Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) kano


kano
nagyúr

Na megérkezett a válasz:
"In My Pending Payments, click Make payment by your order then cancel it on the bottom of the PayPal page. You'll be able to use your invite again to make another order.

We're working on improving this process, sorry for the inconvenience :)"

Ami azért érdekes mert, ha én ezt megteszem szerintem nem fogok tudni újra vásárolni a meghívóval...
A rendelés "Cancelled" státuszú lesz és a meghívó meg nem lesz meg... A nyakamat rá...

Keresztapper
Akkor már az AOSP 4.4.4-et is kipróbálhatnád. :)) :U

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1602) vitezlejszlo válasza kano (#1601) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ha az OPO mondja, hogy ujra felhasznalhato lesz, ellenben megsem lesz, akkor a supporton csapkodhatod vele az asztalt, hogy nem az van amit mondtak nem? Valotlant hazudtak Maunika! :)

(#1603) vitezlejszlo válasza bajaki (#1596) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Jo de hat egyikkel se kell mar otg kabel, csak a kis kutyafulet radugod oszt jonapot :) Vagy ezek is meg tul nagyok?

(#1604) bajaki válasza vitezlejszlo (#1603) üzenetére


bajaki
őstag

Hát így képen nem túl nagyok, ha a valóságban sem, akkor nincs gond. :)

(#1605) Relaxing


Relaxing
tag

Hi,

Ezt a Nilkin H9 -et Kínán kívül nem lehet máshonnan megrendelni mondjuk németből? Nincs kedvem 1 hónapot várni rá...

Tudtok valami használható fülest ajánlani? Nincs nagy elvárásom szépen szóljon , felvevő gombos kellene és ne törjön meg a zsinórja ha netán elalszom rajta :)

Bakker - micsoda gubanc!

(#1606) hzoltan válasza MartOOn (#1588) üzenetére


hzoltan
tag

A halk hangszóróra a megoldás root-olt telefonon: [link]

/system/etc/mixer_paths.xml

Keresd ezt a sort:

<!-- Analog output devices -->
<path name="ear">

Alatta:

<ctl name="RX1 Digital Volume" value="84">

->Save
-> Restart

Én 92-re írtam át, nekem jó.

Amit én tapasztaltam, hogy ha a jogokat nem állítod be, akkor a következő indításnál nem volt hang, fagyott a telefon.

A 95-ös értéknél szintén nem volt hangom, 92 lett a vége.

Root explorer-rel próbáltam meg a szerkesztést, de a mentésnél nem tudta elmenteni a teljes állományt, loop. Ezért én gépen írtam át, visszamásoltam, jogokat állítottam (rw-r-r, root:root), és így jó.

[ Szerkesztve ]

(#1607) WilSonn


WilSonn
csendes tag

Áááá, mikor lehet már meghívó nélkül rendelni Magyarországra áááá :O

"A jó ízlés egyszerű dolog, csupán a legjobbat kell választani mindenből" (O.W.)

(#1608) MartOOn válasza hzoltan (#1606) üzenetére


MartOOn
addikt

Koszi. Egyelőre még szűzen használom. ;)

dbrand kamera skin ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1609) axlfsi válasza WilSonn (#1607) üzenetére


axlfsi
veterán

Áááá, még nincs erre vonatkozó információnk, áááá

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1610) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Két dologra még nem találtam választ. Biztos én vagyok a balfék, úgyhogy inkább kérdezek.

1: A zárképernyőn folyamatosan ott van egy sms. Az első sms ami jött a telefonra. Azóta jött több is, de ez figyel ott állandóan. Hogyan lehet eltüntetni?

2: A kamerában, mikor csináltam egy képet, hogyan tudom visszanézni a kamera app-on belül? Pár pillanatig ott marad fent és akkor vissza tudom nézni, de ha eltűnik, akkor sehogy sem tudom behozni, csak úgy, ha kilépek és a galériában nézem meg.

