Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Crus válasza aelod (#123) üzenetére


Crus
őstag

1. A csengőhangod minősége se mindegy, hogy milyen.
2. Milyen népcsoportra gondolsz?
3. Terepfutáskor tökéletes. Nem nagyon találtak még ki olyan fülhallgatót, ami előbb utóbb ne potyogna ki a füledből. Hihetsz nekem, kipróbáltam egy csomót, valami gáz az összessel volt.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#252) Relaxing válasza bajaki (#249) üzenetére


Relaxing
tag

Aliexpress-ről.

micafighter-nek külön köszönet a segítségekért.

MrPetya19 Mire gondolsz? A gyártó ide közvetlenül MO.-ra nem szállít ki.

Bakker - micsoda gubanc!

(#253) Farcy válasza petszol (#248) üzenetére


Farcy
csendes tag

Nincs!

Xiaomi Mi3 --> Oneplus One 16Gb

(#254) axlfsi válasza Relaxing (#252) üzenetére


axlfsi
veterán

Ha ez így igaz, akkor nagyon ügyes voltál és nem is értem miért sír oly sok geek meghívóért a Világon mindenütt, hiszen kb. ennyire jön ki, mikor a gyártótól egyenesen megveszed és kifizeted az expressz szállítás(okat), post forwardingot (Kína->Német--->Német->Magyar).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#255) Relaxing válasza axlfsi (#254) üzenetére


Relaxing
tag

A preorder 64GB-os változatot rendeltem ami elvileg 15 nap után postázódik. Hát nem hiszem,h megvárták ,hogy leteljen az idő. Szerintem a Onplus csak marketingre használja ezt az invite dolgot, amúgy meg pörgetik a kínaiak kifelé. A gari kérdése persze felmerül, de én belekalkuláltam ezt is. Ennyi pénzért nem kapsz itthon ilyen tudású telefont akárki akármit mond.

Bakker - micsoda gubanc!

(#256) Szombó válasza petipetya (#2) üzenetére


Szombó
senior tag

+1

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#257) MartOOn válasza axlfsi (#213) üzenetére


MartOOn
addikt

Már processing van! :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#258) axlfsi válasza MartOOn (#257) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, örülök neki, hogy te is haladsz. Nekem elég gyorsan arra váltott (2-3 óra a fizetés után), de ez az állapot már másfél napja tart... Nagyon örültem neki, de innen úgy tűnik már nem megy olyan gyorsan tovább. Megmondom őszintén, nem is értem miért. Hiszen szó sincs arról, hogy megszakadnak, olyan mennyiségben kell csomagolniuk/címezniük a telefonokat... Udvariasan érdeklődtem délelőtt, hogy mi a helyzet (lévén feláras szállítást kértem, melynek a "csúfneve" is Express, de eddig még a levelemre sem válaszoltak... :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#259) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Srácok.

Most értem vissza nyaralásból, megtenné valaki, hogy 1 mondatban összefoglalja, hogy hol tartunk? Juli 7-re volt valami igérve, abból lett valami? Van már EU-s szállító, aki rendes CM11S-sel és CM hátlappal adja? Német címmel vagyok amúgy az OPO fórumon, de még nem kínáltak be egy meghívót se :(

Köszi

laca

(#260) elroysk


elroysk
tag

Egy oraja kaptam meghivot amit 24 oran belul felhasznalhatok, a kerdes hogy valami trukkel lehet-e mondjuk szlovakiaba kuldetni? :)

(#261) N0rMen


N0rMen
csendes tag

Valaki kiszámolta már, hogy meghívóval mennyire jön ki a 16g-s és a 64g-s verzió mire kézbe kapja?
(Express posta, vám, áfa, vámkezelési díj stb...)
Ha jól számolom, akkor a 64Gb-s kb . 115.000-120.000-re jön ki (349$+25$+27% ÁFA + VÁM + kezelési díj),
a 16Gb-s pedig kb 100.000-105.000-re (299$+25$+27% ÁFA + VÁM + kezelési díj)

Aliexpress-en ennyiért (64Gb = 518.41$; 16Gb = 428$) UK készletről már be lehet rendelni. Igaz kínai verzió, de CyanogenMod 11S-sel küldik. Fedex-xel 1 hét alatt itt van, és nem kell kínlódni vámmal/Áfá-val.
Akinek nincs meghívója, annak ez jó alternatíva lehet.

