Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) deci válasza LallerHUN (#28991) üzenetére


deci
tag

Minden ismerösődtől kértél beleegyezést, hogy a nevük és a számuk felkerüljön az adatbázisba? :)
Azért tudta megmondani, mert más telefonjáról már leszedte az adatot.

(#29002) hyperspace válasza Mr X (#29000) üzenetére


hyperspace
őstag

Bug van? Legfrissebb?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#29003) Mr X válasza hyperspace (#29002) üzenetére


Mr X
veterán

Legújabb nightly. Nekem pár build óta nem működik a copypaste, legalábbis chrome-ból messengerbe tutira nem.

(#29004) Dolphine válasza Obyboy (#28998) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálam is ez van!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#29005) kano válasza RetepNyaraB (#28997) üzenetére


kano
nagyúr

Nem, azonnal exponál (Lag Free rom).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29006) Lacika0002 válasza Mr X (#29003) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Szerintem én első snapshotig maradok a oxygenen. Nagyon bevállt eddig. A kamerája nagyon jó képeket csinál még rossz fényben is :)

(#29007) Mr X válasza Lacika0002 (#29006) üzenetére


Mr X
veterán

Oxygen-t még nem vot lelkierőm feltenni, majd egyszer. :D

(#29008) petipetya válasza Lacika0002 (#29006) üzenetére


petipetya
nagyúr

Első micsoda?

"nincs rá lezsóidő"

(#29009) Saccco


Saccco
nagyúr

Aki CM13-at használ attól kérdezném, hogy híváskor teljes képernyős a hívő fotója?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29010) petipetya válasza Arcanus (#28988) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az elmúlt két napban két bejövő hívásom is volt (illetve több, de csak kétszer tudtam felvenni) a bankomtól, mivel szükségem van a pénzükre. :) A lényeg, hogy a rezgés valóban erősebbnek érződik, mint a Cyanogen alatt volt. A hívó/hívott fél majdnem teljes kijelzős fotója pedig csak hab a tortán. Tudom, Cyanogen alatt is telepíthető a Google tárcsázó, ha van root (a Playről telepíthető tárcsázó appok nem tetszettek), de azzal nem volt kedvem bajlódni.

Visszatérve a rezgésre, a különböző appok értesítése is erősebb. Ebből a szempontból is tetszik az Oxygen. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#29011) Lacika0002 válasza petipetya (#29008) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Első "stabil" cm13

(#29012) petipetya válasza Lacika0002 (#29011) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#29013) csposta24 válasza Saccco (#29009) üzenetére


csposta24
csendes tag

Igen.

(#29014) Saccco válasza csposta24 (#29013) üzenetére


Saccco
nagyúr

Köszi. :R

Most látom, hogy a fránya swiftkey átírta a hívót hívőre... :Y

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29015) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Cső Mókusok!

Beszámolnék legújabb érdekességemről. Már CM12 alatt is találkoztam vele, meg most CM13 alatt is:

1: Külföldön voltam, de mint feltöltő kártyás (gondolom...) nem volt térerőm (adat roaming le volt tiltva, de csak az). Na ahogy átértem a sógorékhoz, és elment a jó magyar térerő, és csak segélyhívást engedett, és onnantól folyamatosan ébren volt a telefon. Merült is 20mA-t ahogy kell átlagban. Aztán éjjelre betettem repülőbe, és úgy is folytatta a folyamatos ébrentartást és merülést. Másnap ahogy átértem a határon édes anyaföldünkre, és beregisztrált a hálózaton, azonnal elmúlt ébren lenni, ment aludni ahogy kell, fogyasztás is normalizálódott 5-7mA-ra....

2: Tudom béta a CM13 meg minden, de olyat csinált 450 óra uptime után, hogy se a csengő hangnak sem a jelzés nem szólt, hiába volt felhúzva a hangereje. Minden más (mp3) ment, csak ez a kettő nem. Hiába váltottam másik csengőhangra, már a kiválasztásnál sem játszotta le. Se aktiválás után. Reboot megjavította. Ez csak azért érdekes, mert ha emlékeztek többünknek volt ilyen gondja pont egy éve, amikor a CM12 volt nagyon béta, akkor ugyanez a hiba volt, csak akkor pár óra/nap után elő is jött ez a hiba...

Na. Előre!!!!!

(#29016) axlfsi válasza kano (#29005) üzenetére


axlfsi
veterán

Hello!

Ezt hasznalod?

