Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) kano válasza micafighter (#6999) üzenetére


kano
nagyúr

Annyira nem cseréltem sokat, de pl most jött meg a Nubia Z7 minim és a 2 sim miatt néha muszály kiszednem az OPO-ból.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7002) stickermajom válasza vitezlejszlo (#6998) üzenetére


stickermajom
addikt

Na igy mar vilagos, csak azt hittem a gyari kigyullad/elfustol/zenel es ezert akar mindenki ujat mostanaban. :) Koszonom mindenkinek a valaszt!

(#7003) vinpilu válasza vitezlejszlo (#6997) üzenetére


vinpilu
senior tag

Lehet, hogy az asszonyt is! :))

(#7004) KBP


KBP
csendes tag

Sziasztok!

1 meghívó maradt, így az szabad préda.
[link]

(#7005) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

kíváncsiságból megcsináltam ugyan ezt, 2:55 lett az időm. :D

iPhone 6 vs. Galaxy S5 vs. HTC One (M8) Speed Test:

CPU-t visszatettem 2,5ghz-re természetesen

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7006) mgTerminator válasza Oppenheimer (#7005) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az S5-ön nem csodálkozom, az egy kalap szar.... De a One hogy lett nálad ennyire gyenge?

(#7007) Oppenheimer válasza mgTerminator (#7006) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem tudom. A teszt előtt még a FB és FB messenger appokat is letöröltem, mert reboot után 200 megát felhasználtak. Mégis a 2. körben minden app újratöltött, mint SGS-en.

De érdekes, mert most is van 1600MB szabad, azt mégis van ami újratölt.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7008) mgTerminator válasza Oppenheimer (#7007) üzenetére


mgTerminator
veterán

A teljesítménybeállítasokban nincs bekapcsolva a memória ürítése? Nekem A Z2 tableten is cm11 van és kb mindent a memóriában tart :U

(#7009) Oppenheimer válasza mgTerminator (#7008) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Dehogy van... Sőt, be van kapcsolva a kernel samepage merging.

Opó is képes nagyon sok mindent memóriában tartani, de annyi mindent nem tudott, mint amik a tesztben voltak. Kipróbálhatnád te is ezt a tesztet. PS touchot meg kell venni, de van 2 órád refundra. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7010) G4bi89 válasza Oppenheimer (#7005) üzenetére


G4bi89
senior tag

Nem sok értelme van a tesztnek főleg úgy, hogy az iPhone ellenfelének két olyan telefont választottak ahol a gyári felület a sok extrával nyilván sok ramot zabál.

Nexus5-ön megcsináltam és 1:32 lett első körben aztán a teljes teszt 2:23. Gyanítom lehet ezen javítani ha böngészőnek nem operát használok és nem foglal 100mb-ot a Nova launcher.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#7011) Kris87


Kris87
aktív tag

Sziasztok!

Van 3 meghívóm, amit felajánlottam a lista első három tagjának egy napja, nem reagált rá egyikük sem. Írjon rám akit érdekel esetleg, vagy megy a levesbe.

(#7012) kano


kano
nagyúr

Egy meghívó, akinek kell. [link]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7013) Oppenheimer válasza G4bi89 (#7010) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nincs mese, multitaskingra a HTC One M8 a legjobb telefon :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7014) madgie


madgie
titán

A kamera pittyegését ki lehet valahogy kapcsolni? Moto X-nél volt a gyári kamera app-ban erre opció, jó lenne, ha itt is megoldható lenne valahogy.

Lecs@: yep, root adott.

[ Szerkesztve ]

(#7015) Lecs@ válasza madgie (#7014) üzenetére


Lecs@
addikt

Rootolva vagy ?

512 GB

(#7016) Vagany válasza Oppenheimer (#7007) üzenetére


Vagany
őstag

Nem ismerem ezt a memória appot, de arra figyelni kell, hogy vannak "futó szolgáltatások" és "tárolt folyamatok" , ez az alap androidban az alkalmazásoknál is megnézhető, de a memória foglaltságába a tárolt folyamatokat nem számolja bele, pedig ezek ugyanúgy foglalják a memóriát, alul szürkével mutatja is, hogy nagyjából meddig tartanak ezek a folyamatok a számegyenesen :).
Amúgy ez alap rom amin próbáltad? Mert nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a multitaskinggal pont a 3 GB memória mérete miatt, de én alap CM11S-t használok franco-val és semmi memória appot nem rakok fel, mert azok csak többet ártanak mint használnának.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#7017) Oppenheimer válasza Vagany (#7016) üzenetére


Oppenheimer
veterán

azért csatoltam képet erről az appról, mert nem olyan megtévesztő mint a gyári.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7018) Lecs@ válasza madgie (#7014) üzenetére


Lecs@
addikt

Xposed Gravity Boxban pl kikapcsolható, vagy egyszerűen ha sosem kell : system / media / audio / ui mappában találod, és Root Explorerrel töröld a vmi ilyesmi nevüt : camera_click.ogg. Nincs nálam most a teló, de sztem ez a neve. Tuti van több megoldás is, most hirtelen 2 - t írtam.

