Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) guyver


guyver
senior tag

Ma tettem fel a tugapower n5-öt. holnap írok véleményt.

Poco F3 & Gear S3

(#33002) Obyboy


Obyboy
addikt

Igen Lagfree van a 20161024es verzió csak a wifi néha akad ezért akarom cserélni/upgrade-elni...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33003) RetepNyaraB válasza Obyboy (#33002) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Akkor .elvileg. rendben lehet, de az ürdüng nem alszik. Próbáld meg, ha gebaszt van, akkor sajna clean flash. Egyébként ha ráflesseled a gappsot, attól nem lesz baja az appoknak. SuperSU pro+ban pedig van asszem upgrade túlélő szkript. Igazából annak sem árt egy újrahúzás :D

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33004) Obyboy válasza RetepNyaraB (#33003) üzenetére


Obyboy
addikt

Köszi az infót.
Már akartam is kérdezni, hogy a supersu-ból mivel tud többet a pro mint az ingyenes és hogy érdemes-e befizetni rá?
Lagfree-ből ki melyiket használja kinek mi a tapasztalata vele?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33005) Lacika0002 válasza Roland06 (#33000) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Én a hivatalosra gondoltam. Nem a házi mókoltra😂

(#33006) hedgehog válasza somasz (#32996) üzenetére


hedgehog
senior tag

Én most vagyok benne a folyamatban, majd referálok, hogy hogy ment.

Egyelőre csak a repair request volt meg, aztán jelentkezett mailban (még aznap) egy Michael nevű supportos, aki először egy hard-resetet kért (recoveryben wipe data and cache), hátha az megjavítja a sárgásodó képernyőt... persze nem, küldtem neki új fotókat (baromi nehéz egy üres telefont jól felmelegíteni hehe)
Ez volt tegnap este, ma írt hogy oké, küldi a partnercéget a telefonért (You will be contacted within 2 business days by our partner EuroStar.)
Azok hozzák-viszik a telefont... a javítási időre én is kíváncsi leszek (meg hogy vajon adnak-e ajándékba tempered glasst, mert az is van a telefonon... tartok tőle hogy nem :D )

Egyébként a töltőcsatit próbáltad másik kábellel is? Mert a lányom is azt hitte, hogy az övé kontaktos, de kiderült, hogy csak a kábele adta meg magát.

[ Szerkesztve ]

-- aka p3d3str1an

(#33007) guyver


guyver
senior tag

Eddig jó. Csak a képernyő mentés változott, mert ki kell jelölni a területet, ezért hiányzik az egyik kép jobb széle.

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#33008) hedgehog válasza hedgehog (#33006) üzenetére


hedgehog
senior tag

no, már jött is a fuvarlevél, ups-es... a levélben ugyan az van, hogy adjam be egy felvételi ponton, de mivel nekik csak a reptéren van, inkább felhívtam őket, és szerencsére belefér hogy küldjenek futárt, holnap fel is veszi a telefont. (nekem kell becsomagolni alaposan)

-- aka p3d3str1an

(#33009) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!
A Hangouts letiltható? Már nem először fordul elő, hogy valamiért öntudatra ébred mint a Skynet és a háttérben fut, pedig én abszolút nem használom! :W
Emellett persze az aksit is zabálja rendesen!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#33010) Obyboy válasza Dolphine (#33009) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha megfelelően minimalista gapps van a telón akkor szerintem alapból nincs benne a hangouts. Beállítások/alkalmazások közül nem tudod törölni?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33011) somasz válasza hedgehog (#33006) üzenetére


somasz
addikt

Kábel kicsúszik a telefonból, másik telót gond nélkül tölt.
Ez a bajom, hogy szoptam én már a garizással, akkor még érintésproblémák voltak dögivel. Több kör volt, mire elhitték, hogy szar. Hónapon belül utazom külföldre, nem hiszem, hogy bevállalom előtte... :(

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#33012) RetepNyaraB válasza Dolphine (#33009) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Fel se kellett volna tenni...
root-titanium/greenify fizetős és fagyasztás. Illetve cm-ben is lehet appot deaktiválni, de sose próbáltam.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33013) Dolphine válasza RetepNyaraB (#33012) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm a választ és Neked is Obyboy de a telón az alap COS van.
Nem rootoltam, nem CM, csupán az alap. :)
A Hangoutson van lehetőségem Letiltani, vagy Kényszerítetten leállítani. Én letiltani szeretném, ha lehet! :D

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#33014) vikla007 válasza Dolphine (#33013) üzenetére


vikla007
aktív tag

Hát ha lehet.... :) amúgy persze, csak ha azt használod üzenetre akkor az se megy, de úgy emlékszem van benne másik amúgy még ott a play...