[ROM+KERNEL][6.0.1] Unofficial CyanogenMod 13.0 with 3.4.0 kernel [Jan. 24, 2016]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29017) G-Bali


G-Bali
senior tag

Kérdésem lenne hogy egyre ritkábban kapom meg az üzeneteket (watsapp,) főleg gmailes csak ha wifit kapok.
Mi lehet a gond?
Cm12. 0 yng... 213,root

(#29018) kano válasza vitezlejszlo (#29015) üzenetére


kano
nagyúr

Háló Tezsvírem! Csumidázlak!

Nem is tudtuk, hogy még élsz-e vagy már átpártoltál a sötét oldalra (Samu, Alma, Körte)?
Megoldások :
1. Ne menj külföldre! Költsd el itthon a nemzeti fizetőeszközt had éljenek jobban a vezetőink. Milyen Nemzeti Tezsvír vagy Te, hogy a haldokló, lecsúszott, imperialistákhoz mész ki? :D
2. Mikor álomra hajtod a fejed, kapcsold már ki szegény 5.5 colos kínait is vagy legalább engedélyezz számára egy újraindulást. Ő is csak gép szegénykém! Ne légy mazochista és ne próbálkozz 400+ óra uptime -al.
Uff!
:DDD :C :R

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29019) kano válasza axlfsi (#29016) üzenetére


kano
nagyúr

Hello!
Nem. Lag free romot (jgcaap a fejlesztő). Ha ki akarod próbálni akkor a 27-i nagyon jónak ígérkezik.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29020) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok! Jól sejtem hogy a Playben található truecaller az nem azonos azzal ami nekünk gyárilag van?

Esetleg valahogy ki lehet nyerni a gyári truecaller App apkját hogy mondjuk az öcsém one x-e is ki tudja próbálni?

(#29021) hyperspace válasza LallerHUN (#29020) üzenetére


hyperspace
őstag

én nem tudok belépni a cyanogen accountba, én arra keresek megoldást. állandóan azt írja, hogy hibás felhasználó/jelszó. közben meg jó.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#29022) Arcanus válasza hyperspace (#29021) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Ha jól tudom kikapcsolták, mert át akarják alakítani. (de nem biztos, egyszer olvastam valahol)

(#29023) Dolphine válasza hyperspace (#29021) üzenetére


Dolphine
addikt

Én ebben a pillanatban léptem be, engem beengedett.

MÁS
Miért van az, hogy a Battery Monitor Widget néha kiírja, hogy Akku túlfeszültség! Csak az újraindítás segít, utána abbahagyja. Aggódjak?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#29024) petipetya


petipetya
nagyúr

Inaktiváltam a vakus gesztust a zárképernyőről. Jövök be dolgozni, a telefon a fülemen és mindenki integet, nem értettem mi van. Kiderült, hogy ég a vaku közben. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#29025) Mr X válasza petipetya (#29024) üzenetére


Mr X
veterán

Én zsebrerakáskor jártam így.

(#29026) kano


kano
nagyúr

Az az első, hogy azt kikapcsolom. Én is jártam már így, ahogy Te...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29027) deci válasza LallerHUN (#29020) üzenetére


deci
tag

De ugye azzal tisztában vagy hogy az összes contact-od az ő szerverükön landolt? és felhasználhatják a beleegyezésük nélkül.

(#29028) ittakary válasza deci (#29027) üzenetére


ittakary
nagyúr

már nem mindegy? :D

(#29029) deci válasza ittakary (#29028) üzenetére


deci
tag

Nekem mindegy, de ha jól olvastam egy cikkben a felhasználási feltételekben benne van, hogy téged terhel a felelőség engedélyt kérni a concant listádban szereplőktől, hogy fel legyenek töltve, így jogilag téged kereshetenk meg nem a céget ők mossák kezeiket :)

Én se szoktam csak úgy megadni valakinek a számát egy harmadik félnek.

(#29030) kano válasza deci (#29029) üzenetére


kano
nagyúr

A Google -nál is ott van mindened, nem?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29031) deci válasza kano (#29030) üzenetére


deci
tag

Nincs, csak e-maileket meg névnapokat szinkronizálom, névjegyek megvannak vcf-ben az sms-esek meg sms backup/restore.