512 GB

(#7019) Vagany válasza Oppenheimer (#7017) üzenetére


Vagany
őstag

Én az 1600MB szabad memóriából gondoltam, hogy ez nem a valós érték, mert ez max az indulás előtti első állapot körül lehet annyi.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#7020) big-J válasza madgie (#7014) üzenetére


big-J
őstag

Az is jó, ha letekered média hangerőt és némítod.

(#7021) madgie válasza Lecs@ (#7018) üzenetére


madgie
titán

Hálás köszönetem, sima fájlkezelővel átneveztem (raktam egy "_" jelet a fájl végére, hogy vissza tudjam rakni, ha kell) és egyből csend van, ha exponálok :DDD

Még egyszer köszi :R

szerk: ugyanezt megcsináltam a VideoRecord.ogg-gal, végre videófelvételnél sem csipog :)

big-J: az azért macerás megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#7022) Lecs@ válasza madgie (#7021) üzenetére


Lecs@
addikt

Szívesen :)

512 GB

(#7023) G4bi89 válasza Lecs@ (#7018) üzenetére


G4bi89
senior tag

GB-ban hol van egész pontosan?

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#7024) Avicularia válasza Oppenheimer (#7007) üzenetére


Avicularia
veterán

Nálam sokszor a solid explorer is újratölt, mikor felrakok valamit és átugrok a másik dologra. Mire visszamegyek már újra a gyökérben áll a solid explorer. Nem mindig van ez, van amikor bent marad a memóriában. Érthetetlen, mert van egy csomó szabad memória.

(#7025) KaoszTom


KaoszTom
aktív tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen telón, csak a garancia és az alkatrész utánpótlás zavar kicsit. Valaki gariztatta már a telefont? Illetve nem féltek attól, hogy ha pl. betöritek a kijelzőt, akkor nem lehet venni bele újat?

(#7026) kcsa válasza KaoszTom (#7025) üzenetére


kcsa
veterán

" Illetve nem féltek attól, hogy ha pl. betöritek a kijelzőt, akkor nem lehet venni bele újat?"

De :DDD

(viszont még soha nem törtem el egy telefonomat sem :) )

(#7027) Lecs@ válasza G4bi89 (#7023) üzenetére


Lecs@
addikt

Rosszul írtam bocsi. Neem ott volt. Valahol egy Xposed modulban láttam, de nem találom. Nálam kikapcsolható a kamera settingsben most. Amúgy manuálisan mint a kolléga is csinálta egy jó megoldás.

512 GB

(#7028) Avicularia válasza KaoszTom (#7025) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem félek tőle. Az otthoni biztosításom minden cucc megsemmisülését fedezi 750 sek (25K) önrész levonásával. Ez szvsz kevesebb mint egy kijelzőcsere.

(#7029) #01696768


#01696768
törölt tag

No, megérkezett az OPO-ra is az Aviate átlátszó témája. Egy a bibi, hogy mivel az Aviate-ben nem átlátszó a status bar, elég fura a fekete csík felül... Apexet használtam előtte évekig, ott ezt elég korán orvosolták, de nekem az Aviate sokkal jobban bejön, az én igényeimnek egyszerűen tökéletes. Keresgéltem a CM beállításokban erre opciót, de ott csak azt lehet állítgatni, mit jelenjen meg a csíkon. Van esetleg valami, amit nem vettem észre? Lényegesen jobban nézne ki úgy. :U

KaoszTom: sosem törtem még el kijelzőt, általában vigyázok a telefonjaimra. De az is tény, hogy számomra semmilyen telóban nem éri meg a csere, mert mindig a telefon értékének kb. a fele. Akkor már inkább eladom "anyagárban' és szerzek egy másikat. Nekem 35-50 ezer sok egy kijelzőért.

[ Szerkesztve ]

(#7030) Lecs@ válasza #01696768 (#7029) üzenetére


Lecs@
addikt

Xposeddel tuti tudod orvosolni.

512 GB

(#7031) #01696768 válasza Lecs@ (#7030) üzenetére


#01696768
törölt tag

Root mentes megoldás esteleg? :)

(#7032) FeRkE válasza Avicularia (#7024) üzenetére


FeRkE
őstag

Lehet sz@rul van megírva a program.

(#7033) [Vazz]


[Vazz]
tag

Az normális hogy a hátlapon ki akar jönni valami? Olyan mint egy kis pattanás, a tetején ki is repedt a hátlap, a ki/bekapcs gombtól 6mm beljebb és 15mm feljebb, lefényképezném de annyira nem adja vissza hogy lenne értelme, de határozottan érezhető hogy alien van benne... :Y

(#7034) Lecs@ válasza [Vazz] (#7033) üzenetére


Lecs@
addikt

Majd ha beérik és sárga lesz nyomd ki, majd fertőtlenítsd. :DDD

Nem tudom mi lehet.