[ Szerkesztve ]

(#33015) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok!

Már rég írtam, de azért hellyel közzel szoktam olvasgatni a fórumot, hetente átfutom :)
Pár napja meguntam a gyári CM13.1-et, állandó google play meg egyéb fc hibák, akksi is elég rossz volt, rosszabb mint a korábbi verziókban.
Kerestem ROM-okat mit lenne érdemes kipróbálni. Oxygént régebben imádtam, a portoltakat is, csak az akku idő nem volt jó soha. Véletlen ráakadtam a Nitrogén OS-re, amit még soha sem próbáltam. Nem sok esélyt adtam neki, de hatalmasat csalódtam pozitívan!
7.1-es ROM és azt kell mondjam atomstabil! Az akku idő talán még a 4-es droidokkal volt ilyen jó korábban! Semmi hibát nem találtam, a rendszer, programok és játékok nagyon szuperül futnak. Benchmark rekordot ne várjatok tőle, de csak a CPU tesztekben kap kevesebbet...
A szín kalibráció talán még az Oxygén ROM-énál is jobb! AOSP alapú, de elég sok belerakott +funkció, beállítás van! Bőven elég! Egyedüli kis hiányosság, hogy azok a részek csak angol nyelvűek.
Szóval elég komoly cucc, nem egy otthon hegesztett ratyi!
Simán elmehetne hivatalos ROM-nak is!
Még más kernelt nem próbáltam hozzá, de többen már igen. Majd ennek még utána kell néznem. addig is próbáljátok ki minél többen! :) Íme:
[link]

(#33016) Obyboy válasza Danika256 (#33015) üzenetére


Obyboy
addikt

Köszi az infót és a linket. :R
Már vártam egy stabil Nougat ROM-ot, kíváncsi vagyok használat közben mennyivel másabb mint a Marshmallow. Meló után teszek én is vele egy próbát. Remélhetőleg azért hamarosan kijön a hivatalos CM14.x-is.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33017) architect26 válasza Danika256 (#33015) üzenetére


architect26
aktív tag

Szia, tugapower n5 romot is probald ki, az is 7.1 es ugyanugy stabil, semmi random boot vagy ilyesmi :)
Egyebkent jol mukodik a Nitrogenben a split screen?

[ Szerkesztve ]

Per aspera ad astra

(#33018) RetepNyaraB válasza Danika256 (#33015) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ismerem a fejlesztőt (xyyx (Max) ) valahonnan, szerintem régen pl. a Huawei P1-re hegesztett custom romokat, ügyesen. Tehát legalább 4-5 éve van a főtt rom bizniszben :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33019) Dolphine válasza vikla007 (#33014) üzenetére


Dolphine
addikt

Dehogy használom a Hangoutsot. Még életemben meg sem nyitottam! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#33020) Obyboy válasza RetepNyaraB (#33018) üzenetére


Obyboy
addikt

Ez már jó referencia. Meló után tényleg kipróbálom a ROM-ot. :DDD

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33021) kano


kano
nagyúr

Ezekben a 7.1-ekben működik a kamera?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#33022) dreko válasza kano (#33021) üzenetére


dreko
aktív tag

Az N5-öt használom, nincsen olyan funkció, ami ne működne.

(#33023) architect26 válasza kano (#33021) üzenetére


architect26
aktív tag

igen, csak gyári kamerában ne kapcsold be a power gombbal fotózást.
Egyébként most valahogy a google kameráját jobbnak érzem a cm-nél...

Per aspera ad astra

(#33024) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Ha ki szeretném próbálni a nitrogenOS-t akkor cyanogen recoveryt is használhatok hozzá vagy nem árt egy másik recovery?

Köszi :)

(#33025) Danika256 válasza LallerHUN (#33024) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia

A cyanogenes recovery csak a CM ROM okhoz jó, kell hozzá a TWRP.
Amúgy ha felment az OS, akkor a gapp-sot csak azután fogod tudni feltenni, hogy újraindítottad a TWRP-t, Különben nem találja meg az oprendszert!

(#33026) LallerHUN válasza Danika256 (#33025) üzenetére


LallerHUN
tag

Szia!