(#1611) axlfsi válasza Lomha 8V (#1610) üzenetére


axlfsi
veterán

1. ezt most hirtelen nem tudom, de lehet :) (biztos egy widget lehet. alapból talán a cLock van ott, de abban meg nincs SMS csak: óra, naptár és időjárás, szóval nehéz így megmondani, mert nem tudom, mit tehettél ki oda... csinálj képrnyőfotót esetleg és okosabbak leszünk).
2. húzd el az újjad jobbról balra amikor a kamera alkalmazásban vagy ;) Bejönnek a rögzített képek (galéria), anélkül, hogy kilépnél ;)

(#1612) hzoltan bizony, ezt mondom én is ;)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1612) hzoltan válasza Lomha 8V (#1610) üzenetére


hzoltan
tag

2) CM11S kamera app: a képernyőn elhúzod az ujjad jobbról balra, így a galériába jutsz.

axlfsi: Egen :)

[ Szerkesztve ]

(#1613) yotzo válasza WilSonn (#1607) üzenetére


yotzo
csendes tag

Ha meghívó nélkül nem is lehet rendelni, de akár $9.99-ért lehet venni ebayen meghívókat. Nem hirdetek, én kaptam (amit ezúton is köszönök) de én is épp azon voltam, hogy veszek egyet, és nincs várakozás. 20 percen múlt, de simán megért volna nekem akár $20-t is. Véget ért jópár úgy, hogy 9.99-e egy licit sem érkezett, mellette meg mentek el $20-30-ért, érthetetlen módon. Ha átvertnek, akkor úgyis ott az ebay protection és a paypal.

[ Szerkesztve ]

(#1614) radi8tor válasza yotzo (#1613) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

eBay védelem nem vonatkozik virtuális tárgyakra. :N

⭐ Stella

(#1615) yotzo válasza radi8tor (#1614) üzenetére


yotzo
csendes tag

Upsz, valóban :S Akkor kicsit neccesebb.

(#1616) yotzo válasza radi8tor (#1614) üzenetére


yotzo
csendes tag

És a "Money Back Guarantee" ez ellen nem véd? kérdezném, de megtette már helyettem más [itt]

(#1617) WilSonn válasza yotzo (#1615) üzenetére


WilSonn
csendes tag

Pont ezért várom, hogy meghívó nélkül lehessen, Mo-ra rendelni, mert nem szeretnék belefutni semmi szopiba. Annyira azért nem sürgős a dolog. Ahogy itt olvastam a harmadik negyedévre várható, hogy korlátlanul lehet majd rendelni. Tehát legkésőbb két hónap múlva lesz egy ilyen ketyerém. Nem lehet mondani, hogy türelmetlen vagyok a telóm lecserélésével, ha idestova három éve, egy Nokia C7 boldogtalan tulajdonosa vagyok. Már több múzeum el akarta kérni tőlem a készüléket, hogy kiállíthassa. De eddig igazából egy készülék sem győzött meg, hogy váltsak, de most úgy érzem itt az idő. Egy kicsit ez a kijelző sárgaság, ami zavar. Illetve nem tudom, hogy a WiFi érzékenysége mennyire jó az OPO-nak a konkurenciához képest, mert az még érdekelne.

"A jó ízlés egyszerű dolog, csupán a legjobbat kell választani mindenből" (O.W.)

(#1618) radi8tor válasza yotzo (#1616) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezek szerint lehet az eladó szívja meg, ha olyan a vevő: visszakérheti a pénzét a tranzakció után.

⭐ Stella

(#1619) tihibaby válasza leslien (#1532) üzenetére


tihibaby
senior tag

Nekem átváltott "processing"-re,tehát a remény hal meg utoljára.... :)

(#1620) leslien válasza tihibaby (#1619) üzenetére


leslien
nagyúr

mikor rendelted?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1621) tihibaby válasza leslien (#1620) üzenetére


tihibaby
senior tag

26.-án

[ Szerkesztve ]

(#1622) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Haveromnak rendeltem mult het penteken egyet Ali-rol, ma del korul hozta a FedEx :)

(#1623) gdavid007 válasza ßrainiac (#1622) üzenetére


gdavid007
tag

Mennyire jött ki HUF-ban kiszállítással együtt?

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#1624) ßrainiac válasza gdavid007 (#1623) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az enyem 108-ra, az meg preorderes volt, havere meg 113k.

(#1625) gdavid007 válasza ßrainiac (#1624) üzenetére


gdavid007
tag

64GB-os volt mindkettő, igaz?

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#1626) ßrainiac válasza gdavid007 (#1625) üzenetére


ßrainiac
addikt

Of course. Mi mas ;]

(#1627) zokni1996


zokni1996
csendes tag

Szombaton van DHL kiszállítás? Mert nekem ma kellene megjöjjön :O :O

(#1628) ikarasz


ikarasz
csendes tag

Világos barnát rendeltem az alibabán és ezt kaptam :W ...ez az én formám.Valaki reklamált már sikeresen az alibabán? Érdemes?