512 GB

(#7035) micafighter válasza [Vazz] (#7033) üzenetére


micafighter
nagyúr

Irj a supportnak hogy sérülten kaptad ha mostanában érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#7036) tihibaby


tihibaby
senior tag

Ez milyen már! :DDD

(#7037) Lecs@ válasza tihibaby (#7036) üzenetére


Lecs@
addikt

:C

512 GB

(#7038) kóóó válasza tihibaby (#7036) üzenetére


kóóó
aktív tag

Meg is érdemli aki megveszi.

Üdv.: kóóó!

(#7039) FeRkE válasza tihibaby (#7036) üzenetére


FeRkE
őstag

A G+ fórumon is árulnak pénzért páran, 15 dolcsi meg ilyenek..

(#7040) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Sziasztok! Mai nappal megrendeltem egy oneplus one-t! :) Fehér 16Gb-os, mobileman jóvoltából! :)) Érdekelnének esetleg, tokok, fóliák, ki milyet használ? :) Egyébként a váltás egy LG G2-ről történik! Remélem nem döntöttem rosszul! :U :DD

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#7041) big-J válasza tihibaby (#7036) üzenetére


big-J
őstag

A legjobb az, hogy valamilyen úton valószínűleg tőletek kapta.

#7040
Hát, lg g2-ről közel sem lesz akkora élmény váltani, mint 2.5 éves motoroláról, de drukkolok, hogy megkapd.

#7042
Miért, mennyiért adja mobileman?

[ Szerkesztve ]

(#7042) Lecs@ válasza szabo.norbi (#7040) üzenetére


Lecs@
addikt

Szia ! A telefont ( Kínai piacra szánt, nem EU - s ) / árát / verzióját tekintve rosszul döntöttél. Ez saját vélemény. Szeretném ha megcáfolna valaki . Nem Mobileman megbízhatósága a kétséges , hanem a készülék ár / érték / eladhatósága. Oneplus - tól a fehér 2 év EU garos 269 Euroba kerül , a 64 GB 299 Euro ( plusz posta ) . [link] Amúgy maga a telefon jó választás volt.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7043) kisbencze


kisbencze
csendes tag

[ Akinek kell egy meghívó ]

1+1 ---> S8+ ---> S10+ / PS4 Pro ---> PS5

(#7044) szabo.norbi válasza big-J (#7041) üzenetére


szabo.norbi
tag

100.950 Ft-ra jött ki összesen!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#7045) Lecs@ válasza szabo.norbi (#7044) üzenetére


Lecs@
addikt

Ennyi plusz pár ezer max, és van egy EU garos , 64 GB - s készüléked. Ezek tények. Nem üzletrontás, nem rosszindulat. Mielőtt félreértenénk.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7046) szabo.norbi válasza Lecs@ (#7045) üzenetére


szabo.norbi
tag

Annyira nem zavar! :DD Tokokról, fóliákról valaki véleményeket? Ki milyet használ? :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#7047) big-J válasza szabo.norbi (#7044) üzenetére


big-J
őstag

Értem. Hát úgy csak akkor éri meg, ha nagyon sokat megér neked a fehér szín.
Amúgy meg nilkin üveg, meg ringke átlátszó tok a sláger, abból is inkább a füstszínű. Előnye az átlátszó tokoknak, hogy látszik a hátulja(amiért fizettél), valamit olyan programmal ami notifikáció esetén villogtatja a vakut bevilágítja egész tokot és mindenhonnan lehet látni.

Amúgy amik 90 körül mennek itt HA-n nagyon jó alkuk, érdemes megnézni őket mielőtt valaki rendelne. A kínai modell különbségeit az első posztban meg lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#7048) Lecs@ válasza szabo.norbi (#7046) üzenetére


Lecs@
addikt

Ne is zavarjon, nem azért írtam. Jó helyről kapod így is. Használd egészséggel :)

512 GB

(#7049) szabo.norbi válasza big-J (#7047) üzenetére


szabo.norbi
tag

Értem, köszönöm szépen, körbenézelődök akkor ebay-en! :)

Neked is köszönöm Lecs@ :))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#7050) kozi71


kozi71
senior tag

A gyári névjegyzékre (tárcsázóra ) nincs valami jobb megoldás?
Elkezdem húzni lefelé a névlistát, ha közben valamelyikre véletlenül rátaperolok már hívja is.
Meg sem kérdezi szeretném-e kezdeményezni a hívást.
Valahol nem lehet ezt állítani?

Ezeréves munkahelyes telcsiről sikerült ezzel az eljárással a névlistát lehúznom, spóroltam vagy két órányi pötyögést.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.