(#29032) vitezlejszlo válasza kano (#29018) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Olá... :)

Nem álltam át sehova, az alma, samsung és egyébb termékeket meghagyom a haldokló nyugat ópiumának. :)

Rebootot meg majd kap, direkt meg akarom nézni kb meddig bírja nagyobb bebugzás nélkül :) Nem állapot, hogy a csajom offos Samuja simán megy ezer óra felett, ezzel meg közelébe se tudok érni :) Hagyhatjuk mi ezt? NEM NEM ... :)

(#29033) kano válasza vitezlejszlo (#29032) üzenetére


kano
nagyúr

Mondjuk ez a haldokló nyugat hozzámvághatna ingyen egy S6 EDGE-t. De fizetni nem fizetnék érte 240k-t az tuti. Alma viszont csak kompótnak jó. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29034) petipetya válasza kano (#29033) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pálinkának is.

"nincs rá lezsóidő"

(#29035) grizlisandor válasza petipetya (#29034) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ott a pont! ;]

(#29036) Dolphine válasza Dolphine (#29023) üzenetére


Dolphine
addikt

Ezzel az Akku túlfeszültség dologgal találkozott már valaki? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#29037) kano válasza petipetya (#29034) üzenetére


kano
nagyúr

Na igen. Mondjuk én inkább körtéből és meggyből szoktam pálinkát kreálni. De az alma is nagyon jó lehet. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29038) petipetya válasza kano (#29037) üzenetére


petipetya
nagyúr

Erről jut eszembe az egyik általános iskolai fizikai órán tanult dolog: egy fogyasztó kivezetéseinél mért feszültség és a rajta átfolyó alkoholtartalmú italok erőssége egyenesen arányos, hányadosuk állandó.

"nincs rá lezsóidő"

(#29039) kano válasza petipetya (#29038) üzenetére


kano
nagyúr

Na ezt még nem hallottam. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29040) LallerHUN válasza deci (#29027) üzenetére


LallerHUN
tag

Akkor te ezek szerint direkt kikapcsoltad vagy deaktiváltad az OPO-don ezt a gyári funkciót?

(#29041) randras_83


randras_83
addikt

na feltoltam én is az Oxy-t, nekem elsőre tetszik, ja és láttátok, hogy újra lehet kapni OPO-t 64GB 90k...ez igazán jöhetett volna egy hónappal előbb, és akkor olcsóbban veszem meg az enyém, vagy veszek egy újat, bár akkor nem Cyan-os hátlapom lenne :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#29042) berek21 válasza randras_83 (#29041) üzenetére


berek21
senior tag

Látod, látod. Mit meg nem ér az a felirat? :D

LG Velvet eladó!

(#29043) randras_83 válasza berek21 (#29042) üzenetére


randras_83
addikt

pontosan :DD

mondjuk mire rábírtam a laptopot, hogy csinálja azt amit én akarok és működjön az adb+fastboot....ennyit még nem szívtam driverrel (win8 64bit), sose volt gondom ezekkel, már ott tartottam, hogy tolok egy linuxot, mert ott nincs ilyen szívás, de aztán megoldódott a samsung driverekkel...

https://www.flickr.com/randras83/

(#29044) petipetya válasza randras_83 (#29041) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ebbe bele sem gondoltam: nálam is Cyanogen feliratú a hátlap, miközben az Oxygent használom a telón. Ugyanígy a keletről jött telefont használjuk itt nyugaton, miközben belül inkább keletiek vagyunk.

#agyalás

"nincs rá lezsóidő"

(#29045) berek21 válasza randras_83 (#29043) üzenetére


berek21
senior tag

Amúgy meg, még jó hogy lehet kapni.[link]

LG Velvet eladó!

(#29046) kano válasza petipetya (#29044) üzenetére


kano
nagyúr

Már aki belül keleti. :) Mondjuk a többség sajnos még az.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29047) petipetya válasza kano (#29046) üzenetére


petipetya
nagyúr

A keletit inkább pozitív, spirituális értelemben gondoltam.

"nincs rá lezsóidő"

(#29048) randras_83 válasza petipetya (#29047) üzenetére


randras_83
addikt

van benne valami. :D

btw dupla koppos lezárást nem tud az oxy jól sejtem?

https://www.flickr.com/randras83/

(#29049) petipetya válasza randras_83 (#29048) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az Oxygen 2.1.4 alatt is van dupla koppos lezárás és feloldás egyaránt.

Feloldás: beállítások / kézmozdulatok / felébresztés dupla koppintásra.

Lezárás: beállítások / gombok / a kezdőoldal gomb mindig engedélyezve be / kezdőoldal gomb / dupla koppintás eseménye / képernyő kikapcsolása.

"nincs rá lezsóidő"

(#29050) randras_83 válasza petipetya (#29049) üzenetére


randras_83
addikt

Köszi :R

https://www.flickr.com/randras83/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.