(#1629) ßrainiac válasza ikarasz (#1628) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mirol van szo amugy? :U

(#1630) ikarasz válasza ßrainiac (#1629) üzenetére


ikarasz
csendes tag

...ja lasssú a netem :( szándékomban állt feltölteni egy képet a Nilkin tokról ami megrendelőn világos barna és megérkezett egy fekete...

(#1631) ßrainiac válasza ikarasz (#1630) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ne tolj nekik negativ feedbacket meg, hanem kuldj egy levelet fotoval, hogy nem jo szint kuldtek.

Szerintem siman kuldenek egy masikat.

(#1632) ikarasz válasza ßrainiac (#1631) üzenetére


ikarasz
csendes tag

igen én is így gondolkodtam és elküldtem a fotót tegnap.....máig no reaction...

(#1633) micafighter válasza ikarasz (#1632) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha 3 napig semmi válasz, írj nekik megint, ha egy hétig nem hallasz felölük akkor mehet a kiakadás, negativ feedback stb. Addig felesleges. Bármilyen supportra ez vonatkozik.

(#1634) gabee jr


gabee jr
tag

Az utolsó frissítésem failed lett, már 3x. (XNPH25R)

Kidobja soft recovery módot, hogy indítsam újra a telefont, fogadjam el a frissítést vagy wipe-oljak valami média szarokat. Sosem volt előtte Cyanogenes cuccványom, valaki reflektálna, hogy mi lenne a helyes megoldás? Nem küldöm vissza Szingapúrba! :D

"Csukaharapást szőrivel"

(#1635) micafighter válasza gabee jr (#1634) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az OTA frissítéssel van gond? Vagy ROM-ot próbálsz flashelni?

(#1636) gabee jr válasza micafighter (#1635) üzenetére


gabee jr
tag

OTA update lenne, ha felmenne.

"Csukaharapást szőrivel"

(#1637) micafighter válasza gabee jr (#1636) üzenetére


micafighter
nagyúr

Érdekes nekem felhozta hogy frissítés elérhető, leokéztam, és felpattintotta magának, utána újraindult a telefon, és az alkalmazásokat "konfigurálta", ebből látható hogy a cache-t wipeolta magátol a frissítés. Próbáltad a frissítés elfogadása lehetőséget?

[ Szerkesztve ]

(#1638) axlfsi válasza gabee jr (#1634) üzenetére


axlfsi
veterán

"Kidobja soft recovery módot, hogy indítsam újra a telefont, fogadjam el a frissítést vagy wipe-oljak valami média szarokat. "

Nem tudom, hogy mit csinálsz, de a gyári CM11S ilyet nem csinál, nem kér tőled az biztos!

Az írásodból az derül ki számomra, hogy Kínából rendelted, azaz, eredetileg ColorOS lehetett rajta és úgy mókolták rá (cserélték le azt) a CM11S-t. Nem biztos, hogy ez így baj, de nem tudom miben tér el ez a megoldás a gyáritól (nem kellene).

Gyári (OTA) frissítés biztosan ilyeneket nem kér tőled, még a restartot is maga végzi, nem kell interakció.

(#1637) micafighter igen, ennyi az egész.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1639) zokni1996


zokni1996
csendes tag

na az xda-n címlapra került a oneplus one... :DDD

Root, unlock bootloader, install custom recovery: [link]

ja és VIDEO is van, hogyan csináld mindezt! :DD :DD

Jó mókolást... :P

(#1640) ßrainiac


ßrainiac
addikt

ART-tal ki hogy all? Nekem elso nehany ora utan ment arra, azota nem is tapasztalok hibakat, mint forszkloz meg ilyenek.

(#1641) micafighter


micafighter
nagyúr

Kaptam egy privát üzenetet, gondoltam inkább itt válaszolok, hátha mást is érdekel a válasz :)

,,Szio!
Te honnan vetted a OnePlus One telefont?
ColorOS vagy CyanogenMod 11S volt rajta?
Az igaz, hogy a CM11s es CM11 kulonbozo a kernelje?
Meg vagy elegedve az akku teljesitmenyevel es ugy egyaltalan milyen az osszkep?
(Azt hallottam, hogy jelentosen kevesebbet birja mint az LG G2...)
Elore is koszi a valaszokat!
"

Közvetlenül a Oneplus-tól rendeltem meghívóval :) Német címre rendeltem, így "global" verziójú 1+1-et kaptam, ami gyárilag CM11S-el jött. global vs kínai verzió különbségeit egyébként kifejtettem az összefoglalóban ;)

CM11 és CM11S kernelje valóban különbözik, az eltérés minimális, de éppen elég ahhoz hogy pl a CM11S-hez készült franco.Kernel inkompatibilissé tegye a CM11-el. Az eltérés egyébként abból adódik, hogy a CM nightly-ra naponta jönnek a frissítések, így "előrébb jár" mint a CM11S, amire kisebb rendszerességgel jönnek a frissítések. Viszont szeretném megjegyezni, hogy az újabb, nem mindig jobb, jelen esetben pl nem látok okot, hogy valaki a CM11-et tegye fel CM11S helyett.

