) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tökéletes az OTG, köszi a rugalmas találkozási lehetőséget és a cuccot. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#28025) gF válasza kano (#28021) üzenetére


gF
senior tag

Köszi! Ennyiért ajándék!

(#28026) kano válasza gF (#28025) üzenetére


kano
nagyúr

:K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28027) peterson1190 válasza kano (#28021) üzenetére


peterson1190
tag

Köszi a felhívást rá, megtehettem volna, hogy ingyen leszedem, de ennyit tényleg megér és legalább magától frissít :)

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#28028) Saccco válasza peterson1190 (#28027) üzenetére


Saccco
nagyúr

Legalább ne reklámozd... :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28029) berek21 válasza kano (#28021) üzenetére


berek21
senior tag

A nap letöltése! Szép találat. Köszi.

LG Velvet eladó!

(#28030) Usgyi válasza kano (#28021) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Köszönöm, hogy szóltál. Ennyiért szinte ingyen van...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#28031) Dolphine válasza kano (#28023) üzenetére


Dolphine
addikt

Végül én is megvettem (A Te javaslatodra vettem meg végül, mert sokáig hezitáltam!), igaz én tableten használom, de tényleg jó! :K :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#28032) kuthim válasza kano (#28001) üzenetére


kuthim
tag

Nekem tegnap jött meg a 29-én rendelt akciós tok, töltő és kábel.

(#28033) szabieable válasza kano (#28021) üzenetére


szabieable
aktív tag

Köszi! A simát használom ezer éve de sajnáltam teljes árat a teljesért :)

(#28034) Obyboy válasza kuthim (#28032) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem is tegnap jöttek meg a 29-én rendelt temperd glass-ok.
Még egy keresi gazdáját, ha valaki igényt tart rá írjon privátban.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#28035) Ozsi009


Ozsi009
tag

Sziasztok!

Protective Case nevű tokról szeretnél véleményt kérni. Esés ellen mennyire véd? Sajnos sikerült leejtenem a telefont, és a jelenlegi flip tok nem tudta teljesen megvédeni, az alján néhány pontot megütődött :(
Ezért gondolkodok ilyen tok vásárlásán, talán jobban véd a leesés ellen edzett üveggel.

Illetve ha esés ellen nem ez a legjobb, mit tudnátok ajánlani? :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#28036) rum-cajsz válasza rum-cajsz (#28009) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Másfél nap használat után kijelenthetem, hogy ugyanúgy megszakadnak a hívásaim (CM13, dec.9). :(

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#28037) kano válasza rum-cajsz (#28036) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor tegyél fel egy 06.17-i fw-t. Most nem tudom linkelni, de az xda-n a lag free cm13 topicjában az első hsz-ben megtalálható.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28038) kano válasza Dolphine (#28031) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem aki most nem is használja később ki tudja, hogy milyen telefonja lesz és 125Ft tényleg nem pénz érte.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28039) Dolphine válasza kano (#28038) üzenetére


Dolphine
addikt

Egyetértek! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#28040) Ozsi009 válasza Ozsi009 (#28035) üzenetére


Ozsi009
tag

Erre valaki? :)

(#28041) hedgehog válasza rum-cajsz (#28036) üzenetére


hedgehog
senior tag

szerintem ott valami hálózati gond lesz, nálam semmi gond nincs a hívásokkal

(bár a 6.0.1 óta viszont a random rebootok rendszeresek)

-- aka p3d3str1an

(#28042) Obyboy


Obyboy
addikt

Akinek eddig nem indult a Here maps!
Jelentem nekem most már indul! Valami frissíthetett ami megoldotta a gondot.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#28043) kano válasza Ozsi009 (#28035) üzenetére


kano
nagyúr

Amennyiben a gyári protective casere gondolsz úgy az is kb annyit véd mint egy Nillkin FS, szerintem kevesebbet mint a flip tok. De ha ki akarod próbálni és bp-i vagy akkor van egy gyári átlátszó pc-em, kipróbálhatod.
Írj pü-t!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28044) ananasz1 válasza Ozsi009 (#28040) üzenetére


ananasz1
tag

Diztronic :)
Ha nem tetszik, akkor Cruzerlite vagy Tudia Dual. Esés ellen már mindegyik bizonyított. :)

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#28045) hedgehog


hedgehog
senior tag

Srácok, ha valakin rajta maradna az olcsótöltő amit az oneplus kiszórt, akkor egyre vevő lennék :)

-- aka p3d3str1an

(#28046) ABal válasza Obyboy (#28042) üzenetére


ABal
őstag

Valóban visszatért belé az élet. Köszi!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#28047) berek21


berek21
senior tag

[L:/dl/upc/2015-12/11/385060_jzwjd2tt8ooazxpy_img_20151211_171800.jpg](IMG:/dl/upc/2015-12/11/385060_jzwjd2tt8ooazxpy_img_20151211_171800.thumb.jpg)(/IMG)[/L]
Kicsit off a dolog, de ha valaki mást akar mint a Piston, annak itt egy alternatíva. Engem nagyon meggyőzött a cucc. A cserélhető csőnek köszönhetően, mind a magas, mind a mély hangok rajongói megtalálják a számításukat. Söt, a magas csö egy kis vattával tovább finomítható. A minőség rendben van, és mivel telefon funkciós ezért merem az Oneplushoz ajánlani.
Én innen vettem: [link]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#28048) rum-cajsz válasza kano (#28037) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Köszönöm a tippet, feltettem. Holnap kiderül.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#28049) 761219


761219
csendes tag

2.1.3 oxygen os-t próbálta már valaki?

761219 felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#28050) M0RGI válasza kano (#28021) üzenetére


M0RGI
őstag

Miben különbözik ez a sima Nova Launchertől?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.