Köszönöm a választ! :)

(#33027) Obyboy válasza Danika256 (#33025) üzenetére


Obyboy
addikt

Jó hogy mondod a gapps-os trükköt. TWRP 3.0.x. van fent az gondolom jó lesz.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33028) RetepNyaraB válasza Obyboy (#33027) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Én a Tugát tettem fel épp, az nem jajgatott telepítés közben. Twrp-ből asszem van új a nugát alá, azt szedd le!
Kis problémát okozott viszont, hogy elfelejtettem a frissen megváltoztatott gugli jelszavam. Visszaszereztem.
Üröm az örömben, hogy ez a köcsög nem állítja vissza magától az alkalmazásaim. Nem hiszem el, hogy egy ilyen triviális probléma újra és újra felmerül :W
Remélem a wifi/bluetooth jelszavak, rendszerbeállítások legalább megvannak, különben szétszívom az agyam megint :Y

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33029) dreko válasza RetepNyaraB (#33028) üzenetére


dreko
aktív tag

ez talán a gapps-al lehet összefüggésben, elképzelhető, hogy másik verzióval visszaállítja, hiszen a felhőben megvannak az adatok...

(#33030) Obyboy válasza Danika256 (#33025) üzenetére


Obyboy
addikt

Feltoltam én is a NitrogenOS-t. NOS után cache és dalvik wipe aztán a Gapps majd úrjra wipeok és reboot. Nem kellett a gapps előtt a TWRP-t restartolni.
Teszt folyamatban. Tapasztakatokról később írok vagy kérdezzetek.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33031) kano


kano
nagyúr

Egy a baj, hogy 7.1-hez nincs még xposed így nem is fog menni a Granit app.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#33032) RetepNyaraB válasza kano (#33031) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Sebaj. Nem tűnik nagy nyereménynek. Kicsit más kinézet, még pár gomb és optimalizálás, amitől semmi nem lesz jobb, de újra meg kell szokni. A rendszer visszaállítás nagy szopás, az opengapps nano használatával valóban nem rakott vissza semmit. :/

Legnagyobb felhasználó jelenleg az "egyéb" és még nem jöttem rá mi az. Valami rendszer basz. 21% az akkuhasználata. Ha így marad, repül kukába.
Ja, téma engine nincs, vagy nem találom. Nagy mínuszpont. Helymeghatározást nem lehet gyorsmenüből állítani (mint a lagfreeben), még egy mínusz.
Amúgy fut, persze.
Többet pár óra alatt (dolgoztam ráadásul) nem lehet kideríteni.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33033) Danika256 válasza RetepNyaraB (#33032) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nem tudom mitől merül nálad, én visszakaptam azt amit a pár év alatt elcsesztek, tehát amit a teló alapból tudott.
Azt a gappsot tettem fel amit ajánlottak hozzá(open gapps). A visszaállításokra meg ott a titanium backup, én azt használom és nem kell szívni semmivel..
Egyéb dolog engem spec nem zavar :), de biztos fog fejlődni még sokat idővel. Még az elején járunk a 7-esnek eléggé..

(#33034) RetepNyaraB válasza Danika256 (#33033) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem látom át még a merülést, akár a flessnél is félremehetett valami. Az update tracker is hibára fut, az gyanús.

Mióta guglinak van saját felhője, a Titanium jelentősége csökkent főleg, hogy eleget szívtam vele életemben a félrecsúszott visszaállítások miatt. Főleg rendszermentésekkel voltak gondok rom valtaskor.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33035) Obyboy válasza RetepNyaraB (#33034) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem eddig nincs gondom a NitorgenOS-sel. Bár alig egy nap használat után még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni.
Lehet tényleg a flash-nél csúszott szét neked valami. Bejelentkezéskor próbáltam én is visszaállítani az eddigi appokat de csak új készülékként tudtam továbblépni. Én TWRP-ből (twrp-3.0.2-0-bacon) toltam fel. Az előző rendszert (LagFree: cm-13.0-20161102) wipe-oltam (dalvik+data+cache) majd install NOS -->wipe --> install Gapps --> wipe --> reboot --> bejelentkezés --> install TB --> appok vissz --> reboot recovery --> wipe --> restart.
Eddigi tapasztalataim: [képekben]
- 80% merülés után 4:42 a SOT
- a fotóknál az automatikus mentése úgy érzékeli mintha Pixel eszköz lenne. :DDD
- valami egész esete ébren tartotta így nem tudott deep sleepbe menni, így 51%-ról 44%-ra merült reggelre az aksi. :F