,,Meg vagy elegedve az akku teljesitmenyevel es ugy egyaltalan milyen az osszkep?
(Azt hallottam, hogy jelentosen kevesebbet birja mint az LG G2...)
"

Az akku teljesítményről röviden ennyit:

(#1479) -> A bootloadert, ROM-ot, kernelt stb eddig nem piszkáltam, minden gyári, egyedül egy jópár alkalmazást telepítettem rá, így ez szvsz elég jó üzemidő, és úgy néz ki jó volt a megérzésem a 8 órás kijelzőidőre, ugyanis azóta erre akadtam:

Itt a képek forrása: [link] franco.Kernel-el és 0 hotplug konfiggal kap ilyen eredményt. Nem tudom az illetőnek mennyi wakelockja volt, ezen még picit lehet javítani wakelockok gyomlálásával, illetve lehetséges még tovább javítani a cpu és gpu fel- és leskálázásánál magas küszöbökkel (threshold).

[ Szerkesztve ]

(#1642) micafighter válasza micafighter (#1641) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,ezen még picit lehet javítani" -> ezen még talán picit lehet javítani.. Azért írtam egyébként picit, mert feltételezem az illető kezelte valamilyen szinten a wakelock-okat, ha volt egyáltalán neki.

Szerk.: a képek látom nem sikerültek elözö hsz-ben, javítva:

[ Szerkesztve ]

(#1643) Deck válasza micafighter (#1642) üzenetére


Deck
titán

Ez igen ;)

PS5

(#1644) #16820480 válasza axlfsi (#1638) üzenetére


#16820480
törölt tag

A mókolás kb annyit jelent, hogy feltették, mint egy szoftverfrissítést. És működik vele az OTA rendesen, semmirendkívülit nem produkált eddig.

(#1645) Mattheo


Mattheo
tag

A "Kepernyo tartalmanak atkuldese" opcio az chromcasttal szeretne kommunikalni vagy mivel?

(#1646) bajaki válasza micafighter (#1642) üzenetére


bajaki
őstag

Hát ezt nem tudom hogy hoztad össze, de nekem eddig nem akar 3 óra kijelzőidőnél több kijönni belőle....Kb.olyan mint a Nexus 4-em volt.

(#1647) MartOOn válasza bajaki (#1646) üzenetére


MartOOn
addikt

Na azt te hogy csinalod? Nekem meg 5,5 ora ala nem ment. :N

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1648) bajaki válasza MartOOn (#1647) üzenetére


bajaki
őstag

Hát ez remek kérdés...van napi 1-2 rész Family Guy, egy kis netezés (chrome-mal), facebook minimális, illetve facebook messanger.

Most tartok jelenleg a mai nap 2 óra 20 perc kijelzőidőnél és 30%-on áll a telefon. Mondjuk pont most nézem, hogy a Titanium Backup 3 óra 20 percet ébren tartotta a telefont, ami nem túl jó. De ha ezt sem veszem figyelembe akkor sem tudom, hogy mi van, mert 2-3 napig használtam a Root nélkül a telefont (tehát TB nélkül) és akkor sem volt nagyon jobb.

Remélem nem fogtam ki valami sz@r akksit. :U

(#1649) ßrainiac


ßrainiac
addikt

3 ora kijelzo, 32%

Lehetne jobb is (foleg az elobb latottak alapjan :Y)

Öhm.. Sokat fotoztam, videoztam az oke.. De semmi mast. Vmi camera daemon az futott osszesen 45 percet.

[ Szerkesztve ]

(#1650) bajaki válasza ßrainiac (#1649) üzenetére


bajaki
őstag

Látom akkor ezek szerint nem csak nekem nem hozza a vártat.... :(

Nem lehet, hogy a kínai modellek különböznek valamiben az akkumulátor terén? Nekem ez furcsa kicsit.... Bár hülyeség, mert ahogy látom Relaxing kollégának is volt 5+h kijelzőideje.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.