Meghívóval kapcsolatban pedig:
Ha jól tudom, akinek van meghívója és felhasználja, az kap vásárlást követően egy újabb meghívót, amit átadhatnak valaki másnak. Mi lenne, ha ezeket a meghívókat mi magyarok magyaroknak adnánk tovább (Pl.: itt a fórumon)?

(#262) MartOOn válasza N0rMen (#261) üzenetére


MartOOn
addikt

Milyen VAM milyen AFA? A meghivos EU-bol jon...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#263) N0rMen válasza MartOOn (#262) üzenetére


N0rMen
csendes tag

Akkor nem szóltam, elnézést :)

És az árak USD-ben vannak, vagy "EURO-sították"?

(#264) MartOOn válasza N0rMen (#263) üzenetére


MartOOn
addikt

A kivalasztott orszag penznemere valtjak. Itt UK-ban fontra. Teszem hozza iszonyat szarul szoroznak, valtanak. En min 30fontot buktam ezen. Az alap dollár árat ahogy a gugli valtotta 220-230font kozott kellett volna kapnom a 64est. Es tegnap rendeltem meg 269 fontert... De ezen mar ne muljon... :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#265) leslien válasza MartOOn (#264) üzenetére


leslien
nagyúr

aki megunta a várakozást :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#266) edward2 válasza #16820480 (#210) üzenetére


edward2
addikt

Ne aggódj. Meg merem jósolni hogy az újabb fellángolás után 1 hét múlva újra 3an fogunk ide írogatni.

Azt amúgy elég felháborítónak tartom, hogy 1500 kommentes topikot zártak csak úgy...

(#267) MartOOn válasza edward2 (#266) üzenetére


MartOOn
addikt

Én benne vagyok a 3ban? ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#268) naattila


naattila
tag

Nekem még a 4.4.2 verzió van rajta.mikor várható frissítés?

one+ 64GB fekete

(#269) csalezlopez


csalezlopez
újonc

ok ,ez mind szép és jo de valaki tesztelje már la a (s)ZOPO ZP998 készüláket..(ilyet veszek majd az e bay-en remélem nem akad fenn a vámon:-) ) :) :) :) :)

(#270) ucli válasza naattila (#268) üzenetére


ucli
senior tag

Op honlapról rendelted?

Csalezopez:Logouton van róla cikk, de csak fikázzák

(#271) Relaxing válasza naattila (#268) üzenetére


Relaxing
tag

Nekem egész délután jöttek rá frissítések de még 4.4.2-es a verzió.

Bakker - micsoda gubanc!

(#272) naattila válasza Relaxing (#271) üzenetére


naattila
tag

Csak valahol olvastam hogy van már újabb.
De akkor várok.

one+ 64GB fekete

(#273) Relaxing válasza naattila (#272) üzenetére


Relaxing
tag

Itt a tesztben olvashattad.

Nem halok bele ha 1 vagy 2 nap múlva lesz rajta frissítés. Azért ennyire nem vagyok maximalista :)

Bakker - micsoda gubanc!

(#274) naattila válasza Relaxing (#273) üzenetére


naattila
tag

Én se csak kíváncsi voltam?

one+ 64GB fekete

(#275) Ck.


Ck.
addikt

Mivel rosszabb a kínai gari, mint egy sufni gari, vagy egy hivatalos magyar Sony gari? ... ;]

(#276) Josh777 válasza Relaxing (#273) üzenetére


Josh777
tag

Szerintem nincs 4.4.2-nél újabb, a tesztben még mindig nem a hivatalos Cyanogenmod 11S van :U -bár lehet azóta adott ki a csapat, nem találtam bizonyítékot az állításomra így hirtelen

[ Szerkesztve ]

(#277) kano


kano
nagyúr

Van valami érdekes dolog a megrendelésben? PayPal-lal vagy sima kártyával kell fizetni? 64GB-osban fekete van csak nekik?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#278) Josh777 válasza tatabike (#235) üzenetére


Josh777
tag

Nekem is már jó ideje megvannak ezek a Sensation-ömön, itt most mégis azért kell elámulni, mert ez egy hivatalos kiadás. Sejtet némi eddig nem ismert garanciát az optimalizált működésre, nem egy nájtli :))

[ Szerkesztve ]

(#279) Josh777 válasza kano (#277) üzenetére


Josh777
tag

Igen, csak fekete, de elvileg hamarosan elérhetőek lesznek az extra hátlapok. Illetve legjobb tudomásom szerint a két verzió kialakításában nincs semmi különbség, rálehet dobni a Silk White hátlapot is ha szerzel valahonnan (lehet az is benne lesz a hátlap kínálatban).

(#280) kano válasza Josh777 (#279) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi. Megrendelésről ugye nem tudsz részleteket? PP vagy bankkártya?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#281) Josh777 válasza kano (#280) üzenetére


Josh777
tag

Nem, nekem még nem volt szerencsém eljutni odáig. Egyenlőre se pénz se meghívó :DDD

(#282) micafighter válasza Relaxing (#252) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi a visszajelzést, nagyon szívesen ;) Használd egészséggel ;)

(#255) Relaxing Nekem ugye sikerült véletlenül megrendelni a preorder verziót szintén, másnap írtak üzenetet, hogy még nem érkezett meg a fizetésem a részükre, és ha fizetek akkor egyből tudják küldeni, mert van raktáron :) Szóval az a 15 nap az maximum. Egyébként szerintem azért pont annyi, mert ha jól tudom 1+1 nek kb 2hetente érkezik új készlet a Kínai webshopba.

Ha valakit érdekel egyébként, erről az eladóról van szó: [link] Tőle rendelt Relaxing fórumtársunk.

108 ezer forintból kijön a 64 GB-os Oneplus One meghívó nélkül, végig futárszállítással, levámolva, kínai garanciával, és 2-4 hetes szállítási idővel.

Egyébként úgy néz ki, elkezdték végre nagyobb ütemben osztogatni a meghívókat a Oneplus fórumtagoknak regisztrálási sorrendben, nagyjából az első 20k regisztráló már kapott.

[ Szerkesztve ]

(#283) kano válasza Josh777 (#281) üzenetére


kano
nagyúr

Én most kaptam egy meghívót leslien kollégától. :C :C :C :C 1000000 hála neki!!!! :R :R :R :R :R Pénz is van így holnap megy a megrendelés.... Már csak valakit kell találni akihez rendelhetem. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#284) micafighter válasza micafighter (#282) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sajnos lejárt a szerk. idő, még annyit, hogy ott sajnos paypallal nem lehet fizetni, de van helyette aliexpress buyer protection.

(#283) kano Ha végképp nem találsz ismerőst, akkor csomagtovábbító szolgáltatás segíthet.

[ Szerkesztve ]

(#285) axlfsi válasza micafighter (#284) üzenetére


axlfsi
veterán

(#283) kano Gratulálok! :DD
Így van, én is ezt a megoldást választottam.
(#282) micafighter várj, nem értem; akkor neked is már úton egy preorder verzió? :C

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#286) MartOOn válasza axlfsi (#285) üzenetére


MartOOn
addikt

Mi ez a preorder akcio? Ez most a meghivos nem meghivos kinai vagy global version?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#287) kano válasza axlfsi (#285) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem akkor inkább elküldetem egy havernak Ausztriába és Ők meg feladják DHL-el és kész. Na majd meglátjuk, van 24 órám. :C

Mivel lehet fizetni? PP megy vagy csak bankkártya?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#288) Relaxing válasza micafighter (#284) üzenetére


Relaxing
tag

Van buyer protection és amint shipment állapotba kerül a status életbe is lép a protection. Magát a szállítást meg végig nyomon lehet követni. Az a 15 nap amit a preorderre írnak az tényleg csak valmi jelképes dolog mert ahogy megvolt a pénz adták is fel a csomagot.

Ami érdekesebb lehet másoknak is , hogy rendeléskor note-ba beleírtam,hogy CM OS-el kérem a telefont. Így is érkezett , igaz a doboz elülső része nyitva volt de pukifólia védte, belül pedig a már mindenki által ismert piros fehér csomagolás fogadott. Az európai töltöfej is a csomag része , ezt is külön kértem.
A telefon jelenlegi adatai :

CM verzió: 11.0-XVPH25R
Android verzió: 4.4.2
Kernel verzió: 3.4.0-cyanogenmod-geb9c0a5
Build date: WED jul 2 17:36:46 PDT 2014

(#286) MartOOn

A preorder verzió is kínai , ez csak annyit jelent ,hogy "elvben" vársz 15 napot a postázásig cserében kicsit olcsóbb a készülék.

[ Szerkesztve ]

Bakker - micsoda gubanc!

(#289) MartOOn válasza Relaxing (#288) üzenetére


MartOOn
addikt

Preorder-ben szallitanak kinan kivul is kinai colorOS verziot? Nem tudtam.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#290) Vagany


Vagany
őstag

Nekem is megjött a meghívó. Gyorsan meg is rendeltem Németbe rokonhoz.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#291) micafighter


micafighter
nagyúr

Egy kis Update néhány fentebbi kérdés megválaszolására:

(#259) vitezlejszlo ott tartunk, hogy 1+1 felgyorsította a meghívók kiosztását a Oneplus fórumtagok között regisztrálási sorrendben. Nemrég kezdték el, de már 20k körül jár a kiosztás. (így tudod megnézni, hogy hanyadik vagy)

Fentebb írta valaki, hogy Fontra nagyon rosszul váltott át a Oneplus. Nem erről van szó. USA árak nettóban értendőek az EU árak pedig bruttó árak. Tehát csak az számoljon az USA árakkal aki USAba akarja rendelni a telefont. Aki Magyarországon él, annak nem fogja megérni USA béli nagybácsihoz rendelni, mert ha nagybácsi elküldi ajándékként a részünkre a telefont, az ugyanúgy ÁFA és vámköteles lesz: [link] Mi itt EUban az EU árakkal számoljunk: 269/299€ 16/64GB az 1+1 hivatalos oldaláról.

Külföldi webshopból való rendelés előtt az előbbi linket érdemes elolvasni.

A meghívók felhasználására 24 óra van, ezért érdemes "kéznél" tartani a pénzt. Ha lejár a meghívó felhasználási ideje, akkor számunkra elvész, és átszáll a következő fórumozóra, ezzel akarják azt elkerülni, hogy a meghívók "beragadjanak" az inaktív fórumozóknál.

Oneplusnak fizetni lehet paypallal illetve bankszámlával. Magyarországról is tudunk rendelni, magyar paypal és bankszámla gond nélkül müködik, viszont szállítási cím csak támogatott ország béli cím lehet: támogatott országok listája. Amíg nem kerülünk fel a listára, addig támogatott ország béli ismerős segíthet, vagy csomgatovábbító szolgáltatás, mint pl a mailboxde. Ennek a csomagtovábbításnak az igénybevétele nem túl bonyolult és nem is túl költséges, viszont nem sok tapasztalat van még velük. Az ára ennek a szolgáltatásnak kb 17€, amiben DHL futárszállítás, küldemény biztosítása és a csomagtovábbító szolgáltatás díja is benne van.

A mailboxde-n keresztül a következő képpen tudunk rendelni az 1+1 oldaláról:Beregisztrálunk a mailboxde oldalán. Kapni fogunk egy egyedi szállítási címet Németországban a felhasználónkhoz.
Ha megvan a meghívó, belépünk az 1+1 oldalára, betesszük a kosárba a telefont, és elkezdjük a fizetést. Fizetésnél választunk fizetési lehetőséget, pl paypal vagy bankszámla. (mint említettem magyar paypallal és magyar számlával is lehet fizetni). Ezután megadjuk a mailboxde által kapott szállítási címet, és befejezzük a rendelést. A Oneplus pár napon belül feladja a készüléket a megadott szállítási címre. Amint megérkezik a küldeményünk a mailboxde egyedi címünkre, email értesítést fogunk kapni. A mailboxde oldalán belépve a fiókunkból választhatunk ezekből a szállítási módokból: [link]. Kiválasztjuk a szállítási módot, a szállítási címet, és kifizetjük a szolgáltatás díját, amit kifizethetünk paypallal vagy webmoney-val. Ezután a küldeményünk feladásra kerül a kiválasztott szállítási móddal, és ez után nincs más dolgunk mint türelmesen várni.

Jelenleg meghívóval vásárolni 1+1 telefont ennyibe kerül:

Itt EUban az EU árakkal számoljunk: 269/299€ 16/64GB ,erre még rájön kb 15-20€ futárköltség a szállítási címig. Mivel közvetlenül Magyarországra rendelni nem lehet, ezért ezt még valahogy el kell juttatni haza, például ismerős segítsége, vagy csomagtovábbító szolgáltatás. Az ismerős postaköltsége vagy a csomagtovábbítás díja még kb 15-20€ pluszköltség. Így max 340€-ből kijön a 64GBos verzió, vagy pedig 310€ből a 16GB verzió.

Kínai vs Global A telefonból kettő féle verzió van, Kínában a kínai verziót árulja a Oneplus, kínán kívül pedig a globális verziót. A leg szembeötlőbb különbség a kettő verzió között az operációs rendszer: mind a kettő készüléken android fut, azonban a kínai verzió gyárilag ColorOS-el jön, míg a global gyárilag CM11S-el jön. Kínában a Oneplustól szabadon lehet vásárolni, Kínán kívül viszont a Oneplustól csak meghívóval lehet közvetlenül vásárolni, és csak támogatott ország béli szállítási címre. Ezekből adódóan az interneten találkozhatunk különböző webáruházakban eladó 1+1 telefonokkal, ezek nagy valoszinüséggel kínai verziók. Ne tévesszen meg senkit ha a webáruházban CM11-versionként árulják az 1+1-et, az még szinte biztos, hogy ugyanúgy kínai verzió, csupán a CM ROM flashelve lett rá.

Gyakorlati szempontból a két verzió közötti különbség elsősorban a garancia: a Oneplus regionális garanciát biztosít, tehát a kínai telefonokra kínai garanciát, az USA-ban vásárolt telefonokra USA garanciát, az EU-ban vásárolt telefonokra EU garanciát (EU vásárlás alatt azt kell érteni, hogy innen EUból rendeltünk közvetlenül telefont 1+1től). Tehát a webáruházakat elárasztó kínai verziók kínai garanciás telefonok. A másik jelentős különbség a kettő készülék között a támogatott frekvenciák, bár ez az európaiakat nem igazán érinti: [link]

A kínai verzió tehát beszerezhető meghívó nélkül, legolcsóbban eddig itt találtam: [link] Érdemes a Fedex szállítási módot kérni, mert így az eladó magára vállalja a vámterheket. 108 ezer forintból így kijön a 64 GB verzió, végig futárszállítással a küszöbünkig, levámolva, kínai garanciával. Az eladónak egyébként van magyar képviselője: [link]. Az eladó pozitívan értékelt, de viszonylag kevés szavazat alapján. Paypallal sajnos nem lehet fizetni, de van ali buyer protection. Egyenlőre egy fórumtársról tudok aki innen rendelt, Relaxing fórumtársunk innen rendelt készülékét nemrég kapta meg.

Próbáltam összeszedni a fontosabb dolgokat, volt amiről szó esett már a másik topicban, de gondoltam hasznos lehet idehozni az infót.

(#289) MartOOn közvetlenül az 1+1 nem szállít kínai verziót kínán kívülre. Kereskedők kínában megvásárolják halom számra, és ezt nemzetközi piacon értékesítik felárral, így kerül a kínai verzió nemzetközi forgalomba.

(#285) axlfsi nem, én csak véletlenül rendeltem meg, de írtam nekik hogy kérem töröljék a rendelést :U még nincs meg rá a keret :DDD

[ Szerkesztve ]

(#292) MartOOn válasza micafighter (#291) üzenetére


MartOOn
addikt

Max respect! :R (meg van ki irja majd az 1hsz-t!) :DD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#293) Oppenheimer válasza MartOOn (#292) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Inkabb megvan az 1. hsz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#294) #16820480 válasza edward2 (#266) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, ezt én sem értem... Általában a legtöbb készüléknél az előbb létrehozott topik marad meg, és a teszt meg szépen eltűnik a süllyesztőben, mert oda úgyis leginkább csak olyanok írnak, akik olvasták a tesztet, és tolnak rá egy fél soros választ.

kano: Ha kell fehér hátlap, én szívesen elcserélem veled a feketét :)

Relaxing: Milyen töltőfejet kaptál hozzá? Van esetleg képed róla?

(#295) leslien válasza Oppenheimer (#293) üzenetére


leslien
nagyúr

+1 :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#296) naattila válasza kano (#283) üzenetére


naattila
tag

Én Németben vagyok ha valaki gondolja szivesen tovabbitom neki a telot magyarba.

one+ 64GB fekete

(#297) tvamos válasza aelod (#123) üzenetére


tvamos
nagyúr

En hallgatok netradiot kihangositva a telefonon. Amikor elindulok dolgozni, csak bedugom a fulhallgatot, es gyi!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#298) Relaxing válasza #16820480 (#294) üzenetére


Relaxing
tag

Szia,

Olyan töltőt kaptam hozzá ami ebben a videóban is van 1:44-nél.

Bakker - micsoda gubanc!

(#299) micafighter válasza Relaxing (#298) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor gyakorlatilag a dobozban megkaptad az eredeti kínai 1+1 töltőt, és adtak hozzá egy átalakítót? :)

(#300) Relaxing válasza micafighter (#299) üzenetére


Relaxing
tag

Pontosan, ahogy kértem is tőlük. Mondjuk ez az EU átalakító nem egy minőségi darab mint a gyári. Kb olyan kínai karácsonyfa izzósor elején megszokott darab :)
21%-nál raktam fel éjjel tölteni egy Samsung töltővel nem volt kedvem a szép gyárit megbontani :)

Bakker - micsoda gubanc!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.