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33036) RetepNyaraB válasza Obyboy (#33035) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A deepsleep elég fos itt is, bár az "egyéb" ébrentartás megszűnt. Kernel nem valami takarékos (standby fogyi magas), extended restart menu nem megy, hiába állítom be. Kamera (bacon kamerát használok) rendben van, bár nem próbáltam extra (hdr, hosszú záridő) dolgokat. Felnyomom dirty az egészet újra és meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33037) däniel


däniel
tag

Sziasztok! Így 2016 végén megéri még venni (használt) OPO-t? Illetve mi a véleményetek a kameráról és a telefonra készített custom ROM-okról? :D

(#33038) Obyboy válasza RetepNyaraB (#33036) üzenetére


Obyboy
addikt

Kamerával és energia gazdálkodással való tapasztalataim még elég szegényesek így inkább pár nap használat után nyilatkoznék.
Az extended restart viszont a kezdetektől fogva jól működik.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33039) Obyboy válasza däniel (#33037) üzenetére


Obyboy
addikt

"Így 2016 végén megéri még venni (használt) OPO-t?"
Erre neked kell megadni a választ mi esetleg segítünk eldönteni.
Kérdés, hogy mennyit szánsz a telefonra és mire használod leginkább. Hardverapró alapján úgy látom 40-60 ezer forint között mozog az ára felszereltségtől és állapottól függően. Alapjában véve szerintem a készülék még legalább egy évig megállja a helyét (a középkategóriában biztosan).
Korából eredően az aksi öregedése lehet leginkább a veszélyes keresztmetszet, többen nézegetnek már a fórumozók közül új aksit... Sajnos a OnePlus nem árul gyári aksikat így csak bontott vagy után gyártott jöhet szóba.
A kamera nem veszi fel a versenyt a mai csúcskészülékek minőségével de ennek ellenére szerintem elfogadható képeket készít főleg ha megtalálod a neked leginkább megfelelő kamera appot (félhomályban mozgó tárgyat fotózni nem a legalkalmasabb eszköz).
CM14.x várhatóan hamarosan megjelenik rá de custom ROM is van rá tucatnyi, Már a Nougat alapút is egyre több van. Választásban nyugodtan kérhetsz tanácsot a fórum tagjaitól, szívesen elmondjuk a tapasztalatainkat.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33040) RetepNyaraB válasza däniel (#33037) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Attól is függ, mire használnád.
Az új kamera API-t nem támogatja, ezért nincs pl. google camera,
az új grafikus bullshitet sem, amelynek nem emlékszem a nevére de amelyet több grafikailag intenzív új cím használ (nem lesz olyan puccos a kép).
AptX sem támogatott, tehát bluetoothon nem lesz hd audio.

Ahogy előttem írják az akksi elég kulcsprobléma és nem nagyon van rá kompetens megoldás (megoldás van, csak ki tudja milyen jó).

Cserében a telefon gyors és az is marad belátható ideig, közösség pedig van még jó nagy (nem lehet tudni meddig). Jó üzlet esetén egy évre be lehet ruházni. Messzebb úgysem látunk manapság a fejlődés miatt.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33041) balazs1022


balazs1022
őstag

SOS!

Tudna valaki segiteni, valami rosszat tettem.... Igaz find7a- rol van, de az el sztem ugyanaz (sajnos az oppo topic nem porog). Eppen ismerkedtem az Omnirom-al, majd miután megtetszett, ugy voltam vele hogy újra telepítem h minden tiszta legyen. Twrp-ben akartam wipolni. Sajnos eggyel több dolgot bepipaltam. A system-et is wipoltam. Azota nem érem el az internal mememóriat. Csak az sd látható. Rom-ot is cska az sd-re tudja telepíteni. Nincs otletetetek agy linketek, h hogyan állíthatnam helyre?
Sos lenne. Nagyon remélem h tud vki segiteni. :/

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#33042) Danika256 válasza balazs1022 (#33041) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nem ismerem azt a telót, de szerintem szedd ki az SD kártyát és úgy indítsd el a TWRP-t. Lehet legyepáltad a system mellett az internalt is.Ha sehogy sem látja wipeolj mindent, formázd is.. Aztán mehet rá a rendszer. Remélem még idejében lementetted róla a fontos dolgokat, de lehet most már úgy is mindegy..

(#33043) kano válasza balazs1022 (#33041) üzenetére


kano
nagyúr

Dobj fel egy romot az sd-re és vissza tudod tenni a telefonra.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#33044) balazs1022 válasza Danika256 (#33042) üzenetére


balazs1022
őstag

Szia! Ez mukodott. Kikellett venni az sd kartyat es ugy Wipolni. Meg volt egy olyan Partition Restore. Ezutan jo lett. Huh nagyom megnyugodtam. Koszi szepen! :R :R

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#33045) Obyboy


Obyboy
addikt

Sziasztok.
A mai nappal Bodrik kolléga felkért majd felruházott a Topikgazda titulussal.

Főbb tudnivalók a rangról:
A topikgazda nem moderátor, hanem egy olyan személy, aki

- szívügyének tekinti az adott topikot, otthonosan és nap mint nap mozog benne,
- Még kb egy évig nem tervezem lecserélni az OPO-t így aktívan érintett maradok a készülékekkel kapcsolatos fejleményekben. Ahogy időm engedi (de legalább napi egyszer) felnézek a fórumba

- a topik témájához hozzáértő,
- Tapasztalataim alapján vannak többen is akik tőlem profibbak custom ROM-okkal, kernelekkel és esetleg a telefon hardbrick közeli állapotból való felélesztésével kapcsolatban. Igyekszem az ismereteimet elmélyíteni és lehetőségeimhez mérten a továbbiakban is segíteni a csapatot.

- fejleszti a Topik Információs Rendszert az adott topikban,
- Ha benne vagytok kiegészíthetnénk a fontosabb/ismertebb custom ROM-okkal, kernelekkel, appokkal és az ezek használatakor tapasztaltakkal.

- és néha, tényleg csak néha, ha valóban szükség van rá, akkor durva hozzászólást, hirdetéseket, egyebet töröl, vagy a moderátorok segítségét kéri az elszabadult indulatok féken tartásában.
- Úgy érzem kulturált, segítőkész és szabályokat ismerő/betartó tagok írnak a topikba így moderálásra előreláthatólag nem sűrűn lesz szükségem.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33046) vinpilu válasza Obyboy (#33045) üzenetére


vinpilu
senior tag

Gratulálok! Hajrá OPO, hajrá társaság!

(#33047) petipetya válasza kano (#33031) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gránit kérdés. Miért kell xposed modul egy custom rom esetén ahhoz, hogy használhasd a Gránit appot? Azt tudom, hogy a roothoz van köze (azzal nem működik az app). Most, hogy aktívan használom, szeretném tisztázni ezt a dolgot a fejemben. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#33048) kano válasza petipetya (#33047) üzenetére


kano
nagyúr

Mert a Gránit app ugye csak root nélkül működik elviekben. Ha viszont valakinek kell a root (pl. AdAway az idegesítő reklámok miatt), akkor valahogy el kell rejteni a rootot. Próbáltam már Magisk systemless rootot, de attól már a boot után elhasal a Gránit (mondjuk az új verziónál nem próbáltam), suhide nekem nem működött vele. Egyedül ami biztosan jó az az Xposed modul Rootcloak. Ezzel működik a Gránit app is és az Immmr is.
Piszkálja a fantáziámat ez a 14.1 de csak a hónap végére ígérik az Xposed-t 7.1-re.

Obyboy
Gratula, jó topic ez. Sokkal jobb a társaság mint az OP3-ban. Hú de szerettem volna régen itt Tg lenni. :D

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#33049) Lacika0002 válasza Obyboy (#33035) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Feltettem én is a Nitrogént, lehet nálam van a gond, de ha hardveres gombok mennek nem tudok alkalmazást váltani, bármire is állítom a gombokat. Ha kijelzőre rakom a gombokat (mindig úgy használom) nem lehet a gombok sorrendjét módosítani... Ez másnál is így van? :W

(#33050) ikaros13 válasza Lacika0002 (#33049) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Known Bugs:
1. FC on smartbar animation toogle. Fixed
2. Bluetooth not working. Fixed
3.Error 7 regarding the updater script on multirom Fixed.
4.Button backlight bug Fixed by adding a slider for setting button backlight slider.
5.Hardware menu button not working as menu button Fixed.Also the custom actions for the menu button should now work.
6.video recorder Fixed
7.you tell me. :)

Van friss build. Állítólag javítva lett. Délután ki is próbálom.
Bár eddig mindig visszatértem az RR-re... :)

lateralitási kvóciensem: